Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF August-September 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 274 )

Teema: IVF August-September 2022

Postitas:
Kägu

Punktsioonil oli kaks normaalset folliklit, millest üks oli tühi, punkteeriti veel üks väiksem 15mm, sealt saadi ka üks munarakk, ehk kokku kaks, aga ainult üks neist viljastus. Siirdati 2-päevane ja esmaspäeval selgub kuidas läks.

kõigile edu!

Vabandust, see oli vastus esitatud küsimusele. Olen see madala AMHga ja esimese IVFi ringiga ????

Esimene hcg test oli ilus tulemusega 123 ja rõõmu oli oi kui palju. Nädala pärast tegin uuesti hcg (maksin ise, et süda oli rahul) ja jälle tulemus ilus-995. Täna ehk veel

nädala pärast tegin uuesti ja hcg tõus minimaalne, tulemus 1230. Kahjuks enam

vist lootust pole. Järgmine nädal uh ja siis

saab teada mis edasi saab.

aga teile kõigile soovin südamest edu!

Kuidas sul siis läks? Vahepealne väiksem tõus ei ole alati märk katkemisest…..

Käisin UHs, arst ei olnud kindel kas on ikka emakasisene või mitte. Vahepeal tegin veel paar hcg testi ja üks näit oli väikese tõusuga ja teine nelja päeva pärast jäi praktiliselt samaks, isegi langes 20 ühikut, nii et selleks korraks kõik läbi. Lõpetan amelgeni manustamist ja ootan millal välja tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin UHs, arst ei olnud kindel kas on ikka emakasisene või mitte. Vahepeal tegin veel paar hcg testi ja üks näit oli väikese tõusuga ja teine nelja päeva pärast jäi praktiliselt samaks, isegi langes 20 ühikut, nii et selleks korraks kõik läbi. Lõpetan amelgeni manustamist ja ootan millal välja tuleb.

Oh kui jama 🙁 Ma ei saa aru kuidas IVGga saab olla nii, et ei ole emakasisene. Ilmelgelt saab ja olen sellest lugenud ka varem, aga kogu selle ponnistuse peale nagu eriti ebaaus!

Igastahes, kallid sulle!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kiiresti on teil peale IVFi ebaõnnestumist tsükkel alanud? Mul oli FET siirdamine 01.09. Koduse testi tegin 11.09 oli negatiivne, ei ühtki heledat triipu. Täna 13 päeva möödas siirdamisest. Ainuke tunnus on veidi valusad rinnad ja punnis kõht ja nüüd ka sellised päevadele eelnevad valud kõhus. Muidu tsükli järgi on täna 38ksas päev. Tavaline tsükkel 25-28 päeva. Palun midagi positiivset, et on veel lootust 🙂 VT 16.09

Marilyn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kiiresti on teil peale IVFi ebaõnnestumist tsükkel alanud? Mul oli FET siirdamine 01.09. Koduse testi tegin 11.09 oli negatiivne, ei ühtki heledat triipu. Täna 13 päeva möödas siirdamisest. Ainuke tunnus on veidi valusad rinnad ja punnis kõht ja nüüd ka sellised päevadele eelnevad valud kõhus. Muidu tsükli järgi on täna 38ksas päev. Tavaline tsükkel 25-28 päeva. Palun midagi positiivset, et on veel lootust ???? VT 16.09

Marilyn

Oma tsükli järgi arvestust ei tasu sul pidada. Miks sul VT nii hilja? Siirdati 3-päevane? Lootust on alati, aga pigem peaks kodune test ka juba näitama. Mul oli siirdamine 02.09 ja ka FET ja eilne VT oli 325

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin UHs, arst ei olnud kindel kas on ikka emakasisene või mitte. Vahepeal tegin veel paar hcg testi ja üks näit oli väikese tõusuga ja teine nelja päeva pärast jäi praktiliselt samaks, isegi langes 20 ühikut, nii et selleks korraks kõik läbi. Lõpetan amelgeni manustamist ja ootan millal välja tuleb.

Oh kui jama ???? Ma ei saa aru kuidas IVGga saab olla nii, et ei ole emakasisene. Ilmelgelt saab ja olen sellest lugenud ka varem, aga kogu selle ponnistuse peale nagu eriti ebaaus!

Igastahes, kallid sulle!!!!

Minule ütles viljatusraviarst, et tõenäosus emakaväliseks raseduseks on nii IVF-ga kui ka ise rasestudes sama suur, eriti, kui on eelnevaid emakaväliseid rasedusi. Ma enam täpset terminoloogiat ei mäleta, aga et võib olla nii, et munajuhades on mingid protsessid, mis embrüot enda poole tõmbavad. SIIN näiteks kirjas nii: “Although in IVF the embryo is placed in the uterus, generally 1.8 cm from the top, the waves of uterine contractions can propel the embryo backwards through the fallopian tubes before it actually implants. This means there are still approximately 12-24 hours in which the embryo can move before implantation begins. It has also been surmised that damaged tubes can suck the embryos back into them due to pressure differentials between the uterus and tube.”

<br class=”Apple-interchange-newline” style=”caret-color: #000000; color: #000000; -webkit-text-size-adjust: auto;” />Mul arstilt info, et kuna mul kaks emakavälist on olnud ja kui nüüd IVF-ga peaks ka emakaväline tekkima, siis järgmine samm olekski munajuhade eemaldamine.

Kris

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga räägin enda seisust ka. Peaksin hakkama varsti Ovaleapi süstima. Äpi järgi algab uus tsükkel 17.09, aga juba tasapisi määrib, nii et võib-olla nihkub kõik ettepoole. Ämmamanda juures nõustamisel kõiki neid ravimeid vaadates  tuli korraks ärevus sisse, et apppii, raudselt ajan midagi sassi, aga vast oli asi selles, et lühikese aja jooksul palju infot ja kui tegelikult süstimiseks läheb, siis on okei.
Meest oli kurb vaadata, kohati tundub, et talle see kõik mentaalselt raskemgi, kui mulle. Just see tunne, et mina pean end süstima ja ei tea, kuidas ravimid mulle mõjuvad ja mis kõrvalmõjud tekkida võivad ja ta lihtsalt… on. See abituse ja ma-ei-saa-sind-kuidagi-aidata-tunne on talle keerulised. Aga noh, mul endal on ka tunded nagu rollercoaster. Ühel hetkel on täiesti ratsionaalne olla, et okei, teadus ja meditsiin on imelised ja meil on plaan paigas ja let’s do this ning järgmisel karjun patja ja ropendan, sest maailm tundub nii ebaõiglane ja mis mõttes ma ei võiks normaalselt rasedaks jääda ja rasedana püsida.

 

Kris

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga räägin enda seisust ka. Peaksin hakkama varsti Ovaleapi süstima. Äpi järgi algab uus tsükkel 17.09, aga juba tasapisi määrib, nii et võib-olla nihkub kõik ettepoole. Ämmamanda juures nõustamisel kõiki neid ravimeid vaadates tuli korraks ärevus sisse, et apppii, raudselt ajan midagi sassi, aga vast oli asi selles, et lühikese aja jooksul palju infot ja kui tegelikult süstimiseks läheb, siis on okei.

Meest oli kurb vaadata, kohati tundub, et talle see kõik mentaalselt raskemgi, kui mulle. Just see tunne, et mina pean end süstima ja ei tea, kuidas ravimid mulle mõjuvad ja mis kõrvalmõjud tekkida võivad ja ta lihtsalt… on. See abituse ja ma-ei-saa-sind-kuidagi-aidata-tunne on talle keerulised. Aga noh, mul endal on ka tunded nagu rollercoaster. Ühel hetkel on täiesti ratsionaalne olla, et okei, teadus ja meditsiin on imelised ja meil on plaan paigas ja let’s do this ning järgmisel karjun patja ja ropendan, sest maailm tundub nii ebaõiglane ja mis mõttes ma ei võiks normaalselt rasedaks jääda ja rasedana püsida.

Kris

Ojah, mul samad tunded ja mõtted. Vahel mõtlen, et kui ma mees oleks siis ma oleks ammu minema kõndinud, uskumatu kui tugev mu mees on ja seda kõike välja kannatab.. see emotsioaalne pinge on nii suur 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne????Mulle siirdati 5 päevane ja muidu VT pidi olema 15.09 aga saan minna 16.09. Arvan, ise ka et oleks pidanud midagi näitama juba. Kas midagi ravimitest paned edasi ka? Või kui VT näitab rasedust, siis enam mitte? Eks ma käin ikka VT ära aga üldse ei taha pettuda jälle. Oleks juba neljas kord ebaõnne 🙁 Ma praegu võtan Estrofemi ja panen Utrogestani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna siirdamisel. Kõik oli ok, öeldi, et embrüo kvaliteet on hea. Oli tore üllatus, arvasin halvemat. Küsisin ravimite kohta ka. Arst ütles, et pole vaja. No okei, proovime siis sel korral täiesti ilma ravimiteta. VT aega ka ei antud. Kui päevad algavad, siis kirjutan arstile. Kui ei alga, siis kirjutan ka. Tartus kõik täiesti teistmoodi kui varem ITKs.

Enne siirdamist olin meeleltult närvis. Autosse kõndides olid pisarad silmas. Nüüd olen üsna chill, tuleb mis tuleb. Kui ei tule, siis uuele täisringile. Öeldi, et pannakse järjekorda ja uuel aastal peaks saama siis. Homme kindlasti hakkan lootma ja rasedusteste kokku ostma. ????

Mul natuke raske teistele kaasa elada, kui postitaja mingit nime ei kasuta. Läheb segamini, kes on kes. Aga soovin kõigile edu ja jaksu! ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne????Mulle siirdati 5 päevane ja muidu VT pidi olema 15.09 aga saan minna 16.09. Arvan, ise ka et oleks pidanud midagi näitama juba. Kas midagi ravimitest paned edasi ka? Või kui VT näitab rasedust, siis enam mitte? Eks ma käin ikka VT ära aga üldse ei taha pettuda jälle. Oleks juba neljas kord ebaõnne ???? Ma praegu võtan Estrofemi ja panen Utrogestani.

Ma võtan ainult Duphastoni hommikul ja õhtul. Kuna östrogeen ja proge olid oma näitudena juba super head, siis pole ka see tsükkel midagi muud toetavat võtnud. Minule just estrofem+proge kapslid ei sobinud. Proge süstid veel vähem. Limaskest ei muutunud kohevamaks, vaid paksuks mustaks siirupiks.

T

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

fili…kas sul on arstiga ka juttu olnud, et mis raviskeem peale siirdamist? Ma ise üle aasta siin tagasi. Hunnik erinevaid edutuid katsetusi seljataga. Nüüd esimest korda FET ilma ravimiteta ja tunded palju lootustandvamad. Natuke vihale ajab, et miks arstid ei tee rohkem analüüse ja ei usalda ka teisi arste. Miks ma pean kannatama ebaõnnestumisi ja ravimihunnikuid kui lõpuks selgub, et liigne tehislike hormoonide hulk on see mis probleemi põhjustas… Kiunumise lõpetuseks….on siin veel kedagi kellel liigne estofem+proge on viinud selleni, et emaka limaskest ei reageeri ja hoopis muutub konsistentsilt paksuks siirupiks?

Arstid ei ole mingid selgeltnägijad, kes oskavad ette ennustada, kuidas kellegi emaka limaskest reageerib. Ebaõnnestumisi tingib ikka su oma keha, mitte arstid pole selles süüdi. Ega nende tehishormoonide kasutamist pole sinu peal keegi esimest korda katsetanud, kõik raviskeemid on ravijuhistes kirjas ja selle järgi teevad. Sa oled kibestunud, aga valede inimeste suunas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsisin infot aga ei leidnud. Kas on kellelgi tehtud Fet siirdamist nii, et enda tsükkel on diphereline abiga maha võetud? Süstisin pea kui aega seda kuni siirdamiseni. Siis siirdamine 5 päevastega ja 11 päeval test oli negatiivne. Täna 15nes päev ja kõht läheb õhtuks ikka nii suureks. Ehk see ole sellest, et tekitati menopausi seisund. Praegu võtan Estrofemi ja panen Utrogestani kuni veretestini. Aga kahjuks ei saa ma testile enne esmaspäeva minna. Muidu test 16 aga lähen 19.09. Ravimitega vist välja ei tule. Kirjutasin arstile ka aga jäängi vastust ootama vist :(. Siis midagi teha ka pole kui otsa saavad. Ma usun, et kõik kes kardvad ebaõnnestuda, loodavad ikka veel selle VTstini. Vahest siia kirjutamine aitab. Mul endal pole ka varasemat kogemust Diphereline süstimisega. Esimene kord proovisime nii. Arst sai aru, et  see BeReady ja kõik mui pole siiani aidanud. Seepärast ei kujuta ettegi kas see, et kõhuke on punnis ees on normaalne nähtus. Aitäh, kes kaasa elavad. Loen teie lugusid ja hoian kõigile pöidlaid 🙂

Marilyn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsisin infot aga ei leidnud. Kas on kellelgi tehtud Fet siirdamist nii, et enda tsükkel on diphereline abiga maha võetud? Süstisin pea kui aega seda kuni siirdamiseni. Siis siirdamine 5 päevastega ja 11 päeval test oli negatiivne. Täna 15nes päev ja kõht läheb õhtuks ikka nii suureks. Ehk see ole sellest, et tekitati menopausi seisund. Praegu võtan Estrofemi ja panen Utrogestani kuni veretestini. Aga kahjuks ei saa ma testile enne esmaspäeva minna. Muidu test 16 aga lähen 19.09. Ravimitega vist välja ei tule. Kirjutasin arstile ka aga jäängi vastust ootama vist :(. Siis midagi teha ka pole kui otsa saavad. Ma usun, et kõik kes kardvad ebaõnnestuda, loodavad ikka veel selle VTstini. Vahest siia kirjutamine aitab. Mul endal pole ka varasemat kogemust Diphereline süstimisega. Esimene kord proovisime nii. Arst sai aru, et see BeReady ja kõik mui pole siiani aidanud. Seepärast ei kujuta ettegi kas see, et kõhuke on punnis ees on normaalne nähtus. Aitäh, kes kaasa elavad. Loen teie lugusid ja hoian kõigile pöidlaid ????

Marilyn

küsi Facebookist eesti IVF grupist, seal ikka vahel pakutakse  ravimeid ja keegi alles hiljuti müüs Utrogestani.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus ehk ehmatav või isegi naeruväärne, ent küsin ikkagi.

 

Eile oli IVF ja päev hiljem tuli tualetis välja punakas pruunikas ollus, ca 0,5 cm, kukkus WC-s pühkides paberil potti.

Kas tõesti võib embrüo nii välja kukkuda?

Ehmatus oli suur.

Palun nüüd hingerahu jaoks öelge, et see mitte kuidagi ei ole võimalik?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus ehk ehmatav või isegi naeruväärne, ent küsin ikkagi.

Eile oli IVF ja päev hiljem tuli tualetis välja punakas pruunikas ollus, ca 0,5 cm, kukkus WC-s pühkides paberil potti.

Kas tõesti võib embrüo nii välja kukkuda?

Ehmatus oli suur.

Palun nüüd hingerahu jaoks öelge, et see mitte kuidagi ei ole võimalik?

Ära nüüd paanitse!!! Eile oli IVF?? Siirdamine?? Oletame, et see ei ole libaküsimus ja oled esmakordne IVF-taja….seega vastan asjalikult. Ei, see ei saa olla embrüo. Mõtle kui imepisike ta oli päev enne kui ta sulle siirdati. Ta ei kasva nii kähku. U 1,5 nädala pärast on ta mooniseemne suurune ja 7 nädala paiku, kui rasedus tekkis, on ca 1cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, ei see ei olnud lisaküsimus. Tänan väga! Kirjutasin ka arstile, saatsin ka pildi, et mis see võiks olla.

Aga kas veritsemine kui selline on tavapärane järgmisel päeval?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ei see ei olnud lisaküsimus. Tänan väga! Kirjutasin ka arstile, saatsin ka pildi, et mis see võiks olla.

Aga kas veritsemine kui selline on tavapärane järgmisel päeval?

Ma ka ei usu, et oli embrüo. Kui ei kinnitu, siis tuleb päevade ajal välja. Mitte ei kuku niisama välja. Vähemalt mina olen nii aru saanud.

Mul ei ole pärast siirdamist veritsenud. Samas mul ainult 2 korda tehtud seda. Ma ei hakka midagi pakkuma ka, mis see olla võiks. Kui oled mures, siis võid arstile kirjutada. Ta oskab kindlasti öelda, kas on tavapärane.

See on küll normaalne, et iga asi tekitab kahtlust ja küsimusi. Tahaks ju nii väga, et läheks õnneks.

Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul hakkas eile õhtul määrima ja päevade valud tulid ka aga sidemele ei jäänud väga midagi. Täna korralik verejooks. Kas ma peaks arvestame et eile oli CD1 või täna ? Teisest päevast peaksin alustama estrofemiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul hakkas eile õhtul määrima ja päevade valud tulid ka aga sidemele ei jäänud väga midagi. Täna korralik verejooks. Kas ma peaks arvestame et eile oli CD1 või täna ? Teisest päevast peaksin alustama estrofemiga.

 

Mulle on arst öelnud, et korralik veritsus on esimene päev.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, kas kellelgi juhtunud, et ununeb 1* estrofeemi võtta? Siirdamine oli eelmisel nädalal.

Mis mõte sel ravimil üldse pärast IVF–i?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, kas kellelgi juhtunud, et ununeb 1* estrofeemi võtta? Siirdamine oli eelmisel nädalal.

Mis mõte sel ravimil üldse pärast IVF–i?

No vast kui üks kord unustad siis ei juhtu veel midagi.

Kasvatab emakalimaskesta edasi ehk ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul küsimus naistele, kellel siirdamine tehtud ja määratud duphaston, kas aitas kuidagi kaasa raseduse tekkimisele? Kõrvalmõjusid esines? Küsin, sest siirdamine tulekul.Loomulikult usaldan oma arsti, lihtsalt huvitab isiklik kasutus kogemus?????.    Müsli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul küsimus naistele, kellel siirdamine tehtud ja määratud duphaston, kas aitas kuidagi kaasa raseduse tekkimisele? Kõrvalmõjusid esines? Küsin, sest siirdamine tulekul.Loomulikult usaldan oma arsti, lihtsalt huvitab isiklik kasutus kogemus?????. Müsli.

Duphaston ehk progesteroon. Progesteroon toetab rasedust. Pole nagu väga kuulnud et ilma progeta siirdamine tehakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul küsimus naistele, kellel siirdamine tehtud ja määratud duphaston, kas aitas kuidagi kaasa raseduse tekkimisele? Kõrvalmõjusid esines? Küsin, sest siirdamine tulekul.Loomulikult usaldan oma arsti, lihtsalt huvitab isiklik kasutus kogemus?????. Müsli.

Ka siirdamine loomulikku tsükklisse, et nii nõrk ravim peale pannakse ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul küsimus naistele, kellel siirdamine tehtud ja määratud duphaston, kas aitas kuidagi kaasa raseduse tekkimisele? Kõrvalmõjusid esines? Küsin, sest siirdamine tulekul.Loomulikult usaldan oma arsti, lihtsalt huvitab isiklik kasutus kogemus?????. Müsli.

Duphaston ehk progesteroon. Progesteroon toetab rasedust. Pole nagu väga kuulnud et ilma progeta siirdamine tehakse.

On küll mingi selline skeem olemas, kus üldse progrsterooni ei määrata, pärast siirdamist tehti vist ovitrelle. Minul tehti päris esimene siirdamine nii, mis küll ebaõnnestus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul küsimus naistele, kellel siirdamine tehtud ja määratud duphaston, kas aitas kuidagi kaasa raseduse tekkimisele? Kõrvalmõjusid esines? Küsin, sest siirdamine tulekul.Loomulikult usaldan oma arsti, lihtsalt huvitab isiklik kasutus kogemus?????. Müsli.

Duphaston ehk progesteroon. Progesteroon toetab rasedust. Pole nagu väga kuulnud et ilma progeta siirdamine tehakse.

On küll mingi selline skeem olemas, kus üldse progrsterooni ei määrata, pärast siirdamist tehti vist ovitrelle. Minul tehti päris esimene siirdamine nii, mis küll ebaõnnestus.

Pärast siirdamist küll ovitrellet ei tehta, ikka enne siirdamist. Ovitrelle kutsub ju ovulatsiooni esile ja seda kasutatakse loomulikus tsüklis. Ja kui endal proge näidud korras siis loomulikku tsükklisse pole vaja lisa progesterooni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäi eelmisne vastus käo alt kogemata  🙂

 

Minul oli selline skeem, kirjutasin veel ka hiljem arstile üle, aga ta kinnitas, et kõik on okei, mul tehti HCG süst 48 tundi peale punktsiooni, mitte 36 tundi enne punktsiooni nagu tavaliselt.

See oli siis 2020 alguses… sain aru, et tegu mingi uue skeemiga… ei ole vist laialdast levikut leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäi eelmisne vastus käo alt kogemata ????

Minul oli selline skeem, kirjutasin veel ka hiljem arstile üle, aga ta kinnitas, et kõik on okei, mul tehti HCG süst 48 tundi peale punktsiooni, mitte 36 tundi enne punktsiooni nagu tavaliselt.

See oli siis 2020 alguses… sain aru, et tegu mingi uue skeemiga… ei ole vist laialdast levikut leidnud.

siis pole ime, et ebaõnnestus. Mina küll ei sooviks olla katsejänes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks arstid vast uurivad valdkonda veidi rohkem kui patsiendid ja kõik on pidevas arenemises, pole olnud põhjust oma arstis kahelda, ei pea end temast antud valdkonnas targemaks. Ebaõnnestunud ka mitmeid progesterooniga katseid kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli praegu siirdamine loomulikku tsüklisse ja progesterooni ei võta. Skeeme on erinevaid ja peabki katsetama, mis kellelegi sobib, kuidas keha reageerib.

Tahtsin jagada, et tänasel rasedustestil oli kerge teine triip. Siirdamisest möödas 8 päeva ja siirdati üks 5päevane. Ma ei julge midagi loota, sest tunne on hoopis teistsugune kui eelmisel korral. Siis läks kõik hästi. Triip on väga hele, mu meelest oli eelmine kord samal ajal tumedam. Veretesti aega arst ei pannud. Mõtlen, kas lähen järgmisel nädalal ise tegema.

Kahtlane tunne on küll, aga ikka mõtlen, et oleks nii äge, kui katse õnnestuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 274 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF August-September 2022