Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF esimene süst

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: IVF esimene süst

Postitas:

Tere,
Minu IVF teekond sai täna siis alguse.
Käisin ämmaenda juures nõustamisel (ja sain ka esimese süsti) ja peale seda ka viljatusarsti juures.
Ämmakas ütles, et teine süst tuleb siis, kui uus tsükkel algab, aga viljatusarst ütles, et kahe nädala pärast annan hommikul vereanalüüsi ja tema juurde vastuvõtule ja siis vaatame kas rohi(süst) toimib ja räägime edasi.

Mis siis, kui mul vahepeal päevad hakkavad? Kas siis ikka saab teisi süste hakata tegema 2 nädala pärast? Või järelikult esimene süst ei toiminud ja otsast peale?

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle Diphereline tehti, siis peaks jah u 10 päeva pärast päevad hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes 10-14 päeva jah. Minul oli hormoonide kontrollveri ja visiit siis alanud päevade kolmandal päeval, niiet see pole kriitiline vist, et millal täpselt stimulatsiooniseeriaga algust teha.

Tere,

Minu IVF teekond sai täna siis alguse.

Käisin ämmaenda juures nõustamisel (ja sain ka esimese süsti) ja peale seda ka viljatusarsti juures.

Ämmakas ütles, et teine süst tuleb siis, kui uus tsükkel algab, aga viljatusarst ütles, et kahe nädala pärast annan hommikul vereanalüüsi ja tema juurde vastuvõtule ja siis vaatame kas rohi(süst) toimib ja räägime edasi.

Mis siis, kui mul vahepeal päevad hakkavad? Kas siis ikka saab teisi süste hakata tegema 2 nädala pärast? Või järelikult esimene süst ei toiminud ja otsast peale?

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, mis see siis tähendab, et esimesena saab Diphereline süsti ning siis 10 päeva pärast hakkavad päevad? Aga mis selle süsti mõte siis on, kui mitte menopaus tekitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, mis see siis tähendab, et esimesena saab Diphereline süsti ning siis 10 päeva pärast hakkavad päevad? Aga mis selle süsti mõte siis on, kui mitte menopaus tekitada?

See tekitab, jah, menopausi. Aga see miski veri tuleb ikka. See pole nagu päris päevad. Ja võib tulla natuke teisel ajal, kui muidu pidi, ning võib olla vähem. Mõte on nn nullida kõik, et pärast järgmiste süstidega saaks kindlasti soovitud ajal munarakke kasvatama hakata. Siis ei ole täpselt tähtis, mitmendal päeval raviga alustada. Peaasi, et enne Diphereline mõjuma on hakanud (arst kontrollib veretestiga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF esimene süst