Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ITK ämmaemandad

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: ITK ämmaemandad

Postitas:

Tere, kelle juurde ITK olete ennast arvele võtnud, kuidas muljed? Mul endal valida ei lastud ning pandi aeg Triin Rootalu juurde. Järgmine nädal lähen ennast tema juurde rasedusega arvele võtma. Kas keegi oskab tema kohta ka midagi öelda? Eriti huvitab, kuidasta ülekaalulistesse rasedatesse suhtub, sest tean et paljud ämmakad on väga kurjustavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veebis endale aja broneerid, saad ise ämmaemanda valida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 23:54; 14.08 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triin on väga lahe inimene ja kindlasti ei teki temaga sel teemal mingeid muresid.
Ta ei ole ise ka mingi piitsavars, kui vihjest aru saad.

Tere, kelle juurde ITK olete ennast arvele võtnud, kuidas muljed? Mul endal valida ei lastud ning pandi aeg Triin Rootalu juurde. Järgmine nädal lähen ennast tema juurde rasedusega arvele võtma. Kas keegi oskab tema kohta ka midagi öelda? Eriti huvitab, kuidasta ülekaalulistesse rasedatesse suhtub, sest tean et paljud ämmakad on väga kurjustavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles osas on ämmaemand Rootalu väga tolerantne. Olin ise ka rasedaks jäämise hetkel 90 kg ja ei kuulnud kordagi tema suust enda kehakaalu kohta kommentaare. Ta on väga mõnus ämmakas ja tema jälgimise all tundsin mina end väga hästi ja hoituna 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbrannal oli ta ja tema polnud üldse rahul. Sõltub ilmselt inimestevahelisest klapist. Minul on ITK-s Alisa Josing. Esimese lapsega olin tema juures, teisega kahjuks ei saanud ja nüüd kolmandaga jälle. Täpselt minu inimene ja soovitan soojalt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan sellist ämmakat nagu Tatjana Talja ITKs. Nooremapoolne ämmakas ( alla 40a), sõbralik, toetav, kaalu suhtes kindlasti ei kraaksu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab Kristin Tarasovi kohta midagi öelda? Määrati mulle ämmakaks ja esimene kohtumine ootab alles ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googeldades tundub, et alles sellel aastal selle ameti omandanud.

Endal H.Pajuste, pole ühtegi halba sõna öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 23:54; 14.08 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin Triinu juures. Igati tore!
Kuna ta on ise ülekaaluline, vaevalt et ta kaalu teemal kurjustab. Ta võib ju nentida fakti, et ütleb, liiga palju vms, annab kindlasti soovitusi sel teemal, aga kindlasti mitte kurjustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ITK ämmaemandad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.