Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF august-september

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 272 )

Teema: IVF august-september

Postitas:
Pipili

Tervitus

Teema augustis IVF-iga alustajatele (ma vähemalt ei leidnud sellist veel). Tore oleks nendega, kellega koos sama teed alustame, muljetada ja üksteisele toeks olla. Olen juuli-augusti teemat algusest peale jälginud, rõõmustanud ja kurvastanud koos nendega.

Minu teekond algab 20nda augusti kanti, mil peaksin alustama lühikest skeemi. Oleme kolm aastat proovinud loomulikul teel aga mitte ühtegi triipu. Nüüd lõpuks saime teada, et viga on mehe poolne ning IVF on ainus võimalus.

Õnne ja õnnestumisi 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere

Mina alustan ka Ivf teekonda esimest korda. Mul on diagnoosiks polutsüstilised munasarjad. Esimene laps 6 aastat tagasi tuli loomulikul teel. Hetkel oleme elukaaslased proovinud last saad 1.5 aastat, aga ebaõnnestunud.
Sain aru, et tuleb pikk skeem ja hetkel võtan eelravina beebipille.

Jõudu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Pipili

Soovin sulle edu! Mis ajal sul süstimine peaks enamvähem algama?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkel sain järgmiseks nädalaks UH aja, et vaadata, kuidas beebipillid môjuvad ja siis vaadatakse edasi, kuidas ravi jätkub. Loodan, et äkki saab juba jãrgmine nädala lõpp süstimisega alustada.
Kas lûhikese skeemiga on ka ettevalmistavravi beebipillidega?
Edu meile 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Pipili

Minul ei ole ettevalmistavat beebibilliravi määratud. Oleme sinuga siis üsna samas graafikus. Tunnen, et päevad peaksid varsti algama, nii et loodan ka järgmisel nädalal süstimisega alustada. Kardan väga kuidas kogu see ravi mulle mõjub. Mul pole kunagi varem ovulatsioon nii tugevalt tunda andnud kui nüüd viimane kord. Tean täpselt, et seekord laskus vasakult poolt, kõht krambitas ja oli paistes. Kogu tsükkel on kuidagi teistmoodi olnud kui varem. Keha nagu tunnetaks ette, et midagi hakkab toimuma. Võib-olla kujutan seda kõike omale ette, pean rahu ja positiivset meelt säilitama 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Triibupyydja123

Esimene IVF

Hei. Tegin ka oma esimese IVF 11.08. Reedel 21.08 siis veretestile. Kartsin ka jubedalt punktsiooni ja narkoosi aga polnudki midagi hullu. Kokku oli 11 folliikulit, millest saadi 7 munarakku, siirdamise päevaks oli viljastunud munarakke 4. Siirdati 1 viie päevane blastotsüst ja 3 läksid külma. Eelnevalt kolm ebaõnnestunud IUI-d seljataga. Täna õhtul tegin huvi pärast testi, ma oma arust nägin õhkõrna teist triipu aga võibolla kujutasin hoopis ette endale, kuna soov on ju suur, et seekord õnnestuks 😊😊. Edu ja õnnestumisi kõigile püüdjatele siin 🥰🥰

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

esimene ivf

Olen oma esimese IVF ootel.

Menses pidi hakkama 10.08 arstil käisin 12.08 pidin hakkama 13.08 gonalit süstima.

Aga kuna mensest ei alanud, lükkus pidevalt edasi. Reedeks ei olnud mensest, arst tegi uue plaani, nii, kui peaks hakkama alustan cetrotidé süstidega pihta ja annan esmaspäeval teada.

Mida, aga SIIANI EI ole on menses (rasetustestid negatiivsed) närv nii must juba, terve elu olnud tsükkel kellapealt 28 päeva, aga nüüüd kui vaja on 34 juba … 🙁

Kõik seisab mensee taga ja oleku järgi ei paista neid niipea tulema ka …

Katz28

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Pipili

Triibupyydja123 hoian pöialt, et veretest oleks positiivne!

Viimasele Käole: päevad ilmselt närvidest lükkuvad edasi. Siin on varem ka kirjutatud, et siis kui vaja on pole neid kuskil..

Kas keegi oskab soovitada hea ülevaatega videot IVF-i protsessist. Tahaks mehele näidata, et ta ikka täpselt aru saaks mis minuga toimuma hakkab. Kui talle seletan, siis noogutab kaasa aga usun, et video oleks ülevaatlikum ☺️

0
0
Please wait...

Postitas:
Kypsis

Youtubes päris palju videoid muidu, aga viskan ühe lingi, kus protsessi kirjeldus 😉

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=uXsCngh89fI

Ja, noh jõuan jutuga sinna, et eesti k võiks ka selliseid asju rohkem olla…

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei! Minul oli täna siirdamine, siirdati 1 embrüo 3 päevane. 21 rakku saadi kokku ja kõik viljastusid. 10 läks külma. Kuna rakke saadi palju siis hüperi oht. Peale punktsiooni kaks päeva oli küll jube olla, kõht punnitas, krampis ja nagu õhupall. Üliraske oli olla, käia sain ainult küürus. Täna õnneks juba parem. Testi ilmselt teen nädalapärast. “Mõnus” praadimine 😁 Väga ei julge loota sest esimene kord suur tõenäosus, et ei õnnestu.
EDU MEILE! 😊

Kts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

gonalf

Tere.

Olen alustamas oma esimest ivf´i enda arsti ei saanud kätte täna ( puhkab) valvearst ütles, et alustaksin gonaliga, aga ma ei mäleta enam, selle annustamist .

See oli õhtuti ?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tasapisi ka viin end sellele lainele, päris “üles anda” end veel ei julge – enne kui konkreetsemalt on asjaks läinud. 🙂

Niipalju kui siin olen lugenud, tundub enamasti olevat nii, et siirdamine toimub suht varsti pärast rakkude võtmist (ja muidugi vahepealseid toiminguid). Mulle aga rääkis arst IVF plaani tutvustades, et tuleks ikka paar “külmaringikuud” vahepeale jätta, et organism taastuks ja oleks tugevam. Kas kellelgi veel nii olnud?

0
0
Please wait...

Postitas:
snertsu

Tere.

Olen alustamas oma esimest ivf´i enda arsti ei saanud kätte täna ( puhkab) valvearst ütles, et alustaksin gonaliga, aga ma ei mäleta enam, selle annustamist .

See oli õhtuti ?

Sul oma raviskeemi ei ole, kus saaksid vaadata millal midagi võtma pead?
Ise pidin õhtuti süstima ja ikka väga õigel ajal iga päev. Kui kell 20, siis süstiaeg kõikus max +-5 minutit.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kägu 16.34 kas digiloos või ipatsiendis ei ole midagi kirjas? Raviskeem on jah kõigil erinev ja ka doosid.

Kts.

0
0
Please wait...

Postitas:
Triibupyydja123

Esimene IVF

Nonii. Päev enne veretesti 20.08 hakkasid päevade moodi krambid. Progesterooni küünalt pannes jäi näpule veits roosakat voolust. Olin juba leppinud hommikuks mõttega, et nagunii negatiivne. Aga hoopis positiivne oli, kuid HCG madal. Kolmapäeval lähen uuele veretestile. Mul hea meel , et esimese korraga juba on nii kaugele jõutud. Ja mul veel 3 külmas 🥰🥰🥰 Isegi kui tuleb kolmapäeval negatiivne vastus siis teeme edasi, niikaua kui on positiivne 😊😊

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina hakkan järgmisest nädalast süstima ja punktsioon peaks jääma sinna nädalasse, mis algab 14.09. Nii ootan juba ja loodan, et kôik õnnestub esimese korraga. Muretsen ka natukene, kuidas enesetunne on ja kas saab tööl ka käia.

0
0
Please wait...

Postitas:
mammu12

Tere

Minul on käsil 3 täisring.

Punktsioonil kaisin 19.08 ( saadi 3)
Ja täna siirdati 1. ( teised 2 kukkusid ära)

ja nuud tuleb koige nomedam 2 nadalat ootamist.

Kui ei jaa siis tuleb 4 taisring.

Kûlma ei ole kunagi midagi saanud.

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul täna 22 tsüklipäev ja pidin tegema diphereline süsti. Eelnevatest süstidest oli see mu meelest kõige valusam. Veretest 1.sept. tundub ikka mägede taga olevat veel. Kui plaanisin reedel teha koduse rasedustesti siis ma ei teagi kui mõistlik see on sest kuskilt kõrvu jäänud, et ovitrelle päris pikalt kehas mis võib anda valepositiivse.🤔 Reedeks 10 päeva ovitrellest.
Ühtegi “varajast” tunnust ei ole vist. Olemine täitsa hea…va. õhtuks on megapunnkõht ees nagu juba oleks rase 😁 a ja mis veel peale punktsiooni või umbes sinnakanti hakkasin vaatama, et palju väsinum kuidagi, päeval magan ja õhtul tuleb ka kiiresti uni kuigi ma pigem öökull kui, et vara magama jään. Mingi rohu kõrvalmõju ehk siis.

Edu ja kannatust meile! 😊

Kts.

0
0
Please wait...

Postitas:
mammu12

Minul ovitrelle moju kadus suht kiirelt ara.

Maletan et testisin ennast akki nadala moodudes ( eelmisel katsel) ja oli negatiivne

0
0
Please wait...

Postitas:
snertsu

Nonii. Päev enne veretesti 20.08 hakkasid päevade moodi krambid. Progesterooni küünalt pannes jäi näpule veits roosakat voolust. Olin juba leppinud hommikuks mõttega, et nagunii negatiivne. Aga hoopis positiivne oli, kuid HCG madal. Kolmapäeval lähen uuele veretestile. Mul hea meel , et esimese korraga juba on nii kaugele jõutud. Ja mul veel 3 külmas 🥰🥰🥰 Isegi kui tuleb kolmapäeval negatiivne vastus siis teeme edasi, niikaua kui on positiivne 😊😊

Kuidas kolmapäevane veretest oli? Palju näitas?

0
0
Please wait...

Postitas:
Triibupyydja123

Kolmapäevane veretest oli negatiivne. Tundsin ise ette ära juba, et see ei jää püsima. Aga ei ole hullu, jätkame niikaua kui on positiivne 😊 Õnneks ma olen juba nii paksu naha kasvatanud, et ma pole isegi õnnetu enam :).

0
0
Please wait...

Postitas:
snertsu

Kolmapäevane veretest oli negatiivne. Tundsin ise ette ära juba, et see ei jää püsima. Aga ei ole hullu, jätkame niikaua kui on positiivne 😊 Õnneks ma olen juba nii paksu naha kasvatanud, et ma pole isegi õnnetu enam :).

Võiduka lõpuni ikka 😊

+1
0
Please wait...

Postitas:
mammu12

Mitmes ring sul on ?

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere!

Ühinen ka teiega! Olen juuli-augusti teemal silma peal hoidnud, nüüd alustasin ka oma esimest lühikese skeemiga IVFi.
Vanust on juba üle 40, oleme proovinud kaks aastat. Minul võibki see ainsaks soorituseks jääda, sest munarakureserv on olematu, kuigi muud näitajad on vanust arvestades head. Punktsioon peaks jääma 7. augusti nädalasse.

Astrid

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
mammu12

Mis su amh on ?

0
0
Please wait...

Postitas:
Triibupyydja123

Just nimelt, võiduka lõpuni☺️ Mul eelnevalt olnud 3 ebaõnnestunud IUI-d ja IVF oli esimene alles .

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka minul sama teema, munaraku reserv olematu, alustan ka IVF teekonda. Kus linnas toimetad? Kas arst lootust andis et võib õnnestuda? Kaua lühike skeem on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

AMH 0.1, FSH 12, LH 6
Ega ma väga palju ei looda, aga vaja on ju seda ühte õiget ja tervet munarakku 🙂
Jõudu ja jaksu meile kõigile!

Astrid

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

7 päeva siirdamisest ja test negatiivne. :/

Kts.

0
0
Please wait...

Postitas:
snertsu

7 päeva siirdamisest ja test negatiivne. :/

Kts.

Mina pead longu veel ei laseks.
10 päeva peale siirdamist ja ime ime õrn triip ja seda siis viola supervarajase testiga 🙂

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 272 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF august-september