Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu Mai

Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 503 )

Teema: IVF-ikate uus kuu Mai

Postitas:

Frauanka palju,palju õnne sulle:)!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tramm kirjutas:[/small]
[tsitaat]kmkm, kus arstile enne olid ja kus nüüd?[/tsitaat]

olin üle 5 aasta TÜK-s A.Sekavini juures.
Nüüd Elites S.Räime juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

edu sulle kmkm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh, läheb vaja 🙂

hetkel tundub, et mu orgaism uinus, ei päevi, ei ov :S ehk taastub peale katkenud rasedust ja ivf hormoone.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead kmkm, ega mul ka eriti miskeid suuri punaseid polnud peale pille. natuke määris. aga mammukesi oli küll, mida kasvatada ja minul katki ei jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirluu

ma lihtsalt ei saa alustada Seropheniga, ei saa hormoonanalüüse teha. tahaks juba ov stimuleerimisega pihta hakata, et proovida ise rasestuda. aga no ei tea kaua veel punaseid oodata( aga noh, kui miski ei toimi, siis ivf august-sept.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kiisikas, tore, ma ise ei mäleta küll kes mu kõrval istus 🙂 ilmselt oli mul ärevus sees ja keskenudsin küsimustele mida arstilt küsida.

ma alustan süstmisega nüüd, vaatame mis saama hakkab. Gonalid on nüüd külmikus valmis ja ootavad. Olin päeval nii rõõmus, et saab ometi tegutseda ja on veidigi konkreetne lootus. Igal juhul oli arst lootustandev aga eks näeb mis elu toob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tramm kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vusserdis, kas on sul selgunud või on veel lootust?[/tsitaat]

Ei, minu lootmised ja ootamised on nüüd lõppenud:( Katsun harjuda selle mõttega…

Michell- kahju, et seekord nii, ehk on järgmine kord sinu kord.

Lisette7- palju, palju õnne ja rahuliku ootusaega sulle;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vusserdis, pikk pai Sulle. Kuid ära ikka kaota lootust, puhka ja jälle uuele katsele kuni lõpuks õnnestub. See pole ju ometi võimatu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vusserdis, väga kurb. Kas Sa tegid ikka veretesti? Kui ma õigesti mäletan, siis Sa tegid eelmist katset ka jaanuari lõpus. Mitmes katse Sul oli? Ära anna alla ja tegutse ikka edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli siirdamine 02. mail, 13 tegin kodus rasedustesti ( VT arst ei kutsunud kuna elan Tartust kaugel), mis oli positiivne 🙂 aga täna pesemas avastasin, et geeli tükikesed on pruunid. Nüüd on väike paanika! Arstile helistan hommikul ja uurin täpsemalt. Mõtlesin, et ehk keegi siin oskab midagi õelda. Kas kellelgi veel nii olnud ja kõik ikkagi korras olnud!? See on mul esimene ivf.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 00:19; 15.05 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ylalpool vist oli sellest juttu murelik. See on t2iesti normaalne, v6ib olla pruun ja ka roosa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vusserdis, ikka uuele ringile.Ma vaatan,et see kord hakkasid päevad hiljem ja olid poole lühemad, ehks siis järgmised tulevad varem ja saab enne jaani juba uuele külmaringile minna:)Loota ju võib! 🙂
Kes veel juunis siirdamisele lähevad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tramm kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Kes veel juunis siirdamisele lähevad?[/tsitaat]

Mina 🙂 ehk saamegi siis ühel ajal umbes uuele ringile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka juuni lõpus jääkarusid siirdama. Arst otsustas seekord eriti pika ettevalmistusajaga külmaringi teha, üleeile hakkasin Estrofemi krõbistama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tramm kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vusserdis, ikka uuele ringile.Ma vaatan,et see kord hakkasid päevad hiljem ja olid poole lühemad, ehks siis järgmised tulevad varem ja saab enne jaani juba uuele külmaringile minna:)Loota ju võib! 🙂
Kes veel juunis siirdamisele lähevad?[/tsitaat]

Minul peaks ka juuni algusesse jääma. Tuleb siis ka külmaring- praegu ootan pp, et saaks alustada estrofemiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Libahunt kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ka juuni lõpus jääkarusid siirdama. Arst otsustas seekord eriti pika ettevalmistusajaga külmaringi teha, üleeile hakkasin Estrofemi krõbistama.[/tsitaat]

Kuidas see eriti pikk ettevalmistusaeg välja näeb?
Võtad juba estrofemi, aga siirdamine alles juuni lõpus??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vusserdis, kas sinul on MTFHR tehtud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ahaaa kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Kuidas see eriti pikk ettevalmistusaeg välja näeb?
Võtad juba estrofemi, aga siirdamine alles juuni lõpus??[/tsitaat]
Ega ma rohkem hetkel ei teagi, kui et pidin Estrofemiga alustama, kui päevad algasid (3 tk päevas).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Murelik, kas Sul on k6ik korras?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Sirluu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vusserdis, kas sinul on MTFHR tehtud?[/tsitaat]

Ei, mis see on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Sirluu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Murelik, kas Sul on k6ik korras?[/tsitaat]

Tundub nii 🙂 päeval ei ole mingit määrimist olnud. Arsti ma kahjuks kätte ei saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 00:19; 15.05 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi on nüüd lähipäevadel alustamas süstimisega, oleks tore koos oodata ja muljeid vahetada? mul on pärast pille väga imelikud päevad, veri on tumedam ja kuidagi vähevõitu on. Ma nii väga loodan, et minu kolmas katse õnnestub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis hea murelik. ma ise sain samasuguse ehmatuse osaliseks muideks, aga läks ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vusserdis, see on üks vähe uuritud viljatuse põhjuseid. MTFHR on geenmutatsioon, mille tagaj2rjel inimene ei omasta foolhapet. Inglise keeles on selle kohta ohtralt informatsiooni. Ka üleval pool on seda arutatud :). Sa võiksid lasta ära teha selle mutatsiooni uuringu igatahes..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Libahunt kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]ahaaa kirjutas:[/small]

Ega ma rohkem hetkel ei teagi, kui et pidin Estrofemiga alustama, kui päevad algasid (3 tk päevas). [/tsitaat]

Kas sul praegu algasid ja juba sööd ma saan aru?
Ma pean ootama kuni järgmised hakkavad ja siis helistama arstile.Ma ei mäleta kes eelmises teemas kirjutas, et kui päevad hakkavad ja siis helistab arstile,et ette ei tea palju ja mida sööma hakkab.Mul nüüd sama olukord, kui hakkavad siis kohe helistan ja saan teada mida ja palju söön.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tramm kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Libahunt kirjutas:[/small]

Kas sul praegu algasid ja juba sööd ma saan aru?
Ma pean ootama kuni järgmised hakkavad ja siis helistama arstile.Ma ei mäleta kes eelmises teemas kirjutas, et kui päevad hakkavad ja siis helistab arstile,et ette ei tea palju ja mida sööma hakkab.Mul nüüd sama olukord, kui hakkavad siis kohe helistan ja saan teada mida ja palju söön.[/tsitaat]

Mina kirjutasin sellest, et ei tea mida ja millal võtma hakkan..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nancy, mitmes ring sul käsil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tramm kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Kas sul praegu algasid ja juba sööd ma saan aru?
Ma pean ootama kuni järgmised hakkavad ja siis helistama arstile.Ma ei mäleta kes eelmises teemas kirjutas, et kui päevad hakkavad ja siis helistab arstile,et ette ei tea palju ja mida sööma hakkab.Mul nüüd sama olukord, kui hakkavad siis kohe helistan ja saan teada mida ja palju söön.[/tsitaat]
Mul just algasid ja juba söön jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule arst kirjutas meilile, et kui nüüd päevad hakkavad siis teisest päevast hakkan estrofemi võtma. Viis päeva võtan 1 tbl 2 korda päevas ja edasi 3korda päevas ja helistama pean ka kohe kui päevad kohal, siis lepime kokku saamise aja kokku ja mingi hetk pean igapäev vereanalüüsi käima andmas, ajastada võimalikult täpne ov aeg siirdamiseks. Päevad peaks hakkama nüüd nädalav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 503 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu Mai

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.