Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ITK-s Kas lõpud UH või jääb LA oma viimaseks?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: ITK-s Kas lõpud UH või jääb LA oma viimaseks?

Postitas:

Tere, Kes ÄE on saatekirja andnud ja mis põhjusel? Minu oma ütles, et kuna kõik analüüsid korras, siis tema ei saada. Natuke pettunud nüüd. Lähen siis tasulisse. Esimese poole raseduse ajal käisin kolm korda ja nüüd peale LA ei saagi enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa jah. Minu arst ütles ka, et kui pole kahtlust, et laps liiga suur või liiga väike, siis ta saatekirja ei kirjutagi. Meie võtsime tasulise.35 ndal nädalal.See küll näopiltide jaoks natuke liiga hilja, aga saime siiski palju häid pilte.
Samamoodi vaadati ka oletatavat kaalu ja avastati ka, et mul palju lotevett.
Väga asjalik käik oli 38 euro eest. Kos salvestusega DVD-le maksab 58 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saada jah, kui näidustust pole, minu oma nüüd arvas et peaks ikka igaks juhuks minema, et esimene laps oli suur, et äkki teine ka..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind saadetakse 34 nädalal, näidustus just ei ole, aga tahtis teada lapse suurust. Eelmine laps oli ca 4 kilo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ämmaemandast, jah. Mõni on selline ära räägitavam ja saad veel ühe UH. Mind saatis ÄE kuna kahtlustas, et laps liiga väike. Samas ma käisin ka ¦oisi juures UH-s ja minu meelest tasus see raha end ära küll, ITK-s oli hea ja tore küll aga mitte päris see.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ämmakas keeldus lõpu UH’st. Ei olevalt põhjust olnud. Laps sündis 4.5 kilosena ja minul rida probleeme sellest, et laps nii suur oli (kandsin ka 1,5 nädalat üle). Sünnitus oleks tulnud varem esile kutsuda, aga ITK’s ei huvita ema tervis kedagi. Järgmise lapse sünnitan selle tõttu erakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt ei ole määratud. Eelmise lapsega aga sain päris palju lõpus neid 4D ultrahelisid, sest oli igasugu kahtlusi ja jamasid. Aga alustuseks siis see, et laps polnud ära keeranud.

Seekord tegi ämmaemand mulle selle tavalise must-valge Uh, sest jälle oli sama asi- laps pole pööranud. Järgmine nädal lähen uuesti kontrolli tema juurde. Kui ei ole keeranud, siis kindlasti teeb nii kabinetis kui saadab ka 4D UH-sse.

Oma kogemusest ütlen, et ega seal lõpus pole selle 4D-ga ka midagi vaadata. No saad põse või profiili pildile, aga ka kõik. Laps nii suur, et pildile ei mahu ja liikuda ka enam eriti ei saa. Mina hea meelega jätaksin need rahad, mis sellele kulutatakse pigem probleemsetele rasedatele.

Olge pigem õnnelikud, kui teil pole vajadust UH järele. See ju tähendab, et lapsega kõik korras. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küsisin küll oma ämmaka käest kas on veel UH tulemas ja ta ütles küll et jah umbes 35 nädala paiku tehakse et vaadata oletavat kaalu jms. Nii et mina ootan juba väga et pisikest uuesti näha:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ITK-s Kas lõpud UH või jääb LA oma viimaseks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.