Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF august-september

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 262 )

Teema: IVF august-september

Postitas:

Tere, liitun ka teiega. Mul käsil teine ring, esimene ebaõnnestus märts 2019. Homme punktsioonile ja kerge ärevus on. Kas keegi veel tuleval nädalal punktsioonile?
Anne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 20.09 18:40; 25.09 09:53; 25.09 11:58; 25.09 17:04; 26.09 11:22; 28.09 09:55; 29.09 08:23; 29.09 09:43; 29.09 12:46; 02.10 08:40; 05.10 09:33; 07.10 14:40; 08.10 10:11; 09.10 20:49; 10.10 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallid ivfikad!

Minu esimene IVFi katse sai nüüd päevade algusega läbi. Kuigi ma teadsin juba alguses, et võimalus oli väga väike, ei olnud ma valmis selliseks kaotusvaluks, mida olen nüüd 2 päeva tundnud. Selle kahe aasta jooksul, mis me proovisime ei tundnud ma kunagi midagi sellist. Kuidas saab nii kurb olla millegi üle, mida sul pole kunagi olnud! Me olime nii rõõmsad kui sellest ainsast foliikulist ikkagi saadi rakk, mis viljastus, sest minu AMH oli 0.1 ja vanus üle 41.

Ma pole veel arstiga rääkinud, kas ta üldse näeb mõtet veel kord proovimiseks.

Marin, tere tagasitulemast! Lugesin juuli teemat ja tundub, et sa oled juba tuttav! ????

Hoian teile kõigile pöialt ja annan teada, kuidas mul läheb ja mis otsuse me vastu võtame. Loodetavasti saame me veel ühe võimaluse!

Astrid

Oh, pai sulle ja pea püsti. Anna teada ikka mis otsuse võtate..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey, hey! Olen vaikselt jälginud Teid kõiki siin ???? Nii tublid olete ikka! Meie alustasime siis 04. 09 süstimistega ???? Proovisin küll ise hakkama saada ja kõva naine olla, kuid ei, ise pole kordagi end süstinud. Selle au jätsin mehele ???? 17.09 oli punktsioon. Kokku folliikleid 40, millest saadud munarakke 34. Kerge hüper, aga juba taandub. Kõndida ma see päev sirgelt ei saanud ???? Nüüd ootangi, et kirjutada kolmapäeval ja küsida, palju külma saadi ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus! Ühinen teemaga-seni lihtsalt teie kogemusi lugenud. Meil sel nädalal teine katse, esimene augustis kahjuks ebaõnnestus. Vanust 37 ja seekord siirdatakse siis eskimo. #Astrid-tean, mida tunned…minu jaoks oli ka kaotusvalu väga raske. Juba praegu tunnen hirmu, et kui järgmine ka ebaõnnestub, siis ilmselt on enesetunne veel hullem. Edu kõigile! Bi-Bi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Teretulemast Anne, Piiga33 ja Bi-Bi! Hoian pöialt teile!
Astrid, mul on nii kahju. Tean, mida sa tunned. Ehk saad veel mõnda teist raviskeemi proovida? Mis ravimid ja doosid sul olid? Ma olen IVF kohta väga palju lugenud, lähenemisi ja skeeme väga palju. USA-s on kliinikuid, kus meie näitajatega naistele pakutakse kohe doonormunarakuga IVF-i ja siis on kliinikud ja arstid, kes ongi spetsialiseerunud madala munarakureserviga naiste IVF-le. Väikeses Eestis muidugi võimalused tagasihoidlikud. Astrid, kas oled mõelnud ka doonormunaraku kasutamisele? Mind selline võimalus rahustab.
Ma ei tea, kas see on õige koht sellest siin kirjutada, aga mõni aeg tagasi netis surfates leidsin ühe sloveenia naise blogi, kes kirjutas elust peale viljatust. Ta tegi 10 aastat IVF ebaõnnestunult. Lugesin läbi kõik ta postitused 2011.a-st ja see läks mulle kuidagi väga südamesse.
Minul selgub homme,kas folliiklid reageerivad ja kasvatavad või katkestame selle katse.
Marin

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 18.09 22:23; 19.09 22:48; 21.09 17:43; 22.09 22:38; 30.09 21:11; 30.09 22:21; 02.10 20:17; 03.10 11:23; 03.10 22:33; 04.10 22:21; 05.10 18:22; 06.10 20:41; 07.10 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommik 🙂 Mina jälle platsis. Vahepeal lugesin teie lugusid ja elasin niisama kaasa, aga üldiselt hoidsin end igasugu foorumitest eemale.
Peale esimese ringi katkemist, sai juunis teine ring tehtud, aga tulemus oli ümmargune null. Nüüd siis kolmas ring ja täna siirdamisele. Kuidagi ei suuda rahulik olla. Jälle saadi ainult 4 rakku (jah….osad ei saa niigi palju) ja kuna eelmine kord oli samuti neljast ainult 1 enam-vähem siirdamiskõlbulik, siis närvid läbi.
Üks küsimus ka lisaks halale – kas kellelgi on verest proge mõõdetud ka enne siirdamist? Mul arst seda soovis ja kui koroonatesti tegine eile, siis andsin ka vere. Panen 3x päevas Gepretix’i ja tulemus oli 224! Saan aru küll, et rohtudega meelega kõrgeks aetud, aga kas kellelgi veel nii kõrge olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul siirdamise järgne vereanalüüs esmaspäeval ja kuna viimane kord peetumine oli, siis arst soovib seekord ka progesterooni vaadata (enne siirdamist pole seda minuteada varem vaadatud). Saan aru, et rohu reguleerimise või täiendavate rohtudega on võimalik seda vajalikus suunas mõjutada, aga uurinud selle kohta ise ei ole. Üritan seekord võimalikult vähe googeldada ja eristsenaariumitele mõelda :$

Masa

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.09 21:58; 19.09 21:24; 22.09 10:27; 22.09 21:25; 28.09 13:52; 29.09 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile toetavate sõnade eest! Nii tore, et on olemas nii palju toredaid ja toetavaid naisi. Ma ei tea, kas ma suudaksin olla nii tugev nagu need naised, kes on pidanud selle tee nii mitmeid kordi ette võtma. Minu suurim austus.
Marin, minu ravimid lühikese skeemiga olid: Ovaleap 225 ühikut 7 õhtut, viimastel päevadel juures ka Cetrotide (3 päeva). 36 tundi enne punktsiooni Ovitrelle 250mg. Päev enne siirdamist Ovitrelle 60mg ja siis 2 päeva ja 5 päeva pärast siirdamist Ovitrelle 60mg. Progesterooni taseme tõstmiseks ma midagi ei võtnud, arst arvas, et Ovitrelle’st piisab. See tegi mind küll murelikuks, aga usaldan arsti ja tema kogemust.
Usun, et kui peaksin tõesti selle tee teist korda ette võtma, siis peaksime raviskeemi kindlasti korrigeerima.
Marin, doonari ma ikkagi välistan, vähemalt esialgu. Ja tundub, et ka mu kaasa ei soovi doonarit kasutada.

Astrid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.08 22:19; 28.08 01:12; 02.09 13:58; 07.09 14:08; 08.09 18:39; 15.09 17:39; 15.09 23:24; 16.09 09:56; 20.09 15:54; 22.09 10:30; 01.10 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan ise oma küsimusele 😀 Proge näit pidi olema väga hea. Arvestades rohtude kogust, siis tavanormis ei peagi olema.
Esimene suurem närv maas. Siirdati 2 blastot. Üks veidi kehvem, aga teine väga hea. Eks siis näis lähipäevil mis tunne ütleb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Marin, olen lootnud sind siin kohata! Käin ikka aegajalt siin lugemas. Mul on väga hea meel, et otsustasid veel proovida, hoian sulle väga pöialt ja käin siin edasi, et sulle kaasa elada. Seega anna endast siin ikka teada!

Mul läheb vist hästi… 30.sept on Oscar, plaanin vanuse tõttu teha ka Niptify.

Kuna mul ei ole ühtki sümptomit, siis aegajalt tekib kummaline tunne, kas ikka olen üldse rase. Huvitav, kas kellegil veel nii… see kõik tundub nii ebareaalne, teisiti kui ette kujutasin.

Maian, uurin kuidas sul kalkuleeriti tähtaega? Kas punktsioonist +2 nd või siirdamisest +2 nd?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan ise oma küsimusele ???? Proge näit pidi olema väga hea. Arvestades rohtude kogust, siis tavanormis ei peagi olema.

Esimene suurem närv maas. Siirdati 2 blastot. Üks veidi kehvem, aga teine väga hea. Eks siis näis lähipäevil mis tunne ütleb

Supper ???? ootame uudiseid.
Mina hakkasin kohe peale punktsiooni 400 ühikut proget manustama, samal hommikul kui siirdati, tehti kontroll veel verest. Mul oli näit äkki pisut üle 300, mis pidi väga hea olema ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan ise oma küsimusele ???? Proge näit pidi olema väga hea. Arvestades rohtude kogust, siis tavanormis ei peagi olema.

Esimene suurem närv maas. Siirdati 2 blastot. Üks veidi kehvem, aga teine väga hea. Eks siis näis lähipäevil mis tunne ütleb

Supper ???? ootame uudiseid.

Mina hakkasin kohe peale punktsiooni 400 ühikut proget manustama, samal hommikul kui siirdati, tehti kontroll veel verest. Mul oli näit äkki pisut üle 300, mis pidi väga hea olema ????

Ootame ja loodame parimat 🙂 Kuna esimesel ringil sai siirdatud AA embrüo, aga rasedus katkes, siis praegu ei hakka üle mõtlema. Tuleb mis tuleb

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 13:18; 25.09 09:36; 29.09 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna teada, et meil läks külma 6 embrüot. Väga kurvaks tegi, lootsin sisimas, et läheb rohkem. Tänasest siis süstivaba, 5.oktoober vastuvõtule ja selgub, millal siirdamine toimub. Nüüd on hirm, et äkki sulatamisel ei pea need embrüod vastu, mis külmas..
Piiga33

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 13:59; 05.10 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Marin, kuidas sul läks täna?

Snertsu, punktsioonist +2 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Marin, kuidas sul läks täna?

Snertsu, punktsioonist +2 nädalat.

Küsin, kuna enamus välismaised saite arvutab samamoodi, siis mu arst hakkas lugema siirdamisest.. see on 5 päeva vahet. Elame näeme ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli eile hommikul siirdamine, aga õhtul algas mingi päris kuri külmetusviirus – nohu, kurk valus… palavik õnneks väike (max 37,5). Enesetunne on küll väga kehv, mingeid ravimeid ju ka ei julge võtta. Ma ei tea, kuidas see meie mammukest mõjutab ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Marie, ma olen varem korduvalt lugenud, et kui rasestumise ajal tõbine olla, siis organism on sunnitud tervenemisele keskenduma, mitte embrüo eemale tõukamisele 😉
Küll aga, kui ma esimese eduka katse alguses tõbiseks jäin, soovitati mulkatini, vietnami salvi, hanerasva, Gelomyrtoli. Apteegist kindlasti osatakse soovitada vajadusel midagi.

Masa

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.09 21:58; 19.09 21:24; 22.09 10:27; 22.09 21:25; 28.09 13:52; 29.09 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere õhtust
Astrid, su stimulatsiooniskeem tundub üsna levinud, aga siirdamisjärgsest ovitrellest ma polegi varem kuulnud. Seda ma ekstra uurinud ei ole, sest kuidagi on tekkinud teadmine, et progesteroon on põhiline, aga tundub, et siingi variatsioone palju. Anna teada, mis plaanid arstiga teete.
Maian, nii armas sinust. Täna uh-s oli 3 suuremat folliiklit ja siis veel mitmeid väiksemaid, mis järele ilmselt ei kasva. 3 on ikka vähe, aga parem kui 2,1 ja 0. Lähme praegu edasi, ei katkesta. Ega kuu-paari pärast paremad võimalused pole, ilmselt minust polegi enam võimalik rohkem follikleid ja munarakke välja pigistada. On,mis on. Tuleb,mis tuleb.
Marie, see väike viirus küll midagi halba ei tee. Küsi apteegist, seal oskavad soovitada leevendavaid vahendeid,mis rasedatele ohutud-meresoolalahusest astelpajuõlini. Küll läheb üle.
Kallid naised, kuidas te kogu protsessi tööga ühildate? Mul intensiivne kohalolekut nõudev töö, lisaks palju kolleege, kes midagi ei tea. Igakord mõtlen jälle uue vale välja, kuhu keset tööpäeva minema pean, valed hakkavad juba otsa saama.???? Aga mis teha, ma ei saa neile rääkida.
Tomka ja Piiga – 4 rakku ja 6 embrüot tunduvad minu vaatepunktist head tulemused.

Marin

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 18.09 22:23; 19.09 22:48; 21.09 17:43; 22.09 22:38; 30.09 21:11; 30.09 22:21; 02.10 20:17; 03.10 11:23; 03.10 22:33; 04.10 22:21; 05.10 18:22; 06.10 20:41; 07.10 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere õhtust

Astrid, su stimulatsiooniskeem tundub üsna levinud, aga siirdamisjärgsest ovitrellest ma polegi varem kuulnud. Seda ma ekstra uurinud ei ole, sest kuidagi on tekkinud teadmine, et progesteroon on põhiline, aga tundub, et siingi variatsioone palju. Anna teada, mis plaanid arstiga teete.

Maian, nii armas sinust. Täna uh-s oli 3 suuremat folliiklit ja siis veel mitmeid väiksemaid, mis järele ilmselt ei kasva. 3 on ikka vähe, aga parem kui 2,1 ja 0. Lähme praegu edasi, ei katkesta. Ega kuu-paari pärast paremad võimalused pole, ilmselt minust polegi enam võimalik rohkem follikleid ja munarakke välja pigistada. On,mis on. Tuleb,mis tuleb.

Marie, see väike viirus küll midagi halba ei tee. Küsi apteegist, seal oskavad soovitada leevendavaid vahendeid,mis rasedatele ohutud-meresoolalahusest astelpajuõlini. Küll läheb üle.

Kallid naised, kuidas te kogu protsessi tööga ühildate? Mul intensiivne kohalolekut nõudev töö, lisaks palju kolleege, kes midagi ei tea. Igakord mõtlen jälle uue vale välja, kuhu keset tööpäeva minema pean, valed hakkavad juba otsa saama.???? Aga mis teha, ma ei saa neile rääkida.

Tomka ja Piiga – 4 rakku ja 6 embrüot tunduvad minu vaatepunktist head tulemused.

Marin

Mina mainisin vaid, et lähen arsti juurde. Mingi hetk küsiti vaid põgusalt, kas naiste mured? Vastasin vaid jaatavalt ???? ja sellega oli uurimine läbi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piiga33, kas IVF sinu või mehe näidustusel? Kui ka mehes probleem, siis võiks ju seletada, miks vaid 6 külma läks..

Ise olen esimesel pikal skeemil. Siin juba küsiti korra pika skeemi kulgemise kohta, aga vastuseid ma ei näinud. Oskab keegi öelda, kuidas see nüüd välja hakkab nägema ja millal süstimisega alustatakse? Süstimine ise kestab vist tavaliselt ca 2 näd?

C

Sain täna teada, et meil läks külma 6 embrüot. Väga kurvaks tegi, lootsin sisimas, et läheb rohkem. Tänasest siis süstivaba, 5.oktoober vastuvõtule ja selgub, millal siirdamine toimub. Nüüd on hirm, et äkki sulatamisel ei pea need embrüod vastu, mis külmas..

Piiga33

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.09 20:31; 23.09 14:57; 05.10 10:55; 05.10 11:00; 07.10 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil probleem mehe poolne, endal mul eelmisest suhtest laps olemas. Kogu skeemi alustasin, kui algas menstruatsioon (3-ndal päeval hakkasime süstima). Skeemide vahet ehk seletab keegi teadjam siin ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piiga33, kas IVF sinu või mehe näidustusel? Kui ka mehes probleem, siis võiks ju seletada, miks vaid 6 külma läks..

Ise olen esimesel pikal skeemil. Siin juba küsiti korra pika skeemi kulgemise kohta, aga vastuseid ma ei näinud. Oskab keegi öelda, kuidas see nüüd välja hakkab nägema ja millal süstimisega alustatakse? Süstimine ise kestab vist tavaliselt ca 2 näd?

C

Sain täna teada, et meil läks külma 6 embrüot. Väga kurvaks tegi, lootsin sisimas, et läheb rohkem. Tänasest siis süstivaba, 5.oktoober vastuvõtule ja selgub, millal siirdamine toimub. Nüüd on hirm, et äkki sulatamisel ei pea need embrüod vastu, mis külmas..

Piiga33

Minul on mehe poolne probleem ja endal pidi ka juba reserv väike olema. Kuid alustasin 7. Juulil ca 10 päeva enne mensest süstiga. Siis 29. Juulist alustasin süstimist, 5 päeva hiljem kontroll, tõsteti doose 300 peale ja lisaks veel üks süst. 12.august oli punktsioon , sain proge küünlad peale ja 17.august siirdamine. 26.august ( 10 päeva hiljem) veretest. Alustasin käiku juuni alguses. Ehk siis kõva kolm kuud kõik kokku ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mul küsimus seoses siirdamisega ja viljastunud rakkude hinnetega.
Mis hinnetega te olete saanud siirdada ja millel on olnud ka positiivset tulemust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mul küsimus seoses siirdamisega ja viljastunud rakkude hinnetega.

Mis hinnetega te olete saanud siirdada ja millel on olnud ka positiivset tulemust?

Minul oli kaks kehvapoolset, mitte veel plastotsüstiks arenenud. Siirdati kaks, kuna lootus oli olematu.Embrüoloog ütles veel, et tema rasedust siit ei näe.???? Tulemuseks hetkel ca 8 nd rasedus. (Süda tuksub ühel mammul).
Lootus kustub viimasena.. ja mõni kirjuutab, et AA hindeline ja tulemus 0. Kunagi ei tea, mis üllatus võib tulla!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, kirjutan ka vahepeal. Käisin täna vastuvõtul ja oktoobri lõpus hakkan siis peale väikest pausi, tablette krõbistama (mul oli augustis peetumine). Nii ootan juba, et saaks oma viimase külma mammu sooja pesasse 😉
Novembris peaks asjaks mimema. Hetkel teen kõik selleks, et õnnestuks: vitamiinid, foolhape,aktiivne liikumine, tervislik toit ja positiivsed mõtted;)

Ps. Kuulsin, et alates esmasp. saadetakse kõik itk punktsioonile minejad koroona testi tegema.
Olgem terved!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mul küsimus seoses siirdamisega ja viljastunud rakkude hinnetega.

Mis hinnetega te olete saanud siirdada ja millel on olnud ka positiivset tulemust?

Minul oli kaks kehvapoolset, mitte veel plastotsüstiks arenenud. Siirdati kaks, kuna lootus oli olematu.Embrüoloog ütles veel, et tema rasedust siit ei näe.???? Tulemuseks hetkel ca 8 nd rasedus. (Süda tuksub ühel mammul).

Lootus kustub viimasena.. ja mõni kirjuutab, et AA hindeline ja tulemus 0. Kunagi ei tea, mis üllatus võib tulla!

Mul on just see viimane kirjeldatud kogemus. Esimesel ringil siirdati AA super kvaliteediga 5 päevane blasto, aga rasedus katkes. Teisel ringil siirdati moorula (see staadium kui ei ole veel blastoks arenenud) ja ei tekkinud üldse midagi. Nüüd siis kolmas ring ja kui teada kas õnnestus või mitte, siis oskan öelda 😀 Eks laias laastus ongi nii, et mingit garantiid ei ole. Kui on ka megahea blasto, siis enda organism võib olla seisus kus rasedus ei püsi või ei teki.
Kui embrüoloog näeb, et areng toimub, siis küll siirdavad. Internetiavarused on täis positiivseid kogemusi üsna kehvakeste blastodega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis peale ovitrelle süsti saadi 6 munarakku ja neist 5 viljastus. Kuna endal enesetunne üsna kehv ja tekkis kerge hüper siis olen haiglas jälgimisel. Väga raske on olla ja ei kujuta ette mis siis veel mõõdukas või raske hüper on. Mammukesed pandi külma ja ehk saab järgmine kuu teha siirdamise.

J

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 07:10; 11.08 09:18; 24.08 10:33; 08.09 10:12; 08.09 10:56; 11.09 17:56; 17.09 12:10; 18.09 18:33; 24.09 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus, kas keegi süstib ka Ovaleap(gonalf) ja Luverise kombot? Nimelt täna õhtul viies süst ning avastasin täna, et läbipaistev limane voolus ja ikka korralikult. Olen natukene mures, kas see on ok? Samuti torgivad mõlemad munasarjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mul küsimus seoses siirdamisega ja viljastunud rakkude hinnetega.

Mis hinnetega te olete saanud siirdada ja millel on olnud ka positiivset tulemust?

Minul oli kaks kehvapoolset, mitte veel plastotsüstiks arenenud. Siirdati kaks, kuna lootus oli olematu.Embrüoloog ütles veel, et tema rasedust siit ei näe.???? Tulemuseks hetkel ca 8 nd rasedus. (Süda tuksub ühel mammul).

Lootus kustub viimasena.. ja mõni kirjuutab, et AA hindeline ja tulemus 0. Kunagi ei tea, mis üllatus võib tulla!

Mul on just see viimane kirjeldatud kogemus. Esimesel ringil siirdati AA super kvaliteediga 5 päevane blasto, aga rasedus katkes. Teisel ringil siirdati moorula (see staadium kui ei ole veel blastoks arenenud) ja ei tekkinud üldse midagi. Nüüd siis kolmas ring ja kui teada kas õnnestus või mitte, siis oskan öelda ???? Eks laias laastus ongi nii, et mingit garantiid ei ole. Kui on ka megahea blasto, siis enda organism võib olla seisus kus rasedus ei püsi või ei teki.

Kui embrüoloog näeb, et areng toimub, siis küll siirdavad. Internetiavarused on täis positiivseid kogemusi üsna kehvakeste blastodega ????

Kas sul on kolmas siirdamine juba ära olnud? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mul küsimus seoses siirdamisega ja viljastunud rakkude hinnetega.

Mis hinnetega te olete saanud siirdada ja millel on olnud ka positiivset tulemust?

Minul oli kaks kehvapoolset, mitte veel plastotsüstiks arenenud. Siirdati kaks, kuna lootus oli olematu.Embrüoloog ütles veel, et tema rasedust siit ei näe.???? Tulemuseks hetkel ca 8 nd rasedus. (Süda tuksub ühel mammul).

Lootus kustub viimasena.. ja mõni kirjuutab, et AA hindeline ja tulemus 0. Kunagi ei tea, mis üllatus võib tulla!

Mul on just see viimane kirjeldatud kogemus. Esimesel ringil siirdati AA super kvaliteediga 5 päevane blasto, aga rasedus katkes. Teisel ringil siirdati moorula (see staadium kui ei ole veel blastoks arenenud) ja ei tekkinud üldse midagi. Nüüd siis kolmas ring ja kui teada kas õnnestus või mitte, siis oskan öelda ???? Eks laias laastus ongi nii, et mingit garantiid ei ole. Kui on ka megahea blasto, siis enda organism võib olla seisus kus rasedus ei püsi või ei teki.

Kui embrüoloog näeb, et areng toimub, siis küll siirdavad. Internetiavarused on täis positiivseid kogemusi üsna kehvakeste blastodega ????

Kas sul on kolmas siirdamine juba ära olnud? ????

Jep. Mul kolmas ära olnud. Siirdati sel korral 2. Ütleme nii, et hetkel tunded õrnalt positiivsed 😀
Tomka

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 13:18; 25.09 09:36; 29.09 13:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 262 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF august-september