Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF August-September 2022

Näitan 4 postitust - vahemik 271 kuni 274 (kokku 274 )

Teema: IVF August-September 2022

Postitas:
Kägu

Lihtsalt et te ei arvas, et need doonormunarakud on lollikindlalt.

Keegi ei arvagi ja doonorrakud valitakse ikka siis, kui naise enda munarakkude saamise või kvaliteediga on probleem. Küsimus on pigem, kas ivf-e tasub teha oma rakkudega, kuni saadakse 41 või juba siis, kui mitu täisringi ebaõnnestuvad ja doonorrakuga on õnnestumise protsent suurem.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu katse ebaõnnestus, nädal pärast 5-päevase blasto siirdamist näitas vereproov Hcg-ks 2,8 ehk ei midagi.

Tegin küll järgmisel päeval Synlabis uudishimu pärast kordusproovi, oli 3,75. Aga no väiksed numbrid blasto jaoks.

Nüüd ootan pikisilmi punaseid ja siis hakkan Estrofemi sööma, et novembris uuele katsele minna. Mul läks 5 embrüot külma, nii et saab külmast katsetada.

Loodan, et minuga samas graafikus olnud naisel läks paremini… ????

Juuli82

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kahju Juuli 82

Mina käisin täna teist tiiru hcg andmas,oli 431.Mul oli seekord ka külmaring ravimitega,mõtlesin küll kes sööb ja süstib niipalju ravimeid.Tundub,et mõikab küll.Nüüd pean veel 12 päeva tablette manustama,siis on arstiaeg.

November

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei. Ühinen taas teiega. Viimati olin siin foorumis 2021 aastal. 🙂 endal kodus üks loomulikul teel sündinud ja üks ivf laps. Eelmisest korrast jäi 3tk külma  nüüd homme arstile uurim, millal siirdada saaks. Eelmine kord õnnestus kolmandal korral. Esimene täisring ja külmaring ei andnud tulemust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 271 kuni 274 (kokku 274 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF August-September 2022