Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu juuni

Näitan 29 postitust - vahemik 481 kuni 509 (kokku 509 )

Teema: IVF-ikate uus kuu juuni

Postitas:

Täna siis käisin viimasel ultrahelil Loogi juures.Järgmisel kolmapäeval lähen ämmaka juurde rasedusega arvele võtma. Täna oli itk tükk tegemist ,et ämmakale üldse aega saada,sest kõigil on ajad täis. Mulle pandi aeg kolmapäeval Anneli Poki juurde. Mul on temaga ivfi kaudu kontakt juba olnud. Tore naisterahvas.
Tänasega on rasedust 9+3 pikkust on 2,6 cm ja süda lööb regulaarselt. See kõik on siiamaani uskumatu veel:)

Sooja suve ja ohtralt õnnestumisi:)!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

crissu, nii armas, et oma loo siia kirjutasid. Minu väga suur abi oli ebaõnnestumisetest ülesaamisel just see nurk. Kahjuks ei tule, tuleb vahetada arsti või küsida erinvaid arvamusi ega muidu ei saagi teada milline skeem töötab. Mees soovitas kohe algul Nova Vitat, kuid mina ikka mõtlesin, et proovin ITK-s, oleks võinud koha kohe kuulda võtta 🙂
**
Priimula, kui vanad Sul kaksikud on? Lugesin, et tegid Elites? Kas sündisid samast soost ja kas Sa sünnitasid ise?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronja80, palju-palju õnne südamekeste puhul! 🙂

Libahunt, tramm ja Nancy, pöidlad peos, et tegelased endale ilusasti mugava pesa teeksid! 🙂

PS! Juunikuu hakkab peagi läbi saama. Kas leidub keegi julge, kes sooviks selle nurgakese vedamise enda peale võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronja80.
Lapsed (piss ja tüdruk)saavad varsti 2 kuuseks, nad on sügavalt enneaegsed, nad oleksid pidanud sündima juuli keskel. Sünnitasin ise, nad olid väikesed ja mõlemad olid peaseisus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Priimula! Mul on nii hea meel, et Sa vastasid. Ei ole väga palju kelle käest kaksikute kohta küsida, vaatasin Mitmikute rubriiki, seal on üsna vaikne. Kuidas Su lastega hetkel on, kas nad peavad veel haiglas olema? Kuidas nende tervisega on? Mitmendal rasedusnädalal sünnitus toimus, kas Sa oled pigem suuremat või väiksemat kasvu?

Ma olen Sulle väga tänulik, kui Sa vastad mulle, igasugune info on mulle väga tähtis. Mu arst ikka luges sõnad peale, et see ei ole ikka niisama peab ennast hoidma. Kaksikrasedus on riskirasedus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronja80: lapsed sündisid 29+2, praegu on tüdruk üle kolme kilo ja poiss alla kolme kilo. Olen lastega kodus olnud kaks nädalat, saame käia väljas jne, elu on nagu ajaliste lastega/vastsündinutega, ainult, et nemad on pidanud hingama, sööma jne tegema hakkama varem.
Tervisekontrollid on kuni teise eluaastani, nad on tublid lapsed.
Mina olen lühemat kasvu ja ülekaaluline, rasedusega ei võtnud kaaluscpraktiliselt midagi juurde. Esialgu võtsin kaalus hoopis alla ja praegu olen kergem kui enne rasedust.
Arvan, et pinutasin töödega ja kooliga üle, sellepärast nad nii vara sündisid. Aeg tuleb maha võtta, seda tean tagantjärgi, nii palju on teha/oli teha.
Õnneks on mu lapsed terved (praegu vähemalt), kuid oleks võinud minna teisiti, äärepealt oleksid nad sündinud 26+3 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Priimula, mul on nii hea meel, et Sinu lastega on kõik korras. Sellest infost on mulle väga palju abi, mul on sama asi, et ma oskan endale palju asju ette võtta ja üle pingutada. Arst ütles, et ta minu pärast väga ei muretse, kuna olen pigem suurem, pikemat kasvu ja normaalkaalus, kuid stressi ja IVFiga olen 3-4 kg juurde võtnud, et ma peaks kandmisega hakkama saama. Tema oli üks patsient, kelle päras ta küll oli mures, kes väga väike ja kõhna, temal sündisid lapsed 25. nädalal? uskumatuid imesid juhtub.
Kas lapsed tunduvad, et üks ema ja teine isa moodi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronja80: lapsed on oma nägu, paistab, et sarnased, ninad kindlasti, poiss on tunduvalt väiksem ja päris täpselt aru ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Priimula: Kas Sa olid arvel ITKs ja plaanisid ka seal algusest peale sünnitada? Kas kaksikute puhul määratakse kohe erinev tähtaeg ja arsti juures tuleb kaks korda rohkem käia? Mul on rasedust ülivähe ja arst ütles tähtja, mis on kehtiv üksiku puhul, kuid ilmselt sünnivad varem ära. Kas Sa jõudsid üldse dekreeti minna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile kirjutajatele heade sõnade ja lootuse süstimise eest.

Sirluu -> pean ka oma kapiuksele mõne positiivsust süstiva sõnumi riputama 🙂 Minul on ka kilpnääre korrast ära ja võtan tablette. Mulle öeldi, et kui tablettidega näidud normis hoida, pole vaja muretseda.

Koso -> sinu lugu andis lootust, aitäh seda jagamast 🙂

Paju õnnestumisi ja positiivset meelt kõigile! Annan samuti märku, kui oma loole ilusa jätku saan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Bianka5 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kallakene,
mulle tuli teade, et saan alustada juba augusti alguses, kohe peale nende kollektiivpuhkust 🙂 Pikk skeem, alustan tablettidega.
Niiet väga pikk järjekord seal NV-s praegu polegi, kaks kuud :)[/tsitaat]
kurat ma ytlen,ma arvasin et järjekorrad hilissygiseni NV-s.
Sain itk-st kõik koopiad kätte,aga tyhistasin nv-s arstiaja,sest tahan augustis hakata ettevalmistamisega pihta.
Kas sul esimene katse?
Kas esmane visiit koos uh oli 52 euri ja rohkem maksta pole vaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronja kuhjaga õnne sulle!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kallakene, suur tänu. Ma vist maksin 2 korda, sõltub olukorrast. NV-ta sai tõesti lisaraha juurde, mis on tore uudis. Mina alustasin siis, kui järjekorrad olid 6 kuud, kuid oli õnne, läbi õnneliku juhuse sain vahele. Nüüd on olukord lihtsam. Sellega pead arvestama, ega nad ei lahmi katsetega, kui on vajadust pead enne ravi tegema läbi. Katset pead ootama. ITK-s sain alati KOHE ja enne katse algust ei tehtud läbivaatustki, kui ma tagantjärgi mõtlen….NV-s Nad lähevad minu arvates KINDLA peale välja 🙂 Sa pead tegema nii nagu Su sisetunne ütleb..naistel üldjuhul ei vea see alt 🙂 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ronja80 – selles mõttes on siis ITK korralik rahamasin, kui vorbivad üsna niisama iga 2-3 kuu tagant, võimalikult palju ebaõnnestunud katseid ja pappi muudkui tuleb Haigekassalt neile.
NV läheb kindla peale, uurib, ravim, on eesmärk ikka rohkem õnnestumine, mulle vähemalt tundub nii.
Endast nii palju, et pole vist enam päeva mil ei määriks, vahel ka veritseb, erakorralises juba käidud küll ja küll, olen üsna 50/50 seisus. Hematoom pole kahanenud, pigem suurenenud, aga laps tunneb ennast hästi.
Erakorralise arst ütles, et nad ei saa midagi teha kui oodata, pole mõtet enam niisama tulla, I trimestri uuringul öeldi, et näha on, et hematoom last vähemalt ei sega.
Ei tea siis, minu puhul näitab vaid aeg ja seetõttu pole ka kellelegi soovi midagi teatada, isegi vanematele mitte. Kaal on ka niikuinii sama ja aru ei saa eriti miskit, kuigi laps kasvab.
Hetkel pigem kerge hirm, kui rahulolu ja rõõm.
Päev korraga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt 02.06 14:42; 03.06 11:22; 03.06 20:12; 03.06 20:58; 03.06 22:19; 03.06 23:01; 04.06 15:10; 13.06 19:28; 13.06 22:19; 13.06 23:48; 14.06 14:13; 14.06 19:36; 16.06 13:38; 16.06 20:34; 17.06 08:43; 17.06 19:21; 18.06 07:53; 24.06 11:22; 24.06 15:18; 24.06 22:00; 25.06 08:58; 25.06 19:35; 26.06 10:02; 26.06 22:06; 30.06 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallakene,
Minul on jah päris esimene katse. Pabin on sees, nagu enamustel vist, kes esimesele katsele lähevad 🙂 Aga üritanud oleme juba üle 4 aasta..
Esimene konsultatsioon oli 38EUR ja siis ütlesin, et veel mõtlen kuhu lähen tegema kuna järjekord oli neil oktoobri lõpus. Eelmine nädal siis informeeriti, et järjekorrad lühenenud ja tuleks uuesti konsultatsioonile kui sobib. Teine konsultatsioon oli 52EUR- see sisaldas UH, vereproovid ja täpne ajakava, alustan 2.08 tablettidega. Rohkem maksta pole vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronja palju palju topelt õnne 😀 😀 ja hoia end nüüd topelt imelised 9-kuud 😀 😀

Libahunt 😀 seekord on ka sinu IME kord 😀 pöidlad VT-ks 😀

Katakiisu 😀 homme algab juuli 😀 Sinu imeline kuu 😀

Kõigile teistele õnnestujatele ka palju õnne 😀 Teid on siin viimasel ajal nii palju 😀 see aitab kõiki teisi, kes peavad selle tee uuesti ette võtma, aga õnnestub lõpuks kõigil, see on kindlamast-kindel 😀

Kilpnäärmest: kui näit pole korras siis soovitan kindlasti endokrinoloogi juures käia, kes paneb täpsed doosid paika, mis on beebile ohutud, ise ma olen rohtu terve raseduse tarbinud vastavalt just endokrinoloogi juhistele. Iga 2 kuu tagant teinud uue testi ja vajadusel oleme doosi muutnud.

Päikselisi päevi kõigile!
Pandamjau

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pandamjau – kas sul oli enne rasestumist juba teada, et kilpn22rmega probleemid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirluu, just, enne rasedust oli mul juba 2a kilpnäärme alatalitust n.ö. kontrolli all hoitud, kuid rasedust ise ei tulnud, siis määras doosi ivf arst, kes ka alatalitust diagnoosides ütles, et nüüd on ise proovimise aeg, päris pikalt aga tulemusteta sai ise proovitud beebit saada. Aga just endokrinoloog pani täpselt doosi paika, soovitan nt Fertilitases dr Kerge-t. Alati saab aja ruttu, tasulise küll, aga beebi on ju seda väärt. Ja hiljem juba käisin vaid analüüse andmas Fertilitases ja arst helistas tagasi, et öelda, kas doos jääb samaks või muudame ja siis juba ütles ka millal kindlasti uus analüüs teha. Alati uuris, millal mul uus katse ja sellest lähtuvalt ka arvestas doosi suurust, ehk asi oli temaga vägagi kontrolli all ja on seda praegugi 😀 Muretut 9-kuud sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täh pandamjau. Kerget ja kiiret sünnitust sulle :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

crissu3, kirjutad nagu minust,aga mul ei ole kahte lapi olnud ja loodan,et endo ei ole tagasi, muidu kõik tee on sama olnud.Minul oli nüüd kolmas siirdamine ja külma enam midagi ei jäänud.
Lootust annab see,et siin on paljud endoga rasedaks jäänud ja õnnestub ka loomulikul teel endoga, lootma peab!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niih, minul pidi vt olema 04.07 ehk siis Reedel..
ja jälle tuli see va vastik sisetunne üleeilsest mind külastama nagu eelminegi katse, et ei läinud õnneks ..
tegin täna testi ka, mis oli negatiivne, aga ma ei lootnudki midagi muud seal näha .. Reedese vt asemel lähen annan vere ära juba homme, mis see päev sinna-siia on.. jätab vähemalt rohud ära ja saab pp-d oodata ja uuele ringile. estrofemi juba eile võtsin ainult 2 tbl ja täna võtsin ainult 1.. pole mõtet, kui kedagi seal ei kasva 🙁 oeh .. no ei saa aru.. seekord ju proovisime 2 tibuga ja ikka ei miskit. luban täna omale kurvastada, ilm ka selline..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh Nancy, see sisetunne on üks igavene …, aga alt ta kurat ka ei vea. Mis on kõige kurvem. Ükskõik kui palju ei püüa. Ma võtsin ikka kohusetundlikult kõik estrofemid ja tegin kõik süstid ja seekord tegin testi 11. päeval ja negatiivne ta oli. Ja veretest ei toonud midagi rõõmsamat. Paid. Ja ikka edasi, ikka edasi, mitte sammukestki tagasi.

Endal päevad nagu oleksid alanud, aga kuidagi vaiksed kogu selle estrofemi koguse peale, mis ma sisse olen söönud. Rohkem nagu lihtsalt määrib. Ei oskagi midagi arvata. Geneetikul käidud, analüüside vastused tulevad kolme nädala pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt 02.06 12:30; 03.06 09:25; 06.06 17:53; 08.06 10:19; 08.06 12:31; 08.06 15:32; 10.06 10:12; 11.06 09:29; 11.06 14:31; 12.06 06:23; 12.06 13:04; 13.06 11:04; 13.06 11:35; 16.06 07:35; 16.06 07:37; 16.06 13:38; 18.06 15:14; 21.06 18:50; 22.06 11:02; 22.06 11:34; 22.06 12:23; 22.06 14:32; 23.06 09:03; 24.06 09:04; 25.06 09:13; 25.06 15:04; 26.06 08:48; 26.06 14:09; 26.06 15:36; 01.07 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nancy, söö ikka edasi ja mine 4 kuup..Vt-le, test ei pruugi ju veel näidata:-(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu Ä, jah, see sisetunne tavaliselt ei peta 🙁
Aga oleme tugevad ja püüame ikka edasi! 🙂

mul külmaring esimest korda ja ei tea, millised pp-d peaks olema, kas vererohked või kuidas, igatahes peale TR olid küll väga vererohked, seal estrofemi ei saanud ..
Pöidlad peos, et vastused oleks head!!!

tramm, eelmine katse läksin ka päev varem vt-le, pole mõtet raha maha sõita selle neg vastuse pärast Tallinna, arstiga konsulteerisin ka tookord, et teen siin, kus elan. Kuigi tean, et vastus on neg.. siiski-siiski ma kardan kuulda seda vastust alla 2-he :/ need sõnad on mu jaoks juba nagu õudusunenägu ..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja mina uuele rongile 🙂 sisetunne ei petnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nancyke…Ma nii lootsin, et su sisetunne petab! Mehe kaisus, pere lähedal saad sellest üle ning lähed järgmisele katsele, kus oma tibukesed saad! Paid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Nancy kirjutas:[/small]
[tsitaat]ja mina uuele rongile 🙂 sisetunne ei petnud [/tsitaat]

Kas veretest osutus negatiivseks või on sul pp-d kohal juba? Nii kurb- ma väga, väga hoidsin sulle pöidlaid ja lootsin, et vähemalt sinul läheb paremini, kui minul. Ole tubli ja paid sulle!
Imelik on jah see, et ka minul peale täisringi olid päevad vererohkemad, aga nüüd peale külaringi olid täitsa tavalised- ei midagi hullu.
Kas alustad nüüd uue täisringiga? Kaua järjekorras olema pead?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, mu kallis gretter!

ahaaa, aitäh Sulle! Osutus jaa negatiivseks :/ seekord murdis vastus mind rohkem, kui eelmine kord, kuigi ma ju teadsin, et ta 0-i ring jälle on.. eks vist sellepärast, et teadsin, et oli ju 2 pisit mul kõtus.. aga pole midagi teha, me peame edasi minema! Me kõik!
Täna olid sellised jõhkrad valud vahepeal nagu pp-d oleks, läksin siis tuttu ja nüüd ärgates pole nagu midagi praegu.. loodan muidugi, et tulgu juba need pp-d ja saame vähemalt oma pulma-aastapäeva siis ilusti natuke tähistada! 🙂
Järgmine kord tuleb nüüd augustis alles, kuna mu arst läks just puhkusele .. Sinul tuleb vist nüüd kohe otsa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain tookord negatiivse vastuse esmaspäeval ja korralikud päevad hakkasid alles reede hommikul. Minuga on nüüd nii,et kui päevad hakkavad enne 20 juulit jääb kõik augusti lõppu, kuna arst samuti puhkusel ja tuleb 4august tagasi. Nancy, kas sul jäi külma ka veel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 481 kuni 509 (kokku 509 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu juuni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.