Esileht Beebi ja mitmikud Isepruunistav kreem/sprei näole

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Isepruunistav kreem/sprei näole

Postitas:

Olen kuulnud,et ei tohi imetamise ajal kasutada, aga kui ainult näole ja kaelale natuke panen? Mitte suures koguses,kas siis ka ohtlik lapsele kuidagi? Muidu olen näost nagu laip ja veidi jumet tahaks küll juurde saada. Laps juba lisatoidu peal ka. Kuuke tagasi alustasime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen küll pannud nivea kreemi kuu aega. isegi ei teadnud, et ei tohi. laps 5 kuune.
samas- olen siin taga ajanud põhjust, miks ta põskedek karedad laigud- saab ju ainult rinnapiima ja lillkapsapüreed. seega äkki ongi põhjus minu kreemis?
samas ei tahaks uksuda, sest seda panen vaid tilgakese.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen terve elu ennast möksinud, terve raseduse isepruun.kreemiga. Peale sünnitus jätkan ilmselt selle näole kasutamist ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutaksin seda isepruunistajad, see peaks looduslik olema:
http://www.gaiacosmetics.ee/index.php?page=shop.product_details&flypage=youmania_flypage.tpl&product_id=371&category_id=10&option=com_virtuemart&Itemid=113

Vähemalt on mul plaanis see osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid isepruunistajaid ei soovutata rasedatele ja imetavatele emadele kasutada, kuna sisaldavad aineid, mis mõjutavad inimese dna-d ja on seega vähkitekitava toimega. Tegelikult peale sellise avastuse ilmsikstulekut paar aastat tagasi ei soovitaks selliseid tooteid kellegil kasutada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Isepruunistav kreem/sprei näole

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.