Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ita on nii armas

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Ita on nii armas

Postitas:
Kägu

Vaatasin praegu temaga intervjuud. Küll on sümpaatne naine. Sõltumata vanusest, ikka armas. Ja ilus on ta ka. Ilus vana proua. Ja taaskord saab tõdeda, vanus on kõigest number. Hing on ju Ital noor, kui saab teeb ilmselt krutskeid ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kena nooruses,
http://www.lossiantiik.ee/andy1/k05-10-30-08.JPG
ja kena ka nüüd.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga kift naine! Tahaks olla tema moodi.
Ma just mõtlesin tema konjakijoomise lõigu järgselt, et kui ta perekooli foorumis seda räägiks, siis sõimataks teda halastamatult alkohoolikuks ja hõõrutaks nina alla tema haiget maksa, mida perekooli kägu kinni maksab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sellest intervjuust oli Delfis hiljuti artikkel, siis see on vist ainuke kord, kui kommentaariumis polnud ühtegi negatiivset kommentaari. Ita on tõesti fantastiline naine!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga kift naine! Tahaks olla tema moodi.

Ma just mõtlesin tema konjakijoomise lõigu järgselt, et kui ta perekooli foorumis seda räägiks, siis sõimataks teda halastamatult alkohoolikuks ja hõõrutaks nina alla tema haiget maksa, mida perekooli kägu kinni maksab.

Täpsustus: palgapäeva ootav perekooli kägu – see on see kõige suurem maksumaksja ju, kelle kulul kõik pralletavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga kift naine.

Mis sõna see kift on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teeme nii, et siin teemas ei hakka kedagi halvustama, kohatuna tundub.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nägin teda Stockmannis paar päeva pärast seda, kui oli ilmunud uudis kaksikute sünnist nende perre ja nii väga oleks tahtnud talle juurde minna, kallistada ja öelda, et mul on väga hea meel, et pärast poja kaotust on selline rõõmus sündmus. Aga ei tihanud pealetükkiv olla. Ma loodan, et ta teab ja tajub, kui väga teda armastatakse eestlaste poolt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ita Ever on Eesti Grand Old Lady. Meie kuninganna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga kift naine.

Mis sõna see kift on?

Kift on kasutu või katkine asi või siis mürgine. Pmst sama teema nagu see supper (õhtusöök) sõna. Kahju kui pole omale moesõnade tähendust selgeks teinud.Ma arvan, et Ita väärib väärikamat sõna iseloomustamiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kena nooruses,

http://www.lossiantiik.ee/andy1/k05-10-30-08.JPG

ja kena ka nüüd.

Issand, see on ju Ülle Kaljuste! No vaadake nina ja suud!

Kas nad on sugulased?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teeme nii, et siin teemas ei hakka kedagi halvustama, kohatuna tundub.

Ah mis sa õpetad!
Ita on äge, loomulikult. Jõudu ja jaksu talle!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin praegu temaga intervjuud. Küll on sümpaatne naine. Sõltumata vanusest, ikka armas. Ja ilus on ta ka. Ilus vana proua. Ja taaskord saab tõdeda, vanus on kõigest number. Hing on ju Ital noor, kui saab teeb ilmselt krutskeid ka.

Sinu jaoks ongi ta kas Ita Ever või proua Ever (proua Ita Ever), mitte eesnimepidi lihtsalt Ita.
Muide, see on tema enda õpetus! Olen sellega ka igati nõus, sest vanuselt või positsioonilt kõrgemat võõrast inimest ei kutsuta tõesti nagu oma sõbrannat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Appi, hakkan kirjutama ja sõnu ei olegi, mida oskaks ja tahaks tema kohta öelda. Ita Ever on inimene, keda tahaks tunda ja kelle puhul oleks soov öelda, et kuidas ma teda austan ja kalliks pean. Aga ma usun, et eks ta ise ka teab seda…
tujurikkuja – vaadake seda, tore sketš

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ita on nii armas