Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu Mai

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 503 )

Teema: IVF-ikate uus kuu Mai

Postitas:

Mul ka esimene ivf ja tunnet hetkel veel mingisugust ei ole,äkki tekkib see tunne kui siirdamine toimunud. ma üldse ei oska loota,kuidagi külmalt võtan seda asja. Tean,et positiivne tulemus ei ole minu võimuses ja kui seekord ei õnnestu,õnnestub mõni teinekord,aga ükskord kindlasti. Mul on nii kergem sellega toime tulla. Õnneks üks põnn ees kasvamas ja see annab lootust,et ma ju võimeline emaks saama. Küsimus on ainult ajas. Lootusi kõrgele kruttida ja otsida mingit ime valemit ja pärast kõrgelt kukkuda,seda püüan juba eos vältida 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nirk 11 – aitäh lohutamast:)
Nancy – me jah Sinuga samas graafikus:)
Ennem muidugi ära maksa kui kindel, et külma lähevad. Mul külmas veel 3kõrt ( igal siis 3tk) ja kuna nüüd tuleb neljas katse siis ma arvan, et sama skeemiga. Kui päevad hakkavad siis teisest päevast hakkan estrofemi võtma 3 x 2mg päevas. Aga kuna sa pole pelgus siis ITKs võib see erinev olla. Nii, et ikka kirjuta igaks juhuks oma arstile. Kui täisring tuleks siis peaks vist jälle järjekorras ootama.
Mul õnneks maksmine 3 kuu kaupa ja arve esitatkse tagantjärgi. Ehk siis 14 nov 2013 külmut ja 1 arve ( 58.-) tuli aprillis.

Tahtsin küsida, et neil kel palju katseid olnud enne õnnestumist, kas oli siis mingeid teisi tunnuseid ka enne VT-d või mitte võrreldes neg testi ajaga. Mul iga kord rinnad suured ja kõhus imelikud torked, päevade moodi valud. Need vist aga neist hormoonidest mis sisse söön.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SS22 – vaid kerge päevade tunne oli 3-4 enne algama pidanud päevi, muud midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 26.04 10:51; 26.04 17:22; 26.04 22:20; 27.04 12:38; 27.04 13:45; 27.04 17:49; 27.04 22:54; 28.04 13:24; 28.04 15:06; 02.05 17:51; 02.05 22:25; 03.05 16:46; 03.05 21:34; 04.05 12:49; 04.05 13:46; 04.05 16:10; 04.05 23:09; 05.05 13:21; 06.05 12:54; 07.05 12:58; 07.05 15:27; 08.05 09:34; 08.05 20:25; 08.05 22:44; 09.05 09:16; 09.05 09:19; 10.05 21:30; 17.05 13:05; 17.05 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

S S22 ja Nancy, pikad paid ja suured kallid!

Keeksike, mis kell homme siirdamisele lähed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama suhtumine, nagu keeksikesel, tuleb mis tuleb(mul küll ühtegi last pole).
Muidugi on mul \”alles\” teine katse käsil, eks see jutt võib kiirelt muutuda! 🙂
Positiivset infot ka, saatsin täna hüvitise avalduse haigekassasse ja kirjutati vastu,et on menetluses ja soovitati täita ka täiendava ravihüvitise avaldus.Ju siis on midagi veel tagasi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FrauAnka, mul on nii nii hea meel :). Ikka edasi ja edasi..Mul on ultraheli alles õhtul peale tööd, seega annan hiljem teada, kuidas läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina ütlen ausalt, minul ei olnud küll mitte mingeid tunnuseid kuni 5 nädalani . Mäletan vaid seda siis , et 4 päev peale siirdamist oli umbes 2 tundi hommikul selline gaaside valu moodi tunne ja kõik sellega see lõppes.
Minul õnnestus esimesel korral .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii.. ei ole siin midagi, et vaatame, kas jääb midagi külma või ei ja siis maksame .. vaid maksetähtajal tuleb maksta ja punkt! 🙂 arst vastas nii ..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nancy sa proovi enne tähtaega külmaring ära teha ja siis pole enam võib-olla midagi külma panna ja midagi ei pea maksma järelikult ka .
See on küll hea rahategemis võimalus sellisel juhul .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nagu ma aru saan, siis vähemalt 1 tsükkel peaks olema vahet? et üks menses ja järgmisega alles alustada?
nüüd peaksid pp-d hakkama mingi päev.. järgmised siis peakski kuskil 1 juuni algama ehkl .. 18 on tähtaeg .. millal umbes siirdatakse külmaringil .. mitmendal tsüklipäeval?
ma ju ei saa alustada kohe sellest tsüklist nüüd .. keha vist tahab puhata kõigest ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nancy aga miks sa kohe peale ei taha proovida , et jäta ühte tsüklit vahele ? siis mahuks kohe sinna sisse . Mul ei ole kogemust aga ma olen kuulnud ,et on tehtud kohe järgi ka . Ma ei tea muidugi aga mina prooviks kohe teha .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nancy, ma eeldan,et tuleb sul nii,et nüüd hakkavad päevad, siis oodatakse järgmised ka ära ja sealt umbes ov aeg.Minul oli nii.Kohe järgmine ov ei lubatud.
mul oli esimene siirdamine veeb lõpp ja nüüd siis aprilli lõpp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tramm, mulle minu viljatusarst ütles ka, et keha natuke puhkaks, oleks parem ülejärgmisesse.. aga kuidas seda ov aega kindlaks siis teha .. ov testid panevad mul täiega pange ja on peaaegu alati positiivsed .. mul ei toimu ov-d ja on pcos.. kuidas ma siis tean, millal ov on, kui teda pole 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siirdati päevade alguses 17-dal päeval.Tsükkel 28 p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui mu päevad nüüd ilma rohtudeta pange ei hakka panema, siis jõuan enne 18 siirdamisele, kui panevad, siis on küll jama, kui 2 päeva üle läheb ta ja muffigi külma ei jää … grhhh ma hakkan tigedaks saama .. oleks vaid varem teadnud ..
kardan kohe sellest tsüklist katsele minna, sest keha pole puhanud ega miskit..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Lisette7 kirjutas:[/small]
[tsitaat]S S22 ja Nancy, pikad paid ja suured kallid!

Keeksike, mis kell homme siirdamisele lähed?[/tsitaat]

13.30 on homme. Kas seda tehakse ka narkoosiga,arst mainis vaid,et põis peab täis olema? saan ma ise autoga minna/tulla ja palju ajakuluks arvestada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

keeksike, ei ole narkoosis, protseduur on valutu, veidi ebamugav ainult ja saad omal jalal ära minna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeksike ja max 15 min.Ma võrdleks seda nagu läbivaatuse tegemisega, midagi ei tunne.Mul on vähemalt nii olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh kivi langes südamelt. Ma loll oleks ju nii igaksjuhuks söömata-joomata olnud 😀 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasime nüüd mõtlema et kui nüüd külmaringiga ei õnnestu, siis oleks järgmine samm Pelku.. vähemalt normaalne on see, et ei pea maksma kohe ei tea palju ette, vaid maksadki nii kaua, kuni vaja on …
Oskate mind aidata, kas on ka mingid järjekorrad, kui ennast sinna registreerida arsti vastuvõtule? hakatakse uuesti kõike uurima?`või saabki kohe tegudele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdrukud. Te ei kujuta ette kui palju ma pabistasin ja isegi ultraheli ukse taga mõttes palvetasin. Lapsu süda lööb mühinal. Nutt tuli kurku kui kuulasin ja vaatasin ekraanilt. Uskumatu ime ikka. Ja elan kõigile väga kaasa..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nancy, palju sul külma jäi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lilleke, sain aru, et oma edukal katsel võtsid vaid foolhapet, neid väikseid apotheka omasid, kas Sa võtsid ühe pisikese päevas? Infolicut Sa ei võtnud siis üldse?
nii väga tahaks teada, kas Sul on ikka kaksikud, äkki saadki tüdruku ja poisi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sirluu, õnne! )))

tramm, külma jäi ainult 6 madala ja keskmise kvaliteediga..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on pelgus samuti järjekorrad . Aga kui sa helistad ja räägid oma mure ära ( tee seda siiski peale külmaringi itk´s) , siis ma usun ,et läheb kergemini kui 0-ist alustamine . võid ju proovida .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronja,pole absoluutselt mingit vahet,millist foolhapet võtta. Ära nüüd üle ka mõtle. 400mg üks tablett päevas on nad pea kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

keeksike, edu sulle siirdamisel, mitu paned?

Sirluu, väga ägeee, palju õnne sulle, kaugel rasedus on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirluu palju õnne,nüüd saad kodus kasvõi tuhat korda järjest UH pilti imetleda. Mäletan väga hästi seda tunnet,kui arsti kabineti ukse taga esimest UH ootasin. Suurest ärevusest tahtis pilt tasku minna ja käte värin oli vältimatu 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne tänastele UH- käinutele, nii tore on lugeda positiivseid uudiseid.

Nancy,usun, et nad sul 2 kõrrel ja saad 2 korda külmaringi seal veel teha, kui on vajadus.
Varem on juttu siin olnud, et avalduse alusel saad itk-st paberi/analüüsid kätte. Siis saad sinna viia kuhu vaja ja eks seal arst otsustab, mida vaja uuesti mida mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FrauAnka,ühe panen. Arst ütles nii ja punkt kohe peale punktsiooni. Ma küll mõtlesin,et see otsus võetakse vastu vahetult enne siirdamist,sõltuvalt kvaliteedist jms.
Ju mul on siis rasestumisd oht nii suur,et arst ei taha riskida. Mulle meeldiks nii mõelda 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 503 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu Mai

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.