Esileht Pereelu ja suhted Isekus? või miski muu sõna oma tahtmise puhul

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Isekus? või miski muu sõna oma tahtmise puhul

Postitas:

Äkki näiteks seepärast, et töötav pool pole ka mingi miljonär, vaid teenibki nii palju, kui olemasolevaid kulusid arvestades vaja. Mingisugune mitmesadadesse eurodesse ulatuv lisakulu ei oleks mõeldav ning kui tõesti teine pool tahab senise elukorralduse ümber muuta, siis peab ta tõesti selle lisakulu kuidagi ise kompenseerima.

Ma alguses arvasin, et sa oled nii rikas, et saad seda endale lubada, et üks ei teeni. Nüüd tuleb hoopis välja, et käid tööl, kuna muidu oleks hambad varnas. Ja teine nagunii ei teeniks midagi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.06 13:49; 20.06 16:04; 20.06 19:26; 21.06 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma alguses arvasin, et sa oled nii rikas, et saad seda endale lubada, et üks ei teeni.

Aga ma olengi täpselt nii rikas, et saan endale lubada ühe inimese kodusolekut olemasolevaid väljaminekuid arvestades. Kui nüüd teine pool otsustab hakata hobi korras väljaminekuid suurendama, siis tekib probleem. Ja loomulikult käin ma tööl raha teenimas, mitte seltsielu elamas või ennast teostamas. Mul on ometi ka miljon muud targemat asja teha, kui olematu palgaga anda enda väärtuslikem vara ehk vaba aeg kellelegi mingi graafiku järgi kasutamiseks.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.06 14:30; 20.06 16:17; 21.06 06:12; 21.06 13:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Isekus? või miski muu sõna oma tahtmise puhul

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.