Esileht Väikelaps issand, nii vara ülesse :S

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: issand, nii vara ülesse :S

Postitas:

aastane laps magas seni 21.00-8/9.00. AGA nüüd juba paar nädalat ärkab kl 6.00. see on ju jube vara:S
kuidas teie lastega lood? ja ükskõik kas panen hiljem magama või varem, ärkab ikka kl 6. tegelikult varem magama ei saagi panna, sest ta ei taha. päeval magab ikka 2 und (1,5 tundi ja 2,5 tundi).

kas see võib olla 2 unelt ühele üleminekuaeg? või miks ta niiii vara ärkab:S olen üritanud kussutada küll, aga ei..silmad pärani lahti ja tahab raamatuid vaadata. mida teha,et und pikendada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et suurt rolli mängib ka kevad 🙂 kell hakkab juba valgeks minema, talvel oli sellisel ajal ju täiesti kottpime.
Minu laps ei saanud 1,5 kuud tagasi kell 8 ka maast lahti, täiesti läbi oli aga nüüd juba kell 07:30 hüppab ise toast välja rõõmsalt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellakeeramine on abiks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, täna öösel keerad kella ja homme on laps juba tund hiljem üleval 🙂
Mul endalgi jama selle kevadega, iga hommik kell 4.08 ärkan ja und enam ei tule, siis passin niisama üleval, keeran küljelt küljele. Maja peale kolama minna ka ei saa, äratan teised ka üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps on sünnist saati 21 ajal tuttu läinud ja hommikune äratus 6 paiku, alguses oli isegi varem. Täna tõusis nt kell 5. Ja praegu on veel üleval Laps 1a6k. Aga kuna teisi lapsi peres pole, siis olen ka ise põhku pugenud 22. Vahest isegi koos lapsega. Ja olen täiesti ära harjunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kirikene kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mu laps on sünnist saati 21 ajal tuttu läinud ja hommikune äratus 6 paiku, alguses oli isegi varem. Täna tõusis nt kell 5. Ja praegu on veel üleval Laps 1a6k. Aga kuna teisi lapsi peres pole, siis olen ka ise põhku pugenud 22. Vahest isegi koos lapsega. Ja olen täiesti ära harjunud.[/tsitaat]

Minu laps samasugune. Sünnist saadik ärkab kell 6. Mõnikord ka varem, mõnikord pisut hiljem, aga jah, laps on 2,9 aastane ja olen tegelikult väga väsinud ja kurnatud sellest. See ei näigi lõppevat. Mitte ühtki hommikut ei ole võimalik magada. :((

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna on kellakeeramine. Paar hommikut peaks küll nüüd laps kauem magama.
http://www.virumaateataja.ee/783480/oosel-vastu-puhapaeva-laheb-eesti-ule-suveajale/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2-aastane. Magama läheb kell 21.00 ja enne magas 8ni, nüüd on hea kui hommiku 7ni magab. Ja oleks siis, et mängiks rahulikult oma toas. EI, on vaja ikka ülejäänud rahvas ka yles ajada ja kõva häälega seletada. Homsest peaks kellaajad jälle normi saama:)
Kusjuures pimendavad kardinad on toas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaa, ma tean, mida sa tunned. mul on laps 9,5 kuune ja umbes kuu aega on meil ka nüüd see jama. olen ka väsinud. täisööd ka ei saa magada-laps tahab süüa vahepeal ja lihtsalt viriseda. siis ärkab öösel vanem venna üles(varsti saab 3), vaja pissile ja veel midagi… ja jooksed ühest toast teisse ja ootad hirmuga hommikut:( ja hommikul küsib mees: noh, kas oled magada saanud? ja õhtul noorem tahab juba peale 7 voodisse, väsib ära lihtsalt ja ei ole võimalik pikendada seda õhtustaega, hakkab jonnima väsimusest. ootan ka väga, millal see lõpeb või millal kasvõi natukenegi lihtsamaks läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps issand, nii vara ülesse :S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.