Esileht Pereelu ja suhted Isekas või …

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Isekas või …

Postitas:

Elukaaslasel on kohe-kohe sünnipäev tulemas aga rahaline seis on hetkel mitte kõige parem.
Pidu ei toimu – sellega probleemi pole aga kingituse osas on küll jama majas. Tean, et mees ihaldab ühte aksessuaari, on seda juba aasta jagu uudistamas käinud ja nagu minu kiuste, ise ta seda ära ostnud ei ole. Tean, et see rõõmustaks teda väga aga ka minul on vajadused, praktilised vajadused. Hädasti oleks tarvis osta uued jalanõud. Kahte asja korraga ma osta ei saa 🙁
Kui ostan endale uued jalanõud – on pärast mees õnnetu, et teda meeles ei pidanud. Kui ostan temale soovitud kingi, olen ise õnnetu, kui vihmase ilmaga jalad läbimärjad.

Kuidas Teie sellises olukorras käituksite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.09 16:13; 17.09 21:33; 18.09 10:20; 18.09 17:35; 19.09 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostaksin kingi ja järgmisel kuul endale jalanõud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõulud on ka varsti käes, osta see ihaldatud asi talle jõuludeks hoopis. Kui sa talle ihaldatud asja ostad ja ise praktiliselt paljajalu jääd, siis mees ei pruugi kingi üle ka rõõmu tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostaks endale kingad, mees peaks ometi õnnelik olema, kui ta naise jalad ilusti kuivad on.
Mees saaks sünnipäeva hommikul tordi ja paar lotopiletit- niipalju ikka raha on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane ennast mehe oluorda ja otsusta selle järgi. Kui sind rõõmustaks olukord, kus mees ostab omale jalanõud, sina jääd nii peost kui ka kingitusest ilma, siis osta omale jalanõud. Kui selline asjade käik teeks sulle haiget ja solvaks sind, siis osta mehele kingitus ja lükka oma jalanõude ost edasi.
Nii palja jalu sa ometi ei ole, et kuu aega kannatada ei jaksa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostaksin kingi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AKSESSUAAR? Rahaliselt jamas olevale inimesele on ennekõike raha vaja, no et elada ja süüa osta. On nööp, aga tahetakse ülikonda. Saaks aru veel, et mees, aga mingi suvaline rotist elukaalane? Selle tüübi nimel käid paljajalu või? See teeks ju sama välja, kui kapis pole leiba, aga ema ostab endale Chanel nr 5 lõhna.
Teisalt – osta elukaaslasele see AKSESSUAAR ( 😀 ) ja sebi kusagilt sekkarist viieeurosed kingad. Sealt võib selle summa eest lausa Högeleid ja Vagabonde saada.
oi mai või, nii lolle inimesi on ikka olemas oma dilemmade ja aksessuaaridega…mingi kolmas Eesti…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleleb mis asi see on, mida mees tahab -et kas väga vajalik vms. Kui on tilu-lilu – siis valik kingad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]AKSESSUAAR? Rahaliselt jamas olevale inimesele on ennekõike raha vaja, no et elada ja süüa osta. On nööp, aga tahetakse ülikonda. Saaks aru veel, et mees, aga mingi suvaline rotist elukaalane? Selle tüübi nimel käid paljajalu või? See teeks ju sama välja, kui kapis pole leiba, aga ema ostab endale Chanel nr 5 lõhna.
Teisalt – osta elukaaslasele see AKSESSUAAR ( 😀 ) ja sebi kusagilt sekkarist viieeurosed kingad. Sealt võib selle summa eest lausa Högeleid ja Vagabonde saada.
oi mai või, nii lolle inimesi on ikka olemas oma dilemmade ja aksessuaaridega…mingi kolmas Eesti…[/tsitaat]

Keegi ei ole näljas ega paljas, elame hästi. Lihtsalt see kuu on olnud palju suuremaid väljaminekuid ja ootamatu jalanõude purunemine, sellest ka vaba kuluraha napp seis. Ei hakka sellepärast hoiuse kallale minema. Odavaid jalanõusi ei osta, pole vaja iga kuu sama probleemi ees seista.

Mis puudutab elukaaslast siis parem lihtsalt hea ja armas elukaaslane, kui paberitega sundaheldatud Abikaasa 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.09 16:13; 17.09 21:33; 18.09 10:20; 18.09 17:35; 19.09 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kink

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga sünnipäev ei tulnud ju üllatusena ja nagu aru saan, siis ka kingisoov? Ikka ise pead otsustama, kumb on tähtsam ja kui tähtis see aksessuaar on. Võibolla annaks millegi muu arvelt kokku hoida, et siis mõlemad vajalikud asjad osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Keegi ei ole näljas ega paljas, elame hästi. Lihtsalt see kuu on olnud palju suuremaid väljaminekuid ja ootamatu jalanõude purunemine, sellest ka vaba kuluraha napp seis. Ei hakka sellepärast hoiuse kallale minema. Odavaid jalanõusi ei osta, pole vaja iga kuu sama probleemi ees seista.

Mis puudutab elukaaslast siis parem lihtsalt hea ja armas elukaaslane, kui paberitega sundaheldatud Abikaasa :)[/tsitaat]
Mul oli viimati vist nõuka ajal selline olukord, kus ühtede jalanõude purunemine tekitas augu rahakotti. Praegu mul arvatavasti mingi 30 paari jalanõusid kapis ja enda arvates pole mingi rikas ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 23:12; 18.09 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kas ei saa nii teha, et küpsetad koogi või pead teda muul moel igati südamlikult meeles sünnipäeva puhul, aga õnnitluskaardi vahele kirjutad kirja, et kingitus saabub järgmisel kuul? Kui olete lähedased, siis ta ju tegelikult saab aru, et sul on raske seis parasjagu majanduslikult.

Aga kui see variant ei sobiks, siis mina ostaks pigem kingituse. Mulle endale loevad sellised asjad rohkem kui mugavus. (Tõenäoliselt ostaksin kingad ka ja hoiaksin kokku hoopis kütuse või toidu arvelt.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul oli viimati vist nõuka ajal selline olukord, kus ühtede jalanõude purunemine tekitas augu rahakotti. Praegu mul arvatavasti mingi 30 paari jalanõusid kapis ja enda arvates pole mingi rikas ka. [/tsitaat]
Vaata kõik inimesed lihtsalt ei ole jalanõuhullud ja mõned on veel suht valivad ka (või on lihtsalt ebastandartne jalg, millele polegi erilist valikut). Et jooksevad kõik poed läbi ja siis leiavad endale ühed jalanõud, mis enam-vähem sobivad, ja kui need ootamatult purunevad, ongi jama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 08:23; 18.09 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul oli viimati vist nõuka ajal selline olukord, kus ühtede jalanõude purunemine tekitas augu rahakotti. Praegu mul arvatavasti mingi 30 paari jalanõusid kapis ja enda arvates pole mingi rikas ka. [/tsitaat]

Korraliku jalanõu hind algab 60-70st eurist ja lõppeb seal 200 ringis (jätan need kutsimut¨i ja guessi/bossi variandid välja, sest neid ostes võib end oimetuks maksta).
Mul on kaks paari trennijalatseid, kahed vabaajajalatsid(tänapäeva mõistes tenkud), kahed saapad (kevad-sügis ja talve omad) ning üks paar peokingi. Minu arvates täiesti mõistuse piires valik.
Milleks 30 paari? Ja on need kõik ka kvaliteetsed? Ei tahaks uskuda.
Pole mõtet endale kappi mingit HaEmmi ja ItalyKinga kraami kuhjata, need on näotud ja jalale ebamugavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.09 16:13; 17.09 21:33; 18.09 10:20; 18.09 17:35; 19.09 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isekas jah!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav mis nende Kägude kupli all toimub, kes tulevad loevad – miinustavad ja siis ise kommenteerimata teemast lahkuvad? 😀
Naljatilgad! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.09 16:13; 17.09 21:33; 18.09 10:20; 18.09 17:35; 19.09 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav mis nende Kägude kupli all toimub, kes tulevad loevad – miinustavad ja siis ise kommenteerimata teemast lahkuvad? 😀
Naljatilgad! :D[/tsitaat]

Miks vaikides nõustuda või mittenõustuda ei või? Ma päris sageli kiidan või laidan postitust ilma omalt poolt teemasse midagi lisamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks vaikides nõustuda või mittenõustuda ei või? Ma päris sageli kiidan või laidan postitust ilma omalt poolt teemasse midagi lisamata. [/tsitaat]
No kuidas sa jätad lisamata mõne üliolulise “mina ka, mina ka”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 08:23; 18.09 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka vähemalt 30 paari jalanõusid (täpselt ei tea, pole kunagi kokku lugenud), ostan ainult keskmise hinnaklassi kvaliteetseid jalanõusid (ecco, timberland jms), aga suurte allahindlustega, harva maksan rohkem kui 50% alghinnast, reeglina ainult 30%.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Korraliku jalanõu hind algab 60-70st eurist ja lõppeb seal 200 ringis (jätan need kutsimut¨i ja guessi/bossi variandid välja, sest neid ostes võib end oimetuks maksta).
Mul on kaks paari trennijalatseid, kahed vabaajajalatsid(tänapäeva mõistes tenkud), kahed saapad (kevad-sügis ja talve omad) ning üks paar peokingi. Minu arvates täiesti mõistuse piires valik.
Milleks 30 paari? Ja on need kõik ka kvaliteetsed? Ei tahaks uskuda.
Pole mõtet endale kappi mingit HaEmmi ja ItalyKinga kraami kuhjata, need on näotud ja jalale ebamugavad.[/tsitaat]
Mul ka kõik korralikud, enamuses nahast jalanõud. Olen ka ostnud enamasti soodukate ajal ja nii need mul on kogunenud. Kannan alati ilmastikule ja tegevusele vastavaid jalanõusid. Pärast kasutamist kuivatan ja puhastan ning panen toed sisse. Mõned neist on juba väga ammu ostetud, aga tänu heale hoidmisele ja õigele kasutamisele, on nad nagu uued. Küsimus sulle, et kas sul kummikuid pole? Või kingi kleidi juurde peale peokingade? Või lahtiseid suvekingi? Plätusid? Mul on juba talvesaapaid kolm paari- kõrge kontsa ja säärega kleidi juurde, madala säärega pükste juurde ja siis veel matkasaapad, millega talvises looduses liikuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 23:12; 18.09 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No jalanõud on ikka elementaarne vajadus hetkel ma loen välja ja see mehe ihaldatud aksessuaar pole eluline vajadus, ma arvan. Täiskasvanud inimestel ei tohiks sellist olukorda tekkida. Praegu jääb mulje, et mees on nagu laps, kes käib mänguasja piilumas ja loodab seda sünnipäevaks saada. Täiskasvanud inimesed saavad aru, et kui kinki materiaalselt osta pole võimalik, siis see jääb ära….ja tuleb ehk hiljem ja saab ka teistmoodi inimest sünnipäeval meeles pidada ja tagasihoidlikumal moel rõõmu valmistada. Mina näiteks ei hooli üldse enda sünnipäeva pidamisest (ei oota õhinal kingituste saamist :)….nagunii raha vähe ja mõtetut ninni-nänni pole vaja. Mis on tähtsad, on laste sünnipäevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostaks kingi, kui on normaalne mees ja kingad, kui on mingi tropp mees. Tegelikul, kui mul ikka jalad märjad oleks, siis ma ostaks endale ka kingad. Ma võtaks just säästudest selle raha- selleks need säästud ju ongi, et ei peaks nagu mingi kerjus elama kas paljajalu käies või mehele tünga tehes. Mu meelest oleks ok, et mees kinki ei saa, sest näpud põhjas, aga kui siis omale uued jalanõud võtad, siis on nagu väheke veider. Kui muidugi mõistlik mees, siis saaks temaga arutada seda asja. Või kui selline pere, kus kingid pole teema üldse. Mees sulle ikka tegi kingi sünnipäevaks? Ühesõnaga, oleneb asjaoludest, aga üldiselt ma teeks pigem kingi. Ja odav jalanõu ei pruugi sugugi rutem laguneda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ja naine peaksid olema üks pere ja tervik. Kui peres kellelgi ei ole jalanõusid, siis on see kogu pere mure. Kõigepealt ikkagi hädavajalikud asjad ja siis mingid “aksessuaarid” (mis iganes see ka on, arvan et mõni kett või selline asi).
Lapsik on mehel oodata mingit kingitust, kui naine käib paljajalu.
(Samas on veidi imelik olukord siiski, kui inimesel on 1 paar jalanõusid, olen ise ka vaene, kuid sellist olukorda ei saa endale lubada.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elame hästi, aga ühe kingapaari purunemine tähendab, et pole üldse midagi jalga panna?

No tegelikult ju ei ela hästi? Ikka üsna kehvasti lausa lood. See pole mingi häbiasi, lihtsalt ashadest võiks rääkida õige nimega.

Kuna olete majanduslikus kitsikuses, siis mina ostaksin kingad ja ütleksin elukaaslasele, et selle nunnu vidinakingi saab kunagi hiljem.
Normaalne inimene ei solvu, kui on aru saada, et lihtsalt raha pole.
Kui ta sul just mingi beibe-mees pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll mul on lihtne elu. me mehega ostame enda poolt ihaletud asjad endale ise ja kaaslaselt ootame sünnipäeval üht veini ja musi ja veidike tähelepanu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 09:33; 23.09 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ostaks kingi. No mida küsimus üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostaks ka mehele kingi ning järgmine kuu endale kingad. Tee oma mees õnnelikuks, tal ju sünnipäev 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Elame hästi, aga ühe kingapaari purunemine tähendab, et pole üldse midagi jalga panna?

No tegelikult ju ei ela hästi? Ikka üsna kehvasti lausa lood. See pole mingi häbiasi, lihtsalt ashadest võiks rääkida õige nimega.

[/tsitaat]

Kontori riietusega (loe: seelik ja pintsak) tenniseid-jooksutosse või kõrge säärega saabast ikka jalga ei pane. Viimast just eriti seepärast, et sügis pole veel käes. Pidulike kontsakingadega ka päev läbi ringi ei tatsaks. Kummikutes? 😀

Igatahes tänud! Probleem on lahenenud, sain mõlemad asjad soodukaga kätte ja kõik on rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.09 16:13; 17.09 21:33; 18.09 10:20; 18.09 17:35; 19.09 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kontori riietusega (loe: seelik ja pintsak) tenniseid-jooksutosse või kõrge säärega saabast ikka jalga ei pane. Viimast just eriti seepärast, et sügis pole veel käes. Pidulike kontsakingadega ka päev läbi ringi ei tatsaks. Kummikutes? 😀

Igatahes tänud! Probleem on lahenenud, sain mõlemad asjad soodukaga kätte ja kõik on rahul.

[/tsitaat]

Sitta sa said!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Isekas või …

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.