Esileht Lapse ootamine ITK kohvik

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: ITK kohvik

Postitas:

Sünnitusmaja tutvustuses räägiti, et seal 3 kohvikut, kus süüa saab, aga kodulehel ei leia.
Kus need seal asuvad või on keegi kursis, kus veel peale sõõrikukohviku ja olümpia hotelli, seal kandis veel süüa saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks kohvik on keskhaigla peamajas, kohe uksest minnes, vasakut kätt. Esimesel korrusel. Mööda ei saa minna. Teisi ei tea kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks kohvik on C korpuses (silmakliinik) 4ndal korrusel – avatud tööpäeva lõpuni, sealt saab kõige paremad lõunasöögid (hea hind, suured portsud).
Teine on eespool mainitud A korpuses (kirurgia kliinik) esimesel korrusel. Üsna kallid hinnad, aga kõik pakutav väga hea ja kvaliteetne.
Kolmas on A korpuse 0 korrusel, Eesti Eine kohvik. Hinnad on sarnased C korpuse kohviku omale, kuid pakutavad portsionid väiksemad ning kvaliteet jätab soovida – ei soovita seda!

Läbi maja 0 korruse on kõik korpused ühendatud, ei pea majast väljuma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust enamik oma maja inimesi eelistab ikka just Eesti Eine kohvikut. Eks selle suurim eelis on muidugi avarus ja privaatsus võrreldes teistega, mis asuvad sisuliselt kuskil keset koridori. Aga minu meelest ei ole silmakliiniku kohviku toidud põrmugi maitsvamad kui Eesti Eines, samas tõesti on silmakliinikus portsjonid meeletult suured — mina isiklikult eelistan ikka sellist toidukogust, mis ma jaksan ära süüa, mitte ei taha poolt portsjonit ära visata. Maitse asi.

Eesti Eine kohviku puhul on võõra jaoks keerukas hoopis seda üles leida. Saan aru, et teema autor soovib läheneda naistekliiniku poolt? Siis 0-korruse koridoris vahetult enne seda, kui saab trepist või liftidega A-korpuse 1. korrusele, läheb silmatorkamatu koridor paremale, koridori ukse avamiseks on vaja veel nuppu (platet) ka vajutada, mingeid viitasid väga ei ole seal. Kohvik on selle koridori lõpus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine ITK kohvik