Esileht Beebi ja mitmikud Isetehtud püreest!

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Isetehtud püreest!

Postitas:

Laps kohe 5 kuuseks saamas, alustasin püree andmist..mure aga selles, et ise tehtud püreed ei võta suu sissegi aga purgi oma peale ei tee teist nägugi, väga maitseb. Küsimus siis, mida olete maitseks veel sisse pannud kui üldse?..olen vahetult ennem söömist rpa ka veel sisse seganud aga abi ei miskit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vastupidine olukord ja sobis ainult ise tehtud. Alustasin ka viiekuuselt suvikõrvitsaga ja edasi porgand, lillkapsas, kartul ja nende segud. Paari nädala pärast sai ka arsti soovitusel liha (vasikaliha)lisatud. Meil oli hemoglobiin piiri peal ja kardeti aneemia teket. Ega nii algul peale rpa midagi lisad polegi.Proovi lihtsalt erinevaid juurvilju, miski talle ikka ju meeldib. Kui alles alustasid, siis ju eriti midagi pole jõudnudki pakkuda. Mina otsustasin,et ise teen ja ainult äraolekuks ja kui kiiresti midagi vaja anda on , siis selleks ajaks harjutan ka poepüreega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa üldse nii vara lisatoiduga alustad? :O

Mis püreed sa talle ise teed (kuidas, ja mida sisse paned), ja millist poe oma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 11:26; 01.03 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ka ei tahtnud isetehtud püreed, ainult poe oma läks. Segasin siis natuke poe püreed isetehtu sisse ning läks kenasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli sama teema, et isetehtuid ei söönud aga poe omad sobisid. Samamoodi ka putrudega, tavalist riisi, hirssi jt ei võtnud, pidi Holle või Hippi pulber olema (mitte magustatud). Alles putrudega tutvumise ajal hakkas omatehtud lihaga köögiviljapüreesid sööma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks sa üldse nii vara lisatoiduga alustad? :O

Mis püreed sa talle ise teed (kuidas, ja mida sisse paned), ja millist poe oma?[/tsitaat]

minu poja sai alles 3 kuu vanuseks ja arst soovitas juba hakata andma pisut lisa, nii 2-3tl päevas. See pole veel toidukord, aga laps hakkab maitsetega harjuma ja kui käes aeg rohkem lisa sööma, ei teki koht, kus laps keeldub uusi asju söömast.

Alustasin kartuli-lillkapsa püreest, ise tegin, lapsele maitses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

minu poja sai alles 3 kuu vanuseks ja arst soovitas juba hakata andma pisut lisa, nii 2-3tl päevas. See pole veel toidukord, aga laps hakkab maitsetega harjuma ja kui käes aeg rohkem lisa sööma, ei teki koht, kus laps keeldub uusi asju söömast.

Alustasin kartuli-lillkapsa püreest, ise tegin, lapsele maitses.[/tsitaat]

Äsja 3-kuuseks saanule annad lisatoitu?????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
minu poja sai alles 3 kuu vanuseks ja arst soovitas juba hakata andma pisut lisa, nii 2-3tl päevas. See pole veel toidukord, aga laps hakkab maitsetega harjuma ja kui käes aeg rohkem lisa sööma, ei teki koht, kus laps keeldub uusi asju söömast.

Alustasin kartuli-lillkapsa püreest, ise tegin, lapsele maitses.[/tsitaat]

Vaheta arsti!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 11:26; 01.03 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minulegi soovitas arst veidi püreed hakata andma, kuna poiss ajas palju välja peale sööki. Ja see paar lusikat mis ta ära sööb pole tõesti veel mingi söök, pigem tutvumine uue tegevuse ja uute maitsetega. Püreed teen nagu püreed ikka tehakse, keedan vähese veega ja püreestan, ennem andmist olen lisanud veel veidi rpa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tundub lisatoiduga alustamisest on saanud juskui võistlus, kes varem annab, on võitja.
No aga 3,5 kuud alustada on ju hilja. Mis te üldse jamate, võtke kohe sünnitusele püreepurk kaasa ja uhage vastsündinule sisse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see võimalik on, et ka kõige väiksemast küsimusest siin alati mingi vaidlus üles kasvab. Kõik lapsed erinevad, mõnel vaja varem alustada, kui teil mitte siis on ju hästi, miks teisi kes seda teevad kohe halvustama peab hakkama. Inimesed olge leebemad üksteisesuhtes!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik lapsed on erinevad – ohjah.
3kuuselt EI OLE vaja alustada mitte mingil juhul lisatoiduga. isegi mitte maitsta ei ole vaja.
need paar lusikatäit – nagu te ütlete – ei ole söömine tõesti. seda enam tekib küsimus, MILLEKS see siis vajalik on? koormata lapse organismi mittesobivate ainetega? igasugu maitsetega tutvumiseks on tal siin maa peal tõenäoliselt kümneid ja kümneid aastaid. ainult piimatoiduks on kogu elust vaid 6 kuud. seda ei jaksa siis ära kannatada? ma ei saa aru, kuhu teil kiire on.

kartul ei ole samuti esimesteks toitudeks kuidagi kohe sobilik.

keegi ei arva ju, et 32.rasedusnädalal sündinud laps sündimiseks tegelikult valmis on. pisut vara on ka 34.nädalal sündinud lapse jaoks. mis sellest, et lapsed on erinevad. igasugu asjade jaoks on oma ajad ja põhjusega.
organismid talitavad ikkagi üpris ühtmoodi ja päris pisikese magu ei ole tahkemaks toiduks veel valmis.
võimalik tõesti, et ei juhtu midagi. aga miks te teete katseid oma lapse peal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, aga kui seda soovitab arst? ja see tõesti aitab? Ja lapse pealt on ju näha kas ta on selleks valmis või mitte ja kas see tekitab talle vaegusi või mitte ja kui see nii ebaloomulik oleks siis ju ei tehtaks nelja kuuustele lastele peale piima mittte mikit. 3 kuuse kohta ma ei oska tõesti kosta, aga kui see on arsti soovitus ja see talle kuidagi kasulik on siis palun, pole põhjust teist selle pärast halvustama hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud kõigile teema kohastele vastajatele:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Beebi ja mitmikud Isetehtud püreest!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.