Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF ei teki ühtki munarakku – kogemusi?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: IVF ei teki ühtki munarakku – kogemusi?

Postitas:

Mul just nii juhtuski. Enne punktisooni oli UH näha vaid paar folliklit, aga punktsioonil selgus, et needki tühjad. Tvaaline pidi olema, et saadakse umbes 10 munarakku, aga minul ei kasvanudki ühtki. Varasemast oli UH vaadatud küll, et ovulatsioonid olid toimunud ja kodutestid ka töötasid ovulatsiooni osas.

Olen täiesti meeleheitel ja masenduses 🙁 Kas tõesti isegi IVF ei aita meid? Siiani oli seletamatu viljatus, nüüd siis selgub, et mul polegi munarakke???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 11:11; 08.12 12:30; 21.12 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati saab kasutada doonormunarakke 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu jaoks on vastuvõetavam variant siis juba lapsendamine. kui niikuinii “võõrast geenist laps”, siis miks üldse see enda keha piinamine ette võtta. ja siis juba võrdselt meie mõlema mittebioloogiline laps, mitte minu mehe ja kellegi võõra naise laps.

see selleks. kas kellelgi on kogemust, et järgmisel katsel läheb paremini??? või ongi kohe ainus lahendus olnud doonor?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 11:11; 08.12 12:30; 21.12 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana oled? Kas munasarjade reservi uurimist on arst sulle maininud, ka vereproovide+uh ja hormoonidega (anti mülleri testi uuri). See näitaks, kui palju üldse munarakke on veel olemas, mis valmida saaksid. Kui pole (enam, tavaliselt juhtub see menopausis küll), siis pole jah ivfil mõtet, kui pole mida stimuleerida.
Anti-Mülleri hormoon (AMH) on naistel munasarjades toodetav valk, mis aitab määrata munasarjade funktsionaalset reservi ja seega hinnata naise viljakust. Suuremates viljatuskliinikutes (kus sul ivf tehti) saab seda määrata, ka synlabis, vist isegi apteekides on mingid kodutestid olemas, rasedustesti sarnased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on korra juhtunud et munarakud ei valminud. Uh-s folliikuleid nähti, ca 10tk. Punktsioonil aga öeldi, et need k6ik nn tyhjad.
Tuli välja et Ovitrelle oli valesti tehtud. Järgmine kord saadi ilusti 12 tk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 12:59; 08.12 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab ovitrellet valesti teha? Valel kellaajal ja sellest tulenevalt on OV näiteks ära olnud?
Mul on 4 ovitrelle süsti tehtud, enne UH kontroll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 15:51; 08.12 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No näed sa, saab. Ma ei kontrollinud et number 0 ette tuleks. Ma olin nii vihane enda peale, kui teada sain et nii lolli vea olin teinud. Enne toda korda olin 4 korda kasutanud ja peaks ju “proff” olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 12:59; 08.12 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge, ma mõtlesingi kuidas saab valesti seda kasutada. Ma olen isiklikult neli korda seda süsti teinud, esimene kord oli natukene konarlik, sest pole kunagi pidanud iseendale süsti tegema. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 15:51; 08.12 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka stimuleerimise vastusega probleeme olnud, aga mõned rakud on saadud. On olnud ka biokeemilised rasedused, kui on siirdatud. Vanus oli selline, et ise ei oleks sellist asja oodanud – 34. AMH oligi madal, aga mitte selline, et peaks tohutult muretsema. FSH tõus (võetakse tsükli alguses verest) ennustas, et munasarjad alluvad halvasti stimulatsioonile. IVF protokollid on erinevad ja sul võis olla ka selline asi, mis mul alguses – protokoll ei sobinud, munasarjad “uinutati” liigselt ära ja hiljem ei allunud nad enam hästi stimulatsioonile. Aitab individuaalne lähenemine ja eri protokollide katsetamine. Vanus on ka oluline. Soovin sulle palju edu ja kindlasti proovi uuesti! Küsi, mis arst arvab ja mis järgmiseks pakub. Kui vaja, vaheta arsti. Peale esimest katset on kindlasti vara lootust kaotada, esimene katse on info kogumiseks ja sealt saab edasi minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimane vastaja, kui suur sul oli FSH näit?
AMH mulle ei tehtud, aga FSH oli 17. nüüdseks olen arstilt saanud seisukoha, et proovime uuel aastal uuesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 11:11; 08.12 12:30; 21.12 13:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF ei teki ühtki munarakku – kogemusi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.