Esileht Sünnitus ITK sünnitusosakonna remont suvel

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: ITK sünnitusosakonna remont suvel

Postitas:

Kas fakt, et ITKs on suvel remont, mõjutab teie valikut, kummas haiglas sünnitada, kas Pelgus või ITKs?
http://www.sunnitusmaja.ee/itk-naistekliinik-labib-uuenduskuuri/
Ise plaanisin kindlasti sünnitada ITKs, aga see remondiuudis mind just ei rõõmusta. Esimese lapsega olin palju vannis, nüüd sünnitustubades vanne pole. Kuna vanni sünnitada ei soovi, tahaks lihtsalt valude ajal vannis käia, siis seda ühekordset vanni ka vist ostma ei hakka.
Ja see, et perepalatid on tasuta, muudab perepalati saamise kindlasti veel raskemaks. Kes üldse valiks ühispalati, kui mõni tasuta perepalat on vaba? Seega konkureerivad nüüd perepalatitesse kõik sünnitajad. Tekkis mõne minna ITK asemel Pelgusse, aga kui sama mõtlevad paljud, võib just Pelgu olla ülerahvastatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 10:48; 05.07 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no tead, mul sõbranna sünnitas remondivälisel ajal ja ikka oli ülerahvastatud sel hetkel ITK, nii et taastuma pidi intensiivis, kuigi tervislikku põhjust seal viibimiseks polnud. Lihtsalt ruumi polnud mujal 😀

Ma ise pidin suvalisel ajal novembris peaaegu “koridoris” sünnitama, sest valvetoast välja astudes tegi keegi suured silmad, et kõik sünnitustoad on täis …õnneks siiski üks oli just vabanenud ja ka korda tehtud 😀 Läks hästi seekord 😀

Nii et seda etteennustada ei saa, mis ühes või teises sünnitusmajas mingi aeg toimub. Sa ei sünnita ju plaani järgi, vaid ainult umbes tead kuuajast intervalli, millal võiks sündida 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 13:59; 16.06 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu esimene laps sündis ITK eelmise suure remondi ajal 2005a suvel, kui kuulen väga suurt ehitusmüra, siis heiastub siiamaani kohe sünnitamaskäik. tipp oli see, kui mulle taheti lage kaela kukutada, puuriots oli juba laest väljas, minu asjad just seal all, päästsin oma kola ära ja läksin ütlema, mis seis on, siis “konsiilium” tuli ja vahtis seda puuriotsa, sünnita sellises olukorras v midagi 😀
õnneks tuli kohe jaanipäev peale ja siis oli õnnis vaikus mitmeks päevaks majas.

ehk siis kui on ikka suur remont ja pidevalt puuritakse, siis see võtab kõrvakuulmise ära, tukkuda ei ole võimalik jne, aga vähemalt jääb selline ekstreemsus hästi meelde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin ka seal 2005 suvel. Siis oli remont, kohutav müra ja puurimine ja nii terved päevad. Perepalatist võis und näha, olin 4 kohalises üldpalatis. Kõik tited nutsid kordamööda, lisaks see puurimine 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sünnitasin 2015, siis oli ka remont. Mind ei seganud. Perepalati saime ja tasuta veel.
See on ju tore, et remonti tehakse!
Sünnitasin muide ka 2014 alguses, siis remonti ei olnud, aga haiga oli ülerahvastatud ja perepalatit me ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui jube olukord seal praegu on? Ma olen veidi mures, ämmaemanda juures käies oli esimesele korrusele kuulda hirmus mürin. Ja kuna plaanin taastuda nii 3-4 päeva, siis võib ka juulikuus suhteliselt väljakannatamatu olukord olla seal “tasuta” perepalatites.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 10:39; 17.06 10:26; 21.06 07:13; 18.07 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui jube olukord seal praegu on? Ma olen veidi mures, ämmaemanda juures käies oli esimesele korrusele kuulda hirmus mürin. Ja kuna plaanin taastuda nii 3-4 päeva, siis võib ka juulikuus suhteliselt väljakannatamatu olukord olla seal “tasuta” perepalatites.

Mismoodi sina plaanid? ega see mingi hotell pole, et sõidad aga niikauaks sisse kui soovid 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 13:59; 16.06 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja plaaningi. Niikuinii jälle rebendid, verekaotus ja üleüldine nõrkus. See järgmisel päeval sünnitusmajast minemakablutamine on uus mood ja ausalt öeldes, meditsiiniliselt ka täielik rumalus, enamus hädasid lapse ja emaga ilmnevadki paar päeva PÄRAST sünnitust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 10:39; 17.06 10:26; 21.06 07:13; 18.07 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka mures selle võimaliku müra pärast. Kas keegi on haiglas sees olnud ja oskab muljetada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 07:43; 02.07 19:17; 05.07 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, müra on, remont t2pselt keskel, seega nii alla kui üles kuulda korralikult. Kell 18-19 jääb vaiksemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 20:39; 06.07 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurisin veidi, hetkel käib alles seinte ja põrandate lammutamine, müra oli kuulda haigla õuelegi. Ämmaemanda juures sai seekord häält tõstmata asjad räägitud. VÕibolla jõuavad juulis ülesehitustöödeni, võibolla isegi pahteldamiseni – väheke vaiksem töö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 10:39; 17.06 10:26; 21.06 07:13; 18.07 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen hetkel teist päeva haiglas sünnituseeelses osakonnas. Pole kordagi kuulnud häirivat remonditööd. Kartsin isegi sünnitama tulles,et häirib ja ei saa rahus olla ega magada aga siiani on rahulik olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 21:19; 05.07 15:58; 06.07 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulsin, et päevad pidid erinevad olema – kord rohkem, kord vaikus. Kui ma ei eksi, siis teisipäeval oli küll veel puurimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 07:43; 02.07 19:17; 05.07 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris mitmeid on neid, kes ITKst Pelgusse sünnitama on tulnud. Tõesti palju rahvast. Mul 12.juuli tähtaeg ja koguaeg Pelgus olnud. Aga nüüd ITK remondi tõttu ja ka üldse paljude sünnitajate arvu tõttu ilmselt peretuppa ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme ise hetkel ITK peretoas sees juba 3.päev. Sünnitustubadesse remonti üldse kuulda polnud. Aga 5. korrusel peretoas olles on kuulda küll remondihäält aga mitte häirivalt. Nagunii tegeled väikse imikuga palju ja samuti ka iseendaga sest peale sünnitust ju suht vaevaline olla. Ja kui tahad ikka päeval silma looja lasta siis noo see uni tuleb nagunii on siin remont või mitte 😀 Ja alates peale 17:00 nagunii tööpäev lõppeb ja remont jääb järgi. Alguses ka mehega väga kartsime tulla ITKsse aga siiani pole kahetsenud. Kõik väga okei 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 21:19; 05.07 15:58; 06.07 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme ise hetkel ITK peretoas sees juba 3.päev. Sünnitustubadesse remonti üldse kuulda polnud. Aga 5. korrusel peretoas olles on kuulda küll remondihäält aga mitte häirivalt. Nagunii tegeled väikse imikuga palju ja samuti ka iseendaga sest peale sünnitust ju suht vaevaline olla. Ja kui tahad ikka päeval silma looja lasta siis noo see uni tuleb nagunii on siin remont või mitte ???? Ja alates peale 17:00 nagunii tööpäev lõppeb ja remont jääb järgi. Alguses ka mehega väga kartsime tulla ITKsse aga siiani pole kahetsenud. Kõik väga okei ????

Tänan informeerimast. Kuidas sünnituspalat oli? Kas tundus, et oli remondi tõttu kuidagi viletsam?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 10:48; 05.07 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osa sünnituspalatid on ilma wc ja pesemisvõimaluseta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 07:43; 02.07 19:17; 05.07 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osa sünnituspalatid on ilma wc ja pesemisvõimaluseta.

9st toast tõesti 2s ei ole wc-d ega dušši. Vat ei kujuta ette, kuidas see vaene valudes naine käib toa ja dušši/wc vahet… olen ise varsti sünnnitama minemas ja kardan just sattuda sellesse tuppa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 20:39; 06.07 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnituspalat oli korralik. Meil küll vanni polnud aga kuna mul oli ktg koguaeg ümber poleks saanudki vanni kasutada. Toas oli vannituba, sünnitusjäri, kotttool ja mugav diivan, kus mehel oli hea tukkuda. Sünnitus üldse oli minu jaoks esmaskordne ja eks kõik oli uus ja huvitav. Ei oska eriti viriseda, kõik mida vajasin oli olemas 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 21:19; 05.07 15:58; 06.07 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna perekooli loengus öeldi seda, et kui muidu võib tugiisik keisrilõike ajal naise juures viibida, siis praegu kasutatakse remondi tõttu mingit väiksemat opi ruumi, kuhu mees ei mahu, ootab kõrval ruumis ja beebi tuuakse talle sinna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalavahetusel ei kopsitud, E-T oli veidi rohkem müra aga kui raadio sai taustaks pandud, ei seganud. Peretuba oli väga hea aga sinnasaamist pidi päevakese ootama – järjekord. Esimese öö olin üldpalatis ja raske oli, sest mees ei saanud aidata – kedagi appi kutsuda ka ei saanud – kellanuppe polnud. Seega kuna ise ei julgenud püsti tõusta tite hällitõstmiseks, magaski minu kõrval voodis terve öö.

Sünnitustuba oli mul juba jummala suva kui juba kohale jõudsin, hädaga oleks võnud vabalt ka siibrisse pissida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 10:39; 17.06 10:26; 21.06 07:13; 18.07 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas olukord? kas peretuba peab pikalt ootama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Sünnitus ITK sünnitusosakonna remont suvel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.