Esileht Ilu Isepruunistaja dušši all

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Isepruunistaja dušši all

Postitas:

Kas keegi on kasutanud konkreetselt St. Tropez duši all peale kantavat isepruunistajat?
Kuidas on tulemus jäänud? kuidas seda yksi seljale määrida? Kas peale selle toote on veel olemas duši all peale kantavid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

duši all

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundsin kunagi huvi selle vastu ja uurisin, kommentaarid olid, et vaevu märgatav, et ei hakka peale. Jätsin ise ostmata.
Loe kommentaare https://www.mylook.ee/st-tropez-gradual-tan-in-shower-lotion-200ml.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 15:38; 08.07 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud ja väga rahul. Ühe-kahe korraga ei jää jah väga tume, aga mulle meeldibki loomulik ja järk-järguline tumenemine, minu jaoks on see pluss, et ei pruunista ruttu. Selja ülaosale olen ise ulatunud, allapoole peaks kellegi appi kutsuma. Aga see ei erine teiste pruunistajate spetsiifikast. See on vale jutt, et üldse peale ei hakka. Kui 4-5 päeva järjest teha, jääb ikka päris kena jume. Mingit muud pruunistajat kasutada enam ei soovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud ja väga rahul. Ühe-kahe korraga ei jää jah väga tume, aga mulle meeldibki loomulik ja järk-järguline tumenemine, minu jaoks on see pluss, et ei pruunista ruttu. Selja ülaosale olen ise ulatunud, allapoole peaks kellegi appi kutsuma. Aga see ei erine teiste pruunistajate spetsiifikast. See on vale jutt, et üldse peale ei hakka. Kui 4-5 päeva järjest teha, jääb ikka päris kena jume. Mingit muud pruunistajat kasutada enam ei soovi.

Tänan. Mu soov polegi üleöö oranžiks muutuda. Proovin ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 23:28; 07.07 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud ja väga rahul. Ühe-kahe korraga ei jää jah väga tume, aga mulle meeldibki loomulik ja järk-järguline tumenemine, minu jaoks on see pluss, et ei pruunista ruttu. Selja ülaosale olen ise ulatunud, allapoole peaks kellegi appi kutsuma. Aga see ei erine teiste pruunistajate spetsiifikast. See on vale jutt, et üldse peale ei hakka. Kui 4-5 päeva järjest teha, jääb ikka päris kena jume. Mingit muud pruunistajat kasutada enam ei soovi.

Tänan. Mu soov polegi üleöö oranžiks muutuda. Proovin ära.

anna palun teada kuidas toimib 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 15:38; 08.07 08:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu Isepruunistaja dušši all