Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF august-september

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 262 )

Teema: IVF august-september

Postitas:

Snertsu

Kas sa kaisid ultrahelis ara ?

Jaaa ???? minul on kahest siirdatud mammust üks ilusasti kasvama läinud. Mõõtmiste järgi peaks olema 6+3, ise kalkuleerisin 6+6, ja arst ütles 6+1. Loevad siirdamise hetkest ja liidavad 2 nd. Süda tuksus ????
Jätkan progesterooni võtmis kuni 12 nädalani ja 25.september lähen uuesti UH kontrolli. Kui kõik hästi siis viljatusravi ise paneb ämmakale aja ja annavad vastavad saatelehed analüüsidele.
Väga mugav süsteem, ise ei pea muretsema.
Ilusa foto sain ka ????

Kuidas sul on sujunud? Sinul oli millal UH aeg?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Snertsu, mul on nii hea meel kuulda, et teil läheb hästi! ????

Mul on siirdamist nädal möödas, see ootamine on nii pikk ja päevad muudkui venivad. Jube raske on rahulikult võtta ja mitte pidevalt guugeldada.
Kuidas te selle ootamisega toime tulete?

Astrid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.08 22:19; 28.08 01:12; 02.09 13:58; 07.09 14:08; 08.09 18:39; 15.09 17:39; 15.09 23:24; 16.09 09:56; 20.09 15:54; 22.09 10:30; 01.10 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Snertsu, mul on nii hea meel kuulda, et teil läheb hästi! ????

Mul on siirdamist nädal möödas, see ootamine on nii pikk ja päevad muudkui venivad. Jube raske on rahulikult võtta ja mitte pidevalt guugeldada.

Kuidas te selle ootamisega toime tulete?

Astrid

Mul oli 10 päeva vaid praadimist veretestini. Neist 3 veetsin Riias ja Jurmala rannas ???? Aga nii nad ütlevad, et ootaja aeg on pikk. Venima hakkab alles siis kui saad positiivse vastuse ja pannakse UH aeg.. need 18 päeva andis ikka minna ????‍♀️
Soovitan tegeleda igapäeva asjadega ja siis lendab aeg ka kiiremini.
Sul, Astrid, on tõepäev millal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna UH- paistis 17 suurt foliikulit ja palju pisikesi.
Täna tegin 2 erinevat süsti hommikul Clexane ja õhtul Ovitrelle.
Ülehomme punktsioon. See on minu esimene IVF ja ei oska midagi oodata.
Kuidas teil punktsioon läks?

-Newbie

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.09 19:23; 07.09 22:08; 08.09 09:48; 08.09 10:17; 08.09 23:23; 15.09 21:27; 16.09 21:43; 17.09 14:17; 19.09 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Snertsu mul nädal veel praadimist.

Iiveldab moni paev korralikult ja ainult näksides on monus olla.

Teine paev jallegi kahtlan kas üldse on , sest pole mingit tunnet.

Mu jaoks see esimene ultraheli ootamine on votnud juba sajandeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

unustasin veel küsida et miks sa 25 uuesti ultrahelisse lahed ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

unustasin veel küsida et miks sa 25 uuesti ultrahelisse lahed ?

Panid uue UH aja, kuna neil on sedasi kombeks, enne kui saadavad rasedusega oma osakonnast ära. Kontrollivad veel ca 8nda nädala pealt, kas kõik hästi. Vb mängi rolli, et on ivf ja riskid suuremad.
Eks need päevad olegi sellised, et mõnel päeval iiveldab nii, et õudne ja teisel päeval nagu ei olekski rase ???? Loodame ikka, et sul täpike siis juba tuksub, kui arstile lähed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna UH- paistis 17 suurt foliikulit ja palju pisikesi.

Täna tegin 2 erinevat süsti hommikul Clexane ja õhtul Ovitrelle.

Ülehomme punktsioon. See on minu esimene IVF ja ei oska midagi oodata.

Kuidas teil punktsioon läks?

-Newbie

Hirm oli korraks suurem kui tegelikult.Kuna oli ka esimene IVF. Mul olid väga ägedad arstid ümber, kes viskasid veel viimase hetkeni nalja ja silitasid pead. Kõht oli peale seda pisut raske ja paistes, aga ülla eesmärgi nimel. Küll läheb kõik hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Snertsu, rasedustesti teen pühapäeval, siis peaks Ovitrelle mõju kadunud olema. Paistab, et kliinikutel on erinev lähenemine, mina annan arstile tulemusest teada ja küllap siis saadetakse veretestile. Samas on mul suur kiusatus teha tasuline veretest juba reedel, aga kardan seda nö valepositiivset, siis om pärast veel raskem pettumusest üle saada.

Astrid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.08 22:19; 28.08 01:12; 02.09 13:58; 07.09 14:08; 08.09 18:39; 15.09 17:39; 15.09 23:24; 16.09 09:56; 20.09 15:54; 22.09 10:30; 01.10 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Snertsu, rasedustesti teen pühapäeval, siis peaks Ovitrelle mõju kadunud olema. Paistab, et kliinikutel on erinev lähenemine, mina annan arstile tulemusest teada ja küllap siis saadetakse veretestile. Samas on mul suur kiusatus teha tasuline veretest juba reedel, aga kardan seda nö valepositiivset, siis om pärast veel raskem pettumusest üle saada.

Astrid

Veretest on kiireim ja kindlam tulemus. Mul näitas õhk õrna triipu see kõige varajasem samal päeval kui veretest juba tuvastas ???? synlabis saab iseseisvalt teostada
Eks igal arstil ole ka oma käekiri ja kliinikud erinevad. Kus sa toimetad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astrid, mitme päevane embrüo Sulle siirdati?
Oleme enam-vähem samas graafikus vist. Mulle siirdati neljapäeval 5päevane, veretest on järgmine nädal.
Esimene nädal on läks hästi mööda, õnneks või kahjuks on tööl kiire ja sain sealsete muredega tegeleda. Aga nüüd viimastel päevadel hakkavad mõtted rohkem igasugustele sümptomitele või nende puudumisele minema. Proovin ise mitte testida, ega see testimine midagi ei muuda. Ainult siis, kui hakkan ennast täiesti rasedaks mõtlema, teen ise testi et ennast maa peale tuua. Eks näis, kuidas sellega läheb.

Hoian Sulle pöialt!

Celly

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.09 10:48; 16.09 09:34; 16.09 10:56; 29.09 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, Celly heade soovide eest! Hoian sulle ka pöialt ja loodan, et õnnestus!
Siirdati 2päevane 7.09, viimase Ovitrelle süsti (60 mg) tegin 12.09, seega kui isegi ülehomme laseksin vereproovi teha, siis võib hCG näit tänu Ovitrelle’le olla kõrge.
Üritan rahulikult võtta ja reedel omaalgatuslikku veretesti mitte teha. Aga kiusatus on nii suur! ????
Snertsu, toimetan TÜK’s.

Astrid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.08 22:19; 28.08 01:12; 02.09 13:58; 07.09 14:08; 08.09 18:39; 15.09 17:39; 15.09 23:24; 16.09 09:56; 20.09 15:54; 22.09 10:30; 01.10 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, Celly heade soovide eest! Hoian sulle ka pöialt ja loodan, et õnnestus!

Siirdati 2päevane 7.09, viimase Ovitrelle süsti (60 mg) tegin 12.09, seega kui isegi ülehomme laseksin vereproovi teha, siis võib hCG näit tänu Ovitrelle’le olla kõrge.

Üritan rahulikult võtta ja reedel omaalgatuslikku veretesti mitte teha. Aga kiusatus on nii suur! ????

Snertsu, toimetan TÜK’s.

Astrid

Siis oleme ju täpselt samas graafikus!
Ainult et mul oli diphereline süst, mitte ovitrelle. Huvitav, kas see ka valepositiivset annaks.

Eelmine siirdamine tegin sel päeval iseseisvalt varase veretesti, ja kuigi hcg mõned päevad hiljem tõusis (ja lõpuks jälle langes..), siis täna (dpo 11) veel oli hcg 2. Nii et täna võib veel rahuga edasi lükata igasuguseid testimissoove.
Aga tunne on küll, et päevad hakkavad venima ja saab olema raske mõtet eemal hoida. Abikaasa juba soovitas endale mõne sõltuvust tekitava arvutimängu osta, et aega paremini mööda saata 🙂

Celly

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.09 10:48; 16.09 09:34; 16.09 10:56; 29.09 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli täna phnktsioon ja enesetunne on hea. Saadi 16 mammukest.

Aga mul on teile kõigile selline küsimus,et kas te teete midagi spetsiaalselt selleks, et protseduur õnnestuks? Sööte/joote teisiti? Puhkate rohkem? Liikumine? Arst ütleb vaid, et elage tavapärast elu, aga ikka tahaks kõik endast oleneva anda, et õnnestuks 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 12:47; 16.09 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli täna phnktsioon ja enesetunne on hea. Saadi 16 mammukest.

Aga mul on teile kõigile selline küsimus,et kas te teete midagi spetsiaalselt selleks, et protseduur õnnestuks? Sööte/joote teisiti? Puhkate rohkem? Liikumine? Arst ütleb vaid, et elage tavapärast elu, aga ikka tahaks kõik endast oleneva anda, et õnnestuks ????

Tavaelu elada ikka ???? läksin peale siirdamist otse tööle. Muidugi olin tol perioodil rohkem väsinud ja õhtud veetsin suuresti diivanil . Aga ei söönud teistmoodi, kui vaid jätkasin 2-3L vee joomist.

Millal sul siirdamine on? Esmaspäeval?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, esmaspäeval 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 12:47; 16.09 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah algusest juba 112,5 gonalit. süstisin 7 päeva, sest esimese süsti ma ju lõhkusin ära.
Kõik ongi väga kirelt käinud, aga täna enesetunne kehva. Hirmsad kuumahood, pea käib ringi..
COVID testi ma endale teha küll ei lase 🙂 Hetkel õnneks pole seda nõuet esitatud.
Täna oli süstivaba päev ja homme punktsioonile. Olen nii närvis..

-Newbie

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.09 19:23; 07.09 22:08; 08.09 09:48; 08.09 10:17; 08.09 23:23; 15.09 21:27; 16.09 21:43; 17.09 14:17; 19.09 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul juhtus uskumatu äpardus!!

Kuidagi läks see süstal mul käes katki.

Kogemata keerasin liiga jõuliselt üle ja siis see punane osa tuli välja seest.

Ehmatasin nii ära, ei tea mis nüüd saab. Kirjutasin arstile kohe ka. Natuke tuli ravimit ka välja, kuid süstalt kasutada ei saa, tänane esimene süst jäi ära.

-Newbie

Soovitaks helistada arstile, sest kirjadele ei pruugi nad kiiresti vastata. Raviskeem paistab olevat kõigil erinev, sest osad peavad süstima juba varem, kui viiendal päeval.

Olen mõelnud, et süstimisest räägitakse kuidagi vähe, ka siin foorumis, nagu oleks see äärmiselt lihtne protseduur. Paljudele kindlasti ka on, sest süstlad on iseenesest peenikesed, vähemalt Gonalil, aga kui on hirm süstla torkamise ees, siis võib see parajalt stressi tekitada. Ei pakuta ka alternatiivi, et vajadusel võiks käia mõne medõe juures tegemas. Pigem öeldakse, et see ei tohiks mingit probleemi tekitada ja igaüks saab ise hakkama, vaadake ingliskeelseid videoid.

Mina käisin medõe juures süstimas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin 09.09 uhs ja arst ûtles, et neid on palju, aga arvestades, et oli 5 päev siis olid liiga väiksed ja tõstis doosi. Enne oli 150 ja nüüd 225. Esmaspäeval uuesti ja nüüd hakkasin lisaks ka veel ûhte sûsti süstima hommikuti cetro…

Kuidas sul vahepeal on läinud? Kas teed veel Gonal-f ja Cetrotide süste? Mitu foliikulit ja millal punktsioon on plaanis?

Käisin esmaspäeval uuesti UHs, tegin gonal f ja cetrotide sûste. Arstile ei meeldinud mu munasarjad, väga pisikesi foliikleid oli palju ja loetles seal suuremaid, mis olid 16, 13, 14. Ei oskagi öelda, kas need on okeid vôi punktsioonil ei saada midagi :(. Kolmapäeval õhtul tegin dipheriline 0.2 sûsti ja reedel on punktsioon. Siirdamine jääb seekord ära kuna on munasarjades folliikuleid liiga palju ja hüperi oht. Olen natukene kûll pettunud, aga loodan vähemalt, et punktsioonilt tuleb midagi.. kuigi arst oli natukene kahtlev, kas saavad nad valmis reedeks. Kellel on veel olnud niimoodi?
Hetkel on kõht mega punnis ja ees, aga enesetunne on muidu okei.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 07:10; 11.08 09:18; 24.08 10:33; 08.09 10:12; 08.09 10:56; 11.09 17:56; 17.09 12:10; 18.09 18:33; 24.09 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ka liitunud septembrikatega. Nädal võtsin östrogeeni ja eilsest süstin Gonal Fi. Küsikski, et kas teil ka see süstikoht punaseks läinud ja jäänud, ma eile õhtul tegin süsti ja täna u.5 cm raadiuses nahk punane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punktsioon tehtud.
Kellel esimene kord, siis jagan kogemust.
Kliinikusse läksin koos mehega. Mees saadeti oma materjali andma ja mind juhatati palatisse.
Vahetasin riided, veeni pandi kanüül ja ootasin nii 10-15 min.
Seejärel pandi pähe müts ja öösärgi peale sinine haiglakittel ja juhatati edasi protseduuri ruumi.
Seal ootasid mind anestesioloog, ämmaemandad, abilised ja arst. Kokku vist 6 inimest.
Läksin tooli, seejärel desinfitseeritakse alakeha väliselt (minul ei olnud mingit valu, mõned kirjeldavad, et tundisid valu või ebamugavust)
Siis tuli anestesioloog ja küsis paar küsimust. Pani maski ja jörgmine hetk olin juba palatis. Kokku läks 45 min.
Ärgates valutas kõht (meenutas tugevat mens.valu), partsetamool ei aidanud ja anti küünal- see toimis kiirelt.
Natukeseks jäin pikali ja kui valu enam ei tundud panin riidesse ja läksin koju.
Kokku saadi 26 foliikulist 9 munarakku.

-Newbie

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.09 19:23; 07.09 22:08; 08.09 09:48; 08.09 10:17; 08.09 23:23; 15.09 21:27; 16.09 21:43; 17.09 14:17; 19.09 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmapäeval õhtul tegin dipheriline 0.2 sûsti ja reedel on punktsioon.

Kas punktsioonil käidud? Kuidas läks?

Käidud, aga midagi head. Kolmapäeva õhtul tehtud süst ei môjunud, sest arst ütles, et tuli ainult vett ja et selline juhus on väga harv. Teist munasarja ta ei puutunud ja kirjutas mulle välja ovitrelle sûsti ja teeme uue katse esmaspäeval. Ta väga oli mures, et hüperstimulatsioon vôib pärast tekkida ja see on suur risk, aga kui juba alustatud siis ma soovisin ikkagi edasi minna ja vaatame, mis esmaspäeval saab. Kas on kellelgi veel midagi taolist kunagi olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 07:10; 11.08 09:18; 24.08 10:33; 08.09 10:12; 08.09 10:56; 11.09 17:56; 17.09 12:10; 18.09 18:33; 24.09 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere vaprad naised!
Liitun ka teiega uuesti. Täna teine päev Gonal-f süstimist, käsil teine täisring. Esimene ja eelmine oli juulis, see ebaõnnestus, saadi vaid 2 munarakku, lõpuks arenes üks embrüo,mis siirdati ja ebaõnnestus.
Ausalt öeldes lootust eriti ei ole, õigemini peaaegu üldse ei ole. Olen 40, munarakureserv aasta jooksul kukkunud väga madalaks ja pärast pikka mõtlemist, kas üldse jätkata, otsustasime selle ühe ja viimase võimaluse ära proovida. Saab näha, kas ja kui palju munasarjad seekord üldse reageerivad, võibolla peab selle katse ka hoopis pooleli jätma.
Ma tean, et peaks olema positiivne, et mõtlemisel ja suhtumisel on suur mõju. Ma olen pikalt, ligi 4 aastat olnud tulutult positiivne, lõpuks lihtsalt ise ei usu enam end ja oma optimismi.
Lu ja Maian, kui te loete seda ja tahaksite kirjutada,kuidas teil läheb, oleksin väga tänulik. Hoian teile palju pöialt.
Kes ka just süstimist alustanud, andke märku, tore okeks,kui mingisuguse nime alla paneksite, lihtsam jälgida ja kaasa elada.
Head soovid kõigile teele!
Marin

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 18.09 22:23; 19.09 22:48; 21.09 17:43; 22.09 22:38; 30.09 21:11; 30.09 22:21; 02.10 20:17; 03.10 11:23; 03.10 22:33; 04.10 22:21; 05.10 18:22; 06.10 20:41; 07.10 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Marin, olen lootnud sind siin kohata! Käin ikka aegajalt siin lugemas. Mul on väga hea meel, et otsustasid veel proovida, hoian sulle väga pöialt ja käin siin edasi, et sulle kaasa elada. Seega anna endast siin ikka teada!
Mul läheb vist hästi… 30.sept on Oscar, plaanin vanuse tõttu teha ka Niptify.
Kuna mul ei ole ühtki sümptomit, siis aegajalt tekib kummaline tunne, kas ikka olen üldse rase. Huvitav, kas kellegil veel nii… see kõik tundub nii ebareaalne, teisiti kui ette kujutasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Marin
See on super, et annad endale veel ühe võimaluse???? ma loodan, et see toob Sulle Sinu kaua oodatud soovi täitumise. Kõik on ju võimalik. Mina olen Sinust kõigest mõned aastad noorem ja ka täiesti olematu munarakureserviga aga see õnnestus mul.
Mul on küll suur riskirasedus – ühemunaraku kaksikud, kes jagavad platsentat ja on ühes lootekotis, aga ma proovin säilitada positiivsust. See uskumatu teekond peab lihtsalt hästi lõppema. Oscar oli mul ära ja hetkel kõik normis – riskid madalad ja kõik näitajad nagu peab.
Ma lihtsalt soovin Sulle,Marin, meelekindlust ja jaksu seda teekonda jätkata. See tulemus on seda väärt. Ja kindlasti julge unistada – unustused tegelikult täituvad – varem v hiljem ????
Anna endast ikka märku. Aeg ajalt ikka jälgin seda teemat.
Lu

Tere vaprad naised!

Liitun ka teiega uuesti. Täna teine päev Gonal-f süstimist, käsil teine täisring. Esimene ja eelmine oli juulis, see ebaõnnestus, saadi vaid 2 munarakku, lõpuks arenes üks embrüo,mis siirdati ja ebaõnnestus.

Ausalt öeldes lootust eriti ei ole, õigemini peaaegu üldse ei ole. Olen 40, munarakureserv aasta jooksul kukkunud väga madalaks ja pärast pikka mõtlemist, kas üldse jätkata, otsustasime selle ühe ja viimase võimaluse ära proovida. Saab näha, kas ja kui palju munasarjad seekord üldse reageerivad, võibolla peab selle katse ka hoopis pooleli jätma.

Ma tean, et peaks olema positiivne, et mõtlemisel ja suhtumisel on suur mõju. Ma olen pikalt, ligi 4 aastat olnud tulutult positiivne, lõpuks lihtsalt ise ei usu enam end ja oma optimismi.

Lu ja Maian, kui te loete seda ja tahaksite kirjutada,kuidas teil läheb, oleksin väga tänulik. Hoian teile palju pöialt.

Kes ka just süstimist alustanud, andke märku, tore okeks,kui mingisuguse nime alla paneksite, lihtsam jälgida ja kaasa elada.

Head soovid kõigile teele!

Marin

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 16.09.2020 12:47 Tundub et sa samas graafikus nagu mina 🙂
Kas ka sul teisip siirdamine?

Kuidas enesetunne hetkel?
Mul oli punktsiooni õhtul selline kõhuvalu, et helistasin Pelgu erakorralisele liinile, kõht valutas meeletult, ükski tablett ei toiminud.. Ja siis äkitselt peale 3 h piina lõppes valu. Nüüd enamvähem, valutab veidi ikka ja nt. eile öösel ka ärkasin, et valuvaigistit võtta.
See protsess on raskem, kui lootsin 🙁

-Newbie

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.09 19:23; 07.09 22:08; 08.09 09:48; 08.09 10:17; 08.09 23:23; 15.09 21:27; 16.09 21:43; 17.09 14:17; 19.09 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli nädala lõpus siirdamine. Ma olin nii õnnelik, et seekord siirdamiseni jõudsin. Ja arsti sõnul olevat embrüo ilusti sulanud. Nüüd tuleb natuke oodata ja kannatlik olla ning parimat loota.
Mul pole ammu nii suurt põiekat olnud, kui nüüd siirdamise eelselt, kuigi põdesin, et põis liiga tühi kui tund enne WC-s olin sunnitud käima. Kui keegi veel sarnase murega kokku peaks puutuma, siis õe sõnul pidavat üldjuhul olema inimesed võimelised ka vaid natuke pissima. Nii et vajadusel võib valu leevendada ning olemist kergendada.

Masa

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.09 21:58; 19.09 21:24; 22.09 10:27; 22.09 21:25; 28.09 13:52; 29.09 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur aitäh Maian ja Lu, et kirjutasite. Olen tõesti väga tänulik teile, aitäh heade soovide eest, nii võib minusse isegi veidi lootust ja optimismi tagasi tulla. ???? Mul on nii nii hea meel, et teil läheb hästi ja soovin, et läheks samuti edasi,et saaksite nautida rasedust ja olla õnnelikud.????❤ Eks küsin jälle millalgi te järele, sest kuidas muidu teist kuuleksin, ei jaksa neid rasedate foorumeid lugeda.
Maian, see on ju hea, kui sümptomeid ei ole. Ma tean mitmeid selliseid,kel pole olnud ja kõik hästi läinud. Lõputut iiveldust ja okserallit sa vaevalt sooviksid.
Ja Lu -ühemunaraku kaksikud on imeline ime.
Mer., hea meelega vastan su küsimustele. Gonal-f doos praegu 200, eelmisel korral oli 225 ja Luveris ka kõrval. Võtsin enne eelmist stimuleerimist pille, aga arvan, et need pärssisid mu liiga ära. Seekord pille ei olnud, alustasin süstimist tsükli 2.päeval. Mul on LAP ja hüsteroskoopia tehtud ja need korras. Ilmselt sain vanuse tõttu kiiremini,mul juba dets vanus kukub. AMH on 0.24, aasta tagasi oli veel >1. Mis su enda seis on ja plaanid?
Masa, hoian pöialt,millal veretest?

Marin

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 18.09 22:23; 19.09 22:48; 21.09 17:43; 22.09 22:38; 30.09 21:11; 30.09 22:21; 02.10 20:17; 03.10 11:23; 03.10 22:33; 04.10 22:21; 05.10 18:22; 06.10 20:41; 07.10 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 16.09.2020 12:47 Tundub et sa samas graafikus nagu mina ????

Kas ka sul teisip siirdamine?

Kuidas enesetunne hetkel?

Mul oli punktsiooni õhtul selline kõhuvalu, et helistasin Pelgu erakorralisele liinile, kõht valutas meeletult, ükski tablett ei toiminud.. Ja siis äkitselt peale 3 h piina lõppes valu. Nüüd enamvähem, valutab veidi ikka ja nt. eile öösel ka ärkasin, et valuvaigistit võtta.

See protsess on raskem, kui lootsin ????

-Newbie

Postitasin kogemata Käona, olen marie01 🙂

Mul on siirdamine homme! Veidi närv on küll sees. Ma olen punktsioonist alates pidanud kasutama crinone geeli, see küll teeb alakõhu veidi hellaks. Muidu mul eriti kaebusi pole, aga täna on peavalu…

Millist valuvaigistit sa kasutad?

Kuidagi teisipäevaks valmistud ka? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallid ivfikad!

Minu esimene IVFi katse sai nüüd päevade algusega läbi. Kuigi ma teadsin juba alguses, et võimalus oli väga väike, ei olnud ma valmis selliseks kaotusvaluks, mida olen nüüd 2 päeva tundnud. Selle kahe aasta jooksul, mis me proovisime ei tundnud ma kunagi midagi sellist. Kuidas saab nii kurb olla millegi üle, mida sul pole kunagi olnud! Me olime nii rõõmsad kui sellest ainsast foliikulist ikkagi saadi rakk, mis viljastus, sest minu AMH oli 0.1 ja vanus üle 41.
Ma pole veel arstiga rääkinud, kas ta üldse näeb mõtet veel kord proovimiseks.

Marin, tere tagasitulemast! Lugesin juuli teemat ja tundub, et sa oled juba tuttav! ????

Hoian teile kõigile pöialt ja annan teada, kuidas mul läheb ja mis otsuse me vastu võtame. Loodetavasti saame me veel ühe võimaluse!

Astrid

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.08 22:19; 28.08 01:12; 02.09 13:58; 07.09 14:08; 08.09 18:39; 15.09 17:39; 15.09 23:24; 16.09 09:56; 20.09 15:54; 22.09 10:30; 01.10 14:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 262 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF august-september