Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF- ikate jaanuari 4.nädal

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: IVF- ikate jaanuari 4.nädal

Postitas:

Tere!
Alustan siis uue nädalaga.

Efka-kuidas ennesetunne on? Kannatliku meelt sulle ja pea vastu!

Katakiisu sulle veel kord pikk-pikk pai!

kerdaliina- see on pillide ajal normaalne, ära pabista. Sinul ka varsti põnevad ajad ees, veebruar kohe, kohe juba käes. Hoia ennast!

triinu72- sulle ka pikk-pikk pai. Anna endale ja oma kehale aega, ja siis küll tulevad ka uued plaanid. Päevad peale ivf ongi natuken pikkemalt kui tavaliselt. Ole tubli!

Mimm -tore et sa jälle meie seltsi tagasi oled ja juba veebruaris tegutsema saad hakata. Hoian sulle kõik oma varbad ja sõrmed , et sul nüüd õnnestuks. Sest kaua võib! Hoia meid siis kursis.

kuukiri ja kägu- Aitähh Teile! et meiega enda lugu jagasite, see annab lootust meile kõigile.

paikesejanku77- kerget sünitust, anna siis meile ka teada kui pojake sündinud on!

Mariska- Kuidas sinuga lood on? Kas viimased tablettid mõjusid?

girl- pikk , pikk pai sulle! Kuidas sul plaanid edasi on? Minul oli üks tsükel vahet ja siis kohe eskimole. Eskimo ring on võrreldes täis ringiga , ikka väga lihtne.

Suitsutoru- sinul siis põnev nädal ees, alustad süstidega. Anna sii meile ka teada kuidas sul läheb?

pisimamps- sul siis veel nädalake ootamist ja siis läheb põnevaks. Kas täpne plaan on juba paigas?

Optimist30- anna endast märku kuidas läheb? Kuna punktsioon ja siirdamine on?

Tikku- kas ravimi suurendatud annus on vilju kanud? Kas on teada kuna punktsioonile pääsed.

Vabandan kõigi ees kelle ära unustasin, kuna mul ei ole sellist mälu nagu meie Efkal. Siis palun andke ise endast märku!

Endast nii palju , et homme uh mammusid kontrollima. Eks siis näeb kuidas edasi

Päikest Teile kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusat uut nädalat!
Tänud Inta2, et alustasid uue nädala! Hoian pöialt, et Sul homne uh ilusti läheks! Eelmisel nädalal oli siin nii toredaid ja positiivseid lugusid kui ka mõned uudised, mis ei olnud nii hea tulemusega. Edu ja jõudu kõigile!
Minu meelest on see nii armas, et paikesejanku77, kes peaks juba sünnitama, käib ikka pidevalt siin foorumis ka ja elab teistele kaasa, annab nõu jne. Ja siin on veel selliseid inimesi.. ja see on nii armas.
Ise alustan ülehomme süstidega ning punktsioon peaks jääma siis nädal 6 algusesse. See on ikka jube lähedal juba! Kahjuks ärkasin eile kerge külmetuse sümptomitega ning üritan siin end looduslike vahenditega kiiresti üles turgutada. Lugesin netist, et kui palavikku pole siis ei tohiks kergel külmetusel olla ivf rigile mingit mõju. Kui keegi oskab selles osas mingeid õpetusõnu või nõu anda oleksin väga tänulik.
Ilusat ja edukat nädalat kõigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh Inta2 teemaalgatuse eest!
Paraku on minuga lood endised- valmistun juba vaikselt neljapäevaks, saan vähemasti asja lõpetatud:(
Edu Teile kõigile! Loodetavasti varsti saan ka koos Teiega rõõmusõnumeid jagada:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina enda plaanidest ei tea veel midagi.Pole ju arstigi kätte saanud.Neljapäeval annan siis veel selle proovi ära.Eks arst tahab ju nagunii näha kas on nüüd nr alla jälle uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks pole mammud kasvanud annus 300 3päeva neljapäeval uus uh.ennustada ei taha midagi .Aga lootus on otsas.Teile ilusaid lumiseid ilmu ja ärge külmetage .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mariska – jõudu sulle, loodan et neljapäev toob sulle lahenduse. Hoia ennast!

Girl kas oled saanud artsi kätte?

Tikku – Lootust ei tohi kaotada, loodame et 300 ühikut annab tulemuse. Hoian sull pöidlad peos neljapäevaks.

Ise täna uh-s mammud on päris ilusad. Nüüd siis süstid edasi lisaks siis veel hommikune süst. reedel uuesti uh.

Päikest Teile kõigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile:D

inta2, kasvata aga tublisti mamme ja ära siis vedelikku tarbimist unusta.

TIKKU ära nüüd pead norgu lase. Vanarahvas ikka ütleb, et mida kauem areneb, seda täiuslikumalt:)Anna mammudele aega ennast tõestada ja sama meelespea, mis intalegi – vedelik:)

girl ja Mariska, jama kohe teiega, et selline teadmatuse olukord eksisteerib. Aga küll kõik korda saab ja varsti rajal tagasi:)

Efka kuidas sinuga siis lood on uuel nädalal, et siirdamisest täna viies päev juba kui ma ei eksi. Auuu?

optimist30, ega see väike külmetus hea ei ole, ta ikkagi nõrgestab organismi, katsu ennast üles turgutada. Kõige süütum vahend – kuum tee ja koos riietega teki alla, higistad haiguse vimma välja. Mina kasutan seda, et panen jalad hästi kuuma vette, kuhu on lisatud sinepipulbrit. Vesi peab olema nii tuline, et algul saad varbaotsa ainult vette panna. Mulle aitab väga hästi, proovi.

mimmm tore, et nii kähku löögile said. Kas sulle NV kuldkaarti veel pole antud?:D Kuule tõesti, 9 kord. Aga samas üks pisike tõendab, et see protsess kannab siiski vilja. Seega tuleb proovida kordade arvust olenemata.

Endast niipalju, et kavatsen teha pika pausi kohe, et keha taastuks kõigest, mis on sisse süstitud ja söödud. Märtsis on plaanitud koolivaheajal puhkus koos lastega. Peale päikese all peesitamist siis vaatan kas vaim on valmis või mitte ja mis minu kehal siis veel vabanduseks öelda on:D
mimmm tegelikult tahtsin sinult küsida, kuna sina ka oled diphereline süstinud, kas sinul ka tekkisid sellest jubedad peavalud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katakiisu, palju jõudu sulle! Võib olla tõesti on hea korraks sellelt rongilt maha hüpata ja veidi puhata, et uueks ringiks saaks jõudu koguda. Sa oled järjekorras ju ikka? Või praegu pead ootama, kuni tsüstid on su kehast lahkunud ning alles siis saad täpsema aja paika? Imelikud lood nende tsüstidega. Kas sa pole mõelnud alternatiivmeditsiini peale? Nt homöopaatia? Keilas toimetab üks väga tugev tegija ning kuna tsüst on ju mingi rakkude kogum, siis võib olla ta suudaks aidata neist lahti saada? Ma jätan tema numbri (nime ei mäleta), et kui kellelgi huvi, siis võib temaga kontakti võtta – 5515253. Ja eks selle alternatiivmeditsiiniga on sellised lood, et selleks peab ka usku olema…
Diphereline süsti kohta – mul tekkisid kohutavad peavalud ja need jätkusid kuni Gonali süstimise lõpuni. Lisaks veel kuumahood.

Teistele tegijatele soovin samuti jõudu ja jaksu! Ning tõesti – jooge hästi palju vedelikku. Vahetult enne siirdamist alustage granaatõunamahla joomist (100% mahla), see teeb verele head ning on rakkude arenguks kasulik. Värske ananassi söömine pidavat samuti kasulik olema, aga seda pigem 4-5päeva, mitte kauem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Paikesejanku77, sa ikka veel ühes tükis:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paikesejanku77 suured tänud sulle muretsemast. Mul on endal tsüstide tekke kohta väga mõistlik järeldus. Mul oli ju praktiliselt aasta jooksul 5 katset ning selle aja jooksul veel ka hüsteroskoopia ja see pidev ravimitega pushimine. Kaine mõistus ei suutnud öelda stopp, sest tita soov oli piiritu, seega ütles stopp keha – lihtsalt väljendus oli selline. See oli vihje, et peatu ja puhka ja kõik saab korda. Ka arst oli selle teooriaga nõus. Ühesõnaga pole ma hetkel isegi järjekorras, sest ma lähen oma finantseerngul ja siis kui tunnen, et nüüd on see õige aeg.
Aga Dipherelinest rääkides, siis on asi selge, millest need peavalud ja kuumahood:D ma neid ei julgenud mainida:D mõtlesin, et ealised iseärasused on jõudnud kohale:D.
Aga sina nagu ma loen, oled ikka ühes tükis:D Ma kandsin tüdrukut 2 nädalat üle:D, aga ta oli õnneks kerge. Kujutan ette, mis tunne sul on seda tulevast vägilast vedada, aga küll see sünnitus varsti käes. Kalli sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lootus nii suur ja Katakiisu, ma tõesti veeren siin veel ühes tükis 🙂 Algul ei saanud kuidagi rasedusele pihta, aga nüüd on tibuke end nii hästi tundma hakanud, et ei taha kuidagi sündida 😀 ITK-s pidid hoidma tähtaeg + nädal ja 5päeva. Endal on enesetunne väga OK ja võiks ju veel veereda, aga eks kardangi seda, et laps kasvab iga päevaga suuremaks ja sünnitus võib muutuda seetõttu raskemaks. Ja kõige tüütumad on igapäevased telefonikõned… 😀
Olge teie hästi tublid, virtuaalsed kallistused minu (meie) poolt! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin siin eelnevaid postitusi ja lisaks omalt poolt, et olen 1,5 aasta jooksul kolm täisringi ja kolm külmaringi teinud. Ravimeid saanud nii, nagu ei kunagi varem. Kõigil kolmel täisringil oli hüperi oht ja viimasel täisringil saabus kauaoodatud ime. See nädal kohtusin kahe pisikese imega tegelikult:)
Oma vaimus olin ma valmis tegema järjest nii palju katseid kui vaid lastakse. Mehest oli kahju ja korraks isegi rääkisime enne viimase täisringi algust, et peale seda teeme pausi, ajan ennast uuesti vormi ja naudime elu, aga protseduuri käigus mõtlesime, et parem ikka järjest edasi teha, kuni vaim veel lubab.
Üks arst kuskil kunagi mainis, et kui sa kohe kindlasti ei taha rasedaks jääda, siis mõtle sellest kogu aeg, siis seda kindlasti ei juhtu. Minu kohta see vist kehtib, sest rasestusin kõige kiiremal ajal(jõulud), mil mul polnud eriti aega endale mõeldagi.
Ehh..sattusin siin targutama nüüd…tahan lihtsalt öelda, et kõigi kord tuleb!

Henrijetta pidid täna uh-sse minema, kas on häid uudiseid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on õhtul UH-i aeg 🙂 pean veel praadima…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on UH-i aeg alles õhtul, pean veel 3 tundi praadima…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on õhtul UH-i aeg 🙂 pean veel praadima…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on UH-i aeg alles õhtul, pean veel 3 tundi praadima…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mindki on kimbutanud Dipherelinei ajal peavalud. Lisaks ka tunne, et karvakasv oleks nagu suurem, aga see võib olla ka psühholoogiline 😀
Katakiisu, ma arvan, et see paus mõjuks hästi. Ma tegin nii enne õnnestunud katset. Tegime pika, mõnusa reisi mehega ja siis kui tagasi tuleme võtsime täiesti ükskõikselt katset, lihtsalt \”tegime läbi\”. Nii, et Muhukese teooria on täitsa õige, et elu üllatab siis kui sa seda kõige vähem ootad. Eks ma püüan siis jälle mitte oodata. Kuldkaardi ma peaks aga saama küll juba. Juba kõik vanad ja uued NV med.õed teretavad mind linnatänavatel. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere armsad IVF- kaaslased!

Annan nüüd ka endast viimaks märku 🙂
Tänaseks on 6 päeva siirdamisest. Tunne on täiesti igapäevane, kui nii võib öelda. Eks midagi tunda ja märgata oleks ka liiga vara. Paar asja on kindlasti ka peas kinni 🙂 Sest no eks esmaspäeval keset päeva tundsin justkui mõnda aega päevadesarnast valu jne jne jne. Aga annan endale täiesti selgelt aru, et see on ainult peas kinni (ja kohe päris tõsiselt!).. Emotsioonid on tegelikult sellised väga segased… Järgmisel päeval pärast siirdamist leidsin ennast sobramas internetis hüsteroskoopia kohta (mis mind suure tõenäosusega ees ootab, juhul kui käesolev katse ebaõnnestub). Ühtlasi olen kuidagi sellel kolmandal katsel hästi tõsiselt harjutanud ennast mõttega, et vaevalt seegi kord õnnestub. Täitsa kummaline, millest sellised imelikud mõtted:) Kas see on katse ennast kaitsta võimaliku ebaõnnestumise eest? Võimalik.. Kui võrdlen eelnevat kahte katset, siis esimese katse järel olin sellises kummalises ootusärevuses (ütlesin endale, et esimese katse õnnestumine oleks muidugi vinge aga olin ürpis rahulik ja tegelikult hoopis kokkuvõttes õnnelik, et see pikk ootus on viimaks jõudnud reaalsete võimaluste juurde, seda siis just IVF näol). Teise katse (eskimo) järel olin väga emotsionaalne… Lootsin ja uskusin kohe väga siiralt.. Iga päev ikka mõtlesin, kuidas pisikesed mu kõhukeses on jne jne.. Teise katse järel oligi tegelikult kukkumine üsna kõrge. Patja ei nutnud aga ma pean tunnistama, et panustasin kuidagi jube palju tollele katsele. Ja vot kas siis sellest tingituna hetkel kolmandal katsel olen mingi kummalise kilbi enda ümber ehitanud.. Ei teagi 🙂 Täna öösel nägin naljakat und. Nimelt oli veretesti tulemus 14 (mis oli ilmselgelt liiga vähe ja võis lugeda katse ebaõnnestunuks). Samas aga käis minu kallis abikaasa oma arsti juures (!!!!!) (ei teagi, kas siis meestel on oma IVF arst :)))) ja tema lendas koju paberid näpus, et veretesti näit hoopis 100 :))))))) Jeesus! Ikka päris sogased emotsioonid on vist hetkel peas:)) Ah, eks kõik läheb nii nagu peab ja jumala eest, et praegu minu selline fluidum nüüd kellelegi külge ei hakanud 🙂 Ptüi-ptüi-ptüi!! Võtan muidu vitsa ja tulen nahutama :)))

Meil siin nurgakeses on tegelikult eluke päris kirev hetkel 🙂

Inta2- esmalt sulle suur-suur tänu uue nädala avamise eest! Sul tuleb see väga hästi välja!! Nii et kenasti süstid ja mammukesed usinasti kasvavad 😉 Vahva! Reedel juba uus UH. Kas siis esmaspäeval on oodata punktsiooni? Hoian sulle tõesti kõik oma varbad ja pöidlad!!

Tikkku- no mis see keha nüüd niimoodi vastu põtkib!! Loodan, et 300-ne kogus nüüd ikka paneb asjad liikuma ja homsel UH-l juba vaatepilt oluliselt parem! Hoian sulle pöidlad!

Optimist30- nonii ja ongi see põnev aeg käes 😉 Kuidas süstimisega toime tuled? Polegi nii hull, kui esmalt tundus, eks? Millal UH kontroll on? Ole tubli!

Suitsutoru- millal sina sellel nädalal süstidega alustad?

Muhuke- sinul avanes siis ikka imevahva vaatepilt UH-s 🙂 Nunnumeeter tegelikult läks ikka väga lakke 🙂 No igatahes rahulikku paisumist sulle ja hoia meid ikka kursis 😉

Henrijette- kuidas sinul UH-s läks? Ootame põnevusega heietusi :))

Mimmm- mul käisid sarnased \”minipaanika\” sarnased mõtted peast tuhat korda läbi enne käesolevat katset… et kas ikka keha reageerib, kas ikka see tsüst vigureid ei hakka tegema, kas ikka mammud kenasti kasvama hakkavad jne jne.. Eks see vist jah üsna tavaline sellel IVF teekonnal. Aga tuleb, mis tuleb! Tuleb loota ju ikka parimat 😉 Juba 31. jaanuaril Diphereline süst! Kaua aja pärast siis pärast seda umbes Gonalini jõuad?

Kerdaliina, Amerii, Pisimamps, Lootus nii suur- kuidas teil asjalood?

Liskake- millal sul geneetiku vastuseid oodata on?

Marilill- kuidas sinul eskimo osas seis on?

Kuukiri- imesid ikka sünnib! See on tõesti imearmas uudis siia nurgakesse! Rahulikku kosumist sulle ja anna ikka teada, kuidas sul läheb! Ja küll me ühel hetkel sulle järgi jõuame, kus meil pääsu, eks!

Triinu72- väga kurb, et nii läks.. Usun, et aeg tuleb lihtsalt vahepeal maha võtta ja küll siis juba selgem, kuidas edasi liikuda… Hetkel on kindlasti emotsioonid üsna segased.. Ole tubli ja puhka kindlasti vahepeal keha ja vaimu ja anna ajale arutust!

Mariska ja Girl- pikk-pikk pai ja suuuuuur kalli! Homme siis ehk selgub teie mõlemi osas midagi täpsemini! Hoian pöidlad, et olukord lähiajal laheneks! Olete mõlemad väga vaprad naised! Võib-olla on see kohatu lohutus, aga vähemasti rasedus tekkis… Mul pole siiani kumbki katse õnnestunud ja tõepoolest hakkab vaikselt hirm naha vahele tulema, kas see üldse kunagi õnnestub.. Ega see kindlasti ei lohuta teid kumbagi käesoleval hetkel aga julgen välja öelda, et see on vähemasti hea märk, et rasedus tekkis! Siis pole ju järelikult miski võimatu! Ja järgmine katse (eskimo) annab uut lootust! Pai teile veelkord!

Katakiisu- siis me tõepoolest kohtusime kliinikus, just nii nagu ma kunagi ennustasin, et läheb! Ja ei see paar minutit nüüd pissihäda kannatamist midagi muutnud, näed jäin täitsa ellu 😉 Tore oli igatahes lõpuks ka trehvata, viivuks küll vaid, aga ikkagi 😉 Tead, ma üldse ei imesta, et meil õnnestub veel peagi seal ukse taga kohtuda :)). Sisetunne ütleb, et me veel näeme, meil ju igas mõttes kombeks käsikäes käia :))) Sinu teooria selle kohta, miks keha niimoodi käitus, tundub tõesti üsna võimalik. Keha muutub nõrgaks ja lihtsalt annab lõpuks vägisi märku : MA TAHAN PAUSI! Eks siis tulebki talle (ja tegelikult ju iseendalegi) see aeg anda! Märtsi puhkus mõjub kindlasti kosutavalt;) Ja küll siis aeg näitab, mis edasi saab! Eks siis näis, mis meile saatusel varuks on, onju!

Soovin meile kõigile jõudu ja jaksu sellel teekonnal! Vahest tundub see üsna konarlik aga tõesti, meie tee punktist A puntki B on lihtsalt mõneti käänulisem kui teistel 🙂 Aga punkt B on siiski kuskil kurvi taga päriselt ikkagi olemas 😉 Kahju ainult, et sinna kurvi taha ei näe, et no kui pikalt veel vaja käia 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siin vaikselt krõbistan rasestumisvastaseid tablette. Vähemasti keha vist harjunud, sest enam ei iivelda neist. Sain arstil ka vastuse, et see määrimine on normaalne ning kui väga häirib, siis võin ka 2tabletti võtta, kyll mitte korraga vaid 12tunniste vahedega. Arvan, et siiski ei hakka enam ravikuuri muutma, sest 28-ndani pole palju jäänud, mil pean võtma viimase tableti ja siis jään ootama päevi. Plaanis on kas homme või siis ülehomme minna ja osta ka süstid ära, et siis 2veebruaril esimene süst teha. Arvan, et lasen mehel teha ehk, sest ma jääkski süstal käes istuma terveks päevaks vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Efka20, tore sinust kuulda. Vereanalüüsid sain kätte. Need on korras. Ainult D-vitamiini puudus on. Nüüd võtan neid ja foolhapet ka. Teiste vastustega läheb aega.
Soovin sulle rahulikku meelt selle veretestini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läks hästi, tita süda lõi ilusti 🙂 korraks õnnestus isegi tabada kus ta ennast korra liigutas….siiamaani ei taha uskuda, et see kõik on PÄRIS, see tundub nii uskumatu. Aga imedesse tuleb uskuda!
Ma sügaval südames hoian teile kõigile pöidlaid edasi, et teil kõigil järgnevad või käesolevad katsed õnnetuks ja tore kui siin oma emotsioone saab jagada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Efka20 ja kõik teised kaasaelajad!
Kahjuks ei tulnud minu eskimo ringist miskit välja. Külma sai ainult 1 ja kahjuks ei pidanud ta sulatamisele vastu:(((((Nüüd ootan taas uut täisringi aprillis. Kahju, sest ma ikka lootsin, et see üks on ikka visa ja peab vastu…Egas midagi, ju siis pidi nii minema. Lootust ei tohi kaotada. Hoian ikka teie tegemistel silma peal ja kui aeg käes, siis annan taas oma tegemistest ka teada. Pidage vastu ja edu kõigile;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Henrijette- mul on sinu pärast väga hea meel- imeilusat veeremist sulle:)
Teate naised- see enam ei ole võimalik. Läksin siis täna hommikul haiglasse, kenasti söömata- joomata ja mind saadeti tagasi koju- anestesioloog on haige- ausõna, mis toimub?! Mul juba sellest närvipingest pea niiviisi valutab, et jube- pean taas ootama, ootama esmaspäeva.
Nüüd tahan küll vaid nutta…
Teile edu ja ainult edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mariska, see on tõesti kohutav, kuidas nii võib, mingi asendaja peaks ju ometi olema neil?:( Kalli Sulle, ei oskagi kuidagi lohutada, pea vastu ikka. Pikk-pikk pai:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Henrijette, sinu pärast mul väääga hea meel, palju õnne ja mõnusat kõhukasvatamist Sulle!!!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mariska – anna andeks, kui sind kuidagi kurvastan või solvan, aga mul tekkis kaks mõtet:
1) kas sind on sellel nädalal UH-ga kontrollitud! Äkki on ikkagi loode olemas ja ta \”keeldub\” lahkumast, sest tahab jääda?
2)kuna see laps oli väga oodatud ja tahetud sinu poolt, siis äkki sa pead nn vaimselt temast lahti laskma, et ta saaks minna?! Äkki sa pead endale ütlema, et ma annan endale (või kellel tahes) andeks, et kõik nii läks ja lasen sul nüüd minna! Saan aru, et pead seekord minema ja lsaen su vabaks! vms

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 13:08; 26.01 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et äkki on nii, et sa ei ole ise veel valmis lahti laskma ja seepärast tulevad ka kõik takistused teele?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 13:08; 26.01 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uh käidud ja süstid peal 4 päeva 300 ja siis 1 veeb.punksioonile.Mammusi küll vähe aga väheke on kasvanud Mul ainult üks pool olemas.Arst andis lootust.jõudu teile

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, mind on kontrollitud mitu korda- lootekott on endiselt tühi ja mina olen sellest valmis juba ammu loobuma, et eluga edasi minna.
Helistasin enne Mustamäe Fertilitasse ja rääkisin oma loo ära- muidugi kästi tulla kohale end näitama ja siis uuesti tagasi, et asi lõpetada- no ja siis viskaski mul üle- olen end juba liiga palju näidanud, aitab ehk.
Helistasin oma arstile ja rääkisin mure ära- kuna ta ise ka töötas või ma ei tea, ehk töötab siiani ka fertis- käskis minna homme hommikul söömata- joomata viimsisse ja seal dr Väin lõpetab mu piinad…ja teate, kui homme ka see asi ei lõppe, siis hakkab see juba vaikselt naljakaks muutuma- ei tea, mis elul veel minu jaoks varuks on?!
Endiselt olen mina arvamusel, et riiklikes haiglates on asjad päris paigast ära!
Lihtsalt pean käima siin teile oma muret kurtmas- hakkab kergem!
Ilusat talve jätku!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mariska, tahtsin kirjutada sulle, et dr Väin on suurepärane arst. Mulle oli see nii suures üllatuseks, et ta tuleb pärast opi sind isiklikult vaatama ja räägib, mis ta tegi ja avaldab oma arvamust. Selline hea soe tunne jääb kohe peale temaga suhtlemist. Sellepärast olen ma kindel, et homme su saaga lõpeb:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF- ikate jaanuari 4.nädal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.