Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF august-september

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 272 )

Teema: IVF august-september

Postitas:
Maian

Marin, nii head uudised!! Olen täna vist 30 korda siin käinud, et sinult uudiseid kuulda 🙂
Kui tohib küsida, miks sa mõlemat ei lasknud siirdada?

0
0
Please wait...

Postitas:
mkristi

Annan ka endast märku, esmaspäeval saan lõpuks punktsioonile, täna oli arsti sõnul ilusaid folliikleid küll mida punkteerida, ühelpool 10 või rohkem ja teisel 8, aga ütles et võib kerge hüper ka tekkida, et siirdamise osas otsustab esmaspäeval. Aga ma olen nii õnnelik, et lõpuks punktsioonini jõudsin. Homme hommikul pean covid testi ka tegema.

Kuigi natukene seda punktsiooni kardan siis loodan, et kõik läheb hästi. Täna kõhus ikka torgib küll ja ajab pissile ka, hommikul tõustes oli selg ka valus.

0
0
Please wait...

Postitas:
marie01

Marin, super uudis ja loodame parimat!❤️ Millal sul veretest on?

Hcg tase jääb oodatust 3 päeva maha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Mupsik

Tere! Olen käinud siin terve igaviku lugemas ja seekord otsustasin teiega liituda 🙂
Tundub, et 24.09 oli viljatuskliinikutel tihe päev. Lähen ka 05.10 VT tegema.
Mul siis neljas ring ja vanust 40.
Hoian kõigile pöialt ja pikk-pikk pai teistele, kellel nii hästi ei läinud!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Ann.B

Eile õhtus hakkasin tundma kergeid pisteid, nüüd kell 5 hommikul istun elutoas Sauna Belt soojendamas kõhtu- üle tunni juba nii valus kõhus. Raske uskuda,et see pesastumine nii valus on. Kardan punaste invasiooni :C, kuigi nad tulevad tavaliselt valutult hiilides nagu vaenlene ikka. Püüan end lohutada ja positiivne olla, et 2 pesastujat ju siis ongi topelt valus…

0
0
Please wait...

Postitas:
Bi-Bi

Plaanisin seekord küll kodus testi mitte teha, aga läks teisiti. Olen aastate jooksul negatiivseid tulemusi näinud nii palju, et hea meelega neid ei tee. Aga enesetunne oli eile nii halb, veetsin terve päeva horisontaalis ja peavalu ei allunud isegi tablettidele. Kui hommikul testi nö käima olin pannud, käis peast läbi mõte, et miks ma jälle ennast traumeerin, sest kohe ilmus nagu alati üks tuttav tume triip ja tundus, et tulemus tavapärane. Aga paari minuti pärast ilmus kõrvale ka teine, küll õrnem, aga siiski triip. Peavalu öösel lasi magada, aga tunnen, et tuleb samasugune päev nagu eile ja lisaks hakkas natuke määrima ka. Ei ole lihtne see teekond, aga vähemalt midagi seekord toimub. Esmaspäeval siis veretestile.

Tomka- Mul on tõesti kahju, et ei õnnestunud. Kas teil on külmas ka midagi?
Mupsik-Tere tulemast! Meil siirdamine ja VT siis täpselt samadel päevadel 🙂
LuisaLotta-minu kass elab mu seljas kogu aeg ja sellest saa praegu midagi välja lugeda 😀

Hoian kõigile teelistele pöidlaid!
Bi-Bi

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere,
Oi, Maian,anna andeks, püüan edaspidi olulistel päevadel varem siia jõuda, töö ajal ma ei saa kirjutada, aga siis kohe tööpäeva lõppedes.😊 See on nii südantsoojendav,kuidas mulle kaasa elad. Kui ma su nime siin näen, tekib kohe hea tunne ja kui veel kuulen, et sul kõik hästi, siis veel parem tunne.
Ikka tohib küsida – arst ütles, et kui siirdada 2, siis peab olema valmis kaksikraseduseks. Ja siis mõtlesin, kas ma ikka olen, mõtlesin enda läbielatule ja sellele, et kaksikrasedusega on kõik riskid kõrgemad ja lihtsalt ei julgenud. Mees on algusest peale olnud seda meelt, et üks, aga lasknud minul lõpliku otsuse teha.
Marie, aitäh! VT 15.10. Eelmisel, mis oli ka esimene IVF, ma veretestile ei jõudnudki,enne hakkas veritsema. Olen nende aastatega oma keha tundma õppinud, nii et eks nüüd näis, kuidas läheb. Ma olen aru saanud, et Hcg number on väga varieeruv, 138 tundub mulle ilus number, nüüd oluline, et kiiresti tõuseb. Millal sul uus kontroll?
Mkristi, hoian pöialt punktsiooniks.
Mupsik, et tuleks positiivne test esmaspäeval!
Ann.B, loodetavast on valul positiivne põhjus ja valu läheb üle, kui pole veel läinud.
BiBi, nii tuttav tunne see negatiivse testi mittenägemise tahtmine. Aga kui tuli teine triip, siis see ju positiivne!!! Vähene määrimine ei pruugi halba tähendada. Hoian pöidlaid!
Marin

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Maian

Marin, jaa saan täiesti aru, ega ma ise ausalt öeldes hoidsin ka hinge kinni esimeses ultrahelis, et mitu seal siis on 🙂 Kaks ikkagi on veidike hirmutav küll! 🙂 (Kuigi kellel on kaksikud- täiesti usun, et topelt rõõm samuti ja palju toredaid plusse ka!)

Tundub, et arstidel on erinev lähenemine. Minule pigem tungivalt soovitati teisel ringil juba siirdada 2 tk, kuigi mul otseselt munarakkude reserviga probleeme pole, aga eeldan, et vanuse tõttu. (Esimesel ringil olin ise kindel, et siirdada üks)

Ega ma seda külmutamist/ sulatamist tegelikult teisel ringil juba kartsin ka, selles mõttes, et sellele suuri lootusi ei pannud. Seetõttu teisel korral olin ka kahe siirdamisega nõus, sest minul esimesest ringist ei saanud külma mitte ühtegi (oli ausalt öeldes shokk), lihtsalt ükski ei arenenud korralikult ja kartsin teisel ringil sama tulemust ja üldse ei julgenud selle variandiga arvestada. (Teisel ringil sai külma 2 tk)

Hoian nüüd sulle kõvasti pöidlaid ja kindlasti käin siin edasi piilumas, kuidas sul läheb! 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka alguses mõtlesin, et seekord rasedustesti ei osta, aga apteegis olles libistasin ühe ikka kotti 🙂 Eks siis homme ole näha. Seekord olen kuidagi rahulikum, nii et loodame parimat!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kägu kell 19.51, soovin sulle kahetriibuga testi!
Maian, aitäh veelkord. Ma usun, et kaksikud on topeltrõõm, aga enda puhul arvan, et pigem topelthirm või topeltõnnetus. Eks mu psüühika on nende aastatega muutunud. Kardan, õigemini olen peaaegu veendunud, et ma pole võimeline kaksikrasedust edukalt lõpuni kandma. Ma oleksin üliõnnelik ühe väikese ime üle, kaks tundub mulle lihtsalt täiesti kättesaamatu. Need mu isiklikud mõtted enda üle.
Tegelikult oli mul täna hea päev, olime ilusas looduses. Mäletan, et suvel peale esimest siirdamist 9.päeval ärkasin peavaluga, siis teadsin, et sellega on kõik. Minul rase olles pea ei valuta, kuigi tean, et on neid, kel siis hakkab valutama. Kõht annab ikka tunda, mis on imelik, aga võibolla on see tunne ainult mu peas.
Hoidke end!
Marin

0
0
Please wait...

Postitas:
marie01

Mina olen seekord mängust väljas. Eilne rasedustest oli negatiivne ja päeva peale algasid ka päevad. Nüüd on järgmiseks külmutatud embrüo siirdamine, loomulikku tsüklisse ehk ilma ravimiteta. Ja juba see kuu hakkan ovulatsiooni jälgima.

Teile kõigile soovin võimalikult pingevaba teekonda kahe triibuni. Olge terved ja hoitud!

0
0
Please wait...

Postitas:
Mupsik

Täiesti uskumatu! Võtab ikka hingetuks küll, kui sa esimest korda elus 2 triibuga testi näed, sest alateadlikult oled juba alla andnud. Üritan mõelda, et pikk teekond on alles ees, aga ikkagi 🙂
Suured kallid kõigile, kel sel korral nii hästi ei läinud ja tänud kaasaelajatele!

0
0
Please wait...

Postitas:
tomka

Bi-Bi – kahjuks jälle midagi külmas ei ole. Alustan nov Karitsa juures. Ehk saab parema tulemuse. Kopp ees 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Marie, kahju kuulda. Mitmes ring sul oli? Loodan ja soovin, et sul FET õnnestub.
Mupsik, palju-palju õnne! Et sul/teil kõik hästi läheks! Kui võib küsida, kas siirdati 1 või 2? Anna teada, mis veretesti number. Kas tunne on ka kuidagi teisiti, kui ebaõnnestunud kordadel? Sümptomid?
Tomka,küll läheb järmine kord hästi. Kaua sel teel oled?
Marin

0
0
Please wait...

Postitas:
marie01

Marin, mul oli kokku kolmas. Esimene 2016 mai – ei jäänud rasedaks. Teine (FET) 2016 sept – edukas rasedus, ja nüüd kolmas.
Aga korralik veritsemine pole veel alanud, hetkel palju kergem kui mul tavaliselt päevade ajal. Ootan ja loodan, et midagi halvasti pole.

Kuidas sinul tunne on? 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hello. Üle pika aja siin. Esimene ivf suvel ebaõnnestus. Esimene FET ringi pidi olema 30.09. Läksin mina kliinikusse… ukse taga olles arst helistas mulle et täna jääb ära sest rakud ei arene???
Okei tule homme. Läksin siis 1 oktoobril ja arst tõmbas kohe tuju nii lootusetuks. Siirdati 1 rakk mis oli siis 6päevane 4 CB. Ütles kohe et väga kehv ja nagu väga lootust ei andnud.
Tuju on kehv. Külmas olevatest 6st rakust sai siis vaid 1 ja seegi kehv?
On ta siis nii kehv? Netist kuskilt infot ei leidnud.
Sümptomeid pole. Täna 4päev peale siirdamist. Tegin testi oli negatiivne.
Teistmoodi end ei tunne. :/ eelminekord kiitis et issand kui head rakud ja bla bla bla. Seekord ütles et viga on kehvades rakkudes. Igatahes see arst ei tundu mulle enam sellisena keda usaldada. Tema loogika ongi vist et kui sa ei maksa ei kasvatamise ega liimi eest siis sa ei saagi lapsi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hello. Üle pika aja siin. Esimene ivf suvel ebaõnnestus. Esimene FET ringi pidi olema 30.09. Läksin mina kliinikusse… ukse taga olles arst helistas mulle et täna jääb ära sest rakud ei arene???

Okei tule homme. Läksin siis 1 oktoobril ja arst tõmbas kohe tuju nii lootusetuks. Siirdati 1 rakk mis oli siis 6päevane 4 CB. Ütles kohe et väga kehv ja nagu väga lootust ei andnud.

Teistmoodi end ei tunne. :/ eelminekord kiitis et issand kui head rakud ja bla bla bla. Seekord ütles et viga on kehvades rakkudes. Igatahes see arst ei tundu mulle enam sellisena keda usaldada. Tema loogika ongi vist et kui sa ei maksa ei kasvatamise ega liimi eest siis sa ei saagi lapsi.

Milles muidu arst süüdi on, kui rakud ei arene? Mida tähendab “Netist kuskilt infot ei leidnud”? Ja 4 päeva peale siirdamist ei näitagi test midagi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere uut algavat nädalat kõigile!

Vahepeal on nii palju juhtunud siin, et ei jõua järgegi pidada. Tomka ja Marie, paid teile. Kelle juures sa varem olid, Tomka, kui küsida võib? Mul alles teine ring kuid juba kolmas arst.

Palju õnne kõigile triibulistele! Bi-Bi, sul ju täna veretest? Kas kellelgi veel oli täna? Imestan, et Tartus ainult nädal peab ootama. Igal pool vist asjad isemoodi.

Ma tegin eile veel kodus testi, taas oli ka teine triip, aga no kannatan kas reedeni või siis käin äkki kolmapäeval ise veretestil, saab pärast võrrelda. Enne ei julge rõõmustada.

Mkristi, kuidas sul punktsioonil? Marin, häid mõtteid ka sinu poole!

Täna tundub üldse nii ilus päev olevat, et kõik peab hästi minema. Olen ebatavaliselt optimistlik!

Anne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis kliinikus sa oled kui küsida tohib?
Aga üldiselt mina saan tunnetest aru küll. Ivf ongi vaimselt väga raske teema – palju küsimusi ja emotsioone. Parem kui arst oleks neutraalsem kui et a) kruvib lootused väga lakke (sel raskel teekonnal ei tea ju tegelt kunagi, kas ka hea rajuga õnnestub), või b) matab ootused juba eos maha. Oeh!

Aga nii vara ei näita test tõesti midagi ja proovi ikka rõõmsat meelt hoida!

C

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mkristi, vaatasin uuesti üle, et algselt eeldas arst punktsiooni novembris. Kas ta ajas kuud sassi või kuidas nii ruttu sinna jõudsid?
Loodan, et tänane punktsioon läks hästi ja taastumine kiire. Ma alles ootan süstimiste algust.

C

Annan ka endast märku, esmaspäeval saan lõpuks punktsioonile, täna oli arsti sõnul ilusaid folliikleid küll mida punkteerida, ühelpool 10 või rohkem ja teisel 8, aga ütles et võib kerge hüper ka tekkida, et siirdamise osas otsustab esmaspäeval. Aga ma olen nii õnnelik, et lõpuks punktsioonini jõudsin. Homme hommikul pean covid testi ka tegema.

Kuigi natukene seda punktsiooni kardan siis loodan, et kõik läheb hästi. Täna kõhus ikka torgib küll ja ajab pissile ka, hommikul tõustes oli selg ka valus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
mkristi

Mkristi, vaatasin uuesti üle, et algselt eeldas arst punktsiooni novembris. Kas ta ajas kuud sassi või kuidas nii ruttu sinna jõudsid?

Loodan, et tänane punktsioon läks hästi ja taastumine kiire. Ma alles ootan süstimiste algust.

C

Ilmselt ajas vist kuud segamini tõesti. Punktsioonil käidud, puhkan juba kodus. Saadi 37 munarakku, sain Clexani süstid ja Dexamethasoni ka juurde, et ei tekiks hullu hüperit. Kuna ma seda kõige rohkem kartnud olen siis ei julge hetkel veel rõõmustada selle 37 raku üle.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin täna visiidil, lootes, et arst teatab siirdamise aja. Aga see kuu ei saagi. Tuleb peale teist tsüklit tablette hakata võtma, sest limaskest pidavat õhuke olema. Küsis, kas tahan kindla peale minna, vastasin, et jaa! 😃 ning kirjutaski tabletid. Kellegil veel kogemust sellega? 😊

Piiga33

0
0
Please wait...

Postitas:
Bi-Bi

VT tehtud ja laupäevane kodune test ei valetanud-sain positiivse tulemuse (hcg näit 222- siirdati siis 1, 5päevane blasto).Nüüd tuleb vaid loota, et edasi ka sujub. Enesetunde osas eelmise ebaõnnestunud ringiga vahet pole-mingeid erilisi sümtomeid ei esine.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

BiBi, ilus number. Palju õnne!
Marie, tore,et sul 2016 õnnestus. Aitäh küsimast, tunne on nigel. Ei usu,ei usu, ei usu. Täna sain teate kliinikust,et teine embrüo peale 4. päeva ei arenened edasi ja seega külma ei lähe. Ma teadsin seda ette. Miks siis see mu sees peaks arenema? Usun,et ongi samuti oma arengu lõpetanud. Mul ongi selline rämps munasarjadesse alles jäänud ja seda rämpsu on ka vähe. 😔
Anne, nii tore, hoian pöialt, et VT-l tuleks ilus number.
Mkristile head kosumist peale punktsiooni.
Kas siin on kedagi, kes teeb IVF doonormunarakkudega? Kunagi oli eraldi teema, aga see ammu kadunud.
Soovin teile ikka head!
Marin

0
0
Please wait...

Postitas:
Ann.B

Minu poolt ka kõigile 2 triibu omanikele õnne!
Ise pean kolmapäevani ootama, et teada saada kuidas läks. Kõhuvalu, mis mind üks öö vaevas, kadus peale kõhu soojendamist. Ja siiani oleks nagu kõik ok. Täna hommikul otse voodist jooksin apteki testi ostma ( ei suutnud ikka vastu panna 🙂 ) ja muidugi oli negatiivne- liiga vara veel.
Marin sind tänan ma heade soovide eest. Ja kui tohib küsida, kas teed IVFi kuna probleem on sinus või mehes? Mitmes ring- teine?

0
0
Please wait...

Postitas:
snertsu

Milles muidu arst süüdi on, kui rakud ei arene? Mida tähendab “Netist kuskilt infot ei leidnud”? Ja 4 päeva peale siirdamist ei näitagi test midagi.

Pea püsti ja imesid juhtub. Mina olen näiteks tänulik, et arst hoidis mind terve tee maapeal. Alguses kohe ütles, et omal rakke pole palju. Siirdamise hetkeks oli alles 2 blastot ja needki kehvas olekus, soovitati mõlemad siirdada kuna külma suuretõenäosusega ei saa ühtegi. Ja enne siirdamist ütles kohe, et siit tema rasedust ei näe. Voilaa, täna on 9+6 ja üks 😍 imed on juhtuvad, isegi kui lootus on nulli keeratud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei Marin

Siin oli teema doonormunarakkude kasutajatele aga seal on nii vaikseks jäänud, et pildilt kadunud. Mina käin siin ikka lugemas ja Teile kõigile kaasa elamas. Nii mõnelegi tahaks soovitada doonormunaraku kasutamist aga kuna see on väga delikaatne teema olen siiani siiski jäänud ainult lugeja rolli. Ma hoian Teile kõigile kõvasti pöialt ja kui need triibud ükskord tulevad siis naljalt enam seda ei usu esimese korraga 😀

ML 15+3( doonormunarakkudega)

+1
0
Please wait...

Postitas:
Mupsik

Suured tänud heade soovide eest Marin! Eelmised korrad olid tükk aega tagasi, nii et sümptomeid väga ei mäleta, ilmselt neid ei olnud ka. Seekord on kerget pakitsemist tunda. Kas see on rohtudest, või millestki muust tingitud, kes seda teab 🙂 HCG näitas 600. Tunne oli ka algusest peale kuidagi positiivsem. Nüüd jääme ultraheli ootama 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Mupsik

Kasutasin ka doonormunarakke. Palju õnne Bi-Bi!

0
0
Please wait...

Postitas:
Bi-Bi

Suured tänud heade soovide eest Marin! Eelmised korrad olid tükk aega tagasi, nii et sümptomeid väga ei mäleta, ilmselt neid ei olnud ka. Seekord on kerget pakitsemist tunda. Kas see on rohtudest, või millestki muust tingitud, kes seda teab 🙂 HCG näitas 600. Tunne oli ka algusest peale kuidagi positiivsem. Nüüd jääme ultraheli ootama 🙂

Palju õnne! Nii tore uudis! Ja nüüd tuleb jälle oodata-ma ei tea kas see tundub ainult mulle, või on aeg viimasel ajal venima hakanud 🙂 UH kolme nädala pärast alles…

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 272 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF august-september