Esileht Sünnitus ITK või Pelgu?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: ITK või Pelgu?

Postitas:

Eelmine laps sündis Pelgus, kuid see oli juba üle 4a tagasi. Uurin maad, millised on praegused arvamused oludest, sünnitus- ja peretubadest ning arstidest? Kumba eelistasite ja miks? Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama küsimus, sünnitasin 10 aastat tagasi ITKs kaksikud. PLaaniline keiser oli ja 3 nädalat varem. Veetsin lastega sünnitusmajas 20 päeva. Suhtumine oli suurepärane. Aga nüüd kolmanda lapsega UH uuringul sain negatiivsed kogemused. Esiteks, tulin LAsse ja arstil tekkis mingi tehniline tõrge UH tehnikaga ja ta ei saanud UH teha, pakkus teist päeva. Nõustusin, et tulen siis teisel päeval. Teisel päeval LA sai tehtud, kuid arst ei andnud mulle mitte ühtegi pilti mälestuseks, pidin võtma tasulise UH. Kui ootasin kaksikuid, siis igas UHs anti pildid kaasa. Äkki üleval nüüd ka teistsugune suhtumine kui 10 a tagasi? Nüüd mõtlen, et äkki Pelgulinna parem ja seal vist perepalateid rohkem kui ITKs?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst ei saagi anda pilti tasuta kaasa, sest pildi printimine pole tervidhoiuteenus. Loomulikult maksad selle ise tasulise teenuse ajal kinni.
Ausalt, kui ma sellist pealkirja loen võu näen vingumist tasuta uh pildi üle, siis ma saan aru, kui kohutavalt hea elu meil on.
Kumb haigla, sel pole ju mingit vahet. Mõlemad on suuuurepärased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise eelstasin kõikide sünnitustega ITK, aga seda pigem harjumusest, seal oma arst,olin seal jälgimisel olnud, juba tuttavad ämmaemandad, tuttavad koridorid, ruumid, üliheal tasemel opisaal, vastsündinute intensiiv koos meeskonnaga (kui peaks vaja minema). Iga sünnitusega minu meelest seal olukord igast aspektist vaadatuna aina parem. Sünnitusel vähe sekkumist, privaatne olemine, ilusad sünnitustoad, perepalatid.

Personaliga see, et kunagi mingis haiglas sa ei tea, kes sul satub, kui pole tasulist teenust võtnud, võib nii ja võib naa minna.
Mul esimene kogemus oli kõige rohekem sekkumisi, teisega vähem sekkumisi, samas last peale sünnitust elustati ja ta viibis intesiivis (super personal!!!) Lapsega sai kõik korda!
3. lapsega oli juba nagu kodusünnitus, meeldiv ja muuseas… Muidugi jõudsin sünnitustuppa ka alles pressidega, nii et läks ainult 15 minutit kuni laps oli käes.
4. plaanin samuti ITK sünnitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasn 4 aastat tagasi Pelgus, megarahule jäin. Sõbranna sünnitas ka 4 a tagasi, aga ITKs, ja nüüd mõni kuu tagasi ka ITKs, samuti on rahul igati.
Usun, et palju sõltub juhusest – millise inimese otsa satud. Aga palju oleneb ka enda “eelhäälestusest”. Kui sa lähed sünnitama sellise arvamusega, et ah, nagunii kõik ä/e-d, arstid ja õed on mingid nõmedad ja karjuvad, nagunii on tegemist “konveieriga”, no mida siis oodatagi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 1,5a tagasi jäin Pelguga väga rahule. Jäeti meid mehega rahule, valutasime seal koos, õigel hetkel kutsus mees ämmaka juurde. Kõik nunnutasid ja abistasid, olid väga sõbralikud, samas professionaalsed.

Samas, mul laps ei tahtnud väga pikka aega välja tulla, kuigi veed juba tilkusid kaua. Teadagi tekib lõpuks infektsioonioht. Arst, kes oli valves, oli väga professionaalne ja igati arvestas minu arvamuse ja mõtetega, andis head nõu, rahustas. Käis korduvalt kontrollimas vaatamata sellele, et sünnitajaid oli tegelikult päris palju.

Ainus negatiivne kogemus oli mingi suvaline koristajamutt, kes käis ja õiendas mu mehega, et ta oli oma jope aknalauale pannud 😀 …olime sünnituseelses alguses mõnda aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus ITK või Pelgu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.