Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF- ikate jaanuari 3. nädal

Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )

Teema: IVF- ikate jaanuari 3. nädal

Postitas:

Efka20 see olin jah mina, kes hiljaks jäi ja tormas:D ja mul on tohutult kahju, et sa pidid täispõiega ootama, sest ma jäin hiljaks. Aga tore oli näha ikkagi ja loodan, et saan andeks:)
Ma jään koos sinuga 01. veebruari ootama, vaatame,mis siis seekord loodusel sinuga plaanis on.

girl pikk-pikk pai sulle.

Mariska kujutan ette, milliseid emotsioone see kõik tekitab. Elu ikka oskab kaikaid kodarasse loopida ja vaadata, kuidas me neist välja sipleme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mariska-sinuga koos siis jah uuele ringile.
Palju positiivseid mõtteid sulle.Mina vähemalt proovin alati halbade asjade juures mõelda häid mõtteid.Sel korral läks siis nii kahjuks.Ehk järgmine kord õnnestub.Peab õnnestuma.
Hetkeseisundist siis niipalju,et eile õrnalt määris,aga kuna täna juba täitsa tume veri siis rohud jätsin ära.Arsti täna tabada ei õnnestunud.
Kuidas nüüd asjad edasi lähevad.Kas tehakse veel mingi kontroll,et kas puhastus kõik ikka.Ja kas siis külmaringiks pannakse kohe uus aeg?Kaua tavaliselt ootama peab kui uuesti proovida saab?Ehk oskab keegi umbkaudselt miskit vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

girl eks see on kliinikuti kindlasti erinev kui kiiresti löögile saad. Aga soovitan ühe tsükli veel puhata ja vahele jätta ja siis arstiga ühendust võtta. Aga võid ka kohe uurida, millal eskimole. Aga girl äkki on sul oma tsükli järgi päevade aeg lihtsalt ja kõik pole veel kadunud. Ma ei taha sinusse põhjendamatut lootust sisendada,aga võiksid ju siiski proovida teha veelkord veretesti paari päeva möödudes, eriti kui tõelisi päevi pole (selliseid nagu tavaliselt).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise andsin ka endale ikka lootust niikaua kui mõne põhjenduse suutsin välja mõelda määrimisele.
Nüüd aga on ikka nagu tõelised päevad ainult selle erinevusega,et jube tume veri on kuidagi.Eks ta nüüd siis hakkabki puhastuma.Mingi rasedus ju siiski ikka oli.Arst ka ütles,et igaljuhul on rasedus tekkinud.Lohutuseks siis seegi,et esimese korraga tekkis kohe rasedus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Girl- minul arst arvas, et ca kuu kaks peaks ikka vahele jääma ja siis uuele ringile. Organism peab enne puhkama, kui uue annuse ravimeid saab. Ma ikka loodan, et märtsis ehk läheb asjaks. Kurb on see, et külmas on mul vaid üks- loodetavasti on ta väle tegija:)
Aga no mida ma siin unistan- rasedus ei ole siiani katkenud- täna sain uued tabletid, mis peaksid emaka kokkutõmbeid tekitama, kuid ikka eimidagi…
Efka- sinu pissihäda jutu peale meenus mulle, kuidas esimesele siirdamisele läksin- no mul oli ikka sihuke häda, et käisin kolm korda enne vetsus, kui suutsin end sinna pikali sättida…vot see oli julm. Sel korral arst ütles vaid seda, et esinen üsna tagasihoidlikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Girl- minul arst arvas, et ca kuu kaks peaks ikka vahele jääma ja siis uuele ringile. Organism peab enne puhkama, kui uue annuse ravimeid saab. Ma ikka loodan, et märtsis ehk läheb asjaks. Kurb on see, et külmas on mul vaid üks- loodetavasti on ta väle tegija:)
Aga no mida ma siin unistan- rasedus ei ole siiani katkenud- täna sain uued tabletid, mis peaksid emaka kokkutõmbeid tekitama, kuid ikka eimidagi…
Efka- sinu pissihäda jutu peale meenus mulle, kuidas esimesele siirdamisele läksin- no mul oli ikka sihuke häda, et käisin kolm korda enne vetsus, kui suutsin end sinna pikali sättida…vot see oli julm. Sel korral arst ütles vaid seda, et esinen üsna tagasihoidlikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Girl, sul sel korral kindlasti midagi toimus ja rasedus tekkis. Mul oli eelmisel aastal samamoodi, et täisringil rasedus tekkis, kuid kahjuks peetus ja puhastus ise. Arst soovitas mul kohe eskimoringile minna, ütles, et keha on praegu hästi valmis. Peale nn päevasid käisin paar nädalat hiljem kontrollis, limaskest oli ilusti taastunud ning kasutatigi loomulikku OV aega, et külma-poisid siirdada. Ja emotsionaalselt olin ka hästi optimistlik, et kui juba korra õnnestus, siis ka järgmine ring õnnestub. Õnnestuski 🙂 Täna on täpselt 40+0 ja ootan pisipojaga kohtumist. Näis, mis päeval ta tulla tahab 🙂

Katakiisu, no mis nüüd siis toimub sinuga?! Eriline saatus on sul ikka… Õnneks sa oled hästi tugev ja mingid väiksed tsüstid ei muserda sind. No ju siis peab nii praegu olema, et natuke vaja veel seda tähtsat asja edasi lükata, jah? 🙂

Efka20, väga põnev, et lõpuks saab sinu tegemistele kaasa elada 🙂 Oled juba ka päris pikalt siin \”uimerdanud\” 🙂 Paluks siis positiivseid uudiseid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, kuukiri! Tore, et mind ka meeles pidasid:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, kuukiri! Tore, et mind ka meeles pidasid:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuukiri, see oli küll ikka üllatus:D nii tore. Suured õnnesoovid!
Nagu sa näed me vanad tegijad ikka tolgendame siin:D, aga küll me kunagi hakkama saama, või saame ka niimoodi üllatuslikult kogemata:D pihta.
Sa kuidagi väga positiivselt mõjusid oma uudisega.

girl sul on täiesti õigus, see on väga hea, et tekkis rasedus, ainult hea. Seega ära heida meelt, järgmine kord läheb paremini:)

Mariska sinuga ikka huvitavad lood. Aga selliseid erilisi juhtumeid on ikka esinenud ja lõpuks siiski kõik laabunud. Seega loodame ja ootame.

paikesejanku 77 nii vahva, põhimõtteliselt oled sa kohe-kohe sünnitamas ju, küll aeg läheb ikka kiirelt. Aga anna siis meile teada, kui see ükskord juhtub. Aga mina jah, olin küll natuke liimist lahti, aga nüüd olen ok. Eelistaksin ka kuukiri varianti, et tuleks üllatusena, siis kui kõige vähem ootad. Aga ole tubli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin siin ka teie tegemisi piilumas, ise väga palju sõna pole võtnud. Tahtsin ainult kirjutada oma ebatavalise loo rasedaks jäämisega. Seljataga oli 3 aastat proovimist, siis 2010 juunis IVF. Peale selle ebaõnnestumist teisiel tsüklil jäin täiesti loomulikul teel rasedaks. Tegin isegi ov teste, aga need ei näidanud midagi. Kuna tsükkel venis pikemaks siis rasestusin enda ov arvutuste järgi hiljem.
Imesid juhtub ja ju see IVF minu munasarjad koralikult tööle pani.
Teile soovin ikka jätkuvat positiivsust ja palju triipe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuukiri, palju-palju õnne! 🙂 Sellised lood on siin foorumis ainult teretulnud ja rõõmuks kõigile. Annab uut lootust neile, kel ebaõnnestumine seljataga ja uue katse ootel. See ootusaeg on koguaeg nii pikk…
Teistele tegijatele soovin palju kannatust ja ilusaid triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mitte kuidagi ei õnnestu mul dr Rassi tabada.
Kas ta muidu igapäevaselt ravi tn??Ja on tal alati üks nr või on sel nr veel teisigi arste.Pole veel siiani arsti kätte saanud.ei teagi mis nüüd edasi.Kas pean selle vereproovi ikka tegema?Usun et peaksin ikka talle teatama kuidas asjad on jne..enne olid mul mingid tablettid ka peal,et kas enam ei pea ma edasi neid ka võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus kuukiri, mul läks lausa silm märjaks kui su postitust lugesin. Mul on nii hea meel.
Mina ikka veel jõlgun siin. Nüüd veebruaris läheb pikk skeem käiku. Oeh.
Katakiisule kalli. Mul sama skeem ootamas, mis sul. 31. jaanuaril Diphereline. Samuti on hirm hinges, et äkki rohud ei mõju enam ja keha juba kõigega \”harjunud\”. Eks ma olen ju neid ikka manustanud kah juba. Mõtlesin ka pausi pidada, aga arst leidis juba veebruari aja ja no muidugi ma kasutan võimalust.
Rehkendasin vahepeal välja, et see on mul 9. katse. See, et vahepeal üks õnnestus ja nüüd teisel ringil olen, annab lootust. Tavaliselt loodus üllatab, siis kui seda kõige vähem ootad.
Alla ma ei anna! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi kas peaks arstile teatama või see tänu tablettidele norm. Mul tavaliselt päeva alati nädal aega olnud. Nüüd aga juba üle nädala ning ikka veel määrib pruunikalt natukene. Mitte küll palju, aga siiski pesukaitse saab kukku. Valusid ega muid muresid pole. Lihtsalt see määrimine nii kaua on imelik. Laupäeval sai nädal täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See määrimine ongi norlmmalne pillidega. Mul oli ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF- ikate jaanuari 3. nädal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.