Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF August-September 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 274 )

Teema: IVF August-September 2022

Postitas:
Kägu

Kõik IVF-ikad koonduge !

Kasulikud lingid :

Olge head ja tutvustage ka end teema all ! 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtan teema üles 🙂
On planeeritud FET siirdamine loomulikku tsüklisse augustis.

Äkki saame sügise alguseks triibud kätte 🙂

Ann.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alustasin just Gonaliga, 5. täisring. Lühike skeem. Seni ei ole isegi keemilist rasedust tekkinud ja rakkude kvaliteet on ilmselt halvapoolne. Vanust 40. Aga no ei tohi lootust kaotada!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Augustis esimene IVFi ring – pikk skeem. Mul vâga madal AMH, mehel kehv mortoloogia – hea kombo. Süstin Gonal Fi, homme teine UH. Esimesel oli kolm folliiklit: 6mm, 10mm ja 11mm. See oli oodatav, arvestades et mu AMH on 0,38. Homme siis selgub, millal punktsioonile minek.

edu teile kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidrunhein – milles see kehv kvaliteet väljendub?
ja kas arst ei ole mõelnud pikale skeemile, et parandada (või ma valesti aru saanud pika skeemi mõttest).

Kägu – Seni kuni võimalus pole null, on alati võimalus 🙂
Mul ka mehel kehvad näitajad aga ikkagi ICSI annab võimalused.

 

Hoian pöidlaid mõlemale 🙂

Ann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina alustasin just Gonaliga, 5. täisring. Lühike skeem. Seni ei ole isegi keemilist rasedust tekkinud ja rakkude kvaliteet on ilmselt halvapoolne. Vanust 40. Aga no ei tohi lootust kaotada!

Kas sa mitte ei pidanud seekord proovima doonorrakku, kuna varasemad 5 IVFi ebaõnnestusid ja rakkude kvaliteet olevat halvenenud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul vâga madal AMH, mehel kehv mortoloogia – hea kombo. Süstin Gonal Fi, homme teine UH. Esimesel oli kolm folliiklit: 6mm, 10mm ja 11mm. See oli oodatav, arvestades et mu AMH on 0,38.

Mäletan, et ühel naisel siin oli sama madal AMH, kaks last oli tal varasemalt olemas ja aina proovis loomulikul teel ja lootis, et õnnestub. Lõpuks kadus foorumist ja ei teagi, kuidas tal läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas arst ei ole mõelnud pikale skeemile, et parandada (või ma valesti aru saanud pika skeemi mõttest).

Ega pikk skeem kvaliteeti ei paranda. Kui on oht, et ov toimub enne punktsiooni, siis tasub proovida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina alustasin just Gonaliga, 5. täisring. Lühike skeem. Seni ei ole isegi keemilist rasedust tekkinud ja rakkude kvaliteet on ilmselt halvapoolne. Vanust 40. Aga no ei tohi lootust kaotada!

Kas sa mitte ei pidanud seekord proovima doonorrakku, kuna varasemad 5 IVFi ebaõnnestusid ja rakkude kvaliteet olevat halvenenud?

Sidrunhein, meenub ka, et tegid mai lõpus teema, kus kirjutasid, et alustad teekonda doonormunarakuga. Kui oled üle 40 ja korduvate IVF-de käigus pole tekkinud isegi keemilist rasedust, siis miks vahepeal ümber mõtlesid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst arvas, et tasuks siiski veel ükskord enda omadega proovida. Nii et usaldan meditsiini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arst arvas, et tasuks siiski veel ükskord enda omadega proovida. Nii et usaldan meditsiini.

Kas tegutsed Tallinnas? Lähisugulane proovis IVF-e Tartus ja seal tundus optimism kohati lõputu, mis sest, et iga järgneva IVF-ga oli tulemus kehvem. Alguses toimus vist OV liiga kiiresti, siis siirdamine õnnestus, mis andis lootust juurde, aga areng peatus, siis ei hakanud rakud enam piisavalt kiiresti kasvama ja lõpuks ei toiminud ka raviskeem. Arst utsitas takka edasi proovima, aga jäi mulje, nagu ei tahetud ebaõnnestumist tunnistada. Lähisugulane uuris ka teisest kliinikust arvamust ja öeldi, et selliste näitudega peaksid olema ülisuured ravimikogused, aga kas tasub keha liigselt piitsutada ja uusi täisringe teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegutsen Tallinnas, ITKs. Kõik rohud on alati toimunud, lihtsalt rakkude kvaliteet ilmselt kehv, kuigi kogus märkimisväärne. Ilmselt arst loodabki, et sellise koguse pealt annab ehk ikka selle ühe õige raku välja tõmmata 🙂

Nüüd olen juba skeemiga poole peal, nii et hetkel tagasiteed pole. Pigem olen positiivne ja loodan parimat.

Arst arvas, et tasuks siiski veel ükskord enda omadega proovida. Nii et usaldan meditsiini.

Kas tegutsed Tallinnas? Lähisugulane proovis IVF-e Tartus ja seal tundus optimism kohati lõputu, mis sest, et iga järgneva IVF-ga oli tulemus kehvem. Alguses toimus vist OV liiga kiiresti, siis siirdamine õnnestus, mis andis lootust juurde, aga areng peatus, siis ei hakanud rakud enam piisavalt kiiresti kasvama ja lõpuks ei toiminud ka raviskeem. Arst utsitas takka edasi proovima, aga jäi mulje, nagu ei tahetud ebaõnnestumist tunnistada. Lähisugulane uuris ka teisest kliinikust arvamust ja öeldi, et selliste näitudega peaksid olema ülisuured ravimikogused, aga kas tasub keha liigselt piitsutada ja uusi täisringe teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 34 ja kodus esimene IVF laps saab kohe kaheseks. Nüüd augustis ka plaanis loomulikku tsüklisse teha FET siirdamine. Olen teinud 2 täisringi ja kolmandal siirdamisel juhtuski ime ja jäin rasedaks. Kui seekord ei õnnestu, siis rohkem seda ette ei võta. Külmas on 2 embrüot ühel kõrrel ja kasutame ainult ühte.

Muidugi panin kohe pirni ka. Pidin reedel tegema Ovitrelle süsti enne magama minemist, aga täiesti unustasin ja apteegis ei olnud rohtu ka, pidi tellima. Sai tehtud alles laupäeva lõunal. Nüüd ootan arstilt vastust ja loodan, et ei keeranud pekki kõike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 30, punktsioon tehtud, loodan siirdamisele saada.Toimetan itks aga kuna seal kirjadele ei vastata, siis ilmselt vahetan kliinikut.Prooviks Pelgulinnas, ehk oskab keegi sealt arsti soovitada?                                           Soovin kõigile jõudu.????.                           Müsli????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 30, punktsioon tehtud, loodan siirdamisele saada.Toimetan itks aga kuna seal kirjadele ei vastata, siis ilmselt vahetan kliinikut.Prooviks Pelgulinnas, ehk oskab keegi sealt arsti soovitada? Soovin kõigile jõudu.????. Müsli????

Praegu ju puhkuste ajad.

ise tegutsen Pelgus ja olen rahul, minu arst on Dr. Kõre. Mul ilmselt alles septembris või oktoobris uus FET kuna juulis katkes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, ühinen ka. Pidin kevadel alustama, kuid arst leidis polüübi ja siis läks mitmetel põhjustel aeg oodates – ootasin paar kuud operatsiooni ning seejärel ootasin paar kuud, kuni kliinik puhkusel oli. Aga nüüd, alustan täna elu esimese IVF-ga, seega olen veel väga võhik ja võimalik ka, et liiga lootusrikas.

Hoian pöidlaid kõigile

 

Jill.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun ka teiega. Oleme  triipe püüdnud alates 2019. oktoobrist, kohe saab kolm aastat täis.

Proovisime kevadel esimest korda pikka skeemi. Menstruatsioon algas 12 päeva siirdamist, kõik tundus okei. Praegune tsükkel on aga veninud juba 45-päevaseks. Olen sügiseks uueks IVF-ks järjekorda pandud, aga oleks hea, kui kaks tsüklit vahepeale jääks.

Kuidas teistel lood olnud on, kes samuti pika skeemi läbinud? Kas järgnevad tsüklid on ka teil pikemaks veninud?

Sirel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sirel – mul läks ka tsükkel peale punktsiooni päris pikaks.. pea 40 päeva,.. aga on taastunud nüüd 3kuud hiljem 🙂 Minul oli küll lühike skeem aga ma väga paljudelt kuulnud, et pärast sellinne tunne, et päevi ei tulegi enam 😀

See kuu plaanis külmasringist siirdamine (FET) aga tsükkel tundub päris lühike olevat ja ootan arsti aega alles 😀 Veidike kardan, et ovulatsioon liiga vara ära aga noh mis sa ikka teed.. 🙂

Ann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisiis, mulle vastati itkst, et annaksin teada, millal algavad päevad, et valmistuda siirdamiseks, täna algasidki.Ilmselt tehakse icsi või ivf (meil mehepoolne viljatus). Müsli????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisiis, mulle vastati itkst, et annaksin teada, millal algavad päevad, et valmistuda siirdamiseks, täna algasidki.Ilmselt tehakse icsi või ivf (meil mehepoolne viljatus). Müsli????

Kas teil ei viljastatud peale punktsiooni ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisiis, mulle vastati itkst, et annaksin teada, millal algavad päevad, et valmistuda siirdamiseks, täna algasidki.Ilmselt tehakse icsi või ivf (meil mehepoolne viljatus). Müsli????

Kas teil ei viljastatud peale punktsiooni ?

Ei viljastatud, punktsioon toimus oktoobris juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul sai aga siirdamise aeg kirja!
Teisipäeval on FET 🙂

Ann

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul sai aga siirdamise aeg kirja!

Teisipäeval on FET ????

Ann

Ka sul on loomulikku või kunstlikku tsüklisse siirdamine ? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul sai aga siirdamise aeg kirja!

Teisipäeval on FET ????

Ann

Ka sul on loomulikku või kunstlikku tsüklisse siirdamine ? ????

Loomulikku tsüklisse 🙂
Sain Crinone geeli vaid nüüd lisaks.

 

Ann

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna siirdamisel. Siirdati loomulikku tsüklisse. Ravimitest ainult Amalgen. Siirdati üks hea kvaliteediga. Mingit tunnet praegu küll ei ole. Kohati alaselg nagu valutaks.  Eelmisest korrast mäletan teravaid torkeid,aga need tulid äkki hiljem. Nüüd sõrmed ja varbad ristis,veretest alles 26.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teil, kellel loomulikku tsükklisse siirdamine, kas saaksite sellest lähemalt rääkida? Mul arst tahab ka septembris loomulikku teha aga üldse ei usalda oma tsükklit 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ann, kiiret ootusaega.????.                           Minul küsimus, kas kellelegi Teist on tehtud konisatsioon?(emakakaela kõrvetamine rakumuutuste tõttu).         Müsli ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, kiiret ootusaega mõtlesin Katkarile, tal tehtud, Annil alles ootab ees????.                                                            Müsli ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil, kellel loomulikku tsükklisse siirdamine, kas saaksite sellest lähemalt rääkida? Mul arst tahab ka septembris loomulikku teha aga üldse ei usalda oma tsükklit ????

Kui hakkasid päevad,siis helistasin arstile. Vist oli,et 10 päeva hiljem pandi aeg uh jaoks. Vaadati limaskesta. Arst küsis,kui pikk tsükkel on tavaliselt ja vaatas ka eelmist siirdamist. Mul on tavaliselt 28-29 päeva,aga juunis olid päevad kaks korda. Mai oma venis ja juuni oma oli lühike. Arvatavasti kuumast. 12.päeval ovitrelle ja 19.päeval siirdamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!
Minul käimas teine täisring. Mais FET-iga tekkis emaka väline rasedus mis ise katkes. Nüüd arst otsustas Gonali asemel kasutada Pergoverisi. Ütles, et seda kasutatakse enamasti siis kui viga naises, meil on mehepoolne viga. Ütles, et proovime ikkagi. Kas kellelgi veel nii olnud? Kes Pergoverisi kasutanud, kas lühiajaline kipitus süsti piirkonnas on normaalne?

Kirsike86

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 274 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF August-September 2022