Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF August-September 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 274 )

Teema: IVF August-September 2022

Postitas:
Kägu

Tere!

Minul käimas teine täisring. Mais FET-iga tekkis emaka väline rasedus mis ise katkes. Nüüd arst otsustas Gonali asemel kasutada Pergoverisi. Ütles, et seda kasutatakse enamasti siis kui viga naises, meil on mehepoolne viga. Ütles, et proovime ikkagi. Kas kellelgi veel nii olnud? Kes Pergoverisi kasutanud, kas lühiajaline kipitus süsti piirkonnas on normaalne?

Kirsike86

Saad kindlasti vastuse IVF Eesti grupis facebookis, seal on juba üle 700 naise, kes kõik üksteisele infoga toeks! Soovitan liituda!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh kõigile ilusate soovide eest 🙂

Katka – hoian sulle pöidlaid.. see ootaja aeg tundub eriti pikk 😀 Kavatsed koduseid teste ka juba varem teha??

 

Loomulikku tsüklisse siirdamine on mul toiminud nii, et määrasin ovulatsioonitestidega ovulatsiooni aega. Arsti aeg oli juba varem paigas(kirjutasin talle kohe kui uus tsükkel algas) ning siis visiidil sain kinnituse, et ovulatsioon toimunud ning panime siirdamise aja paika 🙂 Arsti visiidist alates sain siis peale enne veel Crinone geeli (progesteroon) ja nüüd nii ma siin ootan 😀

Veretest on ilmselt siis ikka augusti lõpus.. ootaja aeg saab pikk olema!
Tahaksin testida koduselt ilmselt juba varem.. Mis ajast olete testinud? Mis ajaks võiks olla aru saada kas on lootust..

 

Ann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh kõigile ilusate soovide eest ????

Katka – hoian sulle pöidlaid.. see ootaja aeg tundub eriti pikk ???? Kavatsed koduseid teste ka juba varem teha??

Loomulikku tsüklisse siirdamine on mul toiminud nii, et määrasin ovulatsioonitestidega ovulatsiooni aega. Arsti aeg oli juba varem paigas(kirjutasin talle kohe kui uus tsükkel algas) ning siis visiidil sain kinnituse, et ovulatsioon toimunud ning panime siirdamise aja paika ???? Arsti visiidist alates sain siis peale enne veel Crinone geeli (progesteroon) ja nüüd nii ma siin ootan ????

Veretest on ilmselt siis ikka augusti lõpus.. ootaja aeg saab pikk olema!

Tahaksin testida koduselt ilmselt juba varem.. Mis ajast olete testinud? Mis ajaks võiks olla aru saada kas on lootust..

Ann

Sa ovutrellet ei kasutanud üldse ?

Ma olen lugenud et päris paljud saavad 5 päeva peale siirdamist positiivse testi. Ma ise sain ka viie päevase siirdamisel viiendal päeval positiivse test ( kunstlik tsükksel).

ilmselt kõige kindlam millal kodune test näitab on 10 päeva peale siirdamist. Mul veretest ka alati olnud 10 päeva peale siirdamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan,et kui päevi ei hakka,siis teen koduse testi järgmine nädal. Veretestile ise ei viitsi minna. Vahepeal mõni torge annab all tunda ja peale söömist kerge iivelduse tunne. Ma loodan,et see soovmõtlemine pole. Vähe ka veel siirdamisest möödas. Kui oleks rasedaks jäänud loomulikul viisil,siis oleks nàdalaid juba mitu. Mul eelmine rasedus oli ka väga kerge. Kui kõhtu poleks ees olnud,poleks aru saanudki. Aga no kõik võib veel muutuda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kasutanud Ovitrellet jah 😀
Seega saan end testida hulluks kui soovin 😀

Ann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan,et kui päevi ei hakka,siis teen koduse testi järgmine nädal. Veretestile ise ei viitsi minna. Vahepeal mõni torge annab all tunda ja peale söömist kerge iivelduse tunne. Ma loodan,et see soovmõtlemine pole. Vähe ka veel siirdamisest möödas. Kui oleks rasedaks jäänud loomulikul viisil,siis oleks nàdalaid juba mitu. Mul eelmine rasedus oli ka väga kerge. Kui kõhtu poleks ees olnud,poleks aru saanudki. Aga no kõik võib veel muutuda

Sul ei pruugigi päevi ju hakata kui progesterooni lisaks võtad, mida üldiselt kõik peale siirdamist teevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi jah. Aga mul on kogemused,et kui ei õnnestunud,siis ikkagi hakkavad.  Mul esimene kord nädal peale siiramist hakkasid. Teisel korral käisin arsti vereproovil ära ja rasedus katkes enne ultrahelile minemist. Mõlemal korral oli Crinone.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pruugi jah. Aga mul on kogemused,et kui ei õnnestunud,siis ikkagi hakkavad. Mul esimene kord nädal peale siiramist hakkasid. Teisel korral käisin arsti vereproovil ära ja rasedus katkes enne ultrahelile minemist. Mõlemal korral oli Crinone.

Kui kiiresti sa uuele katsele said peale katkemist ?

Mul oli sama, et esimene katse ei õnnestunud, päevad hakkasid nädal hiljem ja teine kord katkes enne esimest UH-d.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi jah. Aga mul on kogemused,et kui ei õnnestunud,siis ikkagi hakkavad. Mul esimene kord nädal peale siiramist hakkasid. Teisel korral käisin arsti vereproovil ära ja rasedus katkes enne ultrahelile minemist. Mõlemal korral oli Crinone.

Kui kiiresti sa uuele katsele said peale katkemist ?

Mul oli sama, et esimene katse ei õnnestunud, päevad hakkasid nädal hiljem ja teine kord katkes enne esimest UH-d.

Katkemine oli juunis ja uuele katsele läksin detsembris. Ise polnud valmis enne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heip!

Mina alustasin eile pillidega….tuleb pikk skeem. Teistele ka pöidlad minu poolt!

Tupsik81

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin eile siirdamas ära 🙂

Nüüd on see pikk ootamine ees.. Veretest 29 august 🙂 Ise tahaks enne ikka mõne rasedustesti ka teha.. aga hetkel veel ei tea millal seda mõistlik teha oleks 😀

Ann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin eile siirdamas ära ????

Nüüd on see pikk ootamine ees.. Veretest 29 august ???? Ise tahaks enne ikka mõne rasedustesti ka teha.. aga hetkel veel ei tea millal seda mõistlik teha oleks ????

Ann

Hoian pöialt!

Mitme päevane sulle siirdati?!

Mulle tehtud kaks siirdamist  (siirdati 5-päevased) ja mõlemaga sain heledad triibud 5ndal päeval peale siirdamist, selleks ajaks olid ka tunnused ntks megaväsimus ja hellad rinnad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ann positiivset tulemust!

Tegin täna testi,biocard,ei tea kui tundlik see on. Pakil pole kirjas. Algul ei tulnud teist triipu,aga tasapisi ikka hakkasin nägema. Selline heledake. Kõhus ei tunne ikka midagi ja kergelt iiveldab peale söömist. Nüüd siis ootan veretesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Augustis esimene IVFi ring – pikk skeem. Mul vâga madal AMH, mehel kehv mortoloogia – hea kombo. Süstin Gonal Fi, homme teine UH. Esimesel oli kolm folliiklit: 6mm, 10mm ja 11mm. See oli oodatav, arvestades et mu AMH on 0,38. Homme siis selgub, millal punktsioonile minek.

Kuidas sul esimese IVF-ga läks? Mitu rakku olid siirdamiskõlblikud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd olen juba skeemiga poole peal, nii et hetkel tagasiteed pole. Pigem olen positiivne ja loodan parimat.

Sidrunhein, kas punktsioon ja ka siirdamine juba tehtud ja palju rakke saadi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Punktsioonil oli kaks normaalset folliklit, millest üks oli tühi, punkteeriti veel üks väiksem 15mm, sealt saadi ka üks munarakk, ehk kokku kaks, aga ainult üks neist viljastus. Siirdati 2-päevane ja esmaspäeval selgub kuidas läks.

kõigile edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Punktsioonil oli kaks normaalset folliklit, millest üks oli tühi, punkteeriti veel üks väiksem 15mm, sealt saadi ka üks munarakk, ehk kokku kaks, aga ainult üks neist viljastus. Siirdati 2-päevane ja esmaspäeval selgub kuidas läks.

kõigile edu!

Vabandust, see oli vastus esitatud küsimusele. Olen see madala AMHga ja esimese IVFi ringiga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka punkteerimine tehtud täna hommikul. Eelnevalt närveerisin, kas munarakke üldse leidub. Nüüd muretsen, mis kvaliteediga nad küll olla võivad. Kui kõik ok, siis siirdamine eeldatavasti laupäeval. Tean, et muretsemine ei aita üldse, kuid kuna tegemist esimese IVF-ga, siis ei tea üldse mida oodata…

 

Soovin ka kõigile edu 🙂

Jill.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere jälle! Vabandust, kui rumal küsimus 🙂 Mille alusel arst otsustab, kas siirdada 2-päevane või 5-päevane?

Eile punkteeriti 12 munarakku ja esialgseks siirdamiseks sain aja laupäevaks. Täna helistati ja öeldi, et 9 neist viljastus ja tulgu ma hoopis teisipäeval. Kas see on nüüd hea või halb märk, nt et arenevad liiga aeglaselt?

Jill.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere jälle! Vabandust, kui rumal küsimus ???? Mille alusel arst otsustab, kas siirdada 2-päevane või 5-päevane?

Eile punkteeriti 12 munarakku ja esialgseks siirdamiseks sain aja laupäevaks. Täna helistati ja öeldi, et 9 neist viljastus ja tulgu ma hoopis teisipäeval. Kas see on nüüd hea või halb märk, nt et arenevad liiga aeglaselt?

Jill.

Pigem on hea märk, nendest 9st on nyyd võimalik välja valida need kôige kvaliteetsemad. 2 päevane ei pruugi kolmandaks päevaks vastu pidada ( oleks ilmselgelt tühiring kui siirdada ja edasi ei arene enam kolmandal päeval) samas kui rakk juba 5päevane on suur tôenaousus et see 5 päevane ka edasi areneb emakas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu siirdamine Augustis lükati edasi arsti puhkuse tõttu, tuleb nüüd Septembris.Kõigile, kel siirdatud, soovin positiivseid teste????.                       Müsli ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin lõpuks nüüd ka testi ja sain enda kaks triipu kätte 🙂

Esimene oli küll heledake kuid kindlasti olemas, seda kinnitas ka mees 🙂 7päeva on nüüd siirdamisest möödas 🙂

Nüüd jääb üle oodata ja loota, et pisike kosub ning järgmine esmaspäev vereproov ka anda 🙂 Loodame, et kõik läheb kenasti 🙂 Seljataga on üks katkemine eelmine aasta, seega hing on hell.. aga tunne on hea!

Ühtegi sümptomit ei ole siiani, kui siis vaid kerged “näpistusvalud”  😀

 

Ann

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin lõpuks nüüd ka testi ja sain enda kaks triipu kätte ????

Esimene oli küll heledake kuid kindlasti olemas, seda kinnitas ka mees ???? 7päeva on nüüd siirdamisest möödas ????

Nüüd jääb üle oodata ja loota, et pisike kosub ning järgmine esmaspäev vereproov ka anda ???? Loodame, et kõik läheb kenasti ???? Seljataga on üks katkemine eelmine aasta, seega hing on hell.. aga tunne on hea!

Ühtegi sümptomit ei ole siiani, kui siis vaid kerged “näpistusvalud” ????

Ann

Õnnitlused, mul on siiralt heameel su üle 🙂 Annab isegi lootust, et ehk õnnestub ka mul enda tsükklisse.

Ise lähen homme arstile ja siis kuulen, kas saab sellesse tsükklisse teha siirdamise või peab järgmist ootama .

 

Chrizzu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, ma ei teagi, mida mõelda. Eile tegin ühe rasedustesti, mis kodus oli ja see oli täiesti negatiivne. Ostsin poest veel ühe biocardi ja seal oli veel heledam teine joon kui esimene kord. Ikka veel kergelt ainult iiveldab peale söömist. Emakas ka nagu ei toimuks midagi. Heal juhul korra päevas mingi torke laadi tunne. Ma nii kardan,et peetunud ja sümptomid on jääknähud. Homme on veretest,siis selgub, mis seis on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, ma ei teagi, mida mõelda. Eile tegin ühe rasedustesti, mis kodus oli ja see oli täiesti negatiivne. Ostsin poest veel ühe biocardi ja seal oli veel heledam teine joon kui esimene kord. Ikka veel kergelt ainult iiveldab peale söömist. Emakas ka nagu ei toimuks midagi. Heal juhul korra päevas mingi torke laadi tunne. Ma nii kardan,et peetunud ja sümptomid on jääknähud. Homme on veretest,siis selgub, mis seis on.

Oehh! Hoian ikkagi sulle pöidlaid!!! On olnud ka neid kellel ei näita test enne kui veretest on ära olnud.. Ja räägitakse the hook effectist ka..”The hook effect occurs when blood, urine, or other samples contain too much of the substance that the specific pregnancy test is trying to detect.”

Ma siin ise testin end igapäevaselt ja noh viimased päevad on triibud koguaeg samad ning muretsen päris korralikult. Seljataga katkemine kus triibud ei läinudki tumedaks..

 

Ann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis veretesti tulemus 3. Nüüd ootan,millal päevad hakkavad. Arvatavasti paari nädala pärast alles,aga võib ka minna 40 päeva. Siis tuleks arstile helistada. Uuele ringile enam ei lähe.

Kõigile positiivseid tulemusi ja kõige õnnelikemaid lõppe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud seaduse rikkumisele üleskutsuvaid ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevaid sõnumeid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms).

Perekooli moderaator.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen huvitatud kui nõus postiga saatma. Tasun postikulu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen huvitatud kui nõus postiga saatma. Tasun postikulu.

katariinanurm@gmail.com võid kirjutada kui nõus saatma.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun taas teiega. 2020. aasta juunis tegin IVFi, saadi 2 embrüot, siirdati 1. Kõik läks hästi ja sündis beebi, kes tänaseks juba 1,5aastane.

Teine embrüo läks külma ja nüüd plaanis see septembri keskel loomulikku tsüklisse siirdada. Ja kui ei õnnestu, siis uuele täisringile.

Oh, kui imelik on uuesti sellel teel olla. Ühest küljest on palju tuttavat, aga teisalt tundub nagu  oleks see kõik olnud nagu eelmises elus.

Hoian kõigile pöialt!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 274 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF August-September 2022