Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikad – Kuidas rasestusite?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: IVF-ikad – Kuidas rasestusite?

Postitas:
Kägu

Kõik teie, kes IVF-i teel lapseootele jäänud – kas õnnestus lühikese või pika skeemiga ja värske või külmaringiga?

 

aitäh vastuse eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik teie, kes IVF-i teel lapseootele jäänud – kas õnnestus lühikese või pika skeemiga ja värske või külmaringiga?

Mõlemal korral toiminud lühike skeem ja värskete blastode siirdamine. Külmaringid blastodega ega värsked kolmepäevased ei ole kahjuks ōnnestunud.

aitäh vastuse eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul toimis pikk skeem, kus võtsin eelneval tsüklil paar nädalat beebipille, et munasarjad korraks nö välja lülitada (tegime munasarjadele restardi, nagu arst hästi ütles). Selle tulemusel kasvasid mul mammud võrreldes lühikese skeemiga ühtlasemalt. Siirdamine oli külmast ja loomulikku tsüklisse (estrofemita tsükkel). Ainult, et ov sättisime ovitrellega kindlale ajale. Hetkel 28. nädal käimas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on seljataga 1 IVF protseduur. Vanust 43 a. Ühisest kooselust 2 ühist last, aga pesamuna oleme püüdnud 2 aastat.

Esimene ring toimus siis augustis ning lühike skeem, tulemuseks 13 rakku, millest 10 olid hea kvaliteediga.

Kahjuks “loomulikul viisil” 8 munarakku, mis seemnerakkudega kokku viidi, viljastumist ei toimunud.

2 munaraku puhul, kui kasutati siis ICSI meetodit, ehk süstiti seemnerakk munarakku, viljastus üks tubli. Siirdati loomulikku tsükklisse, kahjuks rasedust ei tekkinud.

 

Hetkel siis teine IVF prtseduur  käsil. Ma ei teagi, kas tegu lühikese või pika skeemiga, aga alustasin 14  päeva beebipillidega. Peale seda siis alustan süstimist. Kas see on pikk skeem või mitte? Ei oska kommenteerida. Mulle arst teavitas, et kuna mu menstruatsioon algas esmaspäeval ja oli vaja muuta tsükklit, et munarakkude kogumine ei satuks nädalavahetusele, siis nii ma pillidega krübistamist alustasingi. Muidu oli mul planeeritud ikka lühikene skeem ja tsükklisse. (lihtsalt menstruatsioon, mis varem töötas, kui kellavärk, läks lappesse ning algas 5 päeva hiljem).

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel siis teine IVF prtseduur  käsil. Ma ei teagi, kas tegu lühikese või pika skeemiga, aga alustasin 14  päeva beebipillidega. Peale seda siis alustan süstimist. Kas see on pikk skeem või mitte? Ei oska kommenteerida. Mulle arst teavitas, et kuna mu menstruatsioon algas esmaspäeval ja oli vaja muuta tsükklit, et munarakkude kogumine ei satuks nädalavahetusele, siis nii ma pillidega krübistamist alustasingi. Muidu oli mul planeeritud ikka lühikene skeem ja tsükklisse. (lihtsalt menstruatsioon, mis varem töötas, kui kellavärk, läks lappesse ning algas 5 päeva hiljem).

Kui võtad enne pille, siis pikk skeem 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et toimis pikk skeem – 2.katse.

Hetkel 5+6

1.katse oli lühike skeem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene kord saadi vaid üks munarakk- lühike skeem, mis aga nadi oli. See siiski viljastati ja lasti mul kaks päeva oodata, et kas tehakse siirdamine- pidin iga hommik helistama, jube pikad päevad olid… Kahjuks siirdamiseni ei jõudnud, kuid ju pidi nii minema ja parem ta nii siis kaotada…

Uuel ringil- pikk skeem, süstisin kaht erinevat süsti, beebipille eelnevalt ei võtnud enne.

Algas juuli keskpaik, punktsioon juuli lõpp ja seal saadi 10muna. Kui õigesti mäletan, siis 6 olid neist ilusad. Siirdati neist üks 5 päeva hiljem ja “see üks” on nüüd 14 nädalane 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2x külmaringiga, rakud saadud pika skeemiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikk skeem dr andrei sõritsa juures, külmutatud embryöd. 2 katse. Teisel katsel tegime progesterooni systidena ka.

ch

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pika skeemi järgi, külmaring. Siirdamine oli 5 november ja eile oli testi peal 2 triipu. Veretest 16 november.  Esimene katse

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pika skeemi järgi, külmaring. Siirdamine oli 5 november ja eile oli testi peal 2 triipu. Veretest 16 november. Esimene katse

4 päeva pärast siirdamist juba test positiivne??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lühike skeem, 3-päevane siirdati, õnnestus esimene kord.

Fet-siirdamine, 5-päevane siirdati, õnnestus kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

6 katset ühes erakliinikus-ükski ei õnnestunud

viimane ja nö esimene riiklikus-pikk skeem, hetkel 2-kuused kaksikud süles????

edu Teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikad – Kuidas rasestusite?