Esileht Lapse ootamine ITK või Fertilitas?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: ITK või Fertilitas?

Postitas:

Tere,

Kas teil on kogemusi või soovitusi, kas tasub ennast arvele võtta Fertilitases? Käisin esimesel visiidil Fertilitases ja nad on seal kõik väga toredad ja armsad. Loomulikult räägitakse kohapeal kõikidest hüvedest, mis seal on võrreldes näiteks ITK-ga aga kas tegelikult on ka suur vahe olemas? Äkki kellelgi on olemas kogemus ühe ja teisega ja oskab nõu anda, kas see raha välja käimine on tegelikult õigustatud? 🙂

Tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime 2017a sõbrannaga ühel ajal rasedad. Tema Fertis, mina itks. Ikka arutasime ja võrdlesime natsa, üldjoontes oli vaid see erinevus, et tema maksis iga liigutuse eest peale visiiti. Kuigi olime mõlemad tavarasedad, tehti mull vereproove tihedamini, samuti 1uh rohkem. Sünnitama minnes oli ka endal parem tunne, et maja ja muu tuttav. Palju ilmselt oleneb ämmakast, kelle endale itks valid. Itkas on vöga suurepäraseid ja selliseid keskmisi ämmakaid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese rasedusega olin arvel fertis ja siis sai veel seal ka synnitada. Kuna mul läks aga teistmoodi synnitasin ikkagi itk. Kõik hoolitsesid ja shoos tegi kõik uh sellel ajal. Siis ei pidanud ka rase maksma. Aga see poleks mulle otsustav ka olnud. Teise rasedusega läksin itk sellepärast, et fertis nkn synnitada enam ei saa ja ausalt ega vahet minu arust pole. Itk personal oli suurepärane. LA käisin tegemas fertis kuna gahtsin Laasiku juurde minna. Aga endiselt tegelikult pole vahet. Synnitad ikka ise ja kannad beebit sina. Kõik vajalik tehakse itk suurepäraselt ära ja rohkemgi veel. Ootan kolmandat. Ja läksin itk tagasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine ITK või Fertilitas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.