Esileht Beebi ja mitmikud ITKs sel aastal sünnitanutele

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: ITKs sel aastal sünnitanutele

Postitas:

Kas nüüd kui avatud palju uusi perepalateid on lõpuks lõppenud see palatikriis seal?
Kas olete saanud perepalatisse peale sünnitust?
Eelneva kahe lapsega oli seal see täielik loterii, stress juba sünnitama minnes.
Lugesin, et nüüd 24 perepalatit, et on justkui palju, aga mis reaalne seis on, kas on piisav?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 00:35; 19.04 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin poolteist kuud tagasi ja polnud mingit probleemi perepalati saamisega. Sõltub täitsa, millal sa sinna satud, sest sünnitajate arv ju varieerub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui perepalatit ei saa, siis keeldud sünnitamast? Või mis on asja point? See on lihtsalt sünnitus, peaasi, et tehtud saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui perepalatit ei saa, siis keeldud sünnitamast? Või mis on asja point? See on lihtsalt sünnitus, peaasi, et tehtud saab.

mina sain ainult esimese lapsega perepalati. nii hea oli, kui mees sai ka juures olla. kahe järgmise lapsega ei saanud. mul oli küll väga kahju. viimane laps sündis 2017 aasta sügisel, kui ITK-s oli remont ja perepalatid nö tasuta saadaval. meie ei saanudki. oleksin alati olnud nõus maksma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sündis selle aasta märtsis ning ühe päeva olin lapsega intensiivis kuna perepalatid olid täis. Teisel päeval saime perepalati ning siis saime juba mehega koos olla. Minu meelest täitsa olenes ajast mil beebi sündis sest vahepeal oli sünnitajaid päris palju ning mõni päev rahulikum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui perepalatit ei saa, siis keeldud sünnitamast? Või mis on asja point? See on lihtsalt sünnitus, peaasi, et tehtud saab.

Siis on mu beebi lihtsalt õdede hoole all esimesed päevad, sest minu tervislik seisund peale eelmist sünnitust oma haiguse pärast oli selline, et vajasin ise 24/7 järelvalvet, poleks mees minuga olla saanud ja lapsga tegeleda oleks laps mu juurest ära viidud öeldi kohe.
Ja pole meil ka koju saamist paari esimese päeva järel nagu Teil ilmselt. Ei ole väga meeldiv ühispalatis olla 2nädalat, kus kordamööda beebid nutavad ja magamisest võib vaid und näha!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 00:35; 19.04 21:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud ITKs sel aastal sünnitanutele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.