Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF August-September 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 274 )

Teema: IVF August-September 2022

Postitas:
Kägu

Tere jälle! Vabandust, kui rumal küsimus ???? Mille alusel arst otsustab, kas siirdada 2-päevane või 5-päevane?

Eile punkteeriti 12 munarakku ja esialgseks siirdamiseks sain aja laupäevaks. Täna helistati ja öeldi, et 9 neist viljastus ja tulgu ma hoopis teisipäeval. Kas see on nüüd hea või halb märk, nt et arenevad liiga aeglaselt?

Jill.

Mul oli veebruaris täpselt samasugune kogemus. Esialgsest plaanist laupäeval siirdada sai ruttu muudatus teha seda hoopis kahepäevastega teisipäeval. Arst kirjutas lihtsalt, et ta ei näe suuremat mõtet kauem oodata. Siirdamisel seletas napilt lisaks, et loomulikus keskkonnas on suurem võimalus ellu jääda ja edasi areneda. Ju arst või ebrüoloog oma kogenud pilguga annab hinnangu, kuidas parem tundub, kui särtsakad need tegelased seal on vms. Usalda arsti! Minul õnnestus see katse!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

 

Liitun ka 🙂 Püüame abikaasaga (mõlemad 33-aastased) saada teist last ning ilmselt peame saama abi IVFist. Esimene laps sai hiljuti 2, teda püüdsime ca aasta, kuhu sisse jäi nii katkemine 5+ nädalal kui ka emakaväline rasedus. Ka teist last oleme nüüd üritanud saada veidi üle aasta ning taas on olnud üks katkemine ning emakaväline. Sattusin tegelikult täiesti juhuslikult viljatusraviarsti juurde. Kui teist last püüdes hakkas teist korda rasedus katkema (siis ma veel ei teadnud, et see emakaväline on), olin nii frustreerunud, et panin aja esimese naistearsti juurde, kellele digiregistratuuris aeg saada oli, et mõista, mis minuga toimub. Sattusingi Meditasse dr Laja juurde. Selguski, et tegemist on hoopis emakavälise rasedusega, hakkasin tema juures Pelgus viljatusravikeskuses käima ja sinna ma jäingi. Kui esimene emakaväline katkes ise ära, siis teisega pidin tegema metotreksaadi süsti ning siis sai hakata edasi uurima, mis mured mul täpsemalt on.

Vereanalüüside tulemused viitavad antifosfolipiidsündroomile, mis tähendab, et rasestudes peaksin hakkama süstima Clexane’i. Lisaks näitasid nii munajuhade läbitavuse uuring kui hüsteroskoopia, et mu parem munajuha on täiesti umbes. Mehel olid analüüsid korras.

Nüüd ongi seis selline, et kui järgmine tsükkel algab (hetkel CD 8, uus tsükkel peaks algama 17. septembri paiku), siis hakkame süstidega pihta ja kuskil 3.-5. oktoobri vahemikus peaks praeguse plaani järgi olema punktsioon. 7. septembril lähme ka ämmaemanda juurde nõustamisele, kes peaks siis näitama, kuidas süstimine jms käib.

Soovin kõikidele edukat teekonda ja õnnestumist 🙂

Kris

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Liitun ka (taaskord) teiega. Kodus kasvamas 1,5 a põnn. Esimene IVF läks võrdlemisi kergelt, oli üks täisring, mille värske siirdamine ei õnnestunud, aga õnnestus esimese külmaring ja külma jäi 5 embrüot. Probleem mehepoolne, vanust 33.

Olin lootusrikas selle aasta kevadel uuele külmaringile minnes ja mõtlesin, et nendest 5 embrüost ühega ju kindlasti õnnestub… nüüd olen sealmaal, kus kaks nädalat tagasi siirdati viimsed kaks ühel kõrrel olevat embrüot ja tänane rasedustest on õnnetu ühe triibuga. Ametlik veretest homme. Olen täielikult murtud, sest olin veendunud, et katse õnnestus. 7. päeval oli kerge roosakas määrimine, mis viitas pesastumisele, oli pidev joogijanu ja väsimus, täpselt nagu esimese rasedusega…

Enne seda esimene külmaring ei tekkinud üldse midagi (siirdati 1), teine oli biokeemiline (siirdati 2).

Olen septembris uue täisringi nimekirjas. Ei kujuta ettegi, kuidas selle kõigega väikse lapse kõrvalt toime tulen. Aga soov veel laps(i) saada on suur ja pean proovima.

Kiksu

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ootan siiani positiivset ov testi, täna cd25 (täna veel testinud pole).. Samas ei imesta, eelmine tsükkel venis ka 40p.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ootan siiani positiivset ov testi, täna cd25 (täna veel testinud pole).. Samas ei imesta, eelmine tsükkel venis ka 40p.

C.

Kas sul tuleb siirdamine oma tsükklisse ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ootan siiani positiivset ov testi, täna cd25 (täna veel testinud pole).. Samas ei imesta, eelmine tsükkel venis ka 40p.

C.

Kas sul tuleb siirdamine oma tsükklisse ?

Vale teema alla kommenteerisin, sorri 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei jaksanud oodata ning testisin täna 9. päeval pärast siirdamist. Kodune test oli negatiivne. Tunnuseid ka ei ole, seetõttu kipun arvama, et ju ei õnnestunud 🙁

Kas kellelgi, kel siirdamine on ära olnud, häid uudiseid on jagada?

Jill.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli siirdamine 16.08, veretest oli 29ndal..

Noh näitaja oli madalake aga rasedus on olemas. Nüüd esmaspäeval uus veretest.. tuleb veel oodata 🙂 Seega ei ole nii häid kui ka halbu uudiseid veel..

 

Ann

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli siirdamine 16.08, veretest oli 29ndal..

Noh näitaja oli madalake aga rasedus on olemas. Nüüd esmaspäeval uus veretest.. tuleb veel oodata ???? Seega ei ole nii häid kui ka halbu uudiseid veel..

Ann

Mis näit oli? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoian pöidlaid, Ann!

Mul algasid eile päevad, tavapärasel tsükli ajal koos megamigreeniga. Arsti soovitus oli progesterooniga jätkata, kuid eks ma ju tunnetan, et sest pole enam kasu. Testi pidin tegema alles 08.09. See oli mu esimene IVF ja eks ikka lootused olid kõrged, sest eeldused olid arsti sõnul head. Natuke süüdistan ennast, et äkki oleks pidanud midagi teisiti tegema, end veelgi rohkem hoidma, aga saan ise ka aru, et vaevalt selles asi oli.

Kaks embrüot sai külma ka, loodan, et need sulatamise üle elavad. Plaanisime uue kodu osta, aga siin riigis saab IVF tasuta teha kolm korda (täisringi), nüüd mõtlen, ehk tasub raha hoida, kui tasuta korrad ei õnnestu…

Jill.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul katkes.

Näidud olid 67 ja nüüd oli langenud 10 peale.

 

Ann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahju, Ann 🙁 Kas tead juba, kuidas edasi?

Mul palus arst homme veel kodune test teha ja siis helistada. Ühtlasi saan küsida, kuidas ja millal edasi. Tahaks võimalikult kiiresti uuesti proovida, sest ebaõnnestumisega kaasnenud kurbust ei jaksa pikalt kannatada.

Jill.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Mul on kodus esimesest IVF ringist 1.5a laps ja õnnestus lühikese skeemiga kohe esimene siirdamine. Külma jäi ainult üks embrüo, nyyd 01.09 siirdati 6päevane. Täna tegin esimese väga varajase testi ja imeõhuke triip olemas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Punktsioonil oli kaks normaalset folliklit, millest üks oli tühi, punkteeriti veel üks väiksem 15mm, sealt saadi ka üks munarakk, ehk kokku kaks, aga ainult üks neist viljastus. Siirdati 2-päevane ja esmaspäeval selgub kuidas läks.

kõigile edu!

Vabandust, see oli vastus esitatud küsimusele. Olen see madala AMHga ja esimese IVFi ringiga ????

Esimene hcg test oli ilus tulemusega 123 ja rõõmu oli oi kui palju. Nädala pärast tegin uuesti hcg (maksin ise, et süda oli rahul) ja jälle tulemus ilus-995. Täna ehk veel

nädala pärast tegin uuesti  ja hcg tõus minimaalne, tulemus 1230. Kahjuks enam

vist lootust pole. Järgmine nädal uh ja siis

saab teada mis edasi saab.

aga teile kõigile soovin südamest edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kaksikud 4 aastased. Õnnestus esimene täisring. Peale siirdamist tekkis mega hüper ja olin haiglas. Aga rasedus jäi püsima. Peale seda 2 aasta pärast proovisin 3x külmaringi, ei õnnestunud. Külma jäi algselt 7 embrüot. Viimased 4 kahe kaupa kõrrel. Nüüd 01.09 oli siirdamine tablettide ja süstidega, siirdati kaks. Ei tehtud enam loomulikku tsüklisse kuna vanus juba 40+. Kaks päeva peale siirdamist tuli kõhuke ette. Käingi juba nagu rase ringi. Kas kellelgi veel nii olnud? Mäletan, et ühe eelmise külmaringiga lâks ka kõht punni ja siis oli tulemus 0. Täna ka sellised päevade alguse valud sees. Kiskumise tunne oli ainult teisel päeval peale siirdamist. Kodust testi ei julge tehagi, ei taha pettuda jälle. VT 15.09. Toimetan ITKs.

Marilyn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu plaan on puhata, hetkel aega ei pannud millal siirdame. Räägime arstiga ning uurime, mida paremini teha.. ja teeme siis kui tuleb tunne.. et proovime uuesti..

Hetkel panin elus fookuse mujale, paar teistmoodi eesmärki 🙂
Ilmselt distractin end valust 🙂

 

Ann.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ann, kahju, et ei õnnestunud. Aga vahva, et sul juba uued plaanid. ????

Ise alustan ov testidega, külmas on üks embrüo. Arst ennustas, et selle nädala lõpus on ov ja järgmise nädala lõpus siirdamine. Ühest küljest väga ootan. Teisalt meenuvad kõik muremõtted ja stress, kui eelmine kord sel teel olin. Ja siirdamise protseduuri ei oota üldse. ???? See oli minu jaoks kõige ebameeldivam osa just protseduuride mõttes.

Tore lugeda, et mitmel siin u 1,5a laps. Tekitas mõnusat äratundmist. ???? Edu kõigile!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

fili…kas sul on arstiga ka juttu olnud, et mis raviskeem peale siirdamist?

Ma ise üle aasta siin tagasi. Hunnik erinevaid edutuid katsetusi seljataga. Nüüd esimest korda FET ilma ravimiteta ja tunded palju lootustandvamad. Natuke vihale ajab, et miks arstid ei tee rohkem analüüse ja ei usalda ka teisi arste. Miks ma pean kannatama ebaõnnestumisi ja ravimihunnikuid kui lõpuks selgub, et liigne tehislike hormoonide hulk on see mis probleemi põhjustas…

Kiunumise lõpetuseks….on siin veel kedagi kellel liigne estofem+proge on viinud selleni, et emaka limaskest ei reageeri ja hoopis muutub konsistentsilt paksuks siirupiks?

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

fili…kas sul on arstiga ka juttu olnud, et mis raviskeem peale siirdamist?

Ma ise üle aasta siin tagasi. Hunnik erinevaid edutuid katsetusi seljataga. Nüüd esimest korda FET ilma ravimiteta ja tunded palju lootustandvamad. Natuke vihale ajab, et miks arstid ei tee rohkem analüüse ja ei usalda ka teisi arste. Miks ma pean kannatama ebaõnnestumisi ja ravimihunnikuid kui lõpuks selgub, et liigne tehislike hormoonide hulk on see mis probleemi põhjustas…

Kiunumise lõpetuseks….on siin veel kedagi kellel liigne estofem+proge on viinud selleni, et emaka limaskest ei reageeri ja hoopis muutub konsistentsilt paksuks siirupiks?

Hoian pöialt, et nüüd õnnestuks. ????

Ma just kahtlesin, kas ilma ravimiteta FET on hea mõte. Eelmine kord õnnestus kohe esimene täisring. Aga arst arvas nüüd, et loomulik tsükkel võib kaasa aidata. Et kunstlikud hormoonid pole alati paremad. Eriti kuna meil probleem mehepoolne.

Edasisest ei tea veel. Kuna ainult 1 embrüo külmas, siis natuke muretsen, kas elab üle sulatamise. Mäleran, et embrüoloogi sõnul ei olnud kumbki kahest saadud embrüost ideaalne. Aga ühest tuli väga ideaalne beebi. ???? Äkki on teisega ka ikka lootust. Eelmine kord olid küll pärast siirdamist ravimid peal.

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Kirjutan siia teemasse esmakordselt. Käimas praegu esimene külmaring, mis küll, kahjuks, on ilmselt ebaønnestunud. Siirdamine oli 01.09 ning üleeile (5 päeva pärast siirdamist) hakkasin veritsema. Rasedustesti teinud ei ole, veretest plaanis tuleval esmaspáeval.

Kodus on 1-aastane nupsik, kes läks õide värskest tsüklist esimese korraga 🙂 Ehk võib-olla sellepärast olid ka ootused suuremad, aga samas peab jääma realistiks, ei saa kohe kõike, aga väga-väga tahaks õde-venda pisikesele 🙂

Aga 100% lootus muidugi kustunud ei ole, natuke usku ikka säilitan esmaspäevani.

Teistele sel teekonnal pean igatahes pöialt 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

fili…kas sul on arstiga ka juttu olnud, et mis raviskeem peale siirdamist?

Ma ise üle aasta siin tagasi. Hunnik erinevaid edutuid katsetusi seljataga. Nüüd esimest korda FET ilma ravimiteta ja tunded palju lootustandvamad. Natuke vihale ajab, et miks arstid ei tee rohkem analüüse ja ei usalda ka teisi arste. Miks ma pean kannatama ebaõnnestumisi ja ravimihunnikuid kui lõpuks selgub, et liigne tehislike hormoonide hulk on see mis probleemi põhjustas…

Kiunumise lõpetuseks….on siin veel kedagi kellel liigne estofem+proge on viinud selleni, et emaka limaskest ei reageeri ja hoopis muutub konsistentsilt paksuks siirupiks?

Hoian pöialt, et nüüd õnnestuks. ????

Ma just kahtlesin, kas ilma ravimiteta FET on hea mõte. Eelmine kord õnnestus kohe esimene täisring. Aga arst arvas nüüd, et loomulik tsükkel võib kaasa aidata. Et kunstlikud hormoonid pole alati paremad. Eriti kuna meil probleem mehepoolne.

Edasisest ei tea veel. Kuna ainult 1 embrüo külmas, siis natuke muretsen, kas elab üle sulatamise. Mäleran, et embrüoloogi sõnul ei olnud kumbki kahest saadud embrüost ideaalne. Aga ühest tuli väga ideaalne beebi. ???? Äkki on teisega ka ikka lootust. Eelmine kord olid küll pärast siirdamist ravimid peal.

No ma olen hetkel vägagi optimistlik. Kuna lugematu arv katsetusi olnud nulliga ja päris esimene 2,5 a tagasi katkes, siis ma hetkel veel väga ei rõõmusta. Teisip VT. Vähemalt hetkel tean, et ilma igasuguste ravimiteta on pilt palju lootustandvam.

Kelle juures/kus sa arstil käid? Minu, ülimalt tunnustatud arst, oli siirdamisel väga kesise jutuga a’la no vaatame kuidas saab ja andis lihtsalt saatrekirja veretestile. Protseduuri ajal ka uuris ja puuris ekraani. Enne OV-d ta juba pidi tunnistama, et mul emaka limaskest ikka suudab kasvada paksemaks kui 5mm ja seda ilma ravimiteta. Mulle jäi selline mulje nagu ta oleks aru saanud lõpuks, et kogu see metsik”ravimine” oli täiesti asjatu. Ja mul ka algas teekond sellest, et probleem mehepoolne. Nüüd mul ka vanud, aga nagu analüüsid näitavad, siis hea teeb mida peab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene hcg test oli ilus tulemusega 123 ja rõõmu oli oi kui palju. Nädala pärast tegin uuesti hcg (maksin ise, et süda oli rahul) ja jälle tulemus ilus-995. Täna ehk veel nädala pärast tegin uuesti ja hcg tõus minimaalne, tulemus 1230.

Mõtlesin, et sul läks õnneks ja esimene ivf õnnestus, aga eks madala amh-ga ongi keeruline. Peretuttav proovis mitu ivf-i, alguses saadi vist 2 rakku, hiljem 1, aga kord toimus ov kas liiga vara, enne punktsiooni või siis ei hakanud embrüo arenema. Mitme ebaõnnestunud ivf-i põhjal juba arvaks, et rakud pole enam kvaliteetsed, aga ühe ivf-i põhjal on veel vara järeldusi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Ma olen siin teemas juba mõnd aega luuranud, aga astun nüüd ka ette.

Alustan peagi oma esimest IVFi katset (TÜ Kliinikumis).

19. sept hakkan päevas sööma 2 tbl Estrofemi (nii umbes nädal enne oodatavaid päevi). Ja siis 27. sept on UH kus kuulen, et mis ja kuidas edasi.

Läksin IVFi teed kuna mul meest ei ole, aga vanus tiksub ja suur soov veel ühe pesamuna järele. Seega plaanis IVF doonorspermaga.

Juuli82

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

fili…kas sul on arstiga ka juttu olnud, et mis raviskeem peale siirdamist?

Ma ise üle aasta siin tagasi. Hunnik erinevaid edutuid katsetusi seljataga. Nüüd esimest korda FET ilma ravimiteta ja tunded palju lootustandvamad. Natuke vihale ajab, et miks arstid ei tee rohkem analüüse ja ei usalda ka teisi arste. Miks ma pean kannatama ebaõnnestumisi ja ravimihunnikuid kui lõpuks selgub, et liigne tehislike hormoonide hulk on see mis probleemi põhjustas…

Kiunumise lõpetuseks….on siin veel kedagi kellel liigne estofem+proge on viinud selleni, et emaka limaskest ei reageeri ja hoopis muutub konsistentsilt paksuks siirupiks?

Minul külmas 7 ning siirdamiseni pole jõudnud, sest kord limaskest liiga paks siis liiga õhuke. Andsin kehale aega taastuda sellest hormoonide rallist ja plaanisin nüüd septembris külmaringiga lõpuni minna. Kahjuks see päris nii ei läinud, sest emaka limaskest jälle liiga paks ja ebaühtlane, saadeti hüsteroskoopiasse. Neljapäeval on see plaanis.

Pole ühtegi rasedust olnud. Probleemid nii minul kui mehel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

fili…kas sul on arstiga ka juttu olnud, et mis raviskeem peale siirdamist?

Ma ise üle aasta siin tagasi. Hunnik erinevaid edutuid katsetusi seljataga. Nüüd esimest korda FET ilma ravimiteta ja tunded palju lootustandvamad. Natuke vihale ajab, et miks arstid ei tee rohkem analüüse ja ei usalda ka teisi arste. Miks ma pean kannatama ebaõnnestumisi ja ravimihunnikuid kui lõpuks selgub, et liigne tehislike hormoonide hulk on see mis probleemi põhjustas…

Kiunumise lõpetuseks….on siin veel kedagi kellel liigne estofem+proge on viinud selleni, et emaka limaskest ei reageeri ja hoopis muutub konsistentsilt paksuks siirupiks?

Minul külmas 7 ning siirdamiseni pole jõudnud, sest kord limaskest liiga paks siis liiga õhuke. Andsin kehale aega taastuda sellest hormoonide rallist ja plaanisin nüüd septembris külmaringiga lõpuni minna. Kahjuks see päris nii ei läinud, sest emaka limaskest jälle liiga paks ja ebaühtlane, saadeti hüsteroskoopiasse. Neljapäeval on see plaanis.

Pole ühtegi rasedust olnud. Probleemid nii minul kui mehel.

No siis igatpidi edu hüsteroskoopiaks!!!! 7 mammu külmas on mega saavutus 🙂

Ma vaikselt rõõmustan. Siirdamine oli eelmise nädala reedel ja nüüd juba üsna mitmendat päeva teine triip testil muutub kenasti tumedamaks. Nüüd rohkem enam ei testi kodus 😀 Teisip veretest ja eks siis saabub reaalsus kas hcg on normi järgi tõusmas.

Kuna mul on kogemusi igasuguseid, siis päriselt suudan ehk kergemalt hingata mõne nädala pärast, aga ühte ma küll soovitaks kõigile….usaldage iseennast! Arstid tahavad aidata, aga peab rohkem suruma ka oma arvamust ja iseenda keha tundmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

 

Kas keegi vaginaalselt progesterooni manustab? Kas teate, kui kiirelt imendub?

 

Mul mure, nimelt püüan paar h pärast paigaldamist mitte tualetis käia. Aga ikkagi tuleb päris palju ravimit n-ö wc potti.

 

Kas süstid oleksid n-ö efektiivsemad?

Hetkel üldse ei tea, kas ja kui palju imendub. Ja arstilt saan alles esmaspäeval uurida…

 

Tänud ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Kas keegi vaginaalselt progesterooni manustab? Kas teate, kui kiirelt imendub?

Mul mure, nimelt püüan paar h pärast paigaldamist mitte tualetis käia. Aga ikkagi tuleb päris palju ravimit n-ö wc potti.

Kas süstid oleksid n-ö efektiivsemad?

Hetkel üldse ei tea, kas ja kui palju imendub. Ja arstilt saan alles esmaspäeval uurida…

Tänud ette!

Minul on kogemus mõlemaga. Progesterooni süstid olid suhteliselt ebamugavad manustada (valus süst).  Vaginaalset geeli oli palju mugavam kasutada. Need tükid, mis tualetis välja tulevad on täiesti ok (need on eelmise geeli jäägid). Ise panin geeli siis kui olin voodis magama minemas, seda soovitas mulle arst. Ja võta sa kinni, olen teinud läbi kaks täisringi, esimesega kolm siirdamist ning nendest üks katkes ja kahest rasedust ei tekkinud. Kasutasin tol ajal proge süste. Teise täisringi ajal õnnestus esimene siirdamine, kasutasin proge geeli. Muidugi ei pruugi õnnestumine progesteroonist üldse olla, eks see ole kõikide asjaolude kokkulangevus. Praegu rasedust 16+3. Hoian siiani kõigile IVF.katele pöialt ja elan kaasa. 3 aastat ise seda teen käidud ja tean mida tunnete. Usaldage arsti ja säilitage positiivset meelt, küll see triip ka tuleb 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Kas keegi vaginaalselt progesterooni manustab? Kas teate, kui kiirelt imendub?

Mul mure, nimelt püüan paar h pärast paigaldamist mitte tualetis käia. Aga ikkagi tuleb päris palju ravimit n-ö wc potti.

Kas süstid oleksid n-ö efektiivsemad?

Hetkel üldse ei tea, kas ja kui palju imendub. Ja arstilt saan alles esmaspäeval uurida…

Tänud ette!

Ära üle muretse 🙂 Kui kasutad kapsleid, siis nende kest tuleb välja ja geeli puhul sama jutt nagu siin just kirjutati. Üldiselt soovitatakse vist 15 min peale kapslite panemist pikutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Progesterooni kohta. Eelmisest korrast mäletan, et need kapslid või küünlad määrisid ikka korralikult. Mõneti oli kergendus, kui neid enam panema ei pidanud. Mäletan, et panin vist 3 korda päevas ja polnud võimalik pikutama jääda. Usun, et toimeaine imendub ikka. Kuigi on tunne, et kõik tuleb välja.

Sel korral toimetan Tartus. Eelmine kord olin Tallinnas ITKs.

Homme on siirdamine. Sellele mõtlemine tõmbab kõhust õõnsaks.

Tervitused kõigile. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Punktsioonil oli kaks normaalset folliklit, millest üks oli tühi, punkteeriti veel üks väiksem 15mm, sealt saadi ka üks munarakk, ehk kokku kaks, aga ainult üks neist viljastus. Siirdati 2-päevane ja esmaspäeval selgub kuidas läks.

kõigile edu!

Vabandust, see oli vastus esitatud küsimusele. Olen see madala AMHga ja esimese IVFi ringiga ????

Esimene hcg test oli ilus tulemusega 123 ja rõõmu oli oi kui palju. Nädala pärast tegin uuesti hcg (maksin ise, et süda oli rahul) ja jälle tulemus ilus-995. Täna ehk veel

nädala pärast tegin uuesti ja hcg tõus minimaalne, tulemus 1230. Kahjuks enam

vist lootust pole. Järgmine nädal uh ja siis

saab teada mis edasi saab.

aga teile kõigile soovin südamest edu!

Kuidas sul siis läks? Vahepealne väiksem tõus ei ole alati märk katkemisest…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 274 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF August-September 2022