Esileht Kodunurk istutamine

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: istutamine

Postitas:

kas praegu oleks hilja seemneid mulda panna? redised , porgandid jne? kas näiteks tomati ja kurgi seemned kasvuhoonesse panna on hilja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.05 17:18; 22.05 18:02; 22.05 22:09; 24.05 00:59; 24.05 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

redist ja porgandit võid panna, samuti kurki, aga tomatiseemnete jaoks on tõesti hilja, osta kusagillt taimed

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 17:53; 22.05 19:46; 23.05 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitu taime oleks normaalne osta? 2le inimesele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.05 17:18; 22.05 18:02; 22.05 22:09; 24.05 00:59; 24.05 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole hilja midagi. 2-le 10 taime on piisav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Redis on lühipäevataim, st. et praegu on hilja külvata, ta kasvatab ainult lehti mitte juurikat. Proovi augustis. Aga porgand ja lehtsalat on veel igati ok!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]katariina333 kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei ole hilja midagi. 2-le 10 taime on piisav.[/tsitaat]tomatite istutamiseks pole jah hilja, aga seemnete külvamiseks küll, sest tomatil kulub tärkamisest esimese saagini 100+ päeva.

2 inimesele on 10 taime ikka päris palju, kui just eriline sissetegija ei ole

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 17:53; 22.05 19:46; 23.05 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

me oleme siis vbl suured tomatisööjad:) eks kylalisi käib ka omajagu grillimas suveti, aga sissetegemiseks kyll midagi ei jää.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida oleks viimane aeg veel maha panna? üritan esimest korda väikest aiamaad pidama hakata, aga ei tea eriti mida istutada seemnena, mida taimena 😀 kurki oleks vist ka juba vaja taimena istutada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.05 17:18; 22.05 18:02; 22.05 22:09; 24.05 00:59; 24.05 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seemnest võid veel panna erinevaid salateid, tilli, peterselli avamaale. Viimane aeg on panna suvikõrvitsad avamaale, kuid katteloor pane ikka peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurki võid veel ka seemnest panna, see ei ole nii pika kasvuajaga.
veel võid panna nt uba, sibulat, taimedena kapsast jne

http://www.hansaplant.ee/static/files/7.koogiviljade%20kylvitabel.pdf

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 17:53; 22.05 19:46; 23.05 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina panen mitmeid asju nö topelt – tilli, pterselli, erinevad salatid kylvan, aga istutan ka juba ettekasvatatud taimi – niimoodi saab saaki pikema aja jooksul

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salatit ja tilli soovitatimulle iga kahe nädala tagant külvata, aga mis ajani, seda ei öeldud. Ma alles täna panen avamaale tilli, salati ja suvikõrvitsa.
Kasvuhoones olemas.
Redise jaoks hilja, tahab jahedamas kasvada. Proovi sügisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Salatit ja tilli soovitatimulle iga kahe nädala tagant külvata, aga mis ajani, seda ei öeldud. Ma alles täna panen avamaale tilli, salati ja suvikõrvitsa.
Kasvuhoones olemas.
Redise jaoks hilja, tahab jahedamas kasvada. Proovi sügisel.[/tsitaat]Ei ole redisejaoks hilja.Mina panen suvejooksul kaks korda, kuna redis läheb ruttu puiseks siis korraga palju ei pane. Kui esimesel külvil juba pisike mugul all teen järgmise külvi ja nii sügiseni välja. Kurki võib ka panna, müüakse ju avamaakurke, kuid katteloor tuleb peale panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakuks tomatitaimi (sort Varto, sobib nii kasvuhoonesse kui rõdule või aknalauale), umbes 10cm kõrged. 0,50¤/tk, Tallinnas.
nass.55@hot.ee

Aga kas tilli jaoks ei ole hilja? Ma ostsin just tilliseemet ja plaanin peenrasse külvata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tilli võib ja peakski külvama suvi läbi mitmetes etappides, siis saab kogu aeg saaki

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii ma ostsin täna tomati 3, kurgi 2,paprika 1 ja kapsa 5 taimi, seemnetest ostsin tilli,sibulat,redist,porgandit ja murulauku. uba ja hernes on ka olemas. 3le inimesele on normaalne kogus kui kõiki 1 pakk? mida veel istutada 😀 kõrvitsat kabat¨okki jne me ei söö, aga äkki on mul midagi kahe silma vahele jäänud, mida tavaliselt istutatakse :D?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.05 17:18; 22.05 18:02; 22.05 22:09; 24.05 00:59; 24.05 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nii ma ostsin täna tomati 3, kurgi 2,paprika 1 ja kapsa 5 taimi, seemnetest ostsin tilli,sibulat,redist,porgandit ja murulauku. uba ja hernes on ka olemas. 3le inimesele on normaalne kogus kui kõiki 1 pakk? mida veel istutada 😀 kõrvitsat kabat¨okki jne me ei söö, aga äkki on mul midagi kahe silma vahele jäänud, mida tavaliselt istutatakse :D?[/tsitaat]Mina ei söö nt. redist ja tavalist kapsast, küll aga armastan nuikapsast ja rucola salatit, peate ikka oma maitse järgi valima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 tavaline pakk hernest on ikka väga vähe (mina panen 3 pakki ja seda on ka vähe;). Murulauku pole mõtet minumeelest kylvata, mingit erilist saaki sealt ei tule see aasta – ta ikka pysik, keegi ehk annab osa oma puhmast sulle. pigem pane tippsibulaid maha (mitte seemneid) rohelise saamiseks. mina kylvan alati ka peterselli supirohelise saamiseks. ma saan aru, et sul on kasvuhoone? kui sa sinna ainult 6 taime istutad, on see ikka jube raiskamine;) 3 tomatitaime 3-le inimesele on ikka väga vähe. ja paprikataim samuti – sa sad sellelt 2-4 paprikat.
kui sa tõesti rohkem ei taha panna, siis proovi midagi eksootilist – melonit v arbuusi kasvuhoones kasvatada – aga ära teda tyhjaks kyll jäta – kastad siis ju ka pooltyhja. muide, lillkapsast ja brokolit saab suurepäraselt kasvuhoones kasvatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahjuks siin kus ma elan ei müüda kuskil poodides sibulat, ainult sibula seemneid. kasvuhoone tegime sõbraga kahepeale. käin ostan mingeid taimi juurde, mõtlesin ka et siiski vähe 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.05 17:18; 22.05 18:02; 22.05 22:09; 24.05 00:59; 24.05 16:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kodunurk istutamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.