Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: IVF i hind

Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab öelda kui kalliks umbes võib minna IVF Elite kliinikus, kui on olemas haigekassa kindlustus? 🙂

Ja kui pikkad järjekorrad on mujal?

Ette tänades:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: IVF i hind

elites ei tea aga 1000-1500 peaks arvestama.

0
0
Please wait...

Postitas:
inta2

RE: IVF i hind

Elites ei tea, nova vitas kui haigekassa aeg siis u. 800-1000 eur ravimid esialgu. Peale siirdamist saad teha haigekassase avalduse, millest saad u.500-600 tagasi. Kui maksad kõik ise, nt. ei soovi oodata 6kuud, (keskmine järjekord on u.5-8 kuud)siis läheb umbes 2500 eur. millest siis ravimi hüvitise saad ikka Haigekassalt tagasi.

0
0
Please wait...

Postitas:
inta2

RE: IVF i hind

Lisan, veel et kui teed omal kulul.Siis praktiliselt järjekorda ei ole. Kui kõik vajalikud analüüsid tehtud siis saab juba järgmine tsükel algust teha. Vähemalt mina sain sügisel nii.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: IVF i hind

siin on ka inffi, saad aimu kuhu kui palju läheb:

http://www.perekool.ee/index.php?id=62082

0
0
Please wait...

Postitas:
arara

RE: IVF i hind

8.teade (30.09.2010),
IVF hind Kliinikus Elite :

Ka Elite kliinikus katab Eesti Haigekassa kõik kulutused seoses IVF-ga ja embrüosiirdamisega.
Patsient tasub ainult 3.20 EUR esmase vastuvõtu eest ja kõik edaspidi vajalikud protseduurid ja analüüsid maksab kinni Eesti Haigekassa. Patsiendile ei kaasne sellega mingeid lisakulutusi. Patsient ostab vajalikud ravimid retsepti alusel apteegist ja saab ravimihüvitist vastavalt Kunstliku viljastamise ja embrüokaitse seadusele (vt. IVF ravimite hüvitis).
Patsiendil on oma rahaline vastutus järgmistel juhtudel:
– spermadoonori kasutamise eest 250.- EURO-t (3911,65.- EEK)
– külmutatud embrüote säilitamine on 1 EURO (15,646 EEK) päevas – maksab ettemaksuna embrüote külmutamise päeval patsiendi poolt valitud perioodiks). Leping sõlmitakse kahes eksemplaris.

Registreerida vastuvõtule Dr.Reet Küütsi juurde tel: 7409930.

http://www.fert-c.ee/elite/uudised.html#ivf-hind

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: IVF i hind

Mind huvitab ka kui palju kellelgi konkreetselt Sõritsa juures just protseduuride on kulunud. Et kas isegi haigekassa järjekorras olles tuleks näiteks kõik UH protseduurid eraldi maksta jne.
Ravimid maksavad igal pool sama palju.

0
0
Please wait...

Postitas:
sulla

RE: IVF i hind

Tahaks ka teada kui palju juurde peaks veel maksma Elites. Kas UH-de ja visiiditasude eest tõesti midagi juurde maksma ei pea? Ei taha nagu hästi uskuda seda, on keegi hiljuti teinud seal oma protseduure? Ise olen teinud kõik katsed Tartu naistekliinikus ja seal olen maksnud küll ainult esimesel korral konsultatsioonil käies visiiditasu 50 krooni. Rohkem pole midagi juurde läinud lisaks apteegis välja ostetud ravimitele.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: IVF i hind

Elites ei piirdu hind kohe kindlasti ainult 3,20-ga…see on neil lihtsalt selline kaval süsteem, et a la hooldustasu 3,20…otsa läheb kindlasti arsti vastuvõtutasu, mis Sõõritsa puhul on üsna kõrge (vanasti 800eeki). Nii et Elite, ei tasu valeinformatsiooni jagada – pole kunagi seal kliinikuks 3,20-ga hakkama saanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: IVF i hind

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind huvitab ka kui palju kellelgi konkreetselt Sõritsa juures just protseduuride on kulunud. Et kas isegi haigekassa järjekorras olles tuleks näiteks kõik UH protseduurid eraldi maksta jne.
Ravimid maksavad igal pool sama palju.[/tsitaat]Minu teada Sõritsa ise ei võta üldse haigekassa järjekorra alusel patsiente (v.a mõni erandlik lugu, kus teise arsti käe all olev juhtum talle eripära ja keerukuse tõttu isiklikku meditsiinilist huvi hakkab pakkuma). Kui tahta Elites haigekassa kompensatsiooniga protseduuritada, siis arsti valida ei saa, vaid kliinik määrab arsti ja Sõritsat ta ei määra.

Kui Sõritsa juures soovid protseduuritada, maksad end näost lillaks, see on täiesti kindel. Aga leidub neid, kes arvavad, et see tasuvat end ära – milles mina isiklikult sügavasti kahtlen, kui just jutt ei käi mingist ülimalt keerukast juhtumist ja selle lahendamiseks vajalikust eksperimentaalsest ravist, mida Sõritsa on väga julge katsetama.

0
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.