Esileht Sünnitus ITK. Kui ruttu koju?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: ITK. Kui ruttu koju?

Postitas:
Kägu

Juhul kui kõik on kulgenud hästi ja on soov võimalikult ruttu koju saada… kui ruttu peale sünnitust teil see õnnestunud?  Tulemas kolmas laps, niiet imetamis ja mähkimisnõustamisi ei vaja????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb, kuidas sul sünnitus läheb, kuidas rasedus on kulgenud ja kuidas beebil peale sünnitust tervis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb, kuidas sul sünnitus läheb, kuidas rasedus on kulgenud ja kuidas beebil peale sünnitust tervis.

Ja tahtsin veel lisada, et võivad järgmisel päeval koju lubada juba, kui elad lähedal ja saad beebiga vajalikeks uuringuteks tagasi minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad praegu nö koroonaajal tahavad 48 h hoida, et ei oleks nii palju sisse-välja käimisi.

Aga, ega haiglasviibimine pole kohustuslik ja võid kohe peale sünnitust ära minna. Et kui sa ei taha 48h olla, siis ütledki, et ma soovin lahkuda ja palud juhtnööre, millal ja kus järgmised “protseduurid”. 48h võtavad nad lapselt mingid geenianalüüsid.

Mind “lubati” suure pinnimise peale 44 tunnil koju. Eks neil oli tegelikult palatite kriis, oma FB beebigrupist lugesin, et sama päeva õhtul, kui ma olin öra sünnitanud, läks ITKs hullumajaks. Mul vedas, sain suht privaatämmaemanda veel rahulikul ajal….

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10h olin kokku haiglas, teine sünnitus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus ITK. Kui ruttu koju?