Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: IVF

Postitas:

Tere! Küsimus siis selles, et kuidas nüüd Ivf-ga seotud tegutsemine käib? 2013 aastal tegin ivf ja novembris sündis poiss. Praegu olen valmis veel lapse saamiseks. Palju see maksab, kuhu ka kuidas pöörduda. Eelmine kord olin Tartus, doktor Ehrenbergi juures. Ette tänades!!! Ja hoian kõigile pöialt!!!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mina olen hetkel esimest korda IVF protseduuri läbi teinud ja hetkel rase.
Mina sain niimoodi viljatusarsti juurde,et läksin tava günekoloogi juurde ja rääkisin, et ei jää rasedaks, siis suunati kohe viljatus arsti juurde. Tema saatis siis analüüsidele, et selgitada välja, kelle poolne jne ja siis pani järjekorda(juunis pani järjekorda ja dets sain aja, tegelikult nov lõpus toimus protseduur)
Maksma läksid rohud haigekassa soodukaga 2,50 ports ettevalmistus ajal, protseduurid ise tasuta(haigekassa kulul, kuna ma olen 28 aastane alles) ja nüüd siis rasedust säilutavad rohud on minul hommikul süst ja õhtul geel(progesteroon) ja need on suht kallid. minul läheb kuus 300 euri praegu. Aga see oleneb arstist, et mis rohud ja kui kaua.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 10:38; 03.01 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka hetkel rase esimesest IVF ringist, kuid küsisin, et kui peaks olema uuesti vajadus seda teekonda alustada, siis öeldi, et võib kohe kunstliku viljastus arstile aja panna. Ei ole vaja enam mingit diagnoosi jne eelnevalt määrata viljatusravi arsti juures. Aga jah esimest ringi alustasin ka nii, et panin ise aja viljatusravi arstile, kes mu siis IVF järjekorda pani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on haigekassa ja olen kuni 41.aastat vana, siis on protseduurid sulle tasuta. Retseptid maksavad 2.50€ või on kallimad, oleneb ravimist.
Kas sul jäi midagi külma või plaanid uue täisringi teha? Kui jäi külma, siis võtad lihtsalt arstiga ühendust, külmaring on jooksvalt. Kui lähed täisringile, siis paned IVF konsultatsiooniks aja, kus räägitakse skeemist, edasisest plaanist ja ravimitest. Ühendust võid võtta sama kohaga, kus esimest korda tegid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

google on kinni pandud? Kõik algab ikka arsti poole pöördumisest või miks peaks see nüüd mõned aastad hiljem teistmiidi olema. naljakas teema!

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 11:19; 03.01 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, kas on kellelgi viitsimist seletada kuidas IVF täpselt käib? Kui tihti tuleb käia arstil jne, kaua see kõik aega võtab kokku ja mis protseduurid tehakse?
Aitäh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 11:36; 03.01 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

google on kinni pandud? Kõik algab ikka arsti poole pöördumisest või miks peaks see nüüd mõned aastad hiljem teistmiidi olema. naljakas teema!

Naljakas, et kui nii mõttetu teema, et siis üldse kommenteerida viitsid.
Selleks see foorum siin ongi, et küsida.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 10:38; 03.01 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

google on kinni pandud? Kõik algab ikka arsti poole pöördumisest või miks peaks see nüüd mõned aastad hiljem teistmiidi olema. naljakas teema!

Naljakas, et kui nii mõttetu teema, et siis üldse kommenteerida viitsid.

Selleks see foorum siin ongi, et küsida.

Nalja peab ju saama!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 11:19; 03.01 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah arstile on aeg pandud ja võtab ühendust aprillis kui siis pole rasestunud ja soovin toimub IVF. Google kinni pandud jah????

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 11:36; 03.01 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka siinseid vanemaid (selke aasta) IVF teemasid järjest lugeda… nii saad järk-järgult kõigest täpselt aru. Lisaks ka igaühe erisustest ja vastuseid väga paljudele lisaküsimustele.

Kui tahad kohe tegutseda, siis näiteks itk registratuuris saab otse viljatusarstile ruttu aja (sõltub vanusest ka, 35+ vanusena olen kogenud väga kiiret ja asjatundlikku abi).

Usun, et Tartus sama. Helista registratuuri ja uuri otse.

Tänulik ITK personalile!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )