Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF- ikate jaanuari 5. nädal /veebruari esimene

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: IVF- ikate jaanuari 5. nädal /veebruari esimene

Postitas:

Tere Teile kõigile ja kaunist uue nädala algust!
See nädal on meil põnevad ajad ees päris paljudel.

Kallis Efka- Meie selle nädala testija. Kuidas olemine on? Täna siis siirdamisest 11 päeva, kas oled kodus testi ka teinud või ootad 2.veebrarini kui veretset on. Igaljuhul palju,palju kannatliku meelt sulle veel mõned päeavd,siis on selgus. Pöidad peos sulle igaljuhul.

Kerdaliina- süsti kohata ma ei oska sulle midagi öelda loodan,et on minust targemaid kes oskavad.
Sinul läheb ka see nädal siis süstimine lahti, kuna uh on mammude kontrollimiseks? Ära muretse kõik läheb hästi.

optimist30 ja suitsutoru kuidas Teil siis läheb?
Lahe et saate koos ühel ajal seda kõike teha ja võrrelda igapäevaselt. Kuna teil uh on?

leguum – veel kord Tere tulemast, hoia siis meid ka oma tegemisega kursis.

Tikku – sul siis täna ovitrelle süst ja kolmapäeal punktsioon, anna siis teada kuidas läks.Edu sulle!

Mariska- soojad tervitused sulle! Ootame sind ruttu meie juurde tagasi.

Mimmm- ka sinul läheb jälle see uus ring lahti. Loodan kogu südamest , et ka viimane. Hoia meid ikka kursis.

Liskake- kas sul on juba plaan selgunud , kuidas asjad edasi lähevad?

katakiisu- soojad tervitused sulle!

Endast siis nii palju , et punktsioonil käidud. Saadi 12 mammut. Nüüd taastun natukene, kuna parem munasari, ei tahtud eriti arstiga koostööd teha ja liikus kogu aeg eest ära siis täna kõht nats hell. Loodan, et nad nüüd seal toimetavad ja siirdamine plaani kohasest neljapäeavl. Kuidagi ärevus on hinges, ei teagi kas olla õnnelik või mis.. segadus hinges hetkel.

Kõike kaunist Teile uueks nädalaks! Soojust südamesse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inta2, tänan meelespidamise eest! Ma sain vereproovide vastused. Kõik on korras, aga mul on D-vitamiini puudus. Siis soovitati veel foolhapet võtta. Nüüd sööngi neid. Teiste vastustega läheb veel aega. Järgmisel kolmapäeval tuleb täitsa arstide päev: endokrinoloog, kõhukoopa UH, ehhokardiograafia ja siis lähen oma IVF arsti juurde. Siis selgub, mis ja kus.
Efka20, tervisi sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime mehega 18 jaanuaril. Mind mõõdeti, kaaluti, kuulati südant, mõõdeti vererühku. Võeti hunnik analüüse. Vereproovid sain juba eelmisel esmaspäeval teada. Mulle seletas tegelikul IVF arst minu haigusest põhjalikult. Geneetik rääkis ka. Mul on see eripära, et mul on selle haiguse mosaiikne variant. Tegemist siis Tartu Geneetikakeskusega.
Mehelt võeti ka kromosoomianalüüs. Oma edasistest uuringustest kirjutasin juba eelpool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle juures sa toimetad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tüdrukud! Kus on ikka ilmad õues:) tahab nina otsast näpistada.
inta2 väga lahe, et nii suur saak. Aga millest seekord selline otsus, et mitmepäevased siirdada?
Ma hoian igatahes pöidlaid, et see nn tutvumisõhtu läheks mammudel ladusalt ja saaks külmavarusid ka priskelt. Aastate pärast võib ju vaja minna:)
Liskake tervituse sulle!
Ja Efka, kus sa siis nüüd jalutad oma uudistega? Auuu.
optimist30 ja suitsutoru, kuidas süstimine läheb, kas juba professionaalid?
tikku, mis seis sul on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

katakiisu, sulle samuti tervitused!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TERE KIGILE.Ootan siin kolmapäeva narveerin väga ,küsin rumala küsimuse nimelt teen ka seda kõike 1 korda kas itk pannakse magama või kohaliku tuimestusega punksioon, tänud.Ja kas on kusagil eesti keeles rohkem lugemist .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katakiisu- mitmepäevased siirdada tegi arst peale külmaringi juba.
Külmavarude kohapealt-elu näitas seda, et mul oli esimesest ringist külmas 10 millest sulamise elas üle ainult 2 .Kuid siis vähemalt oli edasi minek ja peale siirdamist hcg ikka natukene töusis.Kuid üsna suure tõenäosusega kui peaks tulema uus ring siis täisring jälle. Arst sellepärast valis ka mitmepäevase siirdamise ja lisaks kasutame juurde see kord mingit vedeliku, mida arst soovitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tikku…Kahel esimesel korral üldnarkoos, aga viimasel korral oli kahtlane. Ma nagu olin üleval, aga kõike ei mäleta, mäletan ainult , et ajasin mingit seosusetut juttu natuke..pärast oli piinlik 😀 aga valu ei tundnud 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muhuke mul oli see kord sama moodi,valu ei olnud kuid juttu kohati kuulsin. Esimene kord oli lihtsalt must auk, ei mälete midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tervitus kõigile!
inta2, tänud uue nädala eest ning meeles pidamast. Kujutan ette kui põnev Sul võib praegu ikka olla. Seda segadust kujutan täpselt ette!
Katakiisu, tänud huvi tundmast ja süstimises ei saa minust kunagi tegijat! 🙂 õnneks on kindla käega mees kodus.
UH’skäidud ja ei ole seis kõige lillelisem aga jätkame ikkagi. Natukene väike on see reaktsioon olnud ja saak tundub suhteliselt kesine. Sain omale ühe hommikuse süsti ka juurde ja ülehomme vaatame uuesti üle kuidas läinud on. Igal juhul praegu natuke jonniv staadium, et miks mõni asi ei või minna ilma jamadeta?!? Lisaks pidi mul olema punktsioon keerulisem kui tavaliselt… Oeh. vähemalt tõmbas mul seda suur pilvedes hõljumist natukene maha.
Suitsutoru.. kuidas mu \”paarinaisel\” läheb? 🙂 Kui mäletan õigesti, siis sul oli eile uh. Loodan, et Sul kõik korras.
Ootame siis Efka20 tulemusi ja tervitused kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan vist ka juba sellest kuust külmaringile:)
Täna arstiga rääkides,küsis,et millal soovin uuesti.Vastus oli kiire..Mida kiiremini seda parem.Kutsus juba 6ndal enda juurde.Sain vist aru et uh tahab siis teha.Arvan,et seekord siis loomuliku tsükliga.Oi ma nii väga loodan,et seekord õnnestub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

girl- see on küll hea uudis. Loodame, et saad juba kohe uuesti proovida. Edu sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere naised!
Oeh, see raseduse katkestamine oli ikka päris hirmus, kui nüüd tagant- järele mõelda. Kõhuvalu oli muidugi ka päris kole- nüüd sain veel kõhugripi ka- kogu kompott ikka korraga. Ei tea, see aasta on kuidagi eriti halvasti hakanud…
Rääkige mulle siis ka sellest külmaringist- saatsin just täna arstile kirja ja uurisin, millal saan taas toimetama hakata. Paraku mul millegipärast sellesse külmaringi üldse usku ei ole, ei tea miks. Ehk ka seetõttu, et vaid üks embrüo seal?!
Teile edu- ikka käin teie lugusid lugemas- loodetavasti saate kõik siin peagi rõõmusõnumeid jagada:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inta2, selge siis. Aga pöidlad pihku siis neljapäevast!
girl väga head uudised!
optimist30 sul siis kaasaga vedanud:)
Mariska, kõik, mis algab halvasti lõpeb kunagi ju ilusasti. Seekord lihtsalt läks natuke nihu. See 1 külmapoiss võib kõva tegija olla. Aga külmaring ise näeb imelihtne välja, sööd limaskesta kohevaks tegevat Estrofemi, käid 1 korra UH-s, Ovitrelle ja siis siirdamisele. Oli vist nii, issand ei mäletagi enam.
Efka kullake, kuhu sina oled kadunud, kas sul on rõõmusõnumit meile kõigile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kullakesed!

Minul häid uudiseid ei ole 🙁 Kahjuks ka see katse ebaõnnestus… Ei tea, miks mu keha nii saamatu on ja ei saa hakkama ka siis, kui tema eest pool tööd ära tehakse IVF näol 🙂 Suhtlesin ka arstiga ja nüüd jäi jutt, et siis veebruari lõpu poole hüsteroskoopiasse emaka uuringule. Ühest küljest suisa loodan, et sealt mingi viga leitakse, sest vastasel juhul kaob juba igasugune usk enda kehasse ära 🙁 Meel on täitsa kurb … Vaikselt hakkab hirm naha vahele pugema, et mul ei õnnestugi see kunagi. Nii et paras enesehaletsemise faas on hetkel. Täpse hüsteroskoopia aja suhtes pidi nädala lõpu poole arst helistama, ju siis küsin ka, kui pikad on eskimo järjekorrad. Oh ei taha mõeldagi. Aga eks ma püüan ikka lippu kõrgel hoida 🙂

Inta2- nüüd ongi selline esimene ootusärevus neljapäevani 🙂 Ja no ega sealt edasi parem pole :)) Aga asjad liiguvad ja see on ju ainult tore! Hoian sulle varbad ja pöidlad ikka väga krussis!!

Liskake- krõbista korralikult foolhapet, see on väga tähtis! Järgmiseks kolmapäevaks siis edu! Kas sama päev lähed ka IVF arsti juurde?

Pisimamps- nii et veebruari lõpust läheb eluke põnevaks 😉 Raviskeemis võidakse muudatusi teha küll, sõltuvalt, kuidas eelmine kord keha annustele allus. Eks sa siis kuuled peagi-peagi oma arstilt, millised plaanid tal sinuga täpsemalt on 🙂

Mikey- ei oska midagi tarka kaasa rääkida nendel duphi teemadel:) Ise olen neid ainult ühel lühikesel perioodil söönud (tsüsti pärast) ja siis jäi ka ravi pooleli… Ei mäletagi täpselt enam, mis põhjusel. Aga jääb siis üle oodata õigeid päevi 🙂 Kannatlikku meelt sulle! Hoia siis meid oma arengutega kursis 🙂

Tikkku- edu sulle homseks punktsiooniks! Ära üle muretse! Küll kõik edeneb! Ja kui juba väheke kosunud oled, siis anna endast ikka märku. Hoian sulle pöidlad!

Optimist30- hormoonidega saab imet teha 🙂 Küll need mammud sul seal kogunema hakkavad! Ja kokkuvõttes nagu öeldakse- vaja läheb ju tõesti 1-2 tublit mammut 😉 Oluline on kvaliteet, mitte niivõrd kvantiteet 😉 Anna siis kindlasti teada, kui oled reedel UH-s ära käinud!

Girl- super, kui nii kiiresti eskimole saad! Hoian sulle pöidlad! Nüüd lihtsalt peab kõik hästi minema 😉

Mariska- eks selle eskimo juures kõige närvesöövam ongi see sulatamine;) Jääb vaid üle loota, et see üks igavesti tubli tegelane seal külmas on! Tegelikult vist rasestumise tõenäosus on sama nagu värske ringi puhul, aga suur AGA ongi just see sulatamine. Kui juba embrüo sulatamise üle elab, siis on ¨ansud vist suht samad. Anna siis teada, kui miskit täpsemini oma eskimo kohta kuuled. Seniks aga parane ja kosu nüüd korralikult! Ole tubli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja veel..
Katakiisu- tervitused sulle! Ja näed, saamegi veel seal kabineti ukse taga kohtuda :)) Eks ma siis nädala lõpu poole kuulen täpsemini, millal reaalselt eskimole saan/võin minna. Ma ei teagi, kui suur vahe sinna hüsteroskoopia ja eskimo vahele minimaalselt üldse jääma peab? Aga ma igaks juhuks kaugele ei mõtle, pärast on järjekorrad nii pikad, et võin 10 hüsteroskoopiat siin vahepeal teha 🙂 Igatahes, me tatsame koos edasi seda teekonda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere. siin saab kohe targaks lugedes, pooltest asjadest pole aimu ka olnud, kõik on nii kiiresti läinud kuidagi, süstimine, punktsoon ja nüüd esimene ebaõnnestumine:( ei teadnud foorumi olemasolust enne midagi.on väga armas et siin teineteisele toeks ja nõuks saate olla. Lugesin, et sulatades ei pruugi kõik ellu jääda ? Nimelt mul nüüd kohe veebraris teine katse otsa aga külmaringilt. ei tea kaua närvid vastu peavad, kui iga kuu suudad ennast juba rasedaks mõelda ootus ärevuses:( Kaua te juba üritanud olete?
Tänud ette vastamast:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Efka20, pikk pai sulle. Loodame, et kõik saab sul korda. Tänan edu soovi eest! Ma lähen jah samal päeval ka oma IVF arsti juurde. Mul veel nädalake oodata, siis saan uuringutele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Efka, kallikene, suur pikk pai sulle ja kalli ka. Eks sellised ebaõnnestumised löövad jah jalad alt ja enesekindluse kõikuma, aga see kõik taastub ajapikku. Ma miskipärast arvan, et sul võib olla emakas polüüpe, mis pesastumist takistavad ja tore, et juba veebruaris saad löögile ja saad põhjuse kiirelt teada. Kui tõesti on probleem pesastumises, siis peale hüsteroskoopiat on kõige soodsam aeg katset teha. Kui sa ajaliselt küsid hüsteroskoopia ja eskimo suhet, siis minul oli juunis hüsteroskoopia, juulist krõbistasin estrofemi ja augustis oli siirdamine. Ma arvan, et võid aprillis-mais siirdamisele juba minna. Aga ootame kõigepealt hüsteroksoopia tulemused ära. Ma mäletan, et minu polüübid saadeti histoloogilisele uuringule ja see vastus tuli ka päris kaua.
Ja Efka ma ei ütle sulle, et saa sellest ruttu üle. Ütlen hoopis, et võta endale niipalju aega kui vaja, et sellest nii mõistusega kui hingega üle saada ja siis alles uus katse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Efka20 nii kahju et sinuga nii läks. Ma ootasin pinksalt pöidlad pihus, et kuuleks rõõmsaid uudiseid. Loodan et tänu edastistele uuringutele ehk saab selgust.

Minust nii palju, et paar päeva olen olnud nohuga kimpus. Homme peaksin hakkama süstima, aga nüüd ei teagi, kas rääkida arstile, et nohu kallal või ikkagi süstima hakata. Ole proovinud kuuma jalavanni ja sudafedi tablette, aga mitte ei taha teine ära minna. Mul tavaliselt alati kui nohu tuleb, siis nii nädal kaks ikka külas on, ennem kui lahkub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

toretips tere tulemast! Eks nende embrüote sulatamistega on jah see risk, et nad ei ela sulatamist üle, aga see nüüd ei tähenda, et ei peaks proovima. Paljudel on just eskimoring õnnestunud.
Ja ära pane seda rasedaks mõtlemist üldse imeks, me siin oleme kõik enam-vähem peast rasedad iga katse ajal:D
Pöidlad pihku siis sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh Katakiisu. Ma arvan jah et ehk ikka õnnestubsest sinna jäi neid nüüd lausa 14 tükki, eile selgus et esimene katse ebaõnnests, nüüs ootan kuna päevad algavad siis saan teada, ilmeselt 10 päeva pärast on uus siirdamine. päris masendav ikka see kõik, kõige hullem oli muidugi punktsoonist taastumine mul aga loodan, et ei tule uut ringi teha enam, kuigi olin üsna kindel, et ka esimesel korral kohe õnnestub aga ei õnnestunud.

Igaljuhul hoian teile ka põialt olge tublid ja ärge külmetage.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Efka20, väga kahju, et nii läks:( Aga mis seal ikka, mis halvasti see uuesti! EDU!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin siin ikka teie tegemisi piilumas, ootasin nii väga sinult Efka 20 häid uudiseid.Väga kahju, et sul ei õnnestunud. Olin ise peale viimast ebaõnnestumist väga kurb ja löödud, nii hullusti pole end varem peale luhta läinud katseid tundnudki. Nüüd on ees ootamas 17.veebruaril hüsteroskoopia ja väga loodan, et sellest on ebaõnnestumiste põhjuste leidmisel abi.Meil siis sama tee sinuga ees, minul pole aga külmas midagi ja tuleb täisring taas ette võtta.Ole siis tubli ja peale uuringuid oleme vast mõlemad targemad ja usk järgmise katse õnnestumisse on suurem kui kunagi varem!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Efka20, minu kõige paremad mõtted Sinu suunas. Mõistan täiesti seda mida sa räägid, et miks see keha meid niimoodi alt veab. Ole hüsteroskoopia läbi teinud ning õnneks on see suhteliselt kerge protseduur ning loodan, et saad sellest mingi vastuse ning saad teada kuidas edasi minna. Aeg läheb kiirelt ning varsti saad edasi toimetada. Soojad, soojad kallistused.
Katakiisu, mul on tõesti kaasaga vedanud. Selle IVF teemaga on see veelgi selgemaks saanud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene süst tehtud.kui seda pikka peenikest nõela nägin, siis vaatasin, et kohe minestan ära. Õnneks polnudki väga valus, aga süda siiani läigib ja puperdab.Loodan,et sai ikka õige kogus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii. Mul sai nüüd Diphereline tehtud. Veebruari keskel lähen uuesti arsti juurde ja siis hakkan süstima. Seekord on siis täisring plaanis. Aitäh pöidlahoidjatele, seda on väga vaja. Kõik sõbrannad juba rasedad. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerdaliina – tubli oled! Jätka samas vaimus! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tikku- kuidas sul eile punktsioon läks??? Kuna siirdamine, anna siis meile ka teada. Pöidlad peos sulle!

Kallis Efka- ohhh….ei teagi mis öelda, anna endale aega nii kehale kui ka vaimule.Ja mis meile muud üle jääb kui see mis halvasti , siis uuesti.Loodan, et see uuring annab mingi selguse. Palju, palju positvset energiat sulle ja kalli! Mõtlen su peale.

Krdaliina- tubli oled, anna siis meile teada kuidas esimene uh tulemused on? Edu sulle ja ole tubli!

Suitsutoru- anna siis meile ka teada , kui reedel uh ära käid kuna punktsioon on. Päikest!

Endal, oli siis täna siirdamine. Kaks piskest mammu peavad endale seal nüüd pesa leidma. Ja nüüd algab see ootamine.

Soojust Teile siia külma päeva!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF- ikate jaanuari 5. nädal /veebruari esimene

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.