Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF detsember-jaanuar

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 194 )

Teema: IVF detsember-jaanuar

Postitas:
MirandaLg

Minul tĂ€nane VT andis HCG nĂ€iduks 106. TĂ€pselt nĂ€dal tagasi oli siirdamine, kodune test nĂ€itas ka ĂŒleeile Ă”rna teist triipu. Eks jÀÀme pöidlaid hoidma, et pidama jÀÀks.

Miranda

+4
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul tĂ€nane VT andis HCG nĂ€iduks 106. TĂ€pselt nĂ€dal tagasi oli siirdamine, kodune test nĂ€itas ka ĂŒleeile Ă”rna teist triipu. Eks jÀÀme pöidlaid hoidma, et pidama jÀÀks.

Miranda

Hoian ka pöialt Sulle!

Ä.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Miranda

Head kosumist! Kas siirdati blasto, et viis pÀeva peale siirdamist juba test positiivne? Mis testiga tegid?

p.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 49 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Siin on kuidagi vaikne. Olen vist ainus, kes kĂŒĂŒsi nĂ€rib ja pĂ€evi loeb, millal testida saab. 😀 Kas tĂ”esti ei ole keegi veel ennatlikhlt testinud peale siirdamist?

p.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Siin on kuidagi vaikne. Olen vist ainus, kes kĂŒĂŒsi nĂ€rib ja pĂ€evi loeb, millal testida saab. 😀 Kas tĂ”esti ei ole keegi veel ennatlikhlt testinud peale siirdamist?

p.

Ehhee…ma kĂ€isin tĂ€na testi ostmas 🙂 Lihtsalt jĂ€i apteek ette ja ei suutnud niisama mööda minna. NĂŒĂŒd piinab mind siin 😀 No hullult tahaks juba testida. Hoian ennast tagasi 😉 Aga isegi on juba lausa kolmapĂ€ev, ikka liigub vĂ€hemalt see aeg 😀

Ä.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

p.

Ehhee
ma kĂ€isin tĂ€na testi ostmas 🙂 Lihtsalt jĂ€i apteek ette ja ei suutnud niisama mööda minna. NĂŒĂŒd piinab mind siin 😀 No hullult tahaks juba testida. Hoian ennast tagasi 😉 Aga isegi on juba lausa kolmapĂ€ev, ikka liigub vĂ€hemalt see aeg 😀

Ä.

Millise testi ostsid? Ma ise ootan veel kuni suudan, sest pean apteegist proget ikka juurde ostma see nĂ€dal. Seega proovin edasi lĂŒkata oma kĂ€ike kuniks saan ja kannatust jagub. Kui homme testid, siis anna mulle ka teada, mis vastus oli. Äkki tekitad minus ka soovi apteeki minna. 😀

p.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mulle kirjutas arst tsĂŒklihĂ€ire tĂ”ttu Duphastoni, mida nĂŒĂŒd 5 pĂ€eva pean tarbima ning siis on 7 pĂ€eva jooksul mensest oodata ning saan lĂ”puks Estrofemiga alustada.

Seega minu fet siirdamine jaanuaris siiski aset ei leia. Eks siis panustab veebruari peale.

Teistele hoian pöidlaid ja varbaid! 🙂

Dinnu

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Hei!

Pean alustama sellega, et kui oled testi omale koju vedanud, siis on seda ikka vĂ€ga raske mittekasutada 😀 MĂ”tlesin, et teeks selle testi nĂŒĂŒd hommikul ikka Ă€ra, et kui pole triipe siis lihtsalt on liiga vara ja katki pole veel midagi. No peab ju ennast kuidagi positiivselt toetama 😀 Siis mĂ”tlesin, et ei tee ja ootan ikka veel mĂ”ned pĂ€evad. Aga see test on ju nagu SĂ”rmuste isandas see sĂ”rmus, muudkui tiksub kuklas ja ei lase rahulikult olla. Murdusin ja tegin Ă€ra 😀 Ja nĂŒĂŒd kinnitan siin endale, et triip on triip. Triip oli, aga ĂŒsna Ă”rn. NĂŒĂŒd tahan uskuda, et triip on triip. Neid triipudeta teste olen omajagu nĂ€inud, sellepĂ€rast olen veidi lootusrikas sellise testi nĂ€gemisel. Mehele veel ei öelnud, et libastusin 🙂 Aga ta teatas, et nĂ€gi tĂ na unes kahte triipu. Ma ĂŒtlesin, et vĂ€ga tore. Ja olin vait. Tahan ikka tumedat triipu nĂ€ha enne kui temale rÀÀgin.

MĂ”tlen hĂ€id mĂ”tteid ja pĂŒĂŒan neid agasid endale mitte ligi lasta!

Ä.

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei!

Pean alustama sellega, et kui oled testi omale koju vedanud, siis on seda ikka vĂ€ga raske mittekasutada 😀 MĂ”tlesin, et teeks selle testi nĂŒĂŒd hommikul ikka Ă€ra, et kui pole triipe siis lihtsalt on liiga vara ja katki pole veel midagi. No peab ju ennast kuidagi positiivselt toetama 😀 Siis mĂ”tlesin, et ei tee ja ootan ikka veel mĂ”ned pĂ€evad. Aga see test on ju nagu SĂ”rmuste isandas see sĂ”rmus, muudkui tiksub kuklas ja ei lase rahulikult olla. Murdusin ja tegin Ă€ra 😀 Ja nĂŒĂŒd kinnitan siin endale, et triip on triip. Triip oli, aga ĂŒsna Ă”rn. NĂŒĂŒd tahan uskuda, et triip on triip. Neid triipudeta teste olen omajagu nĂ€inud, sellepĂ€rast olen veidi lootusrikas sellise testi nĂ€gemisel. Mehele veel ei öelnud, et libastusin 🙂 Aga ta teatas, et nĂ€gi tĂ na unes kahte triipu. Ma ĂŒtlesin, et vĂ€ga tore. Ja olin vait. Tahan ikka tumedat triipu nĂ€ha enne kui temale rÀÀgin.

MĂ”tlen hĂ€id mĂ”tteid ja pĂŒĂŒan neid agasid endale mitte ligi lasta!

Ä.

Palju Ă”nne! KĂŒll kosub see triip. Mis testiga tegid ja pane pilt ka ikka triibust. Pean vist testi jĂ€rgi minema tĂ€na. 😀

p.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

p. ma pead ei anna aga oli vist blasto jah. Testid olid ka erinevad, ma firmat ei mĂ€leta 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ostsin ka testid koju Ă€ra, et hommikul siis teha. TĂ€nane pĂ€ev vĂ”iks natukene kiiremini minna.😃 Arusaamatu, kuidas ma sel korral nii kannatamatu olen.

p.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mulle kirjutas arst tsĂŒklihĂ€ire tĂ”ttu Duphastoni, mida nĂŒĂŒd 5 pĂ€eva pean tarbima ning siis on 7 pĂ€eva jooksul mensest oodata ning saan lĂ”puks Estrofemiga alustada.

Seega minu fet siirdamine jaanuaris siiski aset ei leia. Eks siis panustab veebruari peale.

Dinnu

Sarnane olukord ka minul. TsĂŒkkel kĂŒll kĂ€ib ise, aga jaanuari fet lĂŒkati edasi, sest UH pildi pĂ”hjal ei ole veel taastunud. Detsembri jĂ€tsin OHSS vĂ€ltimiseks vahele ja olin pĂ€ris pettunud, kui jaanuaris tagasi puhkama saadeti. Aga eks see teekond ongi selline – midagi nagu toimub, aga suuremas pildis vaadates on neid tagasilööke rohkem kui Ă”nnestumisi.

X.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Minu test oli tĂ€na negatiivne. Eile Ă”htul oli kraad ka langenud 36.9 peale ja hommikul 37. Muidu on stabiilselt pĂŒsinud 37.2 peal.
kuna esimesel tÀisringil sain triibul sama testiga 3+3 ehk 5 pÀeva peale siirdamist, siis oli ikka lootus kÔrgemal ja praegu kukkus kolinal. Kuniks aga pÀevi pole, siis on lootust.

Pisut hiljem nĂŒĂŒd hommikul on kraad 37.2 peal tagasi.

p.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Dinnu

Sarnane olukord ka minul. TsĂŒkkel kĂŒll kĂ€ib ise, aga jaanuari fet lĂŒkati edasi, sest UH pildi pĂ”hjal ei ole veel taastunud. Detsembri jĂ€tsin OHSS vĂ€ltimiseks vahele ja olin pĂ€ris pettunud, kui jaanuaris tagasi puhkama saadeti. Aga eks see teekond ongi selline – midagi nagu toimub, aga suuremas pildis vaadates on neid tagasilööke rohkem kui Ă”nnestumisi.

X.

Mul oli punktsioon novembris ja ohss oht oli suur mistĂ”ttu siirdamine oli vĂ€listatud. Lootsin ka siis, et tehakse detsembris, aga ei – pidin ĂŒhe terve tsĂŒkli jagu pausi tegema. Ning edasine on juba teada.

Olen nĂ”us, et ivfi teekond on ĂŒlimalt nĂŒanssiderohke, aga pole hullu – kingitus, mis teekonna lĂ”pus ootab, on seda vÀÀrt! Niiet, hambad ristis edasi 🙂

Dinnu

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Nii hea teie kogemusi siit lugeda!

mul oli siirdamine 13.01. Ja nĂŒĂŒd siis palvetan, unistan ja loodan, et kĂ”ik lĂ€heks hĂ€sti. Hetkel veel midagi ei tunne, pigem juba arvan, et kujutan kĂ”ike ette, sest olen ju ka varem korduvalt seda rada lĂ€binud.

Varasemalt olnud korduvaid ebaÔnnestumisi. Aga lootus pole kadunud!

vahetasin ka kliinikut

CK

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Nii hea teie kogemusi siit lugeda!

mul oli siirdamine 13.01. Ja nĂŒĂŒd siis palvetan, unistan ja loodan, et kĂ”ik lĂ€heks hĂ€sti. Hetkel veel midagi ei tunne, pigem juba arvan, et kujutan kĂ”ike ette, sest olen ju ka varem korduvalt seda rada lĂ€binud.

Varasemalt olnud korduvaid ebaÔnnestumisi. Aga lootus pole kadunud!

vahetasin ka kliinikut

CK

Kuhu kliinikusse viimane katse jÀi? Mis raviskeem on? Kas fet vÔi vÀrske siirdamine? Kuidas sul olemine hetkel?

p.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

NĂŒĂŒd olen NovaVitas

Estrofem, Utrogestan, Aspirin + vitamiinid.

Fet ja siirdati 2 viie pÀevast.

rinnad on ehk suuremad ja tundlikumad aga see mul tsĂŒkli lĂ”pus suht tavaline nĂ€htus. Muud ei oska miskit arvata.

Peale siirdamist 3 pĂ€ev peaks alles pesastumine olema? Seega vara ka kĂ”ikvĂ”imalikeks tunnusteks ehk …

CK

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minu test oli tĂ€na negatiivne. Eile Ă”htul oli kraad ka langenud 36.9 peale ja hommikul 37. Muidu on stabiilselt pĂŒsinud 37.2 peal.

kuna esimesel tÀisringil sain triibul sama testiga 3+3 ehk 5 pÀeva peale siirdamist, siis oli ikka lootus kÔrgemal ja praegu kukkus kolinal. Kuniks aga pÀevi pole, siis on lootust.

Pisut hiljem nĂŒĂŒd hommikul on kraad 37.2 peal tagasi.

p.

Mina loodan, et ikka saad oma triibud 🙂

Ma ei suuda selle pildi lisamisega hakkama saada. Aga tĂ€na pidin ikka veel ĂŒhe testi tegema. MĂ”tlesin kĂŒll oodata mĂ”ne pĂ€eva, aga eks sa proovi kannatada. Triip on juba priskem (st tugevam). Aga rÔÔmust hĂŒpata veel ei julge.

Ä.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi veel siin grupis ka aktiivne? Minul endal kraad pĂŒsib ja pĂ€evi veel ei ole alanud. Testi ka enne homset ei tee. Eks siis paistab, kuidas sel korral lĂ€ks. VT on 22.01

p.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina olen veel siin. Loen ja mÔtlen, et miks teistel on vereproovi aeg antud, aga mulle arst sellest midagi ei rÀÀkinud.

Ä.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina olen veel siin. Loen ja mÔtlen, et miks teistel on vereproovi aeg antud, aga mulle arst sellest midagi ei rÀÀkinud.

Ä.

Ma usun, et sulle antakse ka VT aeg, kui arstiga ĂŒhendust vĂ”tad. Nad ometigi kontrollivad UHga veel, kas rasedus ilusti emakas. ITKs on vĂ€hemasti selline kĂ€sitlus.

p.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul oli siirdamine 13.01 ja veretesti aeg on 25.01.

Tundub et sinna on veel terve igavik … hetkel mĂ”tlen kĂŒll, et tahaks juba nii vĂ€ga testima hakata ise uuel nĂ€dalal.
Mitu pÀeva peale siirdamist te olete koduste testidega proovinud?

CK

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul oli siirdamine 13.01 ja veretesti aeg on 25.01.

Tundub et sinna on veel terve igavik 
 hetkel mĂ”tlen kĂŒll, et tahaks juba nii vĂ€ga testima hakata ise uuel nĂ€dalal.

Mitu pÀeva peale siirdamist te olete koduste testidega proovinud?

CK

Esimese lapsega 5 pÀeva peale siirdamist.

p.

0
0
Please wait...

Postitas:
Aasa

Minul lÀheb kuues katse ja esimest korda siirdati pÀev pÀrast punktsiooni. Loodetavasti on sellest abi. Hetkel veel kaua ootamist kuni saab esimesele veretestile.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tegin tĂ€na uue testi ja ma pole kindel, kas see positiivne vĂ”i negatiivne. Kraad pĂŒsib 37.2 ja pĂ€evi veel ei ole. Kui tĂ€nase jooksul ei hakka, siis ostan teise firma testid.

p.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi veel amelgeni kasutab vĂ”i on kasutanud? Kas kĂ”rvaltoimena ei lase pĂ€evadel alata? Kuigi pĂ€evad pole veel alanud, siis mu sisetunne ĂŒtleb ikka, et mu esimene fet ei Ă”nnestunud.

p.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui ravimitega FET ja proge peal, siis ei tohiks pÀevad hakata enne ravi lÔpetamist jah.

Temperatuuri pole ka ravimitega FET puhul mÔtet vÔtta sest kollaskeha ei teki ja ravimina proge ei pruugi temperatuuri tÔsta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Minul lÀheb kuues katse ja esimest korda siirdati pÀev pÀrast punktsiooni. Loodetavasti on sellest abi. Hetkel veel kaua ootamist kuni saab esimesele veretestile.

Ohoh, siirdati jĂ€rgmisel pĂ€eval pĂ€rast punkteerimist? 😯 Polegi sellist lahenduskĂ€iku kuulnud – reeglina lastakse ikka 3- vĂ”i 5-pĂ€evaseks areneda.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tegin tĂ€na uue testi ja ma pole kindel, kas see positiivne vĂ”i negatiivne. Kraad pĂŒsib 37.2 ja pĂ€evi veel ei ole. Kui tĂ€nase jooksul ei hakka, siis ostan teise firma testid.

p.

Veits teemast vĂ€lja, aga seoses sellega, et pole kindel, kas test positiivne/negatiivne. Ma tegin (tsĂŒklihĂ€ire tĂ”ttu) viimase paari nĂ€dala jooksul kokku mitu rasedustesti ning jĂ”udsin jĂ€reldusele, et edaspidi kasutan ainult ribateste (vĂ”i plaatteste), sest selle nö pulktesti puhul tundus mulle teatud nurga all justkui oleks Ă”hkĂ”rn teine triip. Tegelikkuses oli see aga plastikust klaasi, mis seal “akna” ees on, tekitatud vari vĂ”i kuma vms. Ribatestiga seda muret pole, et mingi vale peegeldus tekib vms 🙂

P.s. tĂ€na on tsĂŒkli 59. pĂ€ev, eile lĂ”petasin duphi vĂ”tmise ning nĂŒĂŒd nĂ€dala jooksul peaks ka pĂ€evad algama.. siis saan lĂ”puks ometi estrofemiga alustada.

Dinnu

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Teen ka vaid plaattesti. Kahjuks tĂ€nase testi jĂ€rgi rase siiski pole ja seekordne progesteroon mĂ”jutab ka tsĂŒklit. Seega ootan kas pĂ€evi vĂ”i reedet, et siis arstiga uus plaan paika panna. Loodetavasti ei pane nad mind ĂŒhte tsĂŒklit vahele jĂ€tma. 🙁

p.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 194 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF detsember-jaanuar