Esileht Ilu ja tervis isetehtud näokreem

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: isetehtud näokreem

Postitas:
Kägu

Tere!
Kas keegi teist on teinud ise endale näokreemi või kehakreemi?
Mõtlesin katsetada ja endale ise prooviks teha, kuna mulle selline mässamine meeldib. Sooviks aga kuulda teiste kogemusi. Milliste koostisainetega tegite kreemi? Kas lisasite vett ka kreemi sisse? Kui kaua säilis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi tegin, aga enam hästi ei mäleta..ei teinud nii palju, et oleks säilivusega probleemi olnud. Kasutasin mesilasvaha ja erinevaid õlisid – mingi juhendi järgi tegin.

Igatahes olen mõelnud ka veel tegemisele, aga pole veel jõudnud, aga ma ostaks vist koostisosi nendelt lehtedelt, kui suuremaks tegemiseks läheks, seal head lisainfot ka:

http://kummel.eu

http://balscand.ee

Sealt Balscandist olen tellinud ka asju, väga hästi toimib. Muidu seal näiteks suuremas koguses tellides a’la sheavõid tuleb see sellise koti sees, mitte mingis fancys pakendis, aga mulle see sobib. Rohkem ongi sellistele asjaarmastajatele.

Please wait...
Postitas:
Relumee

Kreemi valmistamisest

Siin on kosmeetika valmistamise retsepte.
Kui segus on ainult õlid ja vahad, säilib segu pikalt ja ei vaja säilitusainet. Rääsumise vastu on parem hoida kasutamise vahepeal külmkapis. Tähtis on, et vesi purki ei satuks, see tekitabki hallitust jm baketerite vohamist.
Õli ja vett sisaldavad kreemid vajavad emulgaatorit, mis neid seob, muidu tõeuseb ajapikku vesi pinnale. Vett sisaldav kreem läheb ka kergesti hallitama ja seetõttu tuleb lisada säilitusainet.
Ilma veeta kreemid on rasvasemad ja imenduvad aeglasemalt, veega kreemid sarnanevad klassikalisele “poekreemile”.
Üks variant on veel hoopis tahke kätekreem, mis näeb välja nagu trühvel või seebike, säilitada võib karbikeses ja vajadusel sellega käsi hõõruda.
Kui poorid on kergesti ummistuvad, tasuks vältida kakaovõi kasutamist näokreemis.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis isetehtud näokreem