Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu juuni

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 509 )

Teema: IVF-ikate uus kuu juuni

Postitas:

ronja80, sul peaks juba vereretest üsna pea näitama kui kaksikud oleks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 05.06 13:42; 05.06 18:30; 08.06 14:29; 08.06 19:57; 08.06 22:22; 09.06 09:41; 09.06 13:12; 09.06 13:42; 09.06 13:56; 09.06 13:58; 09.06 18:43; 09.06 20:17; 10.06 13:19; 10.06 21:10; 11.06 09:47; 11.06 13:10; 11.06 13:34; 11.06 14:05; 11.06 15:19; 12.06 14:12; 12.06 16:14; 12.06 22:14; 13.06 08:54; 23.06 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronja..ei veel ei tea.Eks esmaspäeval ole näha mitu on ja kas kõik on korras.Sulle hoian veretestiks pöidlaid.kas sa koduse testi ka teed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma seekord mõtlesin, et ei tee kodust testi, sest esmaspäeval tegin alles väikse koguse ovitrellet. Seega võiksin saada valepositiivse vastuse. Samas on mul üks test kodus ootamas küll 🙂 samas omaalgatuslikult varem veretestile minna ja negatiivne vastus saada võib päris valus olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ronja80 kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma seekord mõtlesin, et ei tee kodust testi, sest esmaspäeval tegin alles väikse koguse ovitrellet. Seega võiksin saada valepositiivse vastuse. Samas on mul üks test kodus ootamas küll 🙂 samas omaalgatuslikult varem veretestile minna ja negatiivne vastus saada võib päris valus olla. [/tsitaat]

Miks ovitrelle süsti peab tegema, kui siirdamine juba tehtud- kas seda mitte enne punktsiooni ei tehtud või ajan nüüd midagi sassi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.06 19:55; 05.06 19:56; 09.06 20:36; 13.06 21:19; 17.06 10:25; 18.06 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas külmaringiga ei pea ovitrellet kasutama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.06 19:55; 05.06 19:56; 09.06 20:36; 13.06 21:19; 17.06 10:25; 18.06 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma süstisin pärast siirdamist kahel korral ovitrellet. Selline skeem oli minu jaoks ka uudne, kuid päris tihti kasutatav. Arst seletas mulle, kuid olin ärevuses ja meelde ei jäänud väga täpselt. Midagi oli, et siis on ov keskkond, et premini kinnituvad ehk?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Bianka5 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere, armsad triibutajad 🙂 Liitun ka nüüd teie grupiga. Triipe püüdnud juba 4 aasatat, probleem on mehes. Järgmisest nädalast algab IVF-i teekond NV-s. Oleks hea kuulda teie kogemusi- kaua läks aega esimesest konsuldatsioonist kuni siirdamiseni? [/tsitaat]
Kas sa lähed järgmine nädal esmakordselt NV-sse konsultatsioonile?
Tahaks väga teada kui pikad seal järjekorrad on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kallakene- Jah, esimene konsultatsioon on järgmisel nädalal. Kui kiiresti protsess edasi läheb saan siis teada. LAP jms asjad mul hiljuti tehtud. Helistasin esmaspäeval (2.06) ja kohe pakuti järgmiseks nädalaks aega, sain veel valida mitme aja seast, niiet tundub et neil väga tihe graafik pole. Igaksjuhuks veel mainin, et ei tee tasulist vaid haigekassa eelarvega..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii- siirdamisel käidud. Üles sulatati kaks kõrt ehk siis 6 embrüot, aga edasi arenes ainult kaks ja mõlemad 8 rakuliseks. Lasin siirdada ühe ja pärast kui ootasin kabineti ukse taga, et veel arstiga rääkida hakkas süda valutama ja tekkis selline nagu süü tunne, et lasin teise hea kvaliteediga embrüo lihtsalt ära visata, aga miks ma lasin ainult ühe siirdada on see, et kaksikuid ma ei soovi kohe kindlasti. Kuigi arst ütles, et külmutatud embrüotega on see õnnestumise protsent nagunii väiksem lasin siiski ühe siirdada. Praegugi on veel selline imelik tunne justkui närib südames, et ehk oleks pidanud ikka kaks panema. Külma jäi veel 2 embrüot, aga ega ma sealt enam midagi ei looda, kui arvestada, et kuuest ainult 2 arenema hakkasid.
Vahekorras ei lubanud olla kindlasti esimesed 3-4 päeva ja loomulikult mingit rabelemist ei tasuks ka ette võtta.
Kes te olete siirdamist teinud kas olete kuni veretestini hoidunud vahekorrast?
Veretest on siis 16 juuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahhaa, kõigepealt ilusat pesapunumist! 🙂
Ära tunne ennast süüdi. Kui siirdamise hetkel tundus üks kõige loomulikum ja parim variant, siis nii ongi. Muretsemisega tekitad endale liigset pinget. Mõtle sellele ühele tublile tegelasele, kes praegu Sinu sees on.
Mis vahekorda puudutab, siis minu VT oli 12.05 ja ma ei julge seda siiani teha. Enne veretesti ma isegi ei mõelnud sellele. Jah, ma tean, et on ka teine lähenemine, kus seks ei ole keelatud. Aga ma isiklikult küll ei julgeks sellega riskida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Bianka5 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere, armsad triibutajad 🙂 Liitun ka nüüd teie grupiga. Triipe püüdnud juba 4 aasatat, probleem on mehes. Järgmisest nädalast algab IVF-i teekond NV-s. Oleks hea kuulda teie kogemusi- kaua läks aega esimesest konsuldatsioonist kuni siirdamiseni? [/tsitaat]

Tere tulemast, Bianka5 ja kiiret minekut siit 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas külmaringiga ei pea ovitrellet kasutama?[/tsitaat]

Mõned peavad kasutama, mõned ei pea. Eks skeemid ole erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinaliina ja Alice, kuhu kadunud olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu(Esialgu Lihtsalt Ä), kuidas külmaring edeneb?

Nancy, kuidas Sinul? Kas oled arstilt oma skeemi kohta täpsemalt kuulnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisette, edeneb nii, et kasvatan ikka pesa estrofemiga ja esmaspäeval uus mõõtmine. Seekord on estrofem ikka igavene kiusupunn, süda paha ja gaasid ja muidu uimane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt 02.06 12:30; 03.06 09:25; 06.06 17:53; 08.06 10:19; 08.06 12:31; 08.06 15:32; 10.06 10:12; 11.06 09:29; 11.06 14:31; 12.06 06:23; 12.06 13:04; 13.06 11:04; 13.06 11:35; 16.06 07:35; 16.06 07:37; 16.06 13:38; 18.06 15:14; 21.06 18:50; 22.06 11:02; 22.06 11:34; 22.06 12:23; 22.06 14:32; 23.06 09:03; 24.06 09:04; 25.06 09:13; 25.06 15:04; 26.06 08:48; 26.06 14:09; 26.06 15:36; 01.07 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinaliina mina ka ootan:)
ronja80 kuidas sinuga lood on?
Endast niipalju, et kliiniku vahetusest sai juba täna tõeliselt rõõmu tunda. Selgus, et ka minul on foolhappe omastamise probleem. Hakkan tänasest Folverlani ja Neuromaxi võtma koos vitamiinidega ja uuele katsele saan juba järgmine kuu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lisette, edeneb nii, et kasvatan ikka pesa estrofemiga ja esmaspäeval uus mõõtmine. Seekord on estrofem ikka igavene kiusupunn, süda paha ja gaasid ja muidu uimane.[/tsitaat]

Täitsa jama ju kui estrofem sedasi mõjub, sest seda peab ikka suht palju tarbima. Mina ostsin täna juba kolmanda karbi. Enda puhul võiks vast veidi unisust ja uimasust täheldada. Sulle aga ole tubli ja pea vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Lisette7 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ahhaa, kõigepealt ilusat pesapunumist! 🙂
Ära tunne ennast süüdi. Kui siirdamise hetkel tundus üks kõige loomulikum ja parim variant, siis nii ongi. Muretsemisega tekitad endale liigset pinget. Mõtle sellele ühele tublile tegelasele, kes praegu Sinu sees on.
Mis vahekorda puudutab, siis minu VT oli 12.05 ja ma ei julge seda siiani teha. Enne veretesti ma isegi ei mõelnud sellele. Jah, ma tean, et on ka teine lähenemine, kus seks ei ole keelatud. Aga ma isiklikult küll ei julgeks sellega riskida.[/tsitaat]

Mitmes IVF sul oli ja nagu ma aru saan, siis õnnestus. Mitmes nädal käimas on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

katakiisu, tore, et küsid mu kohta. Mul läheb vaikselt, mitte mingisuguseid tunnuseid ei ole endiselt. Kõht on ehk veidi suurem, kuid see on ovitrellest. Ümber riideid on raskem kanda, siis on kõhus nagu veidi raske. Kolmapäevase veretestini ei ole enam kaua oodata.
Kas ma mäletan õigesti, et Sa läksid NV-sse? Kas uues kliinikus tehti esimesel kohtumisel kohe see analüüs?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ronja80 no natuke veel jäänud siis. Ja olgugi, et mingeid tunnuseid ei ole, niikaua kui päevi ei ole, on kõik võimalik 🙂 kõigil ei saagi ühesuguseid tunnuseid olla 🙂
Mina läksin NV-st Elitesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sellise suure koguse progesterooni peale üldse saavad päevad hakata? Mul oli sellel ainsal korral, kui proget enne kasutanud olen (duphaston) küll nii, et ei hakanud, pidin enne tabletid lõpetama. Muidu käivad nagu kellavärk. Samas, on nagu meeles, et osadel on hakanud päevad juba enne VT, seega veel proge manustamise ajal.
Kas kellelgi veel kõhus \”sähvib\”? Nagu ikka korralikult pigistaks või saaks elektrit ja niimoodi juba teist päeva vahelduva eduga. Siirdamisest 8 päeva. Päevade valu on on olnud muidugi ka iga päev. Seetõttu nüüd, VT lähenedes ei oska seda nagu hirmsaks pidadagi, sest oli juba esimesel päeval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.06 19:58; 06.06 20:17; 07.06 14:22; 09.06 09:56; 11.06 14:34; 11.06 22:47; 11.06 23:10; 12.06 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

katakiisu, minagi olen mõelnud Tartusse minna, kas Sa läksis dr. Sõritsa juurde? Kas NV ei teinud siis seda analüüsi? Igal arstil oma skeem.
**
Mul ei ole hetkel päevade valu. Minu kogemus on selline, et esimese katsega hakkasid päevad enne veretesti, siis panin vaig geeli
Teise katsega jõudsin veretestini, sis panin geeli ja võtsin veel medrolit ja estrofemi. Siis tundsin küll, et rohud hoiavad tagasi.
Sel korral süstisin vähem ja loomuliku tsükli järgi peaks päevad hakkama hiljemat 12.06, kuid veretest 11.06.
**
linnuke, pea vastu, minul oli väga kerged torked eelmisel laupäeval ja pühapäeval. Nüüd ei ole midagi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimloomus on ikka hull- kui midagi tunned, oled mures ja kui ei tunne, oled samamoodi mures 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.06 19:58; 06.06 20:17; 07.06 14:22; 09.06 09:56; 11.06 14:34; 11.06 22:47; 11.06 23:10; 12.06 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ronja80 jah tema juurde. NV-s seda analüüsi mulle ei tehtud, ei osanud ka ise küsida. Tavaliselt homotsüsteiin peaks seda näitama, aga minul oli homotsüsteiin normis, ju seepärast ka ei osatud seda viga NV-s kahtlustada. Aga tromboositestis tuli see viga välja ja ma olen selle üle väga rõõmus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lisette, edeneb nii, et kasvatan ikka pesa estrofemiga ja esmaspäeval uus mõõtmine. Seekord on estrofem ikka igavene kiusupunn, süda paha ja gaasid ja muidu uimane.[/tsitaat]

Oojaa, see Estrofem. See on jah selline ebameeldiv rohi. Ega tõesti muud polegi, kui lihtsalt see aeg üle elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ahaaa kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mitmes IVF sul oli ja nagu ma aru saan, siis õnnestus. Mitmes nädal käimas on?[/tsitaat]

See oli mul kolmas katse (1 TR, 1 FET ja 1 TR). Kolmas katse õnnestus (esimene katse õnnestus ka, aga õnn ei kestnud kaua). Praegu käimas seitsmes nädal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katakiisu, nii tore, et kliiniku vahetusest on kasu olnud. Nüüd peab küll kõik hästi minema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

linnuke, täpselt nii, see pani mind ikka südamest naerma 🙂 🙂 🙂
**
katakiisu, kas Sa käid Tallinnast Tartusse? Ma ise ka mõtlen siin, et minu jaoks on ka ilmselt järgmine või ülejärmine samm Tartusse. Mul on külmas NV-s. Lihtsalt enda rahustuseks, et vanaduses saaksin mõelda, et tegin kõik endast oleneva ja olen käinud parimate arstide juures ja kui nemad ka ei saa, siis ei ole midagi teha. Pean olema õnnelik, et elan sellisel ajal- mul valikuid ja võimalusi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Bianka5 kirjutas:[/small]
[tsitaat]kallakene- Jah, esimene konsultatsioon on järgmisel nädalal. Kui kiiresti protsess edasi läheb saan siis teada. LAP jms asjad mul hiljuti tehtud. Helistasin esmaspäeval (2.06) ja kohe pakuti järgmiseks nädalaks aega, sain veel valida mitme aja seast, niiet tundub et neil väga tihe graafik pole. Igaksjuhuks veel mainin, et ei tee tasulist vaid haigekassa eelarvega..[/tsitaat]
Kui sa järgmine nädal ära käid,siis palun anna teada kui pikad järjekorrad seal hetkel on,kas saab ikka sellesse aastasse ivf-i.
Ega seal arsti aegasid on koguaeg saada just see ivf-i järjekord on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisette7 aitäh sulle!
ronja80 jah me elame tõesti õnnelikul ajal, kus meditsiin on arenenud ja võimalus valida kliinikute vahel. Loodame, et sul läheb siiski NV-s õnneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 509 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu juuni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.