Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF august-september

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 262 )

Teema: IVF august-september

Postitas:

Tere!
Kas keegi targem äkki oskab öelda, selliste näitude kohta midagi: FSH 7,2 LH 12,66
Proovid võetud tsükli 15ndal päeval.
Kas need näidud ei peaks olema 1:1 ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suutnud vastu panna ja tegin täna testi.

Sain imeorna teise triibu kõrvale.
Varasemalt ma ei ole saanud sedagi.

Loota ja hingata ei julge enne kui vereproov on tehtud.

S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla pole päris teemasse aga millal lõpuks üldse IVFi suunatakse? Meil varsti 2a püüdmist ja null-tulemus. 🙂 Mõlemad terveks tunnistatud. Arsti vastused on alati “loodame veel heale õnnestumisele ikka”.
Seega käin lihtsalt vahest jälgimas IVF teemasid.

Edu kõigile teile siin, kes te püüate triipe! 🙂

I.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin lihtsalt registratuuris aja ja tehti testid ja kohe hakkas pihta.

Eraldi mingit suunamist ma küll ei ole saanud.

S.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 7 õhtut Ovaleap süste teinud ja 2 hommikut Cetrotide süsti. Täna lõunaajal hakkas väga imelik olemine, rinnus nagu pistab ja alakõht on ülitundlik, ei saa istuda ega astuda. Muidu ei valuta aga just liigutamisel on valus. Enesetunne on normaalne. Loodan, et pole midagi hullu. Homme 01.09 on vereanalüüs ja arstivisiiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin täna verd andmas.

Hcg nait oli 103

Siirdamisest on möödas 8paeva.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin täna verd andmas.

Hcg nait oli 103

Siirdamisest on möödas 8paeva.

Palju õnne, ilus tulemus!
Kas lähed paari päeva pärast uuesti verd andma ja siis panevad sulle UH aja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ametlik vt on 7.09

Aga arvan, et kain reedel ka andmas.

Ultraheli vist enne 7 nadalat ei tehta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ametlik vt on 7.09

Aga arvan, et kain reedel ka andmas.

Ultraheli vist enne 7 nadalat ei tehta?

Uudishimu oli jah? ????
Synlabis käisid verd andmas?
Mul oli siirdamine 17.08 ja 15.09 on UH ( minu arvestusega pisut alla 7 nädala)

Rõõmu ja jaksu ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa 😀

Kuna ma endiste katsetega pole testile 2 joont saanud.

Siis ma hakkasin kahtlema. Akki on kuivamistriip jne 😀

Mina kaisin perearstil verd andmas, kes siis saatis synlabi.

Hommikul kell 8 andsin ja 4-5 aeg oli vastus käes 🙂

Kas Sa ise käid hcg tousu kontrollimas ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa ????

Kuna ma endiste katsetega pole testile 2 joont saanud.

Siis ma hakkasin kahtlema. Akki on kuivamistriip jne ????

Mina kaisin perearstil verd andmas, kes siis saatis synlabi.

Hommikul kell 8 andsin ja 4-5 aeg oli vastus käes ????

Kas Sa ise käid hcg tousu kontrollimas ?

Ei käigi kontrollimas. Arst kaks korda kontrollis, tõus oli olemas ja nüüd ootan tõehetke ultraheli näol. Mis ma ikka paanitsen ja mõtlen üle, kui tuleb, siis tuleb ???? mees mul ütleb koguaeg, et ma tugev naine..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, Mammu jt. Nii tore on positiivseid uudiseid kuulda.
Minul midagi rõõmustavat ei ole, stimulatsioon pole loodetult mõjunud. 6 päeva Ovaleap ja 2 viimast päeva lisaks Cetrotide.
Täna oli ultraheli, paremas polnud ühtegi ja vasakus 3, millest 2 liialt väikesed, et neist saaks asja. Arst arvas ikkagi, et proovime selle ühega.
Jube raske on olla positiivne, aga sunnin end ja loodan, et sellest ühest saab asja.
Astrid

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.08 22:19; 28.08 01:12; 02.09 13:58; 07.09 14:08; 08.09 18:39; 15.09 17:39; 15.09 23:24; 16.09 09:56; 20.09 15:54; 22.09 10:30; 01.10 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole positiivne !

Minul eelnevalt ei ole kunagi midagi külma saadud.

Ja ka seekord saadi punkts. (3)
Millest siis 1 oli siirdamiseks okei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis ka lõpuks laparoskoopia tehtud ning juba täitsa inimese tunne. Seda mida kardeti õnneks ei olnud, eemaldati kaks tsüsti. Täna käisin uuesti arsti vastuvõtul ning alustame uuesti siis seekord pika skeemiga, homme pean tegema Diphreline süsti tagumikku. Kui küsisin, et kui kõik hästi läheb siis millal umbes punktsioon võiks olla ning arst ütles et novembris. Kas see pikk skeem tõesti nii pikk?

Loodan, et sellel korral vähemalt keha reageerib ravimitele ja kasvatab folliikleid, ei tahaks uuesti nulliringi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis ka lõpuks laparoskoopia tehtud ning juba täitsa inimese tunne. Seda mida kardeti õnneks ei olnud, eemaldati kaks tsüsti. Täna käisin uuesti arsti vastuvõtul ning alustame uuesti siis seekord pika skeemiga, homme pean tegema Diphreline süsti tagumikku. Kui küsisin, et kui kõik hästi läheb siis millal umbes punktsioon võiks olla ning arst ütles et novembris. Kas see pikk skeem tõesti nii pikk?

Loodan, et sellel korral vähemalt keha reageerib ravimitele ja kasvatab folliikleid, ei tahaks uuesti nulliringi saada.

Loodame ikka parimat.
Minul oli pikk skeem. Sain esimese dipheriline süsti juuli alguses ja punktsioon oli alles 12. August. Kuigi nad vaatavad ja kontrollivad kuidas stimulatsioon mõjub.

Küll läheb hästi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, esimene IVF käsil ja täna oli ulrahelis näha vähemalt 25 follikulit. Arst arvas, et see on üsnagi palju… Ütles, et siirdamine tuleks arvatavasti külmast, sest muidu tüsistuste oht suur.

Aga küsimus, mida ma ei osanud kohe küsida, et kas sellisel juhul ootab mind peale munasarjade punktsiooni kuni menstruatsioonini ravimite kasutamise vaba periood? Ja kas menstruatsioon peaks tekkima kohe varsti peale punktsiooni? Kas kellegil on kogemust?

Edu meile kõigile!

J

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Trügin teemasse küsimusega, kas keegi tegutseb LTKHs dr Mironova juures? Ma sain tema juurde aja, aga ei ole temast kunagi varem kuulnud. Tahaks tagasisidet, kuidas ta arstina on. Aitäh ja palju edu kõigile!

L.A.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.09 09:40; 04.09 11:07; 04.09 14:23; 04.09 22:13; 06.09 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Trügin teemasse küsimusega, kas keegi tegutseb LTKHs dr Mironova juures? Ma sain tema juurde aja, aga ei ole temast kunagi varem kuulnud. Tahaks tagasisidet, kuidas ta arstina on. Aitäh ja palju edu kõigile!

L.A.

Mina käisin tema juures ???? ja lähen UH uuesti septembri keskel. Tore ja noorema poolne arst, pisut hääl võiks tugevam olla aga kõik juhendid andis ilusasti ja käitus sinuga väga õrnalt, kunagi ei olnud ebameeldiv.
Edu sulle ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Trügin teemasse küsimusega, kas keegi tegutseb LTKHs dr Mironova juures? Ma sain tema juurde aja, aga ei ole temast kunagi varem kuulnud. Tahaks tagasisidet, kuidas ta arstina on. Aitäh ja palju edu kõigile!

L.A.

Minu elu esimene positiivne rasedustest tuli tänu temale.
Võttis põhjalikult, tegi omapoolseid ettepanekuid kuidas paremini protseduuri läbi viia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.09 10:48; 16.09 09:34; 16.09 10:56; 29.09 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore positiivseid kogemusi kuulda, aitäh!
Me oleme tegutsenud juba päris pikalt, kuus aastat, aga teises kliinikus. Kunagi üheksa aastat tagasi õnnestus esimene katse, kandsin raseduse lõpuni ja kõik läks ilusti.

Aga teine rasedus ei taha püsima jääda. Kaks katkemist, peetumine+katkestamine ja paar nulliringi ning on tekkinud tunne, et praeguses kliinikus on paigalseis, vist pole ka paljusid uuringuvõimalusi, mis tunduvad LTKHs olemas olevat.

Loodangi sealt saada vähemasti teise arvamuse, pole kindel, kas kliinikut veel päris vahetama hakkan. Aga lihtsalt niisama praeguses kliinikus uuele katsele ka minna ei taha, katkestamine sel suvel mõjus päris kehvasti nii vaimsele kui eriti füüsilisele tervisele ja ma tunnen, et ei saa lihtsalt uut katset nö peale vorpida ilma, et keegi värske pilguga asjale vaataks.

L.A.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.09 09:40; 04.09 11:07; 04.09 14:23; 04.09 22:13; 06.09 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas arst on põhjendanud milles asi voib olla ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas arst on põhjendanud milles asi voib olla ?

Kas see küsimus on mulle?

Kui, siis arst on väga kidakeelne meil kahjuks, seekord nii palju pigistasin välja, et ütleb, et minupoolset põhjust ta ei usu, kuna ma rasestun pigem kergesti (eks ta tõsi ju on, neli korda olen rasedaks jäänud, kahel korral mitte, ühe korra olen ka loomulikul teel rasestunud, siis oli küll kahjuks emakaväline) ja olen ka ühe raseduse lõpuni kandnud.

Kõlab loogiliselt küll, meil on IVFi näidustuseks ka mehepoolsed probleemid. Samas ütles ta viimasel täisringil, et mehe tulemused on palju kehvemad võrreldes paari aasta taguse ajaga, aga uuesti meestearstile ei suunanud. Sinna plaanisime nüüd pöörduda omal käel, sest kes teab – võib-olla on vahepeal tekkinud mingi põletik või mõni muu reaalselt ravitav probleem, mis aitaks tulemusi parandada.

Praegu mehele aega pannud ei ole, sest saan aru, et LTKH tiimis on meestearst ka olemas. Prooviks siis kõiki asju ühes kohas ajada.

Ise kahtlustan küll kõige enam seda, et seemnerakkude kvaliteet on nii kehv hetkel, et välistab pikas perspektiivis elujõulise embrüo tekke. Sellele viitaks nagu ka see, et munarakke punkteeritakse alati täitsa kena hulk, arst kiidab ka kvaliteeti, aga siirdamise päevaks oli viimati alles näiteks ainult kolm embrüot.

L.A.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.09 09:40; 04.09 11:07; 04.09 14:23; 04.09 22:13; 06.09 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

L.A ja sulle!

Ma mõtlen seda, et kas siis igakord võetakse mehelt uus proov?

Meil on aastatetagune proov võetud ja sellega siis ka toimetatakse.

Motlen lihtsalt, et kui Teil oli aastate tagune proov kvaliteetsem- siis miks arst ei soovitanud seda säilitada ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

L.A ja sulle!

Ma mõtlen seda, et kas siis igakord võetakse mehelt uus proov?

Meil on aastatetagune proov võetud ja sellega siis ka toimetatakse.

Motlen lihtsalt, et kui Teil oli aastate tagune proov kvaliteetsem- siis miks arst ei soovitanud seda säilitada ?

Hmm, ma pole ausalt öeldes sellisest variandist kuulnudki. Meil ikka jah mees igal täisringil ka uued seemnerakud andnud.
Võib-olla see säilitamine on siis variant, kui probleem ei ole mehes? Ma eeldan, et see säilitamine tähendab külmutamist ja ilmselt kehva kvaliteediga seemnerakud ei ela sulatamist kuigi hästi üle. Samamoodi nagu kehva kvaliteediga embrüod ei ela. Et sellel vast ei oleks suurt mõtet.

L.A.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.09 09:40; 04.09 11:07; 04.09 14:23; 04.09 22:13; 06.09 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on probleem mõlemas.
Mul amh 0.8 ja mehel viimane igaksjuhuks antud proov oli 0 ( ehk liikuvust ei olnud)

Aga kuna mees teadis ette seda siis vb sp meile ka külmutamist soovitati.

Lihtsalt mul endal tekkis küsimus, et kui arst näeb , et iga proov läheb halvemaks ( ja mingit lisa analuuse voi ravi ) ei soovita.

Kas siis moistlikum ei oleks külmutada proov mis on parem kui jargmine ?

Minu enda kogemuse on lihtsalt selline, et kui mees ei oleks lasknud külmutada siis hetkel meie ainuke variant oleks olnud doonorlus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!
Meie teeme ivf-i teist korda, esimese lapsega õnnestus teine katse ja kolmene kutt põõnab teises toas.
Olen nüüd kaks õhtut ovaleapi süstinud (kogus 112,5). Kerge kõhuvalu on, see vist tavaline?
Kõigile palju edu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Astrid kui tohib küsida, siis millises kliinikus toimetate? Minul AMH 0,2 ja vanust üle 42. Mehe analüüsid polnud ka kiita ja arsti sõnul võiks asja saada ainult doonori munaraku kasutamisel. Muud varianti ei pakutud üldse, et selles vanuses pole mõtet organismi kurnata ja tulemus enda munarakkudega ilmselt olematu. Oleme proovinud loomulikul teel väga lühikest aega ja kuna ei õnnestunud, siis läksin kontrolli. Muud peale AMH verest ei mõõdetud. Tsükkel regulaarne, ovulatsioonitestid positiivsed.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 16:50; 07.10 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt mul endal tekkis küsimus, et kui arst näeb , et iga proov läheb halvemaks ( ja mingit lisa analuuse voi ravi ) ei soovita.

Meil on olnud kolm täisringi, see tähendab, et mees on seemnerakke andnud kolmel korral, esimest korda üheksa aastat tagasi, teist korda neli aastat tagasi ja viimati nüüd selle aasta alguses. Esimesel kahel korral ei olnud kvaliteediga midagi väga hullu, ise rasestumiseks jah kehv, IVFiks täiesti okei. Viimane kord oli oluliselt langenud.
Esimese korra järel pealegi arstil ju raske tulevikku näha ja öelda, et kvaliteet edaspidi kindlasti langeb ja külmutage vmt.

Aga jah, sellega olen nõus, et see on imelik, miks arst nüüd selle aasta alguse kehva tulemuse järel ei soovitanud mehel kontrolli minna uuesti.
Sellepärast ka selle teise arvamuse küsimise mõtteni nüüd jõudsime.

L.A.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.09 09:40; 04.09 11:07; 04.09 14:23; 04.09 22:13; 06.09 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ametlik vt on 7.09

Aga arvan, et kain reedel ka andmas.

Ultraheli vist enne 7 nadalat ei tehta?

Kuidas sul on läinud? Homme ametlik VT.. Anna teada, kuidas tulemus.
Kas sa käisid reedel veel verd andmas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa täna käisin.

Näit on tänase seisuga 1400

ultraheli aja sain 22.09

Paha on olla rinnad mega valusad aga muidu tunnen end hästi. 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 262 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF august-september