Esileht Lapse ootamine IVF beebi 2 päeva kasvust maas – normaalne?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: IVF beebi 2 päeva kasvust maas – normaalne?

Postitas:
Kägu

Tere,

Käisin UH-s ja IVFi siirdamise arvutuse järgi on 8+6, aga CRL oli 8+2, arst ütles et see probleem pole ja ütles et süda lõi tugevasti ja kõik okei!

 

Kas kellegil on kogemust, et beebi kasvust maas? Ei saa parata, et tekkis kohe suur mure…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti ok! Ei ole kõik täpselt sama suured esimesest viimase visiidini. 🙂 Ära muretse, selleks pole mingit põhjust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Käisin UH-s ja IVFi siirdamise arvutuse järgi on 8+6, aga CRL oli 8+2, arst ütles et see probleem pole ja ütles et süda lõi tugevasti ja kõik okei!

Kas kellegil on kogemust, et beebi kasvust maas? Ei saa parata, et tekkis kohe suur mure…

Ja kui ta mõõtmised teeb ju uh-ga, siis ei ole ju ka need mõõdud nii täpsed. Muretsemiseks pole kohe kindlasti põhjust!

 

P.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uh pole nii täpne, see paar päeva siia-sinna on normaalne mõõtmisviga 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Oih, kirjutasin et 8+2 mõõtude jàrgi, mõtlesin ikka 8+4 (ja pidi olema 8+6), beebi oli väga nö küürus ka seal, et jah ehk ikka on need mõõdud mitte 100% täpsed. Õnneks mul järgmisel nädalal arvele võtmine ja ehk siis saab taas UH-d näha!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti normaalne asi nii tavaraseduse kui ka IVFItajate seas. Ei tea kunagi, kuidas beebi pesastub/areneb. Kõige täpsem suurus/tähtaeg tuleb Oscaris, vähemalt minu kogemuste järgi (2 IVF, 1 ise tekkinud rasedus).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kutsus arst peale looteanatoomiat tagasi kuu pärast, sest talle samuti tundus LA-s, et laps liiga väike. Pigem 1 nädala jagu liiga pisike.

Aga näe kuu aja pärast oli laps 300g juurde võtnud – tegi vahepeal kasvuspurdi. Seega, juurdevõtmise ja arengu mõttes normaalne.

Ja eelmine laps kasvas normaalselt, aga lõpuks sündis siiski 2,9kg kaaluga. Pigem pisike. Lihtsalt mõnel naisel sünnivadki väiksemad lapsed, seega võib olla, et ka nüüd teine laps sünnib pigem pisemana. Ära muretse!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine IVF beebi 2 päeva kasvust maas – normaalne?