Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu juuni

Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 509 )

Teema: IVF-ikate uus kuu juuni

Postitas:

Libahunt, täpaelt nii 9.07. Pöidlad peos meile;-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tramm ja libahunt, pöidlad peos ja pisidele head pesapunumist! 🙂
Mina tulin ka kahe jääkaruga koju ja ootan nüüd vt 🙂 Mitmerakulised teil olid? 🙂 ja kus toimetate? sellised mäluaugud on, ausalt ei mäleta ..

ahaaa, minul vt 4.06 ehk siis nädala pärast 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänud lohutajaile :). Mul oli 3. täisringist saadud kaks jääkaru, ehk siis 4. ring. Seekord olid nad ju eriti tublid, tublimad kui need, kes värskelt saadud on. Ei oskagi midagi arvata ega olla. Täna ja ilmselt homme ka olen veel kurb ja kasutu, esmaspäeval ehk hakkab ehk midagi kusagile poole liikuma.

Tramm, ma hoian kõiki pöidlaid, mis mul on 🙂 ja Nancy su karudele kah kena kosumist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt 02.06 12:30; 03.06 09:25; 06.06 17:53; 08.06 10:19; 08.06 12:31; 08.06 15:32; 10.06 10:12; 11.06 09:29; 11.06 14:31; 12.06 06:23; 12.06 13:04; 13.06 11:04; 13.06 11:35; 16.06 07:35; 16.06 07:37; 16.06 13:38; 18.06 15:14; 21.06 18:50; 22.06 11:02; 22.06 11:34; 22.06 12:23; 22.06 14:32; 23.06 09:03; 24.06 09:04; 25.06 09:13; 25.06 15:04; 26.06 08:48; 26.06 14:09; 26.06 15:36; 01.07 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina toimetan NV-s. Üks oli lausa 11-rakuliseks juba arenenud, teise numbrit ei mäleta 🙁
Pöidlad kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nancy, kuidas sul enesetunne muidu on ka? Oled tundud ka midagi teistmoodi olekut vms? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ahaaa kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nancy, kuidas sul enesetunne muidu on ka? Oled tundud ka midagi teistmoodi olekut vms? :)[/tsitaat]

Tead ma ei oskagi niiviisi võrrelda kuna eelmine katse oli mul hüper ja iga pisemgi liigutus oli minu jaoks raske .. nüüd läheb vahel meelestki, et keegi mu kõhtu pandi.. nagu tänagi jooksin aias kassile järgi ja kõht andis kohe tunda.. enamjaolt torgib munasarjades vahel, kui pingutan, klomp kurgus ja väsimus on estrofemist ja hull tigeduseuss olen ka 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on teist keegi külmaringini lisaks progesteroonile ka estrofemi edasi võtnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt 02.06 12:30; 03.06 09:25; 06.06 17:53; 08.06 10:19; 08.06 12:31; 08.06 15:32; 10.06 10:12; 11.06 09:29; 11.06 14:31; 12.06 06:23; 12.06 13:04; 13.06 11:04; 13.06 11:35; 16.06 07:35; 16.06 07:37; 16.06 13:38; 18.06 15:14; 21.06 18:50; 22.06 11:02; 22.06 11:34; 22.06 12:23; 22.06 14:32; 23.06 09:03; 24.06 09:04; 25.06 09:13; 25.06 15:04; 26.06 08:48; 26.06 14:09; 26.06 15:36; 01.07 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pelgus ja esimese täisringi 3-s siirdamine.Ikka estrofemi söön edasi.
Nancy, sulle ka pöidlad peos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tramm, aitäh! 🙂

kui kaua seda estrofemi siis võtma peab? kui peaks rasedaks jääma, kas siis jäetakse päeva pealt see ära või koguseid vähendades? või kui ei peaks õnnestuma ja järgmine ka külmaring, kas siis ei jöätagi vahepeal üldse ära? vabandan, kui rumalad küsimused, aga ei tea neid asju nii hästi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks need skeemid ole erinevad, aga ikka süüakse edasi mingi aeg vist kui rasedaks jääda.Enne külmaringi sõin alates päevade teisest päevast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teatan siis enda uudistest!
Ma varem ei saanud, mul oli täna koosolek-koosoleku järel ja niiiiii raske oli süveneda.
Erilised tervitused lillekesele ja samblale, milline tore uudis, et Sul sammla on laps juba sündinud 🙂 mäletan, et olime millalgi samas tsüklis.
aga nüüd siis info:
Mul on KAKSIKUD, 6+1 nädalat, südamed lõid, üsna võrdsed üks on 3.96 ja teine 4.16 mm. Ilusti on sulgunud, ma ei mäleta kuidas seda öeldigi, mille sees nad on…Olen väga õnnelik. Munasarjad pidid väga suured olema, sellepärast mul see kõhuke ka ees.
Nüüd tundub, et julgen ennast alla korrusele kirja panna, siia jään ikka piiluma. Ma olen selline, kes peab oma silmaga nägema, ega enne ei usu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronja mul nii heameel su üle. Ma käisin mitu korda vaatamas siin kas on sinult uudiseid. Ja ongi..ja veel millised.kaksikud väga lahe. Palju,palju õnne sulle ja naudi rasedust:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ronja, super! ))) Palju-palju õnne! Topeltrõõm kohe! 🙂
sul kui ma õieti mäletan siirdati üks 8 rakuline? või ajan mina midagi sassi .. nii lahe! )))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronja, nii lahe!!!! 🙂
Mida arst su reisiplaanidest arvas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronja, väga lahe kaksikud!
Kerget rasedust;-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hea meelega vastan:
Mulle siirdati kaks võrdset 8 rakulist. See pidigi ideaalne olema, kuid hea kvaliteediga, hinne 4 vist?
Arst tegi maha minu reisiplaanid ja soovitas koju jääda. Rasedus on nii väike juulikuu keskel, munasarjad on suured ja kaksikrasedus on riskirasedus. Kaksikutega esineb määrimist rohkem ja minu ärevuse taseme juures ei ole see hea. Ärevus seisneb mul selles, et olen super muretseja ja ette mõtlja. Piletid on ostetud juba, teen kiiremas korras kindlustuse ja vaatan, mis elu toob. Hetkel tunnen, et tahan ikka minna, kuid samas, kui on ohtlik olukord, siis võtan kindlustusele arstitõendi. Ma ei lubanud mehel osta, kuid ega temagi ei uskunud, et ei lubata ja eelnevatel katsetel tühistasime kõik reisid ja tulemust ka ei tulnud 🙂 🙂 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronja, super uudis. Palju palju õnne! Hoia nyyd ennast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Nancy kirjutas:[/small]
[tsitaat]tramm, aitäh! 🙂

kui kaua seda estrofemi siis võtma peab? kui peaks rasedaks jääma, kas siis jäetakse päeva pealt see ära või koguseid vähendades? või kui ei peaks õnnestuma ja järgmine ka külmaring, kas siis ei jöätagi vahepeal üldse ära? vabandan, kui rumalad küsimused, aga ei tea neid asju nii hästi..[/tsitaat]

Mina hakkasin ka enne külmaringi võtma kohe päevade teisest päevast estrofemi ja võtsin kuni veretesti päevani välja ja kuna test osutus negatiivseks lõpetasin samal päeval kõikide rohtudega.
Nüüd on täielik rohuvaba aeg, kuni uue tsükli teise päevani, mil hakkan taas estofemi võtma. Ausaltöeldes ma naudin seda aega- kuidagi niii kerge on olla, kui ei pea mingeid tablette või süste tegema.
Siinkohal ma ikka ja jälle mõtlen naistele kes on juba 6,7,… ja enam katseid läbima pidanud, sest selle kõigega käib ju pidevalt kaasas tabletid, süstid vaheldumisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ronja80, superuudised, soovid ikka täituvad vahel, tuleb vaid oodata, uskuda ja loota 🙂
Ja sina tahtsid NV-st et kaksikud areneks, said, mina tahtsin, et üks areneks, sain.
Ju siis oligi nii, et sinu 2×8 rakulist läksidki kaksikutest, minu 5 ja 8 rakulisest arenes 8 rakuline tõenäoliselt edasi üheks tubliks tegelaseks, oletan.
Hoia nüüd ennast ja käi nagu hõljuksid ringi, ei mingeid raskusi ega ülekoormust.
Mis sulle esialgseks tähtajaks määrati ?
Ise peaksin nüüd mõtlema teatamise peale, vanemad ja ämmad/äiad, töö jne.. 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt 02.06 14:42; 03.06 11:22; 03.06 20:12; 03.06 20:58; 03.06 22:19; 03.06 23:01; 04.06 15:10; 13.06 19:28; 13.06 22:19; 13.06 23:48; 14.06 14:13; 14.06 19:36; 16.06 13:38; 16.06 20:34; 17.06 08:43; 17.06 19:21; 18.06 07:53; 24.06 11:22; 24.06 15:18; 24.06 22:00; 25.06 08:58; 25.06 19:35; 26.06 10:02; 26.06 22:06; 30.06 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lilleke, tõesti meie mõlemi unistused täitis Nova Vita kliinik, meil olid ju erinvad arstid. Kuid paar pisiket asja ikka mõjutasid lõpptulemust, mida riiklikud ei tee: olin igatsenud pärast siirdamist pikutada ja tõesti see võis aidata. Mul oli nii kahju Nova Vitast ära minna. Mul öeldi tähtajaks 16.02, kuid kaksikute puhul lükkub varasemaks.
Olin skeptiline, kui arst ütles kohe pärast minu analüüse ja näitajaid vaadates,et mul ilmselt ei tööta süstimise meetod, mida ITK teeb. Mul lagunesid alati 80% materjalist ära ja viljastus alati 2. Nova Vitas viljastus 90%, ehk ainult 1 ei viljastunud. Kuidas saab nii suur vahe olla. Mina jäin kliiniku vahetusega väga rahule. Esimest korda jäi mul ka külma. Loodan väga, et mul läheb kõik plaanipäraselt, nüüd ma usun 🙂
Soovin ka teistele edu, sest kõigi unistused millalgi täituvad.
Mul õnneks ei ole teatamisega veel muret, kuigi kõht on ees, siis püüan varjata ja kaksikutest ei julge kellegile sõnagi mainida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju palju õnne Ronja südamekeste puhul! Ei ole vaja liiga palju pabistada, kõik läheb hästi.
Kliinikute osas, mulle tundub nii, et eks arstide meetodid on erinevad ja igaühele sobib erinev meetod, et teile lihtsalt siis NV, samas mõnele teisele jälle ehk mitte. Ma näiteks Pelgus väga rahul ja läksin sinna tuttava soovitusel, kes 7 aastat IVFi teed käis, enne kui ükskord dr Haldre juures Pelgus tal õnnestus. NV-s oli tal päris mitu ebaõnnestunud katset.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallakene,
mulle tuli teade, et saan alustada juba augusti alguses, kohe peale nende kollektiivpuhkust 🙂 Pikk skeem, alustan tablettidega.
Niiet väga pikk järjekord seal NV-s praegu polegi, kaks kuud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju, palju 6nne k6igile 6nnestujatele – ja ikka muretuT ja kerget rasedust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitused kõigile ja õnnesoovid Ronjale! 🙂

Jagan teiega ka oma pikka lugu. Oleme püüdnud oma pisikest ime saada juba 5-6a. Esialgu üritasime loomulikul teel. Paar aastat tagasi saatis naistearst mind Dr. Haldre juurde, tehti uuringuid ja kõik näis korras. Kuna kaebasin päevadeaegset tugevat kõhuvalu, saatis arst mind laparoskoopiale. Kuna ultraheli ega testid minu puhul midagi ei näidanud, olin päris ¨okis teatest, et mul on III astme munasarja endometrioos. Meenus, et aastaid tagasi olin ühelt naistearstilt (Dr. Litter) endometrioosi võimalikkuse kohta uurinud, mille peale ta mind välja naeris. Midagi välja ei lõigatud ja peale op-i sain kolm kuud Zoladex süste, millega tekitati kunstlik menopaus, kaasnesid sellele iseloomulikud kuumahood ja päevad jäid ca viieks kuuks ära.

Lootsime, et põhjus on kõrvaldatud ja üritasin päevade taastumisest 6 kuu jooksul loomulikul teel rasestuda, seejärel tegime otsuse kunstliku viljastamise kasuks. Läksime tagasi Dr. Haldre juurde ja ultrahelis selgus, et vähem kui aastaga oli munasarja endometrioos tagasi tulnud (sel korral näitas seda nii ultraheli kui testid). Arst otsustas, et see on liialt suur ja tuleb enne kunstlikku ära opereerida. Jäin uue laparoskoopia ootele, vahepeal otsisin valude leevendamiseks abi nõelravist. Ei teagi, kas nõelravi aitas või mitte, lihtsalt oli vaja millessegi uskuda ja lootust juurde saada.

Minu teine laparoskoopia toimus jaanuari lõpus. Kuna otsustasime peale op-i kohe kunstlikku viljastamist proovida, määras arst taastumiseks ja päevade ärajätmiseks ilma vahedeta Marvelon tablettide võtmise. Kunstlikuks valmistumisel süstisin järgnevaid ravimeid: Gonal-F, Luveris, Orgalutran, Ovitrelle. Süstimises midagi hirmsat ei olnud ja suuri vaevusi ka ei mäleta. Esimene punktsioon toimus 15. aprill, 17. aprillil oli siirdamine. Saadi vaid 7 munarakku, õnneks 6 neist viljastusid ja olid arsti sõnul hea ja väga hea kvaliteediga. Kaks komplekti pandi külma ja üks viljastatud munarakk siirdati. Võtsin Medrol tablette ja kasutasin Crinonet. Veretest oli negatiivne, paar päeva enne testi algasid juba ka päevad.

Järgmise tsükli algusest hakkasin võtma Estrofemi, teine siirdamine toimus 12. juuni, sel korral lasin kaks viljastatud munarakku siirdada. 25.juuni veretest oli negatiivne, kuid päevad pole siiani alanud (hilinenud ca nädal), alakõhus on kerged valud ning enesetunne on üsna uimane. On see siis ravimitest või on hormoonid tasakaalust väljas. Irooniline, kui enne ei oodanud päevi, siis nüüd ootan ja loodan, et organism ikka vastu peab. Viimasel korral tundsin ennast päris rasedana ja käed värisesid kui järjekordset negatiivset vastust ootasin. Juuli lõpus on kirjas uus arstiaeg ja augustis toimub loodetavasti uus siirdamine, käiku lähevad viimased külmutatud munarakud. Kuna vanust on nüüdseks üle 30 ja seljataga pikk katsetuste periood, siis on varasemaga võrreldes lisandunud suurem hirm lastetuks jäämise pärast. Hirm, et endometrioos naaseb taas kiirelt ja endisest võimsamalt. Olen alati unistanud kolmest lapsest, nüüd loodan, et üksainuski pisikene ime meie perre sünniks.

Usun endiselt oma loo ilusasse lõppu ja ootan päeva, mil esmakordselt abikaasaga oma last kätel saame hoida. 🙂

Sooviksin oma mõtteid korrastada ja keha pingest vabastada, ehk keegi teab soovitada mõnd väga head jooga või meditatsiooni kursust Tallinnas? Oodatud on igasugune tagasiside, kuidas te oma lootust toidate ja mis teil kõige paremini lõdvestuda ja pingeid maandada on aidanud?

Jagasin teiega oma lugu, sest ehk on sarnaste muredega inimestel koos pisut kergem imedesse uskuda! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne Ronja80! Mul olid 2 x 8 rakulised embrüod ja samuti arenesid kaksikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

crissu3 – oled palju l2bi elanud. Mind on alati aidanud nina netis tuhnimine, uute analyyside tegemine ja k6ige rohkem uue arstiaja kinni panemine. Siis on varsti j2lle lootust lootma j22da..Mees ka ei lasknud norutama j22da. Mees on alati nii positiivne olnud :). Ja on aidanud ka teiste 6nnestunud lugude lugemine (see j2lle seotud nina netis tuhnimisega). Ma panin ka kapiukse sisepoolele pildi armsast beebist ja sinna alla kirjutasin, et ma olen viljakas, terve ja et mul synnib terve laps selle aasta jooksul. Iga hommik riideid v6ttes j2i see kohe silma :).

Hoian sulle p8ialt, et ime su 6ue ja p6ue tuleks :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

crissu, mis läbielamised, tõesti .. oeh .. loodame väga, et saaksite oma pisikese juba varsti!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Olen mõnda aega salaja Teie postitusi lugenud, kuid nüüd otsustasin ka kirjutada just tänu crissu3le.
Minagi üritanud mitu aastat.
Aasta tagasi avastati lõpuks endometrioos ja tehti LAP TÜK’s, sain rohud peale, kuid vähem kui 6 kuuga selgus, et endo juba tagasi (läksin Elitesse igaks juhuks uuesti kontrolli, TÜK tagasi ei kutsunud…).
Alustasin selle aasta algusest diphereline süstidega, kevadel oli uus LAP ning taas süstid.
IVF protseduuriga alustasime mai lõpus, geenimutatsioon avastati samuti.
Ühesõnaga \”sada\” erinevat rohtu/vitamiini ja lõpuks 20. juuni oli siirdamine.
Veretest on juba teisipäeval, aga no ärevus on suur. Muudkui guugeldan ja loen ja kuidagi ei oska mõtteid mujale viia.
Südamest nii loodan, et kõik on hästi, kuid ega mul erilisi tunnuseid ju ei ole hetkel. Süstidest vist kõht paistas ja rinnad imelikud.

Palju õnnestumisi kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Crissu, mul on sarnane lugu. Esimene arst ytles kah, et mul ei saa endomeetrioos olla.aga on III astme ja tuleb samuti kiiresti tagasi. Tanaseks olen 7 aasta jooksul 4 laporoskoopiat labinud ja 5 IVF, millest viimane õnnestus ja praegu rasedus 11+2:-). Nagu mulle minu arsti medõde ytles, alati on väljapaas olemas ja lootma peab. Ma hakkasun oma haridusega tegelema ja laksin edasi õppima. See aitas mõted mujale viia. Ära kaora lootus. See on oluline!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm sain k6ne oma 2E, et kilpn22rme tulemus TSH oli tsipake madal. Pean kordusanalyysile minema. Ma ei teagi, kas pean muretsema v6i mida see p6hjustab..Eks ma esmasp2eval saan teada siis kui 2E n2ost n2kku n2en. On kellelgi veel nii olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 509 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu juuni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.