Esileht Tööelu, raha ja seadused. Iseteeninduskassad- kellele?

Näitan 12 postitust - vahemik 241 kuni 252 (kokku 252 )

Teema: Iseteeninduskassad- kellele?

Postitas:
Kägu

Kas lapsed ei saa iseteen-st kasutada või miks meie Selveris nad tavakassas sabatavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lapsed ei saa iseteen-st kasutada või miks meie Selveris nad tavakassas sabatavad?

Ju neil pole partnerkaarti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju neil pole partnerkaarti.

Iseteeninduskassas ei pea kaarti olema, puldiga peab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iseteeninduskassas ei pea kaarti olema, puldiga peab.

Ilma puldita ei saagi ju :O ega see Maxima pole.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma puldita ei saagi ju :O ega see Maxima pole.

Mis asja, osades Selverites on olemas iseteeninduskassad, kus laod asjad kaalule ja siis kotti. Sa vist oma koduselverist kaugemale pole saanud ja siis arvad, et kõik ühesugused.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaesed tatised lapsed, kes peavad selliste neurootikute peredes üles kasvama. Võta üks ja viska teist

Kuule tatine eit! Jää ükskord vait! Rõve moor!

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis asja, osades Selverites on olemas iseteeninduskassad, kus laod asjad kaalule ja siis kotti. Sa vist oma koduselverist kaugemale pole saanud ja siis arvad, et kõik ühesugused.

Tohohh, pole näinud jaa!  Kus siis?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asja, osades Selverites on olemas iseteeninduskassad, kus laod asjad kaalule ja siis kotti. Sa vist oma koduselverist kaugemale pole saanud ja siis arvad, et kõik ühesugused.

Tohohh, pole näinud jaa! Kus siis?

Balti turu Selveris minu mäletamist mööda on selline variant

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Balti turu Selveris minu mäletamist mööda on selline variant

Ok, see kõige mõttetum variant üldse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin kaubsis. Kui toidumaailm uuesti avati, oli kogu võhm pandud iseteenendusele. Tavakassad on imepisikesed, jõle ebamugavad ja töötaski vaid 1 kassa. Mis juhtus. Nüüd töötavad kõik kassad. Inimesed lihtsalt ei läinud iseteenindusse ja seisidki sabas.

Turistid ilmselt seal suures osas.

Turistid oskavad suurepäraselt iseteeninduskassat kasutada. Soomes-Rootsis on see väga levinud. Ma käin päris sageli Rootsis, alati kasutan iseteeninduskassat. Meil kaubamajas on ju veel eriti mugav – saab telefoniga skaneerida ja kauba otse kotti panna. Tallinna kaubamajas käib silma järgi päris palju pensionäre, ju nemad siis eelistavad tavakassat.

ega see telefoniga toimetamine ainult kaubamajas pole

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin kaubsis. Kui toidumaailm uuesti avati, oli kogu võhm pandud iseteenendusele. Tavakassad on imepisikesed, jõle ebamugavad ja töötaski vaid 1 kassa. Mis juhtus. Nüüd töötavad kõik kassad. Inimesed lihtsalt ei läinud iseteenindusse ja seisidki sabas.

Turistid ilmselt seal suures osas.

Turistid oskavad suurepäraselt iseteeninduskassat kasutada. Soomes-Rootsis on see väga levinud. Ma käin päris sageli Rootsis, alati kasutan iseteeninduskassat. Meil kaubamajas on ju veel eriti mugav – saab telefoniga skaneerida ja kauba otse kotti panna. Tallinna kaubamajas käib silma järgi päris palju pensionäre, ju nemad siis eelistavad tavakassat.

ega see telefoniga toimetamine ainult kaubamajas pole

See vôimalus on kôigis kaubandusketis. Rimi on vist arenemuse järgus. Äpp ei otsi isegi kauplust välja kus asud, ise pead seda tegema ja teadma kuidas antud kauplust kutsutakse. Kôiki kauplusi polegi veel valikus ka. Loodetavasti likvideerivad it töötajad need ebamugavused ka varsti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ega see telefoniga toimetamine ainult kaubamajas pole

Keegi pole vastupidist väitnudki. Ma kommenteerisin seda, kes väitis, et kaubamajas on ebamugav iseteenindust kasutada ja kõik eelistavad tavakassasid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 241 kuni 252 (kokku 252 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Iseteeninduskassad- kellele?