Esileht Ilu Isepruunistavad kreemid

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Isepruunistavad kreemid

Postitas:
Kägu

On kellelgi kogemusi isepruunistavate kreemide või spreidega? Soovitage mõnda, mis teeks kergelt pruuniks ja jätaks võimalikult loomuliku mulje.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dove’i oma oli suhteliselt ok.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Luuv keskmise tugevusega, lõhnab kehvasti, aga jume ilus, ei ummista poore. Pead proovima, milline sobib sinu nahaga. Vita Liberata jäi käel proovides kole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib luuv dark kuivõli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

St Moritz vaht koos kindaga. Väga ilus jääb

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 Vita Liberata jäi mul ilus, kuid haises nii rõvedalt, et pärast ühte proovimiskorda ei ole rohkem soovinud seda kasutada. 

Eriti ei kujutakse ette, et tahad end mõne mehe jaoks ilusaks teha. Kreemitad end sisse. Ja näedki ilus välja, aga haised mehe jaoks nagu tõhk.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dove´i heledam sobib mulle, kasutan küll ainult lagadel kevadisel ajal, kui tahaks juba hakata ilma sukkpüksteta kandma kleite-seelikuid, aga sääred talviselt sinised. Mu meelest see ei haise ka spetsiifiliselt, ma sageli veel segan ühe mandariinilõhnalise kehakreemiga, siis jääb hästi õrn ühtlane tulemus ja lõhn pigem meeldiv. Kreemitan u 2 korda nädalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Academie on parim. Kindaga ikka Kannada peale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Luuv keskmise tugevusega, lõhnab kehvasti, aga jume ilus, ei ummista poore. Pead proovima, milline sobib sinu nahaga. Vita Liberata jäi käel proovides kole.

Milline sinu enda nahatoon umbes on, et keskmise tugevusega sulle sobib ja kas sa soovitad kuivõli? Olen ka Luuvi tooteid vaadanud ja mõelnud, kuidas kogemused on, lihtsalt seetõttu, et Luuv tundub mulle pisut looduslikum variant. Praegu olen kasutanud Tan Co-d (light), see on tõesti lõhnatu ja (kindaga) peale kandes jääb väga ühtlane, maha kulub samuti ühtlaselt, aga minu keskmise eestlase nahatooniga (mitte ülihele, aga ka mitte jumekas) jääb light pigem nõrgaks, vahe enda nahatooniga on üsna olematu. Tan Co puhul tundub pigem, et light võiks sobida täitsa heledale nahale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine spreipäevitusse, saad parima tulemuse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vita Liberata jäi mul ilus, kuid haises nii rõvedalt, et pärast ühte proovimiskorda ei ole rohkem soovinud seda kasutada.

Eriti ei kujutakse ette, et tahad end mõne mehe jaoks ilusaks teha. Kreemitad end sisse. Ja näedki ilus välja, aga haised mehe jaoks nagu tõhk.

Sama kogemus. Ma ei ole isegi kõige odavamate isepruunistavate kreemide seast suutnud leida teist nii rõvedalt haisevat kui Vita Liberata. Mul oli selle firma mingi blurr (piirjoonte hägustaja?) ka, selle hais oli täiesti kõrvulukustav ja silmipimestav. Mõlemad läksid pärast esimest kasutamist ja seejärel pikka kapis seismist prügikasti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine spreipäevitusse, saad parima tulemuse

Meenus kohe “Sõpradest” Rossi päevitus 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine spreipäevitusse, saad parima tulemuse

Meenus kohe “Sõpradest” Rossi päevitus ????

meil selliseid automaate ei ole. Käsitsi teevad. Siis pole ka seda ohtu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vita liberata blur oli rõve, kuid see on superloomulik https://barbarellaspa.com/products/vita-liberata-fabulous-self-tanning-tinted-lotion

nyyd vist uues pakendis. Sobib näole ja kehale ja ei haise

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti ei kujutakse ette, et tahad end mõne mehe jaoks ilusaks teha. Kreemitad end sisse. Ja näedki ilus välja, aga haised mehe jaoks nagu tõhk.

Nii on üldse raske elada, kui iga hingetõmme läheb mehele meeldimiseks.
Ilmselt ka need “mehed” on miskid 20ndates bemmivennad.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vita liberata blur oli rõve, kuid see on superloomulik https://barbarellaspa.com/products/vita-liberata-fabulous-self-tanning-tinted-lotion

nyyd vist uues pakendis. Sobib näole ja kehale ja ei haise

Kust võtad, et ei haise?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitage spetsiaalselt näole mõeldud tooteid ka palun 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitage spetsiaalselt näole mõeldud tooteid ka palun ????

Dermoshopi oma on hea, ma juba mitu aastat kasutan ainult seda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu Isepruunistavad kreemid