Esileht Hobinurk Isekorraldatud reis Kanaaridele

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Isekorraldatud reis Kanaaridele

Postitas:

Oleme käinud omal käel Itaalias ja Kreekas ja need on küll soodsamad tulnud kui pakett. Aga kuidas on Kanaari saartega? Mis firmaga lennates võiks olla kõige soodsam?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 10:16; 03.11 10:41; 03.11 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nt londonist lähevad lennud pea iga tunni tagant ja pilet võib olla imeodav, eriti eestlase jaoks, kes on harjunud end lolliks maksma (nt helsingi sutsu eest). probleemiks osutub aga õigeks ajaks londonisse kohale saamine, nii et seal linnasõidu ja ööbimise eest maksma ei peaks. öö stanstedis ei ole ka midagi meelierutavat.

me käisime kevadel tenerifel, oli küll odavam kui paketireis, kuid mitte mingi eriline säästukas. piletid otselennuga helsingist ca 200€. korralik apartementhotell heas asukohas nädalaks oli vist 800€, nii et kui hki ööbimine, laevapiletid ja lennujaamatransport juurde arvata, läks 5-liikmelisele perele kokku ca 2000€ ehk 400€ inimene. no sellega mingit paketireisi tõesti ei saa. meie lendasime thomas cookiga, aga norwegiani otselend helsingist oli ka mõistliku hinnaga. kahjuks olid meil kuupäevad üpris täpselt paigas, nii et mõnepäevase nihkega mõnevõrra odavamaid pileteid ei saanud kasutada.

aga tean, et teoreetiliselt on võimalik saada piletid ka märksa vähem kui 100€. ühedused on aga kehvad ja usun, et suur osa kokkuhoitud rahast kulub lennujaamas tundide kaupa oodates ära.

üldiselt väljuvad sellised puhkusesihtkohtade lennud hommikul vara, mis muudab kuskilt mujalt riigist ette sõitmise ebamugavaks – paratamatult tuleb kas hotell võtta (mis hommikul kl 7-8 ajal väljuvat lendu arvestades on suht jabur) või siis pool ööd lennujaamas tiksuda (mis ei ole ka mugav, kuid sõltuvalt lennujaamast siiski tehtav).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.11 10:28; 03.11 10:43; 03.11 11:02; 03.11 12:26; 03.11 19:21;
Postitas:

Elbonia airlines

0
0
Please wait...
Postitas:

Olen käinud läbi Londoni, Barcelona ja mingi saksa lennujaama. Easyjet ja Ryanair. Londonis on tulnud ööbida, kuid Gatwickis on premier inn, mis varakult ette broneerides ei ole kallis ~40 € öö (kohe lennujaama ukse ees hotell), natuke kaugemal on ka Travelodge, mis on ka soodne.

Saab ka Stockholm Skvasta lennujammast /Ryanair) otselennuga aga mõlemat otsa ma läbi Rootsi ei viitsiks, siis peab ühe öö sela veetma ja see laevasõit on ka ajaröövel.

azair.eu otsib sulle soodsad hinnad odavlendude seast. Samas viimasel ajal olnud palju pakkumisi Kanaaridele 200-220 ringis algusega T allinnast, see ka hea hind mu meelest.

0
0
Please wait...
Postitas:

Te olete imelised! Nii lühikese ajaga nii head vastused…
Küsin veel. Ilmselt on Tenerifele kõige soodsam saada? Aga milline saar oleks kõige ilusam/põnevam?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 10:16; 03.11 10:41; 03.11 11:36;
Postitas:

Oleme käinud omal käel Itaalias ja Kreekas ja need on küll soodsamad tulnud kui pakett. Aga kuidas on Kanaari saartega? Mis firmaga lennates võiks olla kõige soodsam?

Mina näiteks just lendasin neljaliikmelise perega Tenerifele Helsingi kaudu Norvegian airlinesi ja Ryanairiga, (aga odavaima pakkumise leiad erinevaid saite proovides, erinevaid kuupäevi otsides ning mitte väga kindlas lennufirmas kinni olles). Ööbisime välaüüritavates korterites, mitte hotellides. Lennud, laevapiletid, öömaja, autorent jne läksid pere peale 12 päeva puhul kokku u 1500 euri. Rendiautoga on kõik kohad ligipääsetavad, kui oled võimeline mägedes roolis olema,

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 10:43; 03.11 11:34; 03.11 11:38;
Postitas:

ma ei ole kindel, et tenerifele on kõige soodsam lennata. mul jäi mulje, et vähemalt läbi londoni on gran canaria parimate valikutega.

aga paljud ühendused on ikkagi ainult hooajalised, nii vaata seda ka, millal keegi lendab. tean, et kevadel olid ühel hetkel hinnad nii laes, et londonist tenerifele maksis pilet kõvasti üle 200€.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.11 10:28; 03.11 10:43; 03.11 11:02; 03.11 12:26; 03.11 19:21;
Postitas:

Lanza on neist kõige nö põnevam, saad kiirlaevaga sealt ka teistele saartele

0
0
Please wait...
Postitas:

põnevuse koha pealt ei oska mina küll midagi öelda. oleneb ju väga palju reisiseltskonnast ja sellest, mida te ootate. meie läksime oma kolme lapse pärast ja nende kindlad soovid olid korralik veepark ja suur loomaaed, nii et tenerife see oli. kui ma oleks abikaasaga kahekesi läinud, oleks valik tõenäolislet teistsugune olnud (me muidugi ise olime juba tenerifel käinud ka).

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina valisin Tenerife just seepärast, et seal on kõike igale maitsele – musta liivaga surfirannad ja poodlejatele-päevitajatele kollase liivaga turistirannad. Euroopa parim veepark (Siam park) ja loomapark (Loro park), mis tõesti on ka täiskasvanule huvitavad. El teide vulkaanilised moodustised, kivimid ja geoloogia pakub lõputult avastamist ja selleks ei pea just kuigi suur alpinist olema, ka lastega on sinna võimalik minna. On võimalik püstloodsete kaljude vahel matkata Mascas ja El gigantese kandis ja on võimalik näha nii kõrbenud viigikaktuste ning piimalilledega kaetud mägesid lõunas, niiske õhuga sõnajalgadesse uppuvaid loorberimetsi kirdes, vulkaanilise räbu keskel kasvavaid kanaarimännimetsi saare keskel. Neis kõigis on lummavate vaadetega matkaradu. Praamiühendus teiste saartega on hea, On võimalik leida öömaju ka turismipiirkonnast eemal kohalikes külakestes. On võimalik suht normaalse raha eest ookeaniretki vaalu ja delfiine vaatama teha jne. On võimalik saada sukeldumiskoolitusi või surfamisõpetust. Lisaks on sellel saarel eestlaste peetav turismifirma, kelle abi on hea kasutada plaanide tegemisel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 10:43; 03.11 11:34; 03.11 11:38;
Postitas:

Lisaks on sellel saarel eestlaste peetav turismifirma, kelle abi on hea kasutada plaanide tegemisel.

Kas oskad kontakte anda?

0
0
Please wait...
Postitas:

Lisaks on sellel saarel eestlaste peetav turismifirma, kelle abi on hea kasutada plaanide tegemisel.

Kas oskad kontakte anda?

Googelda “tenerife kompass”

0
0
Please wait...
Postitas:

olen kõigil suurematel Kanaari saartel käinud peale La Gomera (kuhu lende ei ole) ja La Palma. lende otsin http://www.azair.eu/ abil, põhiliselt olen lennanud Ryanairiga. soodsam tavaliselt tuleb algusema Riiast, Tallinna lennud jõuavad ümberistumiskohta tavaliselt ööseks ja tuleb öö lennujaamas või hotellis veeta.
mulle avaldas Tenerife kõigist saartest kõige vähem muljet, Gran Canaria on looduslikult ilusam mu arust, Lanzarote ja Fuerteventura hoopis erilised, aga mitte nii sooja kliimaga ja tuulisemad, eriti jaanuaris-veebruaris. aga 18-20 kraadi sooja on kindlasti seal ka.

öömaja otsin airbnb.com kaudu, tuleb odavam kui hotell ja on võimalik leida väga mõnusaid omaette majakesi, eriti kui pikemalt ette broneerida. kindlasti tuleb lugeda tagasisidet ja vaadata et oleks 5 punkti vääriliseks hinnatud. kui mõni majutus on ainult 4 punkti väärt, siis on sel kindlasti mingi põhjus.

0
0
Please wait...
Postitas:

Kõige huvitavamad on Teneriffe ja Cran Canaria, lihtsalt suuruse tõttu.
Me käime mehega kahekesi ja meie absoluutne lemmik on Lanzarotte, selline vanuritele huvitav ja neist kõige ilusam. Lastega peredel on seal ilmselt igav.
Ostan eraldi charterlennu ja ülejäänu kõik ( hotell + autorent ) omal käel.
Liinilendudega ikka megapassimine suvalistes lennujaamades. Charter on küll imikuid arvestades tõsine katsumus aga tuleb ära kannatada.

0
0
Please wait...
Postitas:

Kõige huvitavamad on Teneriffe ja Cran Canaria, lihtsalt suuruse tõttu.
Me käime mehega kahekesi ja meie absoluutne lemmik on Lanzarotte, selline vanuritele huvitav ja neist kõige ilusam. Lastega peredel on seal ilmselt igav.
Ostan eraldi charterlennu ja ülejäänu kõik ( hotell + autorent ) omal käel.
Liinilendudega ikka megapassimine suvalistes lennujaamades. Charter on küll imikuid arvestades tõsine katsumus aga tuleb ära kannatada.

no kust need imikud sinna lennukisse saavad, kui sihtkoht sobib vanuritele? meil helsingi-tenerife charteris imikuid ei olnudki. väikelapsi oli küll, aga kõik jäi talutavuse piiridesse.

kuskohast ja kellega lendad? charterlendudele ei taheta ju eriti eraldi pileteid müüa. kui, siis ainult viimase hetke pakkumistena ja suurema perega või seltskonnana minnes ei pruugi siis enam piisavalt kohti olla.

mis charteriga lendamist puudutab, siis tuleb tingimusi väga hoolikalt lugeda. reeglina ei ole ainult pileti ostnutele sees lennujaama transfeere ja tihtipeale ei ole neid võimalik ka juurde osta. viimane kord jätsime tähelepanuta selle, et ainult pileti ostnutel ei ole hinnas pagasit. kuna käsipagasi limiit oli jaburalt väike, 5 kilo, (jah, kaaluti ka), siis olime sunnitud ühele meist ka pagasi juurde ostma. niimoodi paari-kolmekümne euro kaupa lisandub pealtnäha odavale piletihinnale märkamatult sellevõrra, et võibolla oleks mõni teine vedaja odavam tulnud.

0
0
Please wait...
Postitas:

hoian ise silma peal sellisel saidil nagu rantapallo.fi, soovitan. nt tjäreborgil (thomas cooki haru) olid just gran canaria ja tenerife piletid järgmise ndl lõpuks 125 eurot. 200 ja natuke peale on päris suur valik selleks talveks. thomas cookil palju erisusi reeglites, tuleb v tähelepanelikult lugeda ja soovitavalt enne broneerimist. nt on neil pagasilimiit registreeritava pagasi ja käsipagasi peale kokku (20 kilo), maksab 35 eurot, kui ainult pileti ostad.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina olen käinud vaid Tenerifel ja Grand Canarial. Tenerife oli kahtlemata palju huvitavam. Kui lastega minek, siis üldse ainuvõimalik valik. Charterid otse nendele saartele Tallinnast on igal juhul kallimad kui võtta mingeid odavpakkumisi ühe ümberistumisega. Midagi konkreetselt ei oska soovitada, sest peab ise kuupäevi kaevama. Mul on alati heade piletite leidmiseks ikka mitu tundi tõsist tööd läinud. Need hinnad varieeruvad firmade, kuupäevade ja isegi minutite lõikes nii palju, et soovituste andmine on mõttetu. Ükskõik kuhu ma lennata tahan, peab ikka hullult eeltööd tegema, et võimalikult hea hind leida. Sadade ja tuhandete eurode raames varieeruvad hinnad.

0
0
Please wait...
Postitas:

Ma teen alati hunniku eeltööd enne reise ja eelistan ise eraldi piletid ja hotelli osta. Nüüd aga hiljuti Kanaaridele lennates ostsin paketireisi kuna see tuli tunduvalt odavam (algusega Londonist). Kui sa hinna suhtes tundlik oled, siis soovitaksin soojalt Fuerteventurat, mis on selline laste ja perede saar. Hinnad on tunduvalt odavamad kui Tenerifel. Olen ise Tenerifel ka käinud aga Fueretventura jättis palju parema mulje. Rannad on imeilusad, ruumi on palju, saare loomaaed meldis meile kõigile väga.

0
0
Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Hobinurk Isekorraldatud reis Kanaaridele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.