Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: IVF edulood?

Postitas:

Minul 2 täisringi olnud ja mõlemad edukad ja õnnestusid esimesel siirdamisel. Esimene oli 2011 aastal. Sellest korrast sündis 2012 jaanuaris tüdruk. Teine siirdamine oli selle aasta veebruaris ja novembris tulemas perre järgmine tüdruk????. Mõlemad korrad käinud TÜK ja soovitan väga Aire Sekavinit. Minul jätkub ainult kiidusõnu tema kohta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris paljud on maininud, et on vahetanud kliinikut või tuleks vahetada. Milles on siis asi? Kas mõnes kohas ei osata siis leida kõige paremaid rakke, mida kokku panna? Kas asi on professionaalsuse taga?

Käisin just teises kliinikus ka uurimas, mis nemad minu loost arvavad.

Minule öeldi , et kui ikka on nii et rakke ei teki, siis ega Elite kliinik ka midagi teha ei saa. Samas sai arst aru, et minul oli lihtsalt vaja seda kindlust, et tõesti ei saagi midagi teha.

Kurb on, aga mis teha kui nii on. Tuleb leppida.

Mina professionaalsuse puudumise pärast Pelgulinnas kurta ei saa. Ann

Kas sul AMH on määratud? Et kas munaraku reserv on otsas või su rakud ei allu lihtsalt ravimistega stimulatsioonile?
Kui on viimane variant, siis ma prooviksin küll südamerahustuseks Elited. Nemad kasutavad siiski pisut teisi ravimeid ja skeeme, kui riiklikud. Ise tegin seal ja võrreldes siinses IVF-foorumis annuseid, skeeme ja ravimeid, siis oli vahe küll. Kas sinu puhul sellest abi on, seda muidugi ei oska öelda. Kui AMH on ülimadal, siis muidugi ravimitega rakke juurde ei tekita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viies täisring ja täna 8s siirdamine oli. Olen 41. Tartu Ülikooli Kliinikumis käin. Lootust pole kaotanud. Neljas siirdamine läks käima aga katkes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 39, esimesel täisringil õnnestus kohe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.