Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF August-September 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 274 )

Teema: IVF August-September 2022

Postitas:
Kägu

Tere!

Ilmselt on hcg kordub, ent siiski nii oluline teema siinses rubriigis. Nimelt, kuidas teil IVF -ikad on näit muutunud 48 h jooksul?

Mul oli esmaspäeval 677, kolmapäeval 1300 ja täna 2400.

Kas peaksin muretsema? Päris kahekordistunud ju ei ole…

Täna ka rinnad ei pakitse ja kõht ei pigista nagu eile. 5 nädalat täpselt täis.

Kellel on sarnane olukord olnud, ehk jagab seda!

Jõudu ja vastupidavust kõigile!

 

LP

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Ilmselt on hcg kordub, ent siiski nii oluline teema siinses rubriigis. Nimelt, kuidas teil IVF -ikad on näit muutunud 48 h jooksul?

Mul oli esmaspäeval 677, kolmapäeval 1300 ja täna 2400.

Kas peaksin muretsema? Päris kahekordistunud ju ei ole…

Täna ka rinnad ei pakitse ja kõht ei pigista nagu eile. 5 nädalat täpselt täis.

Kellel on sarnane olukord olnud, ehk jagab seda!

Jõudu ja vastupidavust kõigile!

LP

Tõuseb ju ilusti. Ei ole reegel et 48h peab kahe kordistuma, võib ka 72h pärast ja see on täiesti ok.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh hea inimene lootuse eest!

LP

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh hea inimene lootuse eest!

LP

Ja et sa rohkem üle ei mõtleks , kui hcg on juba tuhandetes siis hakkabki aeglasemalt tõusma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasin kirjutada, et järjekorrad pole pikad, üle ühe tšükli ???? Müsli.

OMG

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on iga x kui pole 2x 24h jooksul rasedused katkenud..ja neid kordi on 6

ka nüüd viimasega oli nii… ja numbrid olid viiekohalised… ????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

HCG ei pea kahekordistuma iga 24 tunni jooksul ja ei kahekordistugi.

Siin on HCG dünaamika kalkulaator ja seletus – https://www.babymed.com/tools/hcg-calculator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on iga x kui pole 2x 24h jooksul rasedused katkenud..ja neid kordi on 6

ka nüüd viimasega oli nii… ja numbrid olid viiekohalised… ????

Viiekohaliste numbrite puhul ei ole mingit 2x24h, sinu katkemistel on muu põhjus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustasin kirjutada, et järjekorrad pole pikad, üle ühe tšükli ???? Müsli.

OMG

mingi eriline kuripunn siia foorumisse sattunud 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallid kaasteelised!

Mul on küsimus ravimite mõju osas.

Nimelt, mul on tavapärased hormoonid ja verevedeldaja pärast siirdamist peal olnud. Täna hommikul oli täiesti teine lõhn uriinil. Nagu apteegist oleks välja astunud 🙂 Eile õhtust ja terve öö ka tugev metallimaitse suus. See viimane on tüüpiline rasedusaegne asi, tean. Aga täiesti uus lõhn uriinis on midagi täiesti uut. Kas teil on samuti nii? Nagu mainisin, siis ravi on olnud kõik need nädalad koos Suure Lootusega täpselt sama. Et millest see küll võiks olla? Olen tänulik, kogemuste ja teadmiste jagamise eest!

Ilusat pühapäeva kaasteelistele!

LP

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallid kaasteelised!

Mul on küsimus ravimite mõju osas.

Nimelt, mul on tavapärased hormoonid ja verevedeldaja pärast siirdamist peal olnud. Täna hommikul oli täiesti teine lõhn uriinil. Nagu apteegist oleks välja astunud ???? Eile õhtust ja terve öö ka tugev metallimaitse suus. See viimane on tüüpiline rasedusaegne asi, tean. Aga täiesti uus lõhn uriinis on midagi täiesti uut. Kas teil on samuti nii? Nagu mainisin, siis ravi on olnud kõik need nädalad koos Suure Lootusega täpselt sama. Et millest see küll võiks olla? Olen tänulik, kogemuste ja teadmiste jagamise eest!

Ilusat pühapäeva kaasteelistele!

LP

See ei pruugi üldse ravimitest olla. Sõltub ka sellest mida söönud/joonud oled

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei naiskad. Mul oli siirdamine 30.09 . Siirdatud kaks neljapäevast mammut kelle kvaliteet polnud kõige parem. Ma ei teagi mida hetkel nagu tunda v kuidas olla. Üritan olla maru rahulik aga seda keeruline vahel teha kuna pole üldse kindel kas nad ju edasi arenevad v mitte. Räägin nendega igapäev ja silitan kõhtu ka palun,et nad minuga jääks. Vähemalt üks nendest ????

 

Peale siirdamist on mul emakas sellised päevade moodi valud ja vasak munasari tuikab pidevalt nagu oleks päevad peal. Kuupäeva järgi mul oleksi pidanud nad hakkama eile v täna. Arvan et mu aju lihtsalt kujutab ette endale asju ja lootus paneb tundma igasugu asju.

Ravimitest saan hetkel Amelgel 400mg hommikul ja õhtul, clexane süst 4000RÜ iga hommik ja Medrol 16 mg iga hommik. VT  on 14.10 alles ????????

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallid kaasteelised!

Mul on küsimus ravimite mõju osas.

Nimelt, mul on tavapärased hormoonid ja verevedeldaja pärast siirdamist peal olnud. Täna hommikul oli täiesti teine lõhn uriinil. Nagu apteegist oleks välja astunud ???? Eile õhtust ja terve öö ka tugev metallimaitse suus. See viimane on tüüpiline rasedusaegne asi, tean. Aga täiesti uus lõhn uriinis on midagi täiesti uut. Kas teil on samuti nii? Nagu mainisin, siis ravi on olnud kõik need nädalad koos Suure Lootusega täpselt sama. Et millest see küll võiks olla? Olen tänulik, kogemuste ja teadmiste jagamise eest!

Ilusat pühapäeva kaasteelistele!

LP

See ei pruugi üldse ravimitest olla. Sõltub ka sellest mida söönud/joonud oled

Just eile nägin ühte tiktoki, kuidas kunagi ammu ammu enne rasedusteste rasedusest teada saadi. Nimel urineeriti riide peale ja siis lõhna järgi tuvastati. Vb see ongi see lõhn ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei naiskad. Mul oli siirdamine 30.09 . Siirdatud kaks neljapäevast mammut kelle kvaliteet polnud kõige parem. Ma ei teagi mida hetkel nagu tunda v kuidas olla. Üritan olla maru rahulik aga seda keeruline vahel teha kuna pole üldse kindel kas nad ju edasi arenevad v mitte. Räägin nendega igapäev ja silitan kõhtu ka palun,et nad minuga jääks. Vähemalt üks nendest ????

Peale siirdamist on mul emakas sellised päevade moodi valud ja vasak munasari tuikab pidevalt nagu oleks päevad peal. Kuupäeva järgi mul oleksi pidanud nad hakkama eile v täna. Arvan et mu aju lihtsalt kujutab ette endale asju ja lootus paneb tundma igasugu asju.

Ravimitest saan hetkel Amelgel 400mg hommikul ja õhtul, clexane süst 4000RÜ iga hommik ja Medrol 16 mg iga hommik. VT on 14.10 alles ????????

Ma olen kuulnud et pidev kõhu silitamine pole üldse hea raseduse ajal..

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallid kaasteelised!

Mul on küsimus ravimite mõju osas.

Nimelt, mul on tavapärased hormoonid ja verevedeldaja pärast siirdamist peal olnud. Täna hommikul oli täiesti teine lõhn uriinil. Nagu apteegist oleks välja astunud ???? Eile õhtust ja terve öö ka tugev metallimaitse suus. See viimane on tüüpiline rasedusaegne asi, tean. Aga täiesti uus lõhn uriinis on midagi täiesti uut. Kas teil on samuti nii? Nagu mainisin, siis ravi on olnud kõik need nädalad koos Suure Lootusega täpselt sama. Et millest see küll võiks olla? Olen tänulik, kogemuste ja teadmiste jagamise eest!

Ilusat pühapäeva kaasteelistele!

LP

Raseduse ajal lõhna ja maitse tundmine muutuvad. Kõik võib olla sama lõhnaga, sina tunned seda teisiti.

Keskmiseid hcg sid dpo kaupa saad vaadata siit

http://www.betabase.info/chart/basic/single

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil pärast siirdamist mingeid tunnuseid ka on?Mul siirdati 27.09 kolme päevane, kaks päeva nagu midagi toimus seal, siis oli vaikus, nüüd nagu oleks päevade valud.Õnneks jäi 19 veel külma.Müsli ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli 5 päevase siirdamine 27.09 ja järgmisel 2 päeval oli nagu gaasivalu. Veretest on homme aga eriti varajase rasedustestiga sain juba 2 triipu ????

Kirsike 86

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil pärast siirdamist mingeid tunnuseid ka on?Mul siirdati 27.09 kolme päevane, kaks päeva nagu midagi toimus seal, siis oli vaikus, nüüd nagu oleks päevade valud.Õnneks jäi 19 veel külma.Müsli ????

19 ???? väga hea saak ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli siirdamine 22.09. Pärast siirdamist midagi erilist ei tundnud.

Reedel, 30.09, Hcg 76, pühapäeval tehtud kodune test positiivne, täna Hcg juba 334.

Kui laupäeval nägin testi tulemust, siis algul sain šoki. Olen IVF-i teekonnal olnud juba 10 kuud ja ausalt öeldes olin juba väsinud – kord üks mure, kord teine, kord ei jäänud pidama…septembri siirdamine pidi üldse ära jääma alarahastuse tõttu. Pidev tuuleveskitega võitlemine oli ja nüüd lõpuks vist olen rase…Arsti juurde raseduse kinnitamiseks järgmise nädala lõpus.

 

Edu kõigile!

T

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil pärast siirdamist mingeid tunnuseid ka on?Mul siirdati 27.09 kolme päevane, kaks päeva nagu midagi toimus seal, siis oli vaikus, nüüd nagu oleks päevade valud.Õnneks jäi 19 veel külma.Müsli ????

19 ???? väga hea saak ????

Jaa, sellega lohutan end kui ei peaks õnnestuma ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli siirdamine 22.09. Pärast siirdamist midagi erilist ei tundnud.

Reedel, 30.09, Hcg 76, pühapäeval tehtud kodune test positiivne, täna Hcg juba 334.

Kui laupäeval nägin testi tulemust, siis algul sain šoki. Olen IVF-i teekonnal olnud juba 10 kuud ja ausalt öeldes olin juba väsinud – kord üks mure, kord teine, kord ei jäänud pidama…septembri siirdamine pidi üldse ära jääma alarahastuse tõttu. Pidev tuuleveskitega võitlemine oli ja nüüd lõpuks vist olen rase…Arsti juurde raseduse kinnitamiseks järgmise nädala lõpus.

Edu kõigile!

T

Mõistan suurepäraselt.Endal samuti üli konarlik tee olnud ja siirdamise ja punktsiooni vahe oli lausa 9 kuud, koguaeg tuli midagi vahele.Palju õnne ka ????Müsli ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Edu ja jaksu ootajatele! Hoian pöialt ja ootan põnevusega. ????

Mõtlesin, et olen seni siin teemas kuni ämmaemand (või arst) raseduse tuvastab, aga see alles järgmisel nädalal.

Mul hakkas täna määrima ja kõht paremalt poolt valutama täpselt nagu päevade ajal. Peaks olema umbes 5 nädalat. Ehmusin ja nutsin. Pikali olles läks valu ära ja taipasin ämmaemanda nõuandeliinile helistada. Öeldi, et seda võib raseduse alguses ette tulla ja soovitati rahulikult olla. Sain aru, et tõstsin täna oma 1,5aastast last valesti, sest vähem kui 30 min hiljem algas kõhuvalu. Õhtul autoga sõites tuli  valu tagasi, koju jõudes püüdsin jälle puhata ja läks paremaks. Tundus, et valvetuppa pole mõtet minna, sest nad ei saa ju midagi teha seal. Praegu ei näeks isegi südametööd, isegi kui kõik korras oleks.

Eelmise rasedusega ei määrinud kordagi, täiesti uus olukord minu jaoks. Oeh, nii tahaks ju, et kõik hästi läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Käisin täna vereproovi andmas. Arst kirjutas, et hcg näit on oodatust madalam ja varsti peaks katkema. Ilmselt siis polnud embrüo piisavalt elujõuline. Nii kurb. Eriti see, et uus täisring alles uuel aastal.

Fili

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Minul täna punktsioonil käidud, saadi 15 munarakku. Kui kõik läheb kenasti ja plaanipäraselt, siis järgmisel esmaspäeval siirdamine. Hetkel igatahes enesetunne väga hea, samas arst hoiatas, et 2.-3. päeval pärast punktsiooni võib ebameeldivam olla.

Jätkan Clexane’i süstimisega ja Amelgeni küünaldega.

Kris

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Käisin täna vereproovi andmas. Arst kirjutas, et hcg näit on oodatust madalam ja varsti peaks katkema. Ilmselt siis polnud embrüo piisavalt elujõuline. Nii kurb. Eriti see, et uus täisring alles uuel aastal.

Fili

Kas tead mis hcg näit oli, et oodatust madalam?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Käisin täna vereproovi andmas. Arst kirjutas, et hcg näit on oodatust madalam ja varsti peaks katkema. Ilmselt siis polnud embrüo piisavalt elujõuline. Nii kurb. Eriti see, et uus täisring alles uuel aastal.

Fili

Kas tead mis hcg näit oli, et oodatust madalam?

Ei tea. Keegi teab, kuidas TÜK-is vereproovi vastuseid näeb? Seal ePatsiendis haigusloo all pole.

Arsti sõnul u 4 päeva väiksem ja pole mõtet eriti loota.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Käisin täna vereproovi andmas. Arst kirjutas, et hcg näit on oodatust madalam ja varsti peaks katkema. Ilmselt siis polnud embrüo piisavalt elujõuline. Nii kurb. Eriti see, et uus täisring alles uuel aastal.

Fili

Kas tead mis hcg näit oli, et oodatust madalam?

Ei tea. Keegi teab, kuidas TÜK-is vereproovi vastuseid näeb? Seal ePatsiendis haigusloo all pole.

Arsti sõnul u 4 päeva väiksem ja pole mõtet eriti loota.

Digilukku pannakse ka vereanalüüside vastused.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Käisin täna vereproovi andmas. Arst kirjutas, et hcg näit on oodatust madalam ja varsti peaks katkema. Ilmselt siis polnud embrüo piisavalt elujõuline. Nii kurb. Eriti see, et uus täisring alles uuel aastal.

Fili

Kas tead mis hcg näit oli, et oodatust madalam?

Ei tea. Keegi teab, kuidas TÜK-is vereproovi vastuseid näeb? Seal ePatsiendis haigusloo all pole.

Arsti sõnul u 4 päeva väiksem ja pole mõtet eriti loota.

Digilukku pannakse ka vereanalüüside vastused.

Aitäh, oligi seal. ????

Otsustasin, et usaldan arsti kogemust. Kui tema ütleb, et hcg on madal ja suure tõenäosusega katkeb, siis nii ongi. Ma ei hakka ise netist numbreid guugeldama ja lootusi üles kruvima. Muidugi väike osa minust ikka loodab, aga las see osa olla hästi väike. Kui veritsus korralikult ei alga, siis lähen reedel uuesti veretestile ja vaatab, mis see näit siis on.

Fili

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere armsad kaasteelised!

Olen siin päris uus. Mind ootab novembris ees IVF teekond. Eile käisime abikaasaga dr Rassi juures ning leppisime kokku, et kui meie mõlema analüüsid korras, siis novembri alguses hakkan süstima ja detsembri alguses näen loodetavasti taaskord ilusaid triipe testil. Natuke on hirm, sest olen palju lugenud ja ka oma tutvusringkonnas näinud/kuulnud, kuidas tehakse mitu ja mitu kuuri, kuid ei õnnestu.

Taustalugu – munajuhad on juba 8 aastat tagasi eemaldatud, sest laste isa oli vaimselt vägivaldne ning tahtsin välistada ka kõik need 0,…% võimalused veel üheks ühiseks beebiks. Kõik rasedused tulid kiiresti ja kergelt. Lapsed on kogu südamest armastatud ja ei ole mitte iialgi mitte hetkegi kahetsenud, et nad minu ellu tulid, kuid kahjuks sündisid nad hirmust, mitte suurest armastusest. Nüüd olen aga esimest korda elus elevil sellest, et hakkan enda südame all looma väikest imet, kelle süda hakkab lööma kõige suuremast ja siiramast armastusest.

Elevuse ja ootusärevusega,

Infinity

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, ma ei saa millegipärast uut teemat teha kuna viskab koguag errori ette. Tahtsin uurida, kas on keegi siit ka IUI teekonnal või selle läbinud. Endal on homme teine IUI protseduur ees ootamas kuna esimene ebaõnnestus. Tahaks väga loota et õnnestuks..

My

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 274 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF August-September 2022