Esileht Ilu ja tervis isepruunistajad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: isepruunistajad

Postitas:

Kes kasutavad, millised on head? Olen alati naturaalset päevitust eelistanud. Aga nüüd mõtlesin, et jalgade päevitamine on alati üks rist ja viletsus. Et tõmbaks sääred hoopis isepruunistava kreemiga sisse. Minu küsimused: milline neist annab mõnusa naturaalset muljet jätva jume, ei tee liiga tumedaks? Kaua see purgipäevitus peal püsib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda viimast kasutas ka mu sõbranna, kõik kiidavad ja jume tundub pildil ilus https://naisele.ohtuleht.ee/861540/katse-milline-isepruunistav-kreem-jaab-loomulik-ja-annab-kuldse-jume-milline-staaride-lemmik
Aga igal pesukorral tuli värv ojadena maha, keegi siin kirjutas, et peabki tulema, no ma ei tea.
Ja loll küsimus, et üleni pruun olla, siis peaks ju seda seljale ka kandma, kuidas siis 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 11:10; 11.05 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lumene isepäevituja näole. Jep, kasutan jalgadele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib Vita Liberata pHenomenal 2-3 Week Self Tan Mousse, sest see on toksiliste ainete vaba orgaaniline toode ning samuti puudub sellel isepruunistajatele tüüpiline metallihais. Näol kasutan tooni andmiseks sama firma isepruunistuvat mineraalpuudrit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

dove on valdavalt hästi populaarne. hele toon on ülihele ikka, tume selline loomulik (alati tume poodides otsas ka). Väga ei haise.

Aga ausalt öeldes on tüütu ülepäeva seda määrida.

St.Moriz vaht on populaarne, aga minu meelest paha peale kanda ja jääb laiguline. Nüüd vaatasin kaubamaja kodukalt, et nad on mingi re-brandingu teinud ja poole kallim? Koostis ka uus?

St.Tropez on selle kallim versioon. Ja parem. Kusjuures! Tillukese 50ml vahu liitrihind on poole odavam suurest pudelist?

Neil – nagu paljudel teistel – on sees nn “guide colour”, mis tulebki, sisuliselt värv, et teaksid, kuhu määrida. Aga 30-40 eurot ma põhimõtteliselt nende liberatade ja xenide eest ei taha maksta.

Kas keegi on proovinud seda: https://www.kaubamaja.ee/luuv-isepruunistav-kuivoli-keskmine-100ml-h0352616
või
http://www.mylook.ee/lirene-self-tanning-body-mist-195ml.html
?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin Dove ihupiima ära, selle tumedama, lõhn on küll suht vänge. Peale tööd hakkan mõksima, jalad ja käevarred. Kas seda on ka parem kindaga panna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 11:10; 11.05 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vita Liberata phenomenal vaht on väga hea. Tulemus püsib 2-3 nädalat, nii et kui algul tundub, et hind on kallis, siis tegelikult jätkub ühest pudelist päris kauaks. Väga loomulik tulemus ja ei jää laiguline. Kõigi teistega on mul kuskile ikka laigud tekkinud, vahet pole, kui hoolikalt ma määrin. Peale Vita Liberata avastamist enam teisi proovida ei taha. Ma olen heleda nahaga ja Medium toon jääb väga ilus ja loomulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis isepruunistajad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.