Esileht Sünnitus Itk olukord hetkel

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Itk olukord hetkel

Postitas:

Kes hiljuti sünnitanud kuidas hetkel seal palatitega on.Perepalatid kõik koguaeg täis või on ikka võimalust saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin just ITK-s, laps sündis 01.08. Meie sealoleku ajal oli suur beebibuum (võib-olla nüüd on juba rahulikum). Sain ämmaemandate jutust aru, et lapsi oli majas palju ning sünnitanuid paigutati beebidega juba ka sünnituseelsesse osakonda.
Perepalatit meil saada ei õnnestunud, saime viimase voodikoha ühispalatis. Pärast mind sünnitanud saadeti edasi juba intensiivi. Palusin panna ennast perepalati või ema-lapse palati järjekorda. Teiseks õhtuks saime õnneks just vabanenud ema-lapse palati – seal ikka palju mõnusam kui ühispalatis 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 10:38; 05.08 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ühispalatis wc-s ja pesemas käimisega, jätangi tite lihtsalt palatisse ja käin ära? Peale sünnitust ei pruugi ju see wc-s käimine ka väga kiirelt minna..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult on nii, et ega ei ole võimalik eilse põhjal tänaste sünnitajate arvu prognoosida. Eile võis olla beebibuum, täna paar sünnitajat, homme jälle beebibuum. Sama on palatitega – raske ennustada, kui kiirelt just täna palati saanud välja kirjutatakse – nt esimese lapsega olime 3 ööd, teise lapsega 1 öö. Palatitega on ka nii,e t palju sõltub ilmselt ämmaemandast – esimese laspega näiteks ilmselt ei olnud sünnitustuppa suurt järjekorda, tänu millele meid hoiti seal perepalati järjekorras 2 h asemel 4 h, kuni perepalat vabanes (oli teada, et vabaneb). Väga tore personalist ju. Smas teise lapsega, kes sündis samal kuul, oli isegi oht, et sünnitustube pole…õnneks ikka vabanes üks ja ei pidanud koridoris sünnitama 😀 Nii et isegi ei aita prognoosid,millistel kuudel on rohkem sünnitajaid, sest päevade lõikes pole võimlaik prgnoosi teha, ainult keskmist saab arvestada

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ühispalatis wc-s ja pesemas käimisega, jätangi tite lihtsalt palatisse ja käin ära? Peale sünnitust ei pruugi ju see wc-s käimine ka väga kiirelt minna..

Jätadki jah. TÜK-s on beebidele ratastel “kausikesed” (voodid või hällid tegelikult), küllap on mujal haiglates ka taolised. Sinna jätadki oma beebi, soovituslikult siis kui ta magab, ja käid ajad oma asjad WC-s ära. Nii kaua sul ka seal ei lähe ja läbi ukse kuuled küll kas tita nutab või mitte. Pesemisega ehk läheb rohkem aega, aga mina näiteks käisin siis pesemas, kui õde vaatama tuli ja tema valvas sel ajal beebit. 5 min läks ainult.

Kui sa pärast sünnitamist väga sant oled, võid ju personalilt abi ka paluda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITK-s on ka jah need ratastel “kausid” beebidele, kuid mina last WC-sse minnes sinna panema ei hakanud (oli hirm, et äkki ärkab selle tõstmise käigus veel ülesse ja pean oma WC plaanid edasi lükkama). Jätsin magava lapse oma voodi peale ja püüdsin WC-s või dušši all käies kiiresti teha. WC asub koridori peal (minu ühispalat oli sellest ikka kaugel) ja sinna ma lapse nuttu küll kuulnud ei oleks. Õnneks magas laps alati rahulikult, kui tagasi tulin.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 10:38; 05.08 16:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Itk olukord hetkel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.