Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ITK ja IVF progesteroon: kapslid või geel

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: ITK ja IVF progesteroon: kapslid või geel

Postitas:

Kes on viimasel ajal ITK-s teinud iVF-i, siis kas teile on määratud toetavaks raviks kas Crinone geel või Gepretix kapslid? Mitu korda päevas? Ja kas arst põhjendas ka oma valikut teile või andis valida ise teil? Kes oli arst?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.02 11:08; 15.02 16:27; 14.03 10:10; 14.03 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gepretix, 2 kapslit 2x päevas tuppe. dr.Rass. Ei põhjendanud kuid saadud info kohaselt kõige looduslikum prog.asendus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka itk-s Rassi all.
Minul homme punktsioon ja mina sain valida.
Parema meelega olexin valinud proge.systid aga kahjux neid enam ei saa,seega valin kapslid.
2-nädala ports pidi 20€ olema,aga geel liiga kallis ja mulle ei sobinud see mäkerdamine ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis hetkel ta sulle valida andis? sel visiidil kui kirjutas ovitrelle ja leppis kokku punktsiooni aja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.02 11:08; 15.02 16:27; 14.03 10:10; 14.03 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just selle ovitrelle kirjutamise hetkel tuli juttu sellest.
No ja siis ma ytlesin et mina geeli kohe kindlasti ei taha ja ta siis ytles et saate kapslid kui soovite.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas veel viimase aja kogemusi on kellelgi? on kellelgi sel aastal ka crinone määratud ja miks arst seda kapslitele eelistas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.02 11:08; 15.02 16:27; 14.03 10:10; 14.03 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ITK-s Dr.Rassi all, sain ka kapslid. Ei oskagi öelda, miks eelistada üht teisele. Mingi aeg oli kuskil juttu, et mingi roht kaob müügilt ära, sp kirjutatakse hoopis teised välja. Ma pole hetkel kindel, kus ma seda kuulsin, kas siit foorumist või ütles apteeker mul kui rohte otsis, pigem kaldun selle viimase poole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 11:00; 14.03 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

süstid kaovad ära, pole ravimiameti luba enam

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.02 11:08; 15.02 16:27; 14.03 10:10; 14.03 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, oli tõesti nii, ei mäletanud täpselt mis ta ütles. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 11:00; 14.03 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ITK-s Loog – Crinone geel, ei põhjendanud. Ei osanud ise ka midagi küsida. Miks kapslid paremad kui geel? Et ei tule pärast päeval tükke välja või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka dr. Rassi juures ja kasutasin kolm kuud Crinonenet. Ise ei osanud küsida midagi muud ka. Veidi ebamugav oli see, et tükke tuli välja aga samas see kõik ju hea eesmärgi nimel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ITK ja IVF progesteroon: kapslid või geel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.